ספק ה- VPN הייעודי הטוב ביותר ל- IP 2 אפשרויות

[ware_item id=33][/ware_item]

מכיוון שיש עלייה בקרב משתמשי ה- VPN בכל העולם, אתרים רבים כמו Netflix ואחרים החלו לזהות את האנשים שמבטלים חסימה של תוכן באמצעות VPN. למרבה המזל, ניתן להתמודד עם בעיה זו גם באמצעות ספקי IP VPN ייעודיים ביותר.


ישנם שני סוגים של IP, IP משותף ו- IP ייעודי, עם זאת, אנשים רבים אינם יודעים מה ההבדל בין השניים. IP משותף, כפי שמשתמע מהשם, הוא זה שדרכו אנשים רבים מחוברים והוא מביא את כל המשתמשים בו זמנית. ואילו, IP ייעודי הוא זה שנמצא בבעלות משתמש יחיד ומוקצה לו בלבד.

IP משותף ו- IP ייעודי יש לשניהם יתרונות וחסרונות מסוימים בהשוואה. אך בסופו של דבר, מאמינים כי ה- IP הייעודי הוא העליונות בכל הנוגע ליתרונות.

היתרונות שבשימוש ב- VPN IP המסור הטוב ביותר

ישנם יתרונות מסוימים שתוכלו לקבל כאשר יש לכם VPN המציע אפשרות IP ייעודית למשתמשים שלהם. ה- IP הייעודי שפעם ניתן לך לא יכול היה לשמש אף גורם אחר ולכן תמיד תהיה מחובר לאותה כתובת IP בכל פעם.

מצד שני, ניתן גם להקצות IP משותף למשתמשים אחרים וזו הסיבה ששירותים כמו Netflix מסוגלים לזהות את משתמש ה- VPN. לכן, כאשר הם מזהים כתובת IP הם מסמנים אותה כרשימה שחורה. אך מכיוון שיש לכם את הכוח לשלוט בכתובת ה- IP הייעודית והיא שייכת לכם בלבד, הסיכוי שתיתפס הוא נמוך מאוד.

עם יתרון זה, קבלת VPN IP ייעודי תציע לך רשימת ענק של יתרונות יקרי ערך ש- VPN בלבד לא יכול היה לספק ביעילות רבה.

בטל את החסימה של תוכן הזרמת פופולרי

VPN נחשב לבחירה אינטליגנטית עבור מי שרוצה ליהנות מערוצי הסטרימינג המפורסמים כמו נטפליקס. VPN משנה את ה- IP האמיתי של המשתמש וגורם לו להופיע כאזרח במדינה שבה התוכן הזה לא נחסם. עם זאת, כעת חלק מהערוצים כמו נטפליקס העבירו חוק חדש המגביל משתמשים המשתמשים בגישה לתוכן דרך VPN. הם מזהים את כתובת ה- IP שעשויה להיות מחוברת לפני לערוץ עם חשבון משתמש אחר.

עם זאת, VPN IP ייעודי יכול לספק בעיה זו על ידי הקצאת כתובת IP שתמיד נשאר לך. לכן, אף אחד לא יכול היה לחשוד שמדובר במזהה מזויף כי בכל פעם שאתה מתחבר תהיה לך כתובת IP זו בכל פעם.

חוויית משחק מקוונת טובה יותר

כשאתה מכור לשחק במשחקים מקוונים כנראה שאתה נתקל בבעיות כמו התקפת DDoS. זו הבעיה שיוצרת מטרד בקרב הגיימרים כשהם נפגעים ממנה. התקפות כאלה הולכות וגוברות באופן קבוע והן אמורות להתרחש כאשר יש פעילויות משחק מקוונות ארוכות או ספורט מקוון מטריד. ניתן להימנע מבעיה זו על ידי שימוש ב- VPN IP ייעודי המספק הגנה מהשורה הראשונה מפני התקפת DDoS.

בנוסף, ה- VPN של ה- IP הייעודי נוגד את סוגיות הפיגור וההשהיה שעלולים להפריע לך בזמן פעילות המשחקים המקוונים. לחיבור אינטרנט רגיל יש בעיות כאלה בגלל הנתיב הצפוף דרכו מועברים חבילות המשחקים שלך וכתוצאה מכך עיבוד עיכוב. ואילו, IP ייעודי מסייע לך ליהנות מחווית משחק בלתי פוסקת וחלקה על ידי עיבוד הנתונים שלך דרך נתיבים ברורים.

מהירות גבוהה

בזמן הזרמת תוכן, כולם דורשים מהירות ברק ללא הפרעות. זה היתרון שאתה יכול להיעזר בכך שיש לך VPN IP ייעודי. בגלל העובדה שמשתמש ב- IP משותף על ידי משתמשים רבים בו זמנית ויש לו מסלול דרכו מועברת תנועת נתונים של משתמשים רבים, מהירות הזרימה מאטה.

עם זאת, בזמן שאתה מחובר ל- IP ייעודי או ל- IP סטטי, ניתן לך מסלול ברור עם תעבורת נתונים נמוכה, דרכו תוכל לחוות גלישה מהירה וחלקה של תוכן באינטרנט..

מגן על אישוריך

כאשר אתה מחובר ל- VPN IP ייעודי, הוא מאפשר לך לבצע את העסקאות המקוונות הפרטיות שלך באמצעות IP סטטי מסוים שניתן לך. זוהי תכונה נהדרת למתן פרטיות מעולה בזמן שאתה מבצע פעילויות רגישות כאלה כולל פרטים פיננסיים.

עם זאת, לא ניתן היה לספק רמת אבטחה זו דרך IP משותף שכן היא משותפת למשתמשים רבים בכל פעם. לפיכך, בדרך זו, הפרטים הכספיים המקוונים שלך ומידע רגיש מוגנים מפני גורמים מרגלים והאקרים.

מפחית זמן השבתה

IP משותף, כפי שנאמר קודם, משתנה בכל פעם שאתה מפעיל את החיבור. מסיבה זו כאשר כתובת ה- IP שלך מתרעננת, לוקח זמן להתאמה וזה יכול ליצור את הסיכון לצמצום. עם זאת, VPN IP ייעודי יכול לחסל את הבעיה ללא כל הפרעות שכן היא תמיד נשארת זהה ואינה חייבת לשנות מכתובת IP אחת לאחרת..

סקירת שירותי ה- VPN של ה- IP הייעודי ביותר

רק חלק מ VPNs מציעים את התכונה הייחודית של IP ייעודי שכן זהו תוסף נוסף לפרטיותך. כמו כן, כתובת ה- IP הסטטית ניתנת בשיעורים מוגדלים עקב דרישת המשאב הגבוהה על ידה.

כל VPN-IP המוקדש אליהם היינו מדברים כאן הם אלה עם תכונות אבטחה יוצאת דופן ואפשרות נוספת.

NordVPN (מיקום - פנמה)

מדינות: 57+ | מיקומי שרת: לא / לא | מספר השרתים: 760+ | רב-מכשיר: 6

ip vpn ייעודי - Nordvpn

יתרונות:

 • תמיכה בתשלום ביטקוין
 • מדיניות ללא יומן
 • פותר דליפות DNS
 • VPN כפול

חסרונות:

 • תנודות מהירות
 • ניסיון חינם מורכב

NordVPN הוא הסבב הראשון שלנו ל- VPN IP ייעודי ויש לו את מרבית התכונות היעילות שנועדות לספק למשתמשים שלהם. ה- IP הסטטי מסופק על ידם למשתמשים העסקיים או ללקוחות על פי הבקשה ומספק להם חלק מהתוכנה הנוחה לשימוש מבלי לדרוש מאמצים גדולים. יש לה יכולת הרחבה של שרתים דרכה היא מציעה אפשרויות עצומות של הזרמת תוכן וביטול החסימה.

עם ה- IP הייעודי, הוא מציע גם תכונות פרטיות מהשורה הראשונה כדי להפוך את חוויית ה- VPN שלך טובה בהרבה. פרוטוקולי האבטחה המוצעים על ידם הם, למשל, PPTP, L2TP, IPSec ו- OpenVPN עם פרוטוקול האבטחה הנייד שהתווסף לאחרונה IKEv2 / Ipsec. כמו כן, NordVPN מעניק תמיכה בשיתוף קבצי P2P מה שמעניק לך חוויה טובה יותר תוך כדי סיבוב.

זה מבוסס בפנמה וזו הסיבה שהם למעשה מפעילים מדיניות רישום אפס המאפשרת לך אנונימיות מושלמת. עם זאת, החיסרון של NordVPN הוא שהוא אינו מציע תמיכה לחיבור 6 מכשירים בו זמנית לאותו שרת בעל אותו פרוטוקול אבטחה, אך הוא יכול רק לחבר אותך ל -4 מכשירים בכל פעם..

תוכנית התמחור המוצעת על ידי NordVPN היא סבירה בהרבה ועם התחייבות להחזר כספי של 30 יום לאחר הרכישה. חבילות התמחור הן;

 • חודש אחד [11.95 $ לחודש]
 • 6 חודשים [7.00 $ לחודש - 42 $ עבור 6 חודשים]
 • 12 חודשים [5.75 $ לחודש - 69 $ במשך 12 חודשים]

מבצע מיוחד לחג

 • שנתיים [3.29 $ לחודש - 79 $ לשנתיים] * מומלץ *

PureVPN (מיקום - הונג קונג)

מדינות: 141 | מיקומי שרת: 180 | מספר השרתים: 750+ | רב-מכשיר: 5

ip vpn ייעודי - PureVPN

יתרונות:

 • ביצועים מעולים
 • מנהרת מפוצלת
 • מדיניות רישום אפס

חסרונות:

 • אין ניסיון חינם
 • דליפת DNS

PureVPN הוא גם מאחד מ- VPNs ה- IP הייעודי המציע תכונה ייחודית זו ללקוחותיה. יש להם תכונה זו עבור משתמשי האינטרנט במחיר סביר מאוד שעלול להביא את פרטיותם לרמה עליונה עם שאר תכונות האבטחה היעילות. ל- PureVPN השרתים שלה בכמעט 140 מדינות מספקים נגישות לרוב תוכן האינטרנט. יש להם יתרון של 5 כניסות מרובות מכשירים בו זמנית.

יש הצפנה חזקה של 256 סיביות עם פרוטוקולי אבטחה PPTP, L2TP / IPSec, SSTP & OpenVPN. בהשוואה לשירותי VPN אחרים, הם מציעים תכונות ייחודיות כמו מנהור מפוצל ונתב וירטואלי. דרך מנהרה מפוצלת, תוכל לחלק את הנתונים שלך למוצפנים ולא מוצפנים, ולהפוך את עיבוד האינטרנט שלך למהיר יותר.

PureVPN ממוקם בהונג קונג ובשל כך הם שומרים על מדיניות ההתחברות ללא היומן עבור לקוחותיהם. אולם, כפי שחווינו, מדיניות הכניסה מתעמעמת כאשר השרתים שלה מתמודדים עם דליפת DNS. הם מציעים את ההחזר הכספי למשך 7 יום על תוכניות התמחור שלהם.

 • חודש אחד [10.95 $ לחודש]
 • 6 חודשים [8.95 $ לחודש - 53.70 $ מחויבים כל 6 חודשים]
 • שנתיים [2.95 $ לחודש - 70.80 $ מחויבים כל שנתיים] * מומלץ *

כיצד להשיג VPN IP ייעודי

אתה יכול בקלות לקנות VPN IP ייעודי בעקבות השלבים הבאים;

 • בחר VPN שמציע IP ייעודי.
 • כנסו לאתר ספקי ה- VPN וצרו חשבון.
 • כעת בחרו בתכנית התמחור הרצויה לתשלום נוסף.
 • לאחר מכן, הוסף את התכונה של תוסף IP ייעודי לחבילה שלך.
 • לאחר מכן בחר במצב תשלום.
 • בצע את סכום התשלום שנבחר והלך מהאתר.
 • עכשיו, במכשיר שלך, הורד והתקן את ה- VPN.
 • לאחר התקנת VPN פתח את אפליקציית VPN ובאפשרות הנדרשת, הזן את כתובת ה- IP הייעודית ואז לחץ על התחבר.
 • לאחר מספר דקות ש- VPN יכול היה לקחת כדי להתחבר, סוף סוף תוכלו לחוות את ה- VPN ה- IP הייעודי עם אבטחה ופרטיות נוספים.

מהם היתרונות של IP משותף

עלות תועלת

לשכוח VPN IP ייעודי אתה צריך לתת סכום נוסף שכן הוא נחשב לתכונה נוספת בשירות ה- VPN. עם זאת, ישנם משתמשים רבים המשתמשים ב- IP משותף בכל פעם שמפחית את העלות שלה. כמו כן, ה- IP הסטטי אינו דורש מקורות יעילים ונוספים אשר עלותם נותרה נמוכה.

אנונימיות גבוהה

כשאתה משתמש ב- IP משותף, כל פעם שניתנה לך עם כתובת ה- IP החדשה והמשתנה שנותנת לך יותר סיכויים לאנונימיות. כמו כן, משתמשים רבים משתמשים ב- IP הדינמי במקביל מה שמקשה על שמירה והכרה של זהותך.

ניתן להחליף שרת בקלות

ה- IP המשותף נותן לך אפשרות לשנות או לעבור את השרת אליו אתה מחובר. זו עובדה שמקלה עליך באמת על ביטול החסימה של כל תוכן מכל חלק בעולם בעולם תוך מספר שניות.

עם זאת, עם VPN IP ייעודי, קצת קשה לשנות את המיקום שלך ממקום למקום אם אתה רוצה תוכן אינטרנט אחר. למשל, עליכם לקבל כתובת IP סטטית חדשה לשינוי מיקום השרת.

ביטחון רב יותר

כפי שנדון קודם לכן, כתובת ה- IP המשותפת היא זו שממשיכה להשתנות בכל פעם שאתה מתחבר לשירות VPN. בשל כך, יש לך אבטחה רבה יותר זמינה במקרה של פשעי רשת. לדוגמה, אם פעם אחת כתובת ה- IP הסטטית בה אתה משתמש נפרצת, זה יהיה נוהל קשה להשיג כתובת חדשה. בעוד שזה לא המקרה ב- IP דינמי, אך אתה יכול לבטל את הסיכוי לגניבות נתונים כאלה על ידי חבילות אבטחה באינטרנט וחומות אש נתב לפני שיש לך IP ייעודי..

ישנן הרבה הטבות שתוכלו ליהנות מהן ולחוות בעת חיבור ל- VPN IP ייעודי. עם זאת, חלק מהחסרונות של ה- IP הסטטי הם שזה קצת יקר ויש לו פחות זמינות ברחבי העולם. עם זאת, ניתן לספק ביעילות את ההגנות הדרושות לעולמו של היום באמצעות IP ייעודי.

כאן במאמר זה, דנו ב- VPNs שמציע לך אפשרות של IP ייעודי עם תכונות האבטחה יוצאת הדופן. לכן אתה יכול בקלות להשיג VPN אשר מעניק לך את התכונה הנדרשת בסכום משתלם. כמו כן, החיסרון של VPN IP ייעודי הוא שהוא יכול להשפיע על אנונימיות אך מצד שני זה יכול להיות מועיל באמת לצרכים ספציפיים ביותר..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me