ה- VPN הטוב ביותר לבחירת Reddit Reddit בשנת 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Reddit היא אחת הפלטפורמות החברתיות הגדולות לבחינה ופתרון שאלות. באתר קיימות תצוגות חסרות פניות והערות אותנטיות לגבי המוצרים השונים והנושאים האחרונים. אתר דעה זה הוא האמין כמקור אמין בגלל חוקים נוקשים וטורנטים לגיטימיים המשתפים את דעותיהם ללא כל תועלת אישית.


בכל מה שקשור לשאלות VPN, המסע הולך וגובר מדי יום. יתכן שרוב האנשים ניגשים לרדיט דרך VPN בגלל מגבלות. עם זאת, בשל התוכן האדום של Reddit, הצופים אינם יכולים להבין את הפיתרון הדרוש לנושא שלהם. לכן פירקנו את נושא ה- VPN בהתאם לתכונות וצרכי ​​המשתמש וביצענו ניתוח מעמיק של כל חלק.

כאן נבהיר את ה- VPN הטוב ביותר עבור Torrenting Reddit שמותווה רצף לפי חוות דעת המשתמשים והמומחים בנושא Reddit. טורנטרים מחפשים ברובם VPN בגלל חוקים לאומיים נוקשים וסיכוני פרטיות גבוהים יותר תוך כדי סיבוב.

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג ב- Reddit:

הצבעות מידע על מידע קופון
[657,000] NordVPN קבל קופון
[567k] ExpressVPN קבל קופון
[543k] PureVPN קבל קופון
[532K] גישה פרטית לאינטרנט קבל קופון

5 ה- VPN הטוב ביותר לעריכת בחירה מתלהמת:

להלן VPNs שמצאתי עליהם דנו ב- Reddit לעיתים קרובות למדי ובצורות טובות, יש ספקי VPN רבים ב- Reddit ששכרו צוות שיווק כדי לדון במוצריהם וליצור תגובות מזויפות כדי לגרום למשתמש להאמין בכך. אני משתמש וחבר ב- Reddit די הרבה זמן, אני יודע מי כשיר לדבר או ראוי לסמוך עליו.

לאחר מחקר ממושך, מצאתי את ה- VPNs האלה שהם ה- VPN הטוב ביותר עבור טורנט ב- Reddit.

NordVPN דורג במקום הראשון ב- Reddit for Torrents

לפי ה- Redditers, NordVPN היא בחירה די פופולרית לסיבוב. המשתמשים ב- NordVPN העריכו את התכונות הידידותיות לסיבוב של נור כמו השרתים המותאמים ל- P2P, Kill Switch והגנת הדליפות של DNS..

עם זאת, יש אנשים שמתלוננים על כך שהיא לא מספקת שום שירות בחינם וחיבור איטי בכמה שרתים. עם זאת, רבים הציעו את אפשרות מעבר השרת למהירויות טובות יותר שכן ל- NordVPN יש רשת שרתים עצומה.

בקר באתר NordVPN

ExpressVPN - המדורגת השנייה במקום השני

ExpressVPN הרשים מגוון רחב של משתמשים בזכות המהירות המהירה ביותר שהיא מועילה יותר בכל מה שקשור לטרנינג. הגורם לרשום את ה- VPN הטוב ביותר להסרת Reddit הוא הדעות וההמלצות הרבות בעד.

למרות שמשתמשים רבים של ExpressVPN הצביעו על המחירים הגבוהים יותר, הם טענו כי מדובר בהשקעה שווה. לדבריהם, יש מהירויות הורדה, העלאה וחיבור נהדרות יחד עם התכונות המתקדמות של הגנת דליפות DNS, מתג הרג והגנת דליפות IPv6.

בקר באתר ExpressVPN

CyberGhost Pro - מדורג במקום ה -3

CyberGhost Pro היא הגירסה בתשלום שקיבלה את רוב ההערכות האדומות והפכה ל- VPN הטוב ביותר לסיבוב Reddit..

יש להם גם גרסה חינמית אך עם רוחב פס מוגבל ומיקום השרת. עם זאת, הגרסה בתשלום מספקת רוחב פס בלתי מוגבל, מהירות רבה ופרטיות כנגד הודעות משפטיות. ניתוח הסקירות של טורנטרים שנחשפו כי קיימים שרתי P2P שצוינו לביצוע, אך הם עובדים היטב. כמו כן, הוצאנו כי גרסת Windows ו- Android של CyberGhost עובדת בצורה חלקה יותר מאחרות.

דבר אחד ששונה מספקי VPN אחרים הוא שניהול ה- VPN של CyberGhost היה מעורב בעצמו בדיון ועונה על שאילתת משתמשים באופן קבוע.

בקר באתר CyberGhost Pro

קופון כאן 73% הנחה

PureVPN - מדורג במקום ה -4

PureVPN הוא VPN זול מבין כל ה- VPNs הטובים ביותר שנדונו בהסרת Reddit ובכל זאת, היא הצליחה לספק את המשתמשים. התכונות המרשימות עבור redditers לא היו שונות משל VPNs טורנטים אחרים וכאן גם המהירות נדונה הכי הרבה.

אנשים העריכו גם את התוכנה הקלה לשימוש ואת רוחב הפס הבלתי מוגבל. עם זאת, היו כמה עריכים שהופרעו מהחדשות על PureVPN ששיתפו יומני משתמשים עם ה- FBI. עם זאת, PureVPN ניקה כי היומנים נצפים במשך 5 ימים וזהו שימוש ברוחב הפס וזמן החיבור, ולא היסטוריית הגלישה..

בקר באתר PureVPN

הנה קישור לעסקה

VPN לגישה לאינטרנט פרטי - מדורג במקום ה -5

Redditers רבים דנים ומציגים את הדאגות שמקורן ב- VPN ב- PIA בארצות הברית ובשל המיקום, ייתכן שיש איומים משפטיים. למרות העובדה, המשתמשים חולקים את השקפותיהם כי השרתים שאינם ארה"ב עובדים מצוין.

גישה פרטית לאינטרנט הייתה ה- VPN היחיד שהסיע את Reddit שלא חשש ותפיסה שלילית כזו. רוב המשתמשים השתמשו בו במשך שנים והם מרוצים מהמהירות, ההגדרה הקלה, תכונת מתג ההרג והמחיר. אחת הסקירות מעלה שהפרוקסי של הולנד עובד סופר מהיר וזה קל לשימוש גם למטרת סיבוב.

בקר באתר אינטרנט פרטי לגישה

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג Reddit

מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר לטרדינט אדום

חיפושים בחינם ב- VPN הם באמת פופולריים, אך השמות הרבים מופיעים בתוצאות החיפוש של גוגל ברגע שאתה נכנס "VPN בחינם לטורנינג." זה כמובן יוצר בלבול במוחנו, ורוב האנשים מחפשים משתמש ממקור ראשון אמין. סקירה. החיפוש אחר "VPN החינמי הטוב ביותר לניקוי Reddit" הופך את תהליך המציאה ליותר מדויק ואמין.

אך למרבה הצער, כשאני מתעמק בקטגוריות Reddit עבור VPN בחינם לטורנינג, לא יכולתי למצוא ביקורת חיובית או תגובה המשקפת חוויית טורינג טובה עם VPN בחינם..

ההפרדה אינה נתמכת לחלוטין ב- VPNs בחינם רבים, וגם הם אינם טוענים שיש להם תכונה טורמת. עם זאת, מרבית ה- VPN החינמי טוענים שהם יעילים בזמן שיתוף קבצים ב- P2P וטרורינג אך הם מעצבנים במיוחד ברגע שאתה מתחיל לסובב אותם. רוחב הפס והמהירות המוגבלים הם הנקודה השלילית ביותר אך היעדר תכונות מתקדמות כמו Kill Switch, הגנת דליפות IPv6 והגנת דליפות DNS, הוא גם החסר מה שהופך את ה- VPN החינמי לסיבוב ממש מסוכן.

תכונות מקדימות שעליך לחפש ב- VPN עבור Torrenting

ישנן תכונות מסוימות שיכולות לאלתר מאוד את חוויית הטרנינג. מצאתי את התכונות האלה מההערות של redditor עבור "VPN הטוב ביותר להסעת Reddit".

מתג כיבוי

Kill Switch היא התכונה שמנתקת את חיבור האינטרנט באופן אוטומטי כאשר חיבור ה- VPN נופל פתאום. בעיות חיבור ה- VPN נפוצות מאוד תוך כדי סיבוב בגלל עיבוד הנתונים הגבוה.

תכונה זו מגנה עליך מפני אובדן נתונים פוטנציאלי שקורה כאשר מנות נתונים לא מוצפנות עוברות דרך האינטרנט כאשר חיבור ה- VPN מושבת..

הגנת דליפות DNS

כפי שמשתמע מהשם, תכונה זו הוצגה במיוחד כאשר היו דיווחים רבים על IP אמיתי לחשוף סיכון באמצעות דליפת DNS. דליפת DNS מתרחשת בנוכחות VPN כאשר חלק מבקשות ה- DNS עוברות ל- ISP DNS במקום שרת VPN אנונימי אנונימי. ישנן סיבות רבות לדליפת DNS.

הגנת דליפות IPv6

IPv6 הוא פרוטוקול חדש שאינו נתמך על ידי אתרים רבים ו- VPNs. בגלל הבלבול שנפתר, דליפת ה- IPv6 עלולה לחשוף את הזהות האמיתית שלך. כדי למגר סכנה כזו של חשיפה לזהות, VPNs רבים כללו תכונת הגנת דליפות IPv6.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me