بهترین VPN برای انتخاب Torrenting Reddit در سال 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Reddit یکی از بزرگترین بسترهای اجتماعی برای بررسی و حل سوال است. در وب سایت ، نظرات بی طرفانه و نظرات معتبری در مورد محصولات مختلف و جدیدترین موضوعات وجود دارد. اعتقاد بر این است که این وب سایت به دلیل قوانین سخت و تورنتهای مشروعیت که نظرات خود را بدون هیچ گونه منفعت شخصی به اشتراک می گذارند منبع موثری است.


در مورد نمایش داده شدگان VPN ، تلاش روزانه بیشتر و بیشتر می شود. بیشتر افراد ممکن است به دلیل محدودیت ، از طریق VPN به Reddit دسترسی پیدا کنند. با این حال ، با توجه به محتوای عظیم Reddit ، بینندگان قادر به درک راه حل مورد نیاز برای مسئله خود نیستند. بنابراین ، ما موضوع VPN را با توجه به ویژگی ها و نیازهای کاربر شکسته ایم و تجزیه و تحلیل عمیق از هر قسمت انجام داده ایم.

در اینجا بهترین VPN را برای Torrenting Reddit توضیح خواهیم داد که با توجه به نظر کاربران و کارشناسان درباره Reddit توالی شده است. تورنت ها بیشتر بخاطر قوانین سختگیرانه ملی و خطرات بیشتر برای حفظ حریم خصوصی هنگام torrent به دنبال VPN هستند.

بهترین VPN برای تورنت در Reddit:

رای ها اطلاعات ارائه دهنده کوپن
[657k] NordVPN دریافت کوپن
[567k] ExpressVPN دریافت کوپن
[543k] PureVPN دریافت کوپن
[532K] دسترسی به اینترنت خصوصی دریافت کوپن

5 بهترین VPN برای انتخاب مجدد تورنت:

در اینجا VPN هایی وجود دارد که من تقریباً به طور مکرر در مورد Reddit بحث کرده ام ، بسیاری از ارائه دهنده VPN در Reddit وجود دارد که یک تیم بازاریابی را برای گفتگو در مورد محصولات خود و تولید نظرات جعلی استخدام کرده است تا کاربر به آن اعتقاد داشته باشد. من مدتهاست که از Reddit استفاده کرده ام و عضو آن هستم ، می دانم چه کسی واجد شرایط صحبت کردن است یا شایسته اعتماد کردن است.

پس از تحقیقات طولانی ، این VPN ها را یافتم که بهترین VPN torrent در Reddit است.

NordVPN در Reddit For تورنت شماره 1 را ثبت کرد

به گفته Redditers ، NordVPN یک انتخاب کاملاً محبوب برای تورنت است. کاربران NordVPN از ویژگیهای سازگار با تورنت Nord مانند سرورهای بهینه شده P2P ، Kill Switch و حفاظت نشت DNS قدردانی کردند.

با این حال ، برخی از این افراد از ارائه خدمات رایگان و اتصال آهسته در برخی سرورها ، شکایت دارند. با این حال ، بسیاری از آنها گزینه سوئیچ سرور را برای سرعت های بالاتر پیشنهاد کرده اند زیرا NordVPN دارای شبکه گسترده سرور است.

به وب سایت NordVPN مراجعه کنید

ExpressVPN - رتبه 2 برتر

ExpressVPN برای سریعترین سرعت خود طیف گسترده ای از کاربران را تحت تأثیر قرار داده است که از تورنت استفاده می شود سودمندتر است. علت لیست کردن آن برای بهترین VPN برای تورنت Reddit ، نظرات و توصیه های بیشمار به نفع آن است.

اگرچه بسیاری از کاربران ExpressVPN به قیمت های بالاتر اشاره کرده اند ، اما آنها ادعا کرده اند که این یک سرمایه گذاری با ارزش است. به گفته آنها ، سرعت بارگیری ، بارگذاری و اتصال فوق العاده در کنار ویژگی های پیشرفته محافظت در برابر نشت DNS ، kill switch و IPv6 حفاظت نشتی وجود دارد.

به وب سایت ExpressVPN مراجعه کنید

CyberGhost Pro - رتبه # 3

CyberGhost Pro نسخه پولی است که بیشترین رأی دهندگان را به خود اختصاص داده و به بهترین VPN برای تورنت Reddit تبدیل کرده است..

آنها نسخه رایگان دارند اما با پهنای باند محدود و موقعیت سرور. با این حال ، نسخه پرداخت شده ، پهنای باند نامحدود ، سرعت و حریم خصوصی زیادی را در برابر اعلامیه های قانونی ارائه می دهد. با بررسی نظرات تورنت رونمایی شد که سرورهای P2P مشخص شده برای تورنت وجود دارد ، اما آنها به خوبی کار می کنند. همچنین ، ما استخراج کرده ایم که نسخه CyberGhost ویندوز و اندروید نرم تر از سایرین کار می کند.

یک مورد متفاوت از سایر ارائه دهندگان VPN این است که مدیریت CyberGhost VPN خود درگیر بحث بوده و به طور منظم به سؤال کاربر پاسخ می دهد.

به وب سایت CyberGhost Pro مراجعه کنید

کوپن در اینجا 73٪ تخفیف

PureVPN - در رتبه چهارم قرار گرفت

PureVPN یک VPN ارزان در بین همه این بهترین VPN های مورد بحث برای torrenting Reddit است و با این حال ، آن را توانسته است کاربران را راضی کند. ویژگی های قابل توجه برای redditers متفاوت از سایر VPN های تورنت نبود و در اینجا همچنین سرعت بیشترین بحث شد.

مردم همچنین از کاربرد آسان نرم افزار و پهنای باند نامحدود قدردانی می کردند. با این حال ، برخی از redditers ها بودند که از اخبار مربوط به اشتراک گذاری کاربران PureVPN با FBI ناراحت بودند. با این حال ، PureVPN پاک کرده است که گزارش ها 5 روز مشاهده می شوند و زمان استفاده از پهنای باند و زمان اتصال است ، نه سابقه مرور.

از وب سایت PureVPN بازدید کنید

در اینجا لینک معاملات است

دسترسی به اینترنت خصوصی VPN - 5 رتبه

بسیاری از redditers مشغول بحث و گفتگو هستند و نگرانی های PIA VPN را در ایالات متحده مستقر كرده است و به دلیل موقعیت مکانی ، می توانید تهدیدهای قانونی داشته باشید. با وجود این واقعیت ، کاربران در حال به اشتراک گذاشتن نظرات خود مبنی بر عملکرد سرورهای غیر از ایالات متحده هستند.

دسترسی به اینترنت خصوصی تنها VPN برای تورنت Reddit بود که هیچ گونه نگرانی و دید منفی ندارد. اکثر کاربران سالها از آن استفاده می کردند و از سرعت ، تنظیم آسان ، ویژگی سوئیچ kill و همچنین قیمت خوشحال می شوند. یکی از بررسی ها نشان می دهد که پروکسی هلند فوق العاده سریع کار می کند که به راحتی قابل استفاده برای اهداف تورنت نیز می باشد.

از وب سایت دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

بهترین VPN برای Torrenting Reddit

بهترین VPN های رایگان برای Torrenting Reddit

جستجوهای رایگان VPN واقعاً محبوب هستند ، اما به محض وارد کردن "VPN رایگان برای تورنت" ، نامهای بیشماری در نتایج جستجوی Google ظاهر می شوند. مرور. جستجوی "بهترین VPN رایگان برای torrenting Reddit" باعث می شود روند یافتن دقیق تر و قابل اطمینان تر شود.

اما متأسفانه ، هنگامی که من به طور رایگان در VPN برای تورنت به عمق دسته های Reddit می شوم ، نمی توانم یک بررسی مثبت یا نظری پیدا کنم که منعکس کننده تجربه تورنت خوب با یک VPN رایگان باشد..

تورنت در بسیاری از VPN های رایگان پشتیبانی نمی شود ، و همچنین آنها ادعا نمی کنند ویژگی torrenting دارند. اما ، اکثر VPN های آزاد ادعا می کنند که در حالی که فایل P2P در حال اشتراک و تورنت هستند کارآمد هستند اما در لحظه شروع تورنت بسیار آزار دهنده هستند. پهنای باند و سرعت محدود منفی ترین نکته است ، اما عدم وجود ویژگی های پیشرفته مانند Kill Switch ، محافظت در برابر نشت IPv6 ، و محافظت در برابر نشت DNS ، همچنین کمبودی است که باعث می شود VPN رایگان برای تورنت واقعاً خطرناک باشد..

ویژگی های پیشرفته ای که باید در VPN برای تورنت جستجو کنید

برخی از ویژگی های خاص وجود دارد که می تواند تجربه torrenting را بداهه سازد. من این ویژگی ها را از نظرات Redditor برای "بهترین VPN برای تورنت Reddit" پرسیدم.

کلید کشتار

Kill Switch ویژگی ای است که اتصال ناگهانی اتصال VPN بطور خودکار از اینترنت جدا می شود. به دلیل پردازش بالای داده ، مشکلات اتصال VPN بسیار شایع است.

این ویژگی شما را از از دست رفتن داده های احتمالی محافظت می کند که هنگام بسته شدن VPN بسته های داده غیر رمزنگاری شده از طریق اینترنت عبور می کند..

حفاظت نشت DNS

همانطور که از نام آن مشخص است ، این ویژگی زمانی خاص گزارش می شود که گزارش های زیادی درمورد خطر واقعی IP از طریق نشت DNS وجود داشته باشد. نشت DNS در حضور VPN اتفاق می افتد وقتی برخی از درخواست های DNS به جای سرور VPN DNS ناشناس به ISP DNS می روند. دلایل زیادی برای نشت DNS وجود دارد.

حفاظت نشت IPv6

IPv6 پروتکل جدیدی است که توسط بسیاری از وب سایت ها و VPN ها پشتیبانی نمی شود. به دلیل برطرف شدن سردرگمی ، نشت IPv6 می تواند هویت واقعی شما را در معرض دید شما قرار دهد. برای از بین بردن چنین خطر در معرض هویت ، بسیاری از VPN ها از ویژگی محافظت در برابر نشت IPv6 استفاده کرده اند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me