סקירה של Zenmate 2019: אלטרנטיבה לשימוש והאם Zenmate בטוח?

[ware_item id=33][/ware_item]

עודכן ב- 15 במאי 2019


Zenmate היא רשת פרטית וירטואלית (VPN) שממוקמת בברלין, גרמניה, עם שירות בחינם וגם בתשלום. ה- VPN של Zenmate פותח על ידי החברה, ZenGuard שהיא גרמנית. VPN זה מספק אפשרויות רב-לשוניות הכוללות אפשרויות טקסט בהתאמה אישית בגרמנית, טורקית, אנגלית, קוריאנית, רוסית וספרדית.

ה- VPN של Zenmate קיים כהרחבה ל- Google Chrome, Firefox ואופרה. עם זאת, הם הציגו לאחרונה את לקוח ה- VPN התואם ל- Windows, Mac OS X, Android ו- iOS.

עם זאת, יש לזכור כי התוסף לא יכול היה להצפין את התנועה של תוכניות אחרות במכשיר שלך. לקוח ה- VPN השולחני מספק לך את אבטחת המכשיר המלאה, אך עליך לקבל גרסה בתשלום בשביל זה ורק תקופת ניסיון של 7 יום קיימת בשביל זה..

מה הבעיה העיקרית עם Zenmate?

כדי להתגבר על סוגיות אלה ולבטל חסימת אתרים, ל- Chrome יש את סיומת ה- VPN שלה, Zenmate. עם זאת, בגלל הזמינות והיעילות שלו רק ב- Chrome, אנשים מחפשים אחר חלופות של Zenmate שיכולות לבטל את חסימת אתרים ותוכן דרך כל הדפדפנים. Zenmate העבירה גם מעטים ממיקומיה הווירטואליים כמו בריטניה לחבילת פרימיום משירות חינם.

עם זאת, חלופות VPN אלו יתייחסו למהירויות כגון מצערת ספק שירותי אינטרנט אשר הופכות ללא מסובכות באמצעות אכיפת כללים כמו נייטרליות הרשת הפזורה ברחבי האינטרנט..

VPN הופך לכלי פרטיות חיוני מסיבות רבות, ואנשים רבים רוצים פתרון עבורו הם לא צריכים להוציא סכום כלשהו. לכן, מינו כמה מהחלופות הטובות ביותר של Zenmate שיכולות לשפר את החוויה המקוונת שלך לרמה בלתי נתפסת..

האם זנמייט באמת חופשי?

הרחבות ה- Zenmate הינן בחינם אך עבור לקוח שולחן העבודה עליכם לקנות את גרסת הפרימיום של Zenmate VPN. עם זאת, לגבי הגרסאות החינמיות, יש הרבה בלבול ואי שביעות רצון ביחס לבטיחות. ישנן טענות שהגרסה החינמית עשויה למכור את הנתונים שלך לצדדים שלישיים כדי להשיג את ההטבה.

כמו כן, רק סיומת ה- VPN שלהם היא בחינם ולקוחות שולחן העבודה או לקוחות מכשירים אחרים נגישים רק כשאתה משלם עבור זה. כמו כן, זכור כי התוסף הוא בדיוק כמו פרוקסי ואינו מספק הצפנה. עם זאת, יש כל כך הרבה מגבלות על הגרסה החינמית של הרחבת Zenmate.

  • מתוך סך של 30 שרתים ברחבי העולם, אתה יכול לגשת רק ל -4 אפשרויות שרת בחינם
  • אתה יכול פשוט להשיג תוספי Firefox ו- Chrome שאינם מגנים על כל התנועה שלך פרט לדפדפן זה.
  • תכונות הגנה מפני דליפות Kill Switch ו- DNS מיועדות רק ללקוח שולחן העבודה של Windows.

האם Zenmate בטוח?

Zenmate היא ספקית VPN מבוססת גרמניה ועם מיקום זה, הם טוענים שהם מאובטחים. בין כל מדינות אירופה, גרמניה היא אחת המדינות הבודדות שאין להן חוקים באינטרנט נוקשים. עם זאת, יש מחלוקת בין ועדת האיחוד האירופי ובית הדין האירופי לצדק (ECJ). הערה מהדיון האם ZenMate הוא VPN בטוח?.

כמו כן, ההערכה היא כי BND, סוכנות המעקב של גרמניה נמצאת בקשר עם סוכנויות ממשלתיות אחרות כמו NSA וגם הם נוטים לגשת לנתוני משתמשים.

מצד שני, מדיניות הפרטיות של Zenmate קצת קשורה. כמו כל שירותי ה- VPN האחרים, הם גם טוענים כי אין מדיניות ביומן מחמירה אך יש גם סעיף שמזכיר כי הנתונים האישיים נאספים כאשר יש צורך להבטיח ששירות Zenmate עובד טוב או לא. סעיף זה קיים בסעיף "כשאתה בוחר שרת מסוים להשתמש ב- Zenmate".

הסיבה לכך נובעת מכיוון שדברי Zenmate הם חותמת הזמן של החיבור. ניתן להשתמש בנתונים המאוחסנים יחד עם ה- IP ושם המשתמש כדי לתבוע התקפה e2e כנגד המשתמש. לפיכך, מדיניות הפרטיות של Zenmate אינה מכילה מדיניות אמיתית ללא יומן.

מבחינת אבטחה, Zenmate מציע תכונות כמו הגנה מפני דליפות DNS, חסימת תוכנות זדוניות ומעקב אחר הגנת מעקב. עם זאת, תכונות ההצפנה של Zenmate אינן טובות מדי.

ה- VPN של Zenmate מספק פרוטוקול TLS 1.2 העדכני ביותר באמצעות OpenVPN. אלגוריתם ההצפנה שמשמש אותם הוא ביט AES-256, עם זאת, קידוד ה- AES אינו החלק של התוסף שלהם (שהוא סוג של פרוקסי ולא VPN).

האם זנמייט טוב?

Zenmate הוא VPN טוב למי חדש בטכנולוגיית VPN ואינו רוצה סיבוכים. מכיוון שמדובר ב- VPN קל לשימוש שכל אדם יכול פשוט להתרגל אליו בתהליך. אבל האם זה בטוח וראוי?

Zenmate היה בעבר רק התוסף ולא היה לקוח נפרד. כמו כן, הם פשוט מציעים את ההרחבה שלהם ללא עלות שיש בה תכונות מוגבלות באמת בהשוואה ללקוח השולחני בתשלום שלהם. הגרסה בתשלום של VPN של Zenmate היא 8.99 דולר לחודש ובסכום זה תוכלו להשיג בקלות שירות VPN מכובד. עם זאת, חלק מתוכנת ה- VPN השלמה עם מגוון רחב של אבטחה ותכונות ניתן היה להירשם בפחות מ- $ 5.00, כגון גישה פרטית לאינטרנט..

ערוץ תמיכת הלקוחות נמצא לדעתי מתחת לממוצע וכפי שניתן לראות בביקורות של משתמשי Zenmate אחרים. אין להם את התמיכה בצ'אט חי ואפילו תהליך הגשת הבקשה אינו מהיר ונגיש. עליך לעבור מספר קליקים על מנת לקבל את דף הבקשה. עם זאת, ברגע שהבקשה הוגשה, צוות התמיכה של Zenmate לוקח זמן רב עד כדי לענות על השאילתה.

אלטרנטיבות של Zenmate VS

בגלל התכונות המוגבלות ביותר של VPN של Zenmate, מרבית האנשים מתקדמים לעבר אלטרנטיבות של Zenmate. כמו כן, הסרת חלק מהמיקומים הווירטואליים מתוכנית חופשית לפרמיה השפיעו יותר על אחוז המשתמשים ב- VPN של Zenmate..

לכן, בדקתי כמה מהרחבות ה- VPN החינמיות שהביאו הכי טוב לחלופות Zenmate ויש לי יחסית תכונות. למרות היותם טובים יחסית מ- Zenmate, ל- VPN הללו יש כמה בלבול חסר ופרטיות, מכיוון שהם שומרים על דרך להשיג את התועלת. רוב ה- VPN החינמי שומר על שירות כזה שיכול לגרור את המשתמשים לגרסת הפרימיום שלהם.

אז עדיף לקבל VPNs בתשלום שהם בעלי מוניטין כמו גם שירותי VPN זולים במחירים סבירים במיוחד (נמוכים כמו $ 3 / M).

Zenmate VS Hola VPN

Zenmate ו- Hola שניהם הם ספקי VPN פופולריים אך כשמדובר בתכונות ישנם הבדלים לא מעטים ביניהם. וריאציה המחירים בין שניהם אינה כה גדולה, כאשר Zenmate מתחיל מ- $ 8.99 / M והולה במחיר של $ 5.00 / M.

במונחים של ביטחון, שני השירותים הם מתחת לרמות האבטחה של VPN. עם זאת, ה- VPN של Zenmate קבע את השימוש בפרוטוקול TLS 1.2 והפרוטוקול עבור הולה VPN לא צוין עד כה. כמו כן, ההצפנה של Hola VPN אינה ידועה בהשוואה להצפנת AES 256-bit של Zenmate בתוכנת הלקוח בתשלום..

כפי שנדון לעיל, מדיניות הרישום הלא-יומן של ה- VPN של Zenmate מעט מעורפלת אך הם טוענים שהם עושים זאת. עם זאת, VPN של Hola קובעת לשמור על יומני חיבור ושימוש של משתמש.

היתרון שאתה מקבל עם הולה VPN הוא שמדובר בסוג של שירות VPN P2P המאפשר סוחף. מצד שני, עם Zenmate אתה לא יכול ליהנות משיתוף קבצים ו- P2P של קבצים. שלא כמו VPN של Hola, יש את התכונה של מתג כיבוי ב- Zenmate VPN אבל SmartDNS אינו קיים בשירותם.

אם מסתכלים על התכונות האחרות, יש יתרון ל- VPN של Hola. למשל, יש הגבלה חיבור סימולטני שטח עם VPN של הולה שלהם שרתים נמצאים ב -190 מדינות. עם זאת, ל- VPN של Zenmate יש חיבורי שרת מוגבלים של חמישה מכשירים, והם מוגבלים רק ל -30 מדינות.

מדוע כדאי לכם לשקול אלטרנטיבות של Zenmate

Zenmate נחשב לשלוחה פופולרית ל- VPN Chrome ללא חיובים. עם זאת, שינוי במדיניות יצר מטרד בקרב המשתמשים. החיסרון המשמעותי הוא שמיקום וירטואלי חיוני כמו בריטניה אינו נכלל בשירות החינמי. במקום זאת, עליך לבחור את חבילת הפרימיום שלהם אם אתה רוצה להזרים תוכן שניתן לצפות בו רק בבריטניה.

האלטרנטיבות של Zenmate שבחרנו עבור קוראינו הן אלה שיכולות לספק מגוון עצום של תכנים כמעט בכל אזור בעולם. להלן כמה מההמלצות הללו;

1 - דפדפן טור

חסרונות יתרונות
VPN מובנה בעיות מהירות בזמן השימוש ב- Tor
חסימת מודעות מותקנת מראש
חוסם מעקב והצפנת נתונים

יתכן שהאזנת לדפדפן Tor בגלל הפופולריות הגוברת והעדפתו בקרב משתמשי האינטרנט. הוא מספק גלישה אנונימית עם היכולת הדינמית לבטל את חסימת התוכן המוגבל. ניתן היה להוריד אותו בקלות דרך האינטרנט. הוא מכיל הצפנת נתונים לתנועה שלך שמבטל את הסיכון לאיומי סייבר.

זהו דפדפן עם חוסם מודעות מובנה ו- VPN מובנה. לכן זו בחירה מצוינת לשקול אלטרנטיבה של Zenmate.

2 - DotVPN

חסרונות יתרונות
יותר מעשרה מיקומים וירטואליים אינו מספק רשת מהירה יותר בגרסה חינמית
רוחב פס בלתי מוגבל
חומת אש ומיגון מעקב

DotVPN היא אחת החלופות הטובות ביותר של Zenmate אשר הגרסא החינמית שלה זמינה ביותר מעשרה מיקומים וירטואליים כולל בריטניה. הוא מספק תכונות כגון חסימת מודעות, חוסך רוחב פס, הגנת מעקב, חומת אש ועוד ועוד.

זה עובד הרבה יותר מהיר ויעיל מאשר Zenmate. כמו כן, גרסת פרימיום של DotVPN זמינה עם 30 ימי ניסיון לתקופת הניסיון. עם גרסת הפרימיום, תוכלו לגלוש באינטרנט במהירות מהירה יותר, בהצפנה חזקה וללא מודעות פולשניות. עם זאת, זה הרבה יותר זול מאשר גרסת הפרימיום של Zenmate.

3 - VPN של Browsec

חסרונות יתרונות
מהירות חיבור עד 100 מגהביט / שניה אפשרויות מיקום וירטואליות מוגבלות
קל לשימוש
עובד עם כל אפליקציות iOS ו- Android

מאלטרנטיבות של Zenmate, Browsec היא זו היחידה לשימוש. זה זמין בארבעה מיקומים וירטואליים, כולל בריטניה, ארצות הברית, סינגפור והולנד. עם זאת, הוא אינו נושא תכונות רבות ויש לו כפתור לסירוגין. הגרסה החינמית של Browsec מציעה נתונים ללא הגבלה שהם היתרון הגדול ביותר שמשתמשים מחפשים כשהם רוצים שירות בחינם.

4 - VPN של TunnelBear

חסרונות יתרונות
זמין במקומות וירטואליים רבים מגבלת נתונים של 500 מגה בגרסה חינמית
שימוש קל
מהירות טובה

כשמדברים על שירות VPN חינמי, VPN של TunnelBear ידוע היטב בקרב משתמשי האינטרנט. עם כל המיקומים הקריטיים כמו בריטניה, ארצות הברית, גרמניה, צרפת, הונג קונג ואחרים, VPN זה מציע מקומות וירטואליים רבים. כל ההטבות הללו הופכות אותו לחלופות Zenmate המובילות ביותר עבורן לביטול חסימת תוכן, הצפנת תנועה, גלישה בעילום שם ועוד דברים כאלה..

עם זאת, בגרסתו החינמית אתה יכול להשיג נתונים של 500 מגהבייט בלבד, ובמקרה שתצייץ על זה יותר מ- 1 GB יתווספו לנתונים שלך.

5 - VPN VPN

חסרונות יתרונות
אין חיובים נסתרים חלונות קופצים פולשניים, כלומר המלצת אפליקציה ותוכן
סיומת גלישת VPN בחינם
היומנים נשמרים בעילום שם

Betternet היא גם אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות מחלופות של Zenmate. משירותים חינמיים שונים הזמינים באינטרנט, VPN של betternet הוא אחד מהשירותים שבהם יש ביקורות טובות למשתמשים. זה בחינם ואינו מכיל חיובים נסתרים, למרות שהוא מספק קידוד AES 256 סיביות הדומה לשירותי ה- VPN בתשלום..

עם זאת, Betternet לא מספקת למשתמשים שלה את האפשרות לשנות מיקומים וירטואליים.

6 - VPN Supernet

חסרונות יתרונות
אין חיובים נסתרים רק חמש אפשרויות מיקום וירטואליות
התקנה קלה
זמין לדפדפנים, מחשבים שולחניים וטלפונים ניידים

Supernet VPN הוא בין האלטרנטיבות של Zenmate הקלות לשימוש והתקנה. תוכל להשיג את זה במהירות מחנות האינטרנט של גוגל הזמינה למוביילים, דפדפנים ופלטפורמות שולחן עבודה. המיקומים הווירטואליים מהם תוכלו לבחור, כולל בריטניה, ארצות הברית, רוסיה, הולנד ולוקסמבורג.

זהו שירות VPN בחינם; עם זאת, יש מעט מבולבלים בנוגע לתכונות הפרטיות שלהם ומהירות האינטרנט.

7 - VPN מגן נקודה חמה

חסרונות יתרונות
יכול לחבר חמישה מכשירים בכל פעם מודעות פולשניות
הגנה מפני תוכנות זדוניות

Hotspot Shield הוא שירות VPN המספק גלישה מקוונת מוגנת ללא חיובים. בשונה משירותי VPN בחינם אחרים, מגן Hotspot נחשב לזה שמסתיר את כתובת ה- IP שלך ומספק אנונימיות מלאה. זו הסיבה שזו בחירה יעילה עבור אלה המחפשים אחר אלטרנטיבה Zenmate.

עם זאת, זה מוגבל בחלק מהאתרים והשרתים שאינם נמצאים בארצות הברית. כמו כן, הגרסה החינמית של Hotspot Shield כוללת מודעות מעצבנות.

סיכום

משתמשים שיש להם צורך קל יותר ב- VPN יכולים להשתמש ב- Zenmate VPN אך אם הצורך הוא ממש קל עם פחות אבטחה. Zenmate VPN נחשב לשירות ידידותי למתחילים שכן יש לו ממשק ידידותי למשתמש ותהליך התקנה קל. עם זאת, התכונות כמו תמיכה באתר ושירות לקוחות של Zenmate VPN ממש מתסכלות.

VPN בחינם אינו ראוי ולגירסה בתשלום אין כל כך הרבה תכונות ייחודיות. כמו כן, העובדה היא שבמחיר הפרמיום של Zenmate אתה יכול לקבל שירותי VPN יעילים ובעל מוניטין באמת יחד עם הרבה תכונות ייחודיות.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me