Zenmate pārskats 2019: alternatīva lietošanai un vai Zenmate ir drošs?

[ware_item id=33][/ware_item]

Atjaunināts 2019. gada 15. maijā


Zenmate ir virtuālais privātais tīkls (VPN), kas atrodas Berlīnē, Vācijā, un tam ir gan bezmaksas, gan maksas pakalpojums. Zenmate VPN izstrādāja uzņēmums ZenGuard, kas darbojas Vācijā. Šis VPN nodrošina daudzvalodu iespējas, ieskaitot pielāgotas teksta iespējas vācu, turku, angļu, korejiešu, krievu un spāņu valodā.

Zenmate VPN ir pieejams kā Google Chrome, Firefox un Opera paplašinājums. Tomēr viņi nesen ir ieviesuši VPN klientu, kas ir savietojams ar Windows, Mac OS X, Android un iOS.

Tomēr jāatceras, ka paplašinājums nevarēja šifrēt citu jūsu ierīcē esošo programmu trafiku. Darbvirsmas VPN klients nodrošina pilnīgu ierīces drošību, taču par to jums ir jāsaņem apmaksāta versija, un tam ir paredzēts tikai 7 dienu izmēģinājuma periods..

Kāda ir galvenā problēma ar Zenmate?

Lai novērstu šīs problēmas un atbloķētu vietnes, pārlūkam Chrome ir savs VPN paplašinājums Zenmate. Tomēr, ņemot vērā tā pieejamību un efektivitāti tikai pārlūkā Chrome, cilvēki meklē Zenmate alternatīvas, kas varētu atbloķēt vietnes un saturu caur jebkuru no pārlūkiem. Zenmate arī dažas no savām virtuālajām vietām, piemēram, Apvienoto Karalisti, ir pārvietojis uz bezmaksas pakalpojumu bezmaksas pakalpojumu paketi.

Tomēr šīs VPN alternatīvas ļautu paātrināt tādus jautājumus kā ISP droseļvārsta samazināšana, kas kļūst sarežģīta, ieviešot tādus noteikumus kā tīkla neitralitāte, kas izkaisīti visā internetā..

VPN daudzu iemeslu dēļ kļūst par būtisku privātuma rīku, un daudzi cilvēki vēlas risinājumu, kuram viņiem nav jātērē nekāda summa. Tāpēc mēs esam sakārtojuši dažas no labākajām Zenmate alternatīvām, kas varētu uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi līdz neiedomājamam līmenim..

Vai Zenmate tiešām ir bezmaksas?

Zenmate paplašinājumi ir bez maksas, taču darbvirsmas klientam ir jāiegādājas Zenmate VPN premium versija. Tomēr attiecībā uz bezmaksas versijām ir daudz neskaidrību un neapmierinātības attiecībā uz drošību. Pastāv apgalvojumi, ka bezmaksas versija varētu pārdot jūsu datus trešajām personām, lai gūtu labumu.

Turklāt tikai viņu VPN paplašinājums ir bezmaksas, un darbvirsmas klienti vai citi ierīces klienti ir pieejami tikai tad, kad par to maksājat. Turklāt atcerieties, ka paplašinājums ir tikai starpniekserveris un nenodrošina šifrēšanu. Tomēr Zenmate paplašinājuma bezmaksas versijai ir tik daudz ierobežojumu.

  • No 30 serveriem visā pasaulē bez maksas varēja piekļūt tikai 4 serveru opcijām
  • Jūs varat vienkārši iegūt Firefox un Chrome paplašinājumus, kas neaizsargā visu jūsu trafiku, izņemot šo pārlūku.
  • Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzības līdzekļi ir paredzēti tikai Windows darbvirsmas klientam.

Vai Zenmate ir drošs?

Uzņēmums Zenmate ir VPN pakalpojumu sniedzējs Vācijā, un viņi apgalvo, ka ir droši. Starp visām Eiropas valstīm Vācija ir viena no nedaudzajām valstīm, kurai nav stingru interneta likumu. Tomēr starp Eiropas Savienības Komisiju un Eiropas Kopienu Tiesu notiek strīds. Komentārs no diskusijas Vai ZenMate ir drošs VPN?.

Tāpat tiek uzskatīts, ka BND, Vācijas uzraudzības aģentūra, sazinās ar citām valdības aģentūrām, piemēram, NSA, un arī tām ir tendence piekļūt lietotāju datiem.

No otras puses, Zenmate privātuma politika ir mazliet satraucoša. Tāpat kā visi citi VPN pakalpojumi, arī viņi apgalvo, ka viņiem nav stingras žurnālu politikas, taču ir arī klauzula, kurā minēts, ka personas dati tiek vākti, kad ir nepieciešams nodrošināt, ka Zenmate pakalpojums darbojas labi vai ne. Šis noteikums ir atrodams sadaļā “Kad jūs izvēlaties noteiktu serveri, lai izmantotu Zenmate”.

Tas uztrauc, jo tas, par ko Zenmate saka, ir savienojuma laika zīmogs. Datus, kas tiek glabāti kopā ar IP un lietotāja vārdu, var izmantot, lai pieprasītu e2e uzbrukumu lietotājam. Tāpēc Zenmate konfidencialitātes politikā nav iekļauta patiesa politika, kas nepieļauj reģistrēšanos.

Drošības ziņā Zenmate piedāvā tādas funkcijas kā DNS aizsardzība pret noplūdi, ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana un izsekošanas aizsardzība. Tomēr Zenmate šifrēšanas funkcijas nav pārāk labas.

Zenmate VPN nodrošina jaunāko TLS 1.2 protokolu, izmantojot OpenVPN. Viņu izmantotais šifrēšanas algoritms ir AES-256 bits, tomēr AES šifrēšana neietilpst to paplašinājumā (kas ir sava veida starpniekserveris, nevis VPN).

Vai Zenmate ir labs?

Zenmate ir labs VPN tiem, kam VPN tehnoloģija ir jauna un nevēlas sarežģījumus. Tā kā tas ir ērti lietojams VPN, jebkura persona var vienkārši pierast pie šī procesa. Bet vai tas ir drošs un cienīgs??

Iepriekš Zenmate bija tikai paplašinājums, un nebija neviena atsevišķa klienta. Viņi arī tikai piedāvā bezmaksas paplašinājumu, kam ir patiešām ierobežotas iespējas, salīdzinot ar viņu apmaksātu galddatora klientu. Apmaksātā Zenmate VPN versija ir 8.99 USD mēnesī, un šajā summā jūs varat viegli iegūt cienījamu VPN pakalpojumu. Tomēr daļu no pilnīgas VPN programmatūras ar plašu drošības un funkciju klāstu, piemēram, privāto piekļuvi internetam, var abonēt par mazāk nekā 5 USD..

Klientu atbalsta kanāls, manuprāt, ir zem vidējā līmeņa un, kā redzams citu Zenmate lietotāju pārskatos. Viņiem nav tiešsaistes tērzēšanas atbalsta, un pat pieprasījuma iesniegšanas process nav ātrs un viegli pieejams. Lai iegūtu pieprasījuma lapu, jums jāveic vairāki klikšķi. Tomēr, tiklīdz pieprasījums ir iesniegts, Zenmate atbalsta komanda kaitinošā laikā prasa atbildi.

Zenmate VS alternatīvas

Īpaši ierobežoto Zenmate VPN funkciju dēļ vairums cilvēku virzās uz Zenmate alternatīvām. Arī dažu virtuālo vietu noņemšana no bezmaksas uz premium plānu ir vairāk ietekmējusi Zenmate VPN lietotāju procentuālo daudzumu..

Tāpēc esmu pārbaudījis dažus bezmaksas VPN paplašinājumus, kas Zenmate alternatīvas nodrošināja vislabāk un kuriem ir salīdzinoši vairāk funkciju. Neraugoties uz to, ka šie VPN ir salīdzinoši labāki nekā Zenmate, šiem VPN trūkst trūkumu un ir arī neskaidrības par privātumu, jo tie saglabā iespēju gūt labumu. Lielākā daļa bezmaksas VPN uztur šādu pakalpojumu, kas var vilkt lietotājus uz viņu premium versiju.

Tāpēc labāk ir saņemt apmaksātus VPN, kas ir cienījami, kā arī īpaši pieejamus lētus VPN pakalpojumus (tik zemus kā USD 3 / M)..

Zenmate VS Hola VPN

Gan Zenmate, gan Hola ir populāri VPN nodrošinātāji, taču, runājot par funkcijām, starp tām ir diezgan maz atšķirību. Cenu atšķirības starp abiem nav tik lielas, Zenmate sākot no USD 8,99 / M un Hola ar cenu USD 5,00 / M.

Runājot par drošība, abi pakalpojumi ir zem VPN drošības līmeņiem. Tomēr Zenmate VPN ir noteicis TLS 1.2 protokola lietojumu, un Hola VPN protokols līdz šim nav noteikts. Turklāt Hola VPN šifrēšana nav zināma, salīdzinot ar Zenmate AES 256 bitu šifrēšanu maksas klienta programmatūrā..

Kā jau tika apspriests iepriekš, Zenmate VPN politika nepierakstīties ir nedaudz neskaidra, taču viņi apgalvo, ka to dara. Tomēr Hola VPN norāda, ka jāsaglabā lietotāja savienojuma un lietošanas žurnāli.

Ieguvums, ko jūs iegūstat no Hola VPN, ir tas, ka tas ir sava veida P2P VPN pakalpojums, kas to atļauj mokošs. No otras puses, izmantojot Zenmate, jūs nevarat izbaudīt P2P failu koplietošanu un straumēšanu. Atšķirībā no Hola VPN, tā ir avārijas poga iekš Zenmate VPN, bet SmartDNS nav viņu dienestā.

Raugoties uz citām funkcijām, Hola VPN ir mala. Piemēram, ir neierobežots vienlaicīgs savienojums telpa ar Hola VPN un viņu serveriem atrodas 190 valstīs. Tomēr Zenmate VPN ir ierobežoti 5 ierīču savienojumi ar serveriem, kā arī tikai 30 valstīs.

Kāpēc jums vajadzētu apsvērt Zenmate alternatīvas

Zenmate bez maksas tiek uzskatīts par populāru VPN Chrome paplašinājumu. Tomēr mainīgās politikas ir izraisījušas lietotāju kairinājumu. Būtisks trūkums ir tāds, ka būtiska virtuāla atrašanās vieta, piemēram, Apvienotā Karaliste, tiek izslēgta no bezmaksas pakalpojuma. Tā vietā jums jāizvēlas viņu piemaksu pakete, ja vēlaties straumēt saturu, ko varētu skatīties tikai Lielbritānijā.

Zenmate alternatīvas, kuras esam izvēlējušies saviem lasītājiem, ir tās, kuras gandrīz katrā pasaules reģionā varētu nodrošināt plašu satura klāstu. Zemāk ir daži no šiem ieteikumiem;

1 - Tor pārlūks

Plusi mīnusi
Iebūvēts VPN Izmantojot ātrumu Tor, rodas problēmas ar ātrumu
Iepriekš instalēts reklāmu bloķētājs
Bloķē datu izsekošanu un šifrēšanu

Jūs, iespējams, esat klausījies par Tor pārlūku, ņemot vērā tā pieaugošo popularitāti un priekšroku interneta lietotāju vidū. Tas nodrošina anonīmu pārlūkošanu ar dinamisku iespēju atbloķēt ierobežotu saturu. To var viegli lejupielādēt caur internetu. Tajā ir jūsu trafika datu šifrēšana, kas novērš kiberdraudu risku.

Tas ir pārlūks ar iebūvētu reklāmu bloķētāju un iebūvētu VPN. Tāpēc tā ir lieliska izvēle, kuru var uzskatīt par Zenmate alternatīvu.

2 - DotVPN

Plusi mīnusi
Vairāk nekā 10 virtuālās atrašanās vietas Nodrošina ātrāku tīkla bezmaksas versiju
Neierobežots joslas platums
Ugunsmūra un izsekošanas aizsardzība

DotVPN ir viena no labākajām Zenmate alternatīvām, kuras bezmaksas versija ir pieejama vairāk nekā 10 virtuālās vietās, ieskaitot Apvienoto Karalisti. Tas nodrošina tādas funkcijas kā Reklāmu bloķēšana, Joslas platuma taupīšana, izsekošanas aizsardzība, ugunsmūris un vēl daudz vairāk.

Tas darbojas daudz ātrāk un efektīvāk nekā Zenmate. DotVPN premium versija ir pieejama arī ar 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Izmantojot premium versiju, jūs varētu pārlūkot internetu ar lielāku ātrumu, spēcīgu šifrēšanu un bez uzmācīgām reklāmām. Tomēr tas ir daudz lētāk nekā Zenmate premium versija.

3 - pārlūkot VPN

Plusi mīnusi
Savienojuma ātrums līdz 100 Mbit / s Ierobežotas virtuālās atrašanās vietas iespējas
Viegli izmantot
Darbojas ar jebkuru iOS un Android lietotni

No Zenmate alternatīvām pārlūks Browc ir vienkāršs lietošanā. Tas ir pieejams četrās virtuālās vietās, ieskaitot Apvienoto Karalisti, Amerikas Savienotās Valstis, Singapūru un Nīderlandi. Tomēr tam nav daudz funkciju, un tam ir ieslēgšanas un izslēgšanas poga. Pārlūkprogrammas bezmaksas versija piedāvā neierobežotus datus, kas ir vislielākās priekšrocības, ko lietotāji meklē, kad vēlas bezmaksas pakalpojumus.

4 - TunnelBear VPN

Plusi mīnusi
Pieejams daudzās virtuālās vietās Datu ierobežojums bezmaksas versijā - 500 MB
Vienkārša lietošana
Labs ātrums

Runājot par bezmaksas VPN pakalpojumu, TunnelBear VPN ir plaši pazīstams interneta lietotāju vidū. Ar visām kritiskajām vietām, piemēram, Lielbritāniju, ASV, Vāciju, Franciju, Honkongu un citām, šis VPN piedāvā daudzas virtuālas vietas. Visas šīs priekšrocības padara to par vienu no labākajām Zenmate alternatīvām, kura jums vislabāk piemērota satura atbloķēšanai, datplūsmas šifrēšanai, anonīma pārlūkošanai un daudzām citām lietām..

Tomēr no tās bezmaksas versijas jūs varētu iegūt tikai 500 MB datus, un, ja jūs par to čivināt, jūsu datiem tiks pievienots vairāk nekā 1 GB.

5 - Betternet VPN

Plusi mīnusi
Nav slēptu maksu Uzmācīgi uznirstošie logi, t.i., lietotņu ieteikumi un saturs
Bezmaksas VPN pārlūkošanas paplašinājums
Žurnāli tiek glabāti anonīmi

Betternet ir arī viena no labākajām izvēlēm, ko jūs varētu izdarīt no Zenmate alternatīvām. Starp dažādiem bezmaksas pakalpojumiem, kas pieejami internetā, betternet VPN ir viens no tiem, par kuru lietotājiem ir labs pārskats. Tas ir bezmaksas un nesatur slēptus maksājumus, neskatoties uz to, ka tas nodrošina AES 256 bitu šifrēšanu, kas ir līdzīga maksas VPN pakalpojumiem..

Bet Betternet nesniedz lietotājiem iespēju mainīt virtuālās atrašanās vietas.

6 - Supernet VPN

Plusi mīnusi
Nav slēptu maksu Tikai piecas virtuālās atrašanās vietas iespējas
Vienkārša iestatīšana
Pieejams pārlūkiem, galddatoriem un mobilajiem tālruņiem

Supernet VPN ir viena no tām Zenmate alternatīvām, kuras ir viegli lietot un iestatīt. Jūs to ātri varētu iegūt no Google interneta veikala, kas ir pieejams mobilajiem tālruņiem, pārlūkprogrammām un galddatoru platformām. Virtuālās atrašanās vietas, no kurām jūs varētu izvēlēties, tostarp Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis, Krievija, Nīderlande un Luksemburga.

Tas ir bezmaksas VPN pakalpojums; tomēr viņu privātuma funkcijas un interneta ātrums ir nedaudz mulsinoši.

7 - tīklāja vairoga VPN

Plusi mīnusi
Varēja savienot piecas ierīces vienlaikus Uzmācīgas reklāmas
Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru

Hotspot Shield ir VPN pakalpojums, kas nodrošina aizsargātu tiešsaistes pārlūkošanu bez maksas. Atšķirībā no citiem bezmaksas VPN pakalpojumiem Hotspot vairogs tiek uzskatīts par to, kurš slēpj jūsu IP adresi, nodrošinot pilnīgu anonimitāti. Tāpēc tā ir efektīva izvēle tiem, kas meklē labāko Zenmate alternatīvu.

Tomēr dažās vietnēs un serveros, kas neatrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tas ir ierobežots. Arī Hotspot Shield bezmaksas versijā ir kaitinošas reklāmas.

Secinājums

Lietotāji, kuriem ir nepieciešams mazāks VPN, varētu izmantot Zenmate VPN, bet, ja šī vajadzība ir patiešām viegla, ar mazāku drošību. Zenmate VPN tiek uzskatīts par iesācējiem draudzīgu pakalpojumu, jo tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss un ērts iestatīšanas process. Tomēr tādas funkcijas kā vietņu atbalsts un Zenmate VPN klientu apkalpošana patiešām ir satraucošas.

Bezmaksas VPN nav cienīgs, un maksas versijai nav tik daudz atšķirīgu īpašību. Turklāt fakts ir tāds, ka par Zenmate premium cenu jūs varat saņemt patiešām efektīvus un cienījamus VPN pakalpojumus, kā arī daudzas atšķirīgas funkcijas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me