Zenmate Review 2019: جایگزین برای استفاده و آیا Zenmate بی خطر است؟

[ware_item id=33][/ware_item]

بروزرسانی شده 15 مه 2019


Zenmate یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است که در برلین آلمان مستقر است و دارای خدمات رایگان و پولی است. Zenmate VPN توسط شرکت ZenGuard که مستقر در آلمان است توسعه یافت. این VPN گزینه های چند زبانه از جمله گزینه های متن سفارشی به آلمانی ، ترکی ، انگلیسی ، کره ای ، روسی و اسپانیایی را ارائه می دهد.

Zenmate VPN به عنوان افزونه ای برای Google Chrome ، Firefox و Opera موجود است. با این حال ، آنها اخیراً مشتری VPN را معرفی کرده اند که با ویندوز ، Mac OS X ، Android و iOS سازگار است.

با این حال ، به یاد داشته باشید که برنامه افزودنی نمی تواند ترافیک برنامه های دیگر را در دستگاه شما رمزگذاری کند. سرویس گیرنده VPN دسک تاپ امنیت کامل دستگاه را برای شما فراهم می کند اما شما باید یک نسخه پولی را برای آن دریافت کنید و فقط یک دوره آزمایشی 7 روزه برای آن وجود دارد.

مسئله اصلی در مورد Zenmate چیست?

برای غلبه بر این مشکلات و رفع انسداد وب سایت ها ، Chrome دارای پسوند VPN خود ، Zenmate است. با این حال ، به دلیل در دسترس بودن و کارایی آن فقط در Chrome ، افراد در جستجوی گزینه های Zenmate هستند که می توانند وب سایت ها و محتوا را از طریق هر مرورگر مسدود کنند. Zenmate همچنین تعداد کمی از مکانهای مجازی خود مانند انگلستان را به بسته حق بیمه از خدمات رایگان منتقل کرده است.

با این حال ، این گزینه های VPN می تواند مسئولیت سرعت بخشیدن به موضوعاتی مانند ضربات ISP را داشته باشد که با اجرای قوانینی نظیر موارد خنثی خالص در سراسر اینترنت پراکنده می شوند..

VPN به دلایل زیادی به یک ابزار حیاتی برای حفظ حریم خصوصی تبدیل شده است ، و بسیاری از مردم راه حلی را می خواهند که برای آن نیازی به هزینه کردن نیست. بنابراین ، ما برخی از بهترین گزینه های Zenmate را طبقه بندی کرده ایم که می تواند تجربه آنلاین شما را به یک سطح غیرقابل تصور بالا ببرد.

آیا واقعا Zenmate رایگان است?

پسوند Zenmate رایگان است اما برای مشتری دسک تاپ ، شما باید نسخه برتر Zenmate VPN را خریداری کنید. با این حال ، برای نسخه های رایگان ، سردرگمی ها و نارضایتی های زیادی در مورد ایمنی وجود دارد. ادعاهایی وجود دارد مبنی بر اینکه نسخه رایگان می تواند داده های شما را به شخص ثالث بفروشد تا از این مزیت بهره مند شود.

همچنین ، فقط پسوند VPN آنها رایگان است و کلاینت های رومیزی یا سایر دستگاه های دستگاه فقط در صورت پرداخت هزینه برای آن قابل دسترسی هستند. همچنین ، به یاد داشته باشید که برنامه افزودنی فقط به عنوان یک پروکسی است و رمزنگاری را ارائه نمی دهد. با این وجود محدودیت های زیادی در نسخه رایگان پسوند Zenmate وجود دارد.

  • از میان 30 سرور در سراسر جهان ، فقط می توانید به صورت رایگان به 4 گزینه سرور دسترسی داشته باشید
  • فقط می توانید افزونه های Firefox و Chrome را دریافت کنید که از کل ترافیک شما به جز آن مرورگر محافظت نمی کند.
  • ویژگی های محافظت در برابر نشت Kill Switch و DNS فقط برای مشتری دسک تاپ ویندوز است.

Zenmate بی خطر است?

Zenmate یک ارائه دهنده VPN مستقر در آلمان است و با توجه به این مکان ، آنها ادعا می کنند که امن هستند. در بین تمام کشورهای اروپایی ، آلمان یکی از معدود کشورهایی است که قوانین سختگیرانه ای در اینترنت ندارد. با این حال ، اختلاف نظر بین کمیسیون اتحادیه اروپا و دیوان دادگستری اروپا (ECJ) وجود دارد. اظهار نظر از بحث آیا ZenMate یک VPN امن است?.

همچنین ، اعتقاد بر این است که BND ، آژانس نظارتی آلمان با دیگر سازمان های دولتی مانند NSA در تماس است و همچنین آنها تمایل به دسترسی به داده های کاربران دارند.

از طرف دیگر ، سیاست حفظ حریم خصوصی Zenmate کمی نگران کننده است. مانند سایر خدمات VPN ، آنها همچنین ادعا می كنند كه هیچ سیاستی در رابطه با ورود به سیستم ندارند ، اما یك شرط نیز وجود دارد كه می گوید وقتی اطلاعات لازم برای اطمینان از عملکرد خوب Zenmate جمع آوری می شود ، اطلاعات شخصی جمع آوری می شود. این بند در بخش "وقتی سرور خاصی را برای استفاده از Zenmate انتخاب می کنید" موجود است.

این نگران کننده است زیرا آنچه Zenmate در مورد آن می گوید ، زمان اتصال است. داده هایی که به همراه IP و نام کاربر ذخیره می شوند ، می توانند برای ادعای حمله e2e علیه کاربر استفاده شوند. بنابراین ، سیاست حفظ حریم خصوصی Zenmate شامل یک خط مشی واقعی برای ورود به سیستم نیست.

از نظر امنیتی ، Zenmate ویژگی هایی مانند محافظت در برابر نشت DNS ، مسدود شدن بدافزار و محافظت از ردیابی را ارائه می دهد. با این حال ، ویژگی های رمزگذاری شده Zenmate خیلی خوب نیستند.

Zenmate VPN آخرین پروتکل TLS 1.2 را از طریق OpenVPN ارائه می دهد. الگوریتم رمزگذاری استفاده شده توسط آنها یک بیت AES-256 است ، با این حال رمزگذاری AES بخشی از پسوند آنها نیست (که به نوبه خود VPN نوعی پروکسی است).

آیا ذنات خوب است?

Zenmate برای کسانی که به تازگی در فناوری VPN تازگی دارند ، VPN خوبی نیست و عوارضی را نمی خواهید. از آنجا که این یک VPN با کاربرد آسان است ، هر شخصی می تواند به سادگی برای این فرآیند عادت کند. اما آیا امنیت و ارزش دارد?

Zenmate قبلاً فقط برنامه افزودنی بود و مشتری دیگری جدا نبود. همچنین ، آنها فقط پسوند خود را بدون هزینه ارائه می دهند که در مقایسه با مشتری دسک تاپ پرداخت شده ، دارای ویژگی های محدودی هستند. نسخه پرداخت شده Zenmate VPN در ماه 8.99 دلار است و در این مبلغ ، به راحتی می توانید یک سرویس معتبر VPN دریافت کنید. با این حال ، برخی از نرم افزارهای کامل VPN با طیف گسترده ای از امنیت و ویژگی های ممکن است با کمتر از 5.00 دلار مانند دسترسی به اینترنت خصوصی مشترک شوند..

کانال پشتیبانی مشتری از نظر من پایین تر از متوسط ​​است و همانطور که در بررسی های سایر کاربران Zenmate مشاهده می شود. آنها پشتیبانی چت زنده را ندارند و حتی روند ارسال درخواست سریع و به راحتی قابل دسترسی نیست. برای دریافت صفحه درخواست باید چندین کلیک را طی کنید. با این حال ، پس از ارسال درخواست ، تیم پشتیبانی Zenmate برای پاسخ به پرس و جو ، آزاردهنده ای طول می کشد.

گزینه های Zenmate VS

به دلیل ویژگی های بسیار محدود Zenmate VPN ، بیشتر افراد به سمت گزینه های دیگر Zenmate حرکت می کنند. همچنین حذف برخی از مکانهای مجازی از برنامه رایگان به حق بیمه بیشتر بر درصد کاربر Zenmate VPN تأثیر گذاشته است..

بنابراین ، من برخی از برنامه های افزودنی VPN رایگان را آزمایش کرده ام که بهترین گزینه های Zenmate را به بهترین نحو انجام داده و از ویژگی های نسبتاً بیشتری برخوردار هستند. علی رغم اینکه نسبتاً بهتر از Zenmate ، این VPN ها دارای برخی سردرگمی های کمبود و حریم خصوصی هستند ، زیرا آنها راهی را برای به دست آوردن مزیت حفظ می کنند. بیشتر VPN های رایگان چنین خدماتی را حفظ می کنند که می تواند کاربران را به سمت نسخه برتر خود بکشاند.

بنابراین ، بهتر است از VPN هایی با مبلغ معتبر و همچنین خدمات ارزان قیمت بسیار ارزان (VPN ارزان قیمت) برخوردار شوید (حداقل 3 دلار در هر میلیون دلار).

Zenmate VS Hola VPN

Zenmate و Hola هر دو ارائه دهنده محبوب VPN هستند اما وقتی صحبت از ویژگی ها می شود تفاوت های بسیار کمی بین آنها وجود دارد. اختلاف قیمت هر دوی آنها چندان زیاد نیست ، در حالی که Zenmate از 8.99 $ / M و Hola با قیمت 5.00 $ / M شروع می کند..

به لحاظ امنیت, هر دو سرویس زیر سطح امنیتی VPN قرار دارند. با این حال ، Zenmate VPN استفاده از پروتکل TLS 1.2 را تعیین کرده است و پروتکل Hola VPN تاکنون مشخص نشده است. همچنین ، رمزگذاری برای Hola VPN در مقایسه با رمزگذاری AES 256 بیتی Zenmate در نرم افزار مشتری پرداخت شده ناشناخته است.

همانطور که در بالا بحث شد ، سیاست عدم ورود به سیستم Zenmate VPN کمی مبهم است اما آنها ادعا می کنند که این کار را انجام می دهند. اما ، Hola VPN اظهار دارد كه گزارشات اتصال و استفاده یك کاربر را حفظ می كند.

فایده ای که با Hola VPN کسب می کنید این است که نوعی سرویس P2P VPN است که اجازه می دهد تورنت. از طرف دیگر ، با Zenmate شما نمی توانید از اشتراک گذاری فایل torrent و P2P لذت ببرید. برخلاف Hola VPN ، ویژگی این قابلیت وجود دارد کلید کشتار در Zenmate VPN اما SmartDNS در خدمت آنها نیست.

با نگاهی به سایر ویژگی ها ، حاشیه ای برای Hola VPN وجود دارد. به عنوان مثال ، نامحدود وجود دارد اتصال همزمان فضای با Hola VPN و آنها سرورها در 190 کشور جهان حضور دارند. با این حال ، Zenmate VPN دارای اتصالات سرور 5 دستگاه است و همچنین آنها فقط به 30 کشور محدود می شوند.

چرا باید گزینه های Zenmate را در نظر بگیرید

Zenmate یک پسوند محبوب VPN Chrome بدون هیچ گونه هزینه ای در نظر گرفته شده است. با این حال ، تغییر سیاست ها باعث ناراحتی کاربران شده است. یک اشکال قابل توجه این است که یک مکان مجازی ضروری مانند انگلستان از خدمات رایگان مستثنی است. درعوض ، اگر می خواهید محتوا را پخش کنید که می تواند در انگلستان مشاهده شود ، باید بسته حق بیمه خود را انتخاب کنید.

گزینه های Zenmate که برای خوانندگان خود انتخاب کرده ایم مواردی هستند که می توانند طیف گسترده ای از مطالب را در تقریباً در هر منطقه از جهان فراهم کنند. در زیر برخی از این توصیه ها آورده شده است.

1 - مرورگر Tor

جوانب مثبت منفی
ساخته شده در VPN هنگام استفاده از Tor مشکلات سرعت را نشان می دهد
پیش نصب Ad-Blocker
ردیابی و رمزگذاری داده ها را بلوک می کند

شاید به دلیل افزایش محبوبیت و ترجیح آن در بین کاربران اینترنت ، در مورد مرورگر Tor گوش کرده باشید. این مرور ناشناس را با قابلیت پویا برای رفع انسداد محتوای محدود فراهم می کند. این برنامه به راحتی از طریق اینترنت قابل بارگیری است. این شامل رمزگذاری داده ها در ترافیک شما است که خطر تهدیدهای سایبری را از بین می برد.

این یک مرورگر با ساخته شده در آگهی مسدود کننده و داخلی VPN است. بنابراین ، انتخاب بسیار خوبی برای در نظر گرفتن گزینه جایگزین Zenmate است.

2 - DotVPN

جوانب مثبت منفی
بیش از 10 مکان مجازی شبکه ای سریعتر در نسخه رایگان ارائه نمی دهید
پهنای باند نامحدود
محافظت از فایروال و ردیابی

DotVPN یکی از بهترین گزینه های Zenmate است که نسخه رایگان آن در بیش از 10 مکان مجازی از جمله انگلستان در دسترس است. این امکاناتی از قبیل مسدود کردن آگهی ، پهنای باند Saver ، ردیابی محافظت ، فایروال و موارد دیگر را فراهم می کند.

بسیار سریعتر و کارآمد از Zenmate عمل می کند. همچنین نسخه پریمیوم DotVPN با 30 روز آزمایش رایگان در دسترس است. با نسخه برتر ، می توانید اینترنت را با سرعتی بیشتر ، رمزگذاری قوی و بدون تبلیغات مزاحم مرور کنید. با این حال ، این بسیار ارزان تر از نسخه برتر Zenmate است.

3 - مرورگر VPN

جوانب مثبت منفی
سرعت اتصال تا 100 مگابیت در ثانیه گزینه های مکان محدود مجازی
آسان برای استفاده
با هر برنامه iOS و Android کار می کند

از میان گزینه های Zenmate ، Browsec یکی از ساده برای استفاده است. در چهار مکان مجازی از جمله انگلستان ، ایالات متحده ، سنگاپور و هلند موجود است. با این حال ، بسیاری از ویژگی های آن را ندارد و دکمه روشن و خاموش دارد. نسخه رایگان Browsec داده نامحدودی را ارائه می دهد که بزرگترین مزیتی که کاربران می خواهند در هنگام ارائه خدمات رایگان ، جستجو کنند.

4 - TunnelBear VPN

جوانب مثبت منفی
در بسیاری از مکانهای مجازی موجود است محدودیت داده 500 مگابایت در نسخه رایگان
استفاده آسان
سرعت خوب

وقتی صحبت از یک سرویس VPN رایگان می شود ، TunnelBear VPN در بین کاربران اینترنت بسیار مشهور است. این VPN با تمام نقاط حساس مانند انگلستان ، ایالات متحده ، آلمان ، فرانسه ، هنگ کنگ و دیگران ، مکانهای مجازی بسیاری را ارائه می دهد. همه این جعبه ها آن را در بین گزینه های برتر Zenmate قرار داده اند که برای رفع انسداد محتوا ، رمزگذاری ترافیک ، مرور ناشناس و مواردی از این قبیل بهترین گزینه برای شما هستند..

با این حال ، در نسخه رایگان آن فقط می توانید داده 500 مگابایت بدست آورید ، و در صورت صدای جیر جیر بیش از 1 گیگ به داده های خود اضافه خواهید شد.

5 - VPN Betternet

جوانب مثبت منفی
اتهاماتی پنهان نیست پاپ آپ های جذاب ، توصیه برنامه و محتوا
برنامه افزودنی در حال مشاهده VPN رایگان
سیاهههای مربوط ناشناس نگه داشته می شوند

Betternet همچنین یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید از گزینه های دیگر Zenmate انجام دهید. از بین خدمات رایگان مختلفی که در اینترنت موجود است ، Betternet VPN از جمله سرویس هایی است که از نظر کاربر خوب است. این سرویس رایگان است و هیچ هزینه پنهانی را دربر نمی گیرد ، با وجود رمزگذاری AES 256 بیتی مشابه خدمات VPN پرداخت شده.

با این حال ، Betternet فرصتی برای کاربران خود برای تغییر مکان های مجازی فراهم نمی کند.

6 - Supernet VPN

جوانب مثبت منفی
اتهاماتی پنهان نیست فقط پنج گزینه موقعیت مکانی مجازی
راه اندازی آسان
در دسترس برای مرورگرها ، دسک تاپ و تلفن های همراه

Supernet VPN یکی از گزینه های دیگر Zenmate است که استفاده و راه اندازی آن آسان است. می توانید سریعاً آن را از فروشگاه وب Google که برای موبایل ، مرورگر و سیستم عامل دسک تاپ در دسترس است ، دریافت کنید. مکانهای مجازی که می توانید از جمله انگلستان ، ایالات متحده ، روسیه ، هلند و لوکزامبورگ انتخاب کنید.

این یک سرویس VPN رایگان است. با این حال ، در مورد ویژگی های حریم خصوصی و سرعت اینترنت کمی گیج شده است.

7 - Hotspot Shield VPN

جوانب مثبت منفی
می توان پنج دستگاه را به طور همزمان وصل کرد تبلیغات سرزده
محافظت از بدافزار

Hotspot Shield یک سرویس VPN است که یک مرور آنلاین محافظت شده و بدون هیچ گونه هزینه ای را برای شما فراهم می کند. برخلاف سایر سرویس های رایگان VPN ، سپر Hotspot کسی است که آدرس IP شما را پنهان می کند و ناشناس بودن کامل را ارائه می دهد. به همین دلیل است برای افرادی که در جستجوی بهترین گزینه جایگزین Zenmate هستند ، گزینه ای کارآمد است.

با این حال ، در برخی از سایت ها و سرورهایی که در ایالات متحده قرار ندارند محدود شده است. همچنین نسخه رایگان Hotspot Shield شامل تبلیغات آزار دهنده است.

نتیجه

کاربرانی که نیاز کمتری به VPN دارند می توانند از Zenmate VPN استفاده کنند اما در صورت نیاز بسیار کم و با امنیت کمتری دارند. Zenmate VPN یک سرویس دوستانه تازه کار محسوب می شود زیرا دارای رابط کاربر پسند و فرآیند تنظیم آسان است. با این حال ، ویژگی هایی مانند پشتیبانی وب سایت و خدمات به مشتریان Zenmate VPN واقعاً ناامید کننده است.

رایگان VPN شایسته نیست و نسخه پرداخت شده ویژگی های متمایز چندانی ندارد. همچنین واقعیت این است که با قیمت ممتاز Zenmate می توانید خدمات VPN واقعا کارآمد و معتبری را همراه با بسیاری از ویژگی های متمایز دریافت کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me