Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējais atjauninājums 2019. gada 18. maijā


Piezīme: tas nebūtu parasts produkta pārskats; šajā Zenmate VPN pārskatā es glabāšu visu īsu un noderīgu VPN pamata un pieredzējušiem lietotājiem. Pārskatīšanas beigās jūs iegūsit priekšstatu par to, vai to ir vērts un droši lietot! Vai nē.

Šeit ir īsa statistika par testiem, kurus esmu veicis.

IP noplūdes pārbaude Pārbaudot un pārbaudot IP noplūdi un webRTC noplūdi, savienojumā nav konstatēta noplūde. Šeit ir pārbaude. LABI
DNS noplūde DNS pieprasījumi ir atklāti, iespējams, tiks atklāta jūsu identitāte. Šeit ir pārbaude. NABADZĪGS
Ātruma pārbaude Esmu atradis par 45% mazāku ātrumu ar VPN savienojumu, kas ir tiešām zems. Šeit ir testa rezultāti. NABADZĪGS
Amerikāņu Netflix Pašlaik ASV Netflix atbloķēšanai darbojas noteikts serveris. Šeit ir pārbaude. LABI
Tērpu IP pārbaude Mans IP bija tāds pats kā VPN serverim, kas nozīmē, ka tas ir labs, bet DNS noplūde var atklāt IP. Šeit ir testa rezultāts. LABI
Reddit vērtējums Man ir daudz negatīvu viedokļu par Reddit, apmēram 85% nebija apmierināti, taču ņemiet vērā, ka viņi runāja par paplašināšanu, nevis par VPN klientu. NABADZĪGS
Autora vērtējums Es sniegšu tikai 2,5 vērtējumu no 5. 2,4 / 5

Sāksim…

Zenmate klātbūtne tirgū tagad ir diezgan ilga, viņi ir sākuši ar pārlūka paplašinājumu. Šis starpniekservera paplašinājums bija bez reklāmām, to bija viegli uzstādīt un lietot, un šīs funkcijas īsā laika posmā Zenmate radīja milzīgu popularitāti un daudz lietotāju..

Pēc dažreiz viņi bija palaiduši “Zenmate Premium” uz pilnu VPN klienta versiju ar galvenajiem šifrēšanas protokoliem. Īsāk sakot, viņi IP maina tikai iepriekš, bet tagad viņi arī šifrē interneta trafiku.

Zenmate VPN izmanto OpenVPN platformu, kas tiek uzskatīta par visdrošāko VPN protokolu, tāpēc par privātumu nav šaubu, taču paturiet prātā, ka tā jums nodrošina tikai 128 bitu šifrēšanu, nevis 256 bitu šifrēšanu (kas ir militārā līmeņa šifrēšana)..

Kā jau minēju iepriekš, tas nav runājošs pārskats. Tagad es jums parādīju, kā esmu pārbaudījis šo Zenmate programmatūru un novērtējis pakalpojumu.

Noskaidrosim…

Kā es varu novērtēt VPN pakalpojumu:

Šajā procesā es jums parādīšu, vai šis pakalpojums jūsu privātumu uztver nopietni vai nē. Esmu pārbaudījis Zenmate reāllaikā, soli pa solim no dažādiem aspektiem, kas ir:

  1. IP noplūdes pārbaude + WebRTC noplūdes pārbaude (pārbaude, vai nav nepilnību)
  2. DNS noplūdes pārbaude (vai DNS noplūde straumējot vai lejupielādējot?)
  3. Pārbaudiet Torrent IP noplūdi (kurš IP iet no torrent klienta)
  4. Ātruma testa rezultāti (cik daudz tas samazinās)
  5. ASV Netflix darbojas vai nedarbojas
  6. Vai Zenmate šifrē interneta trafiku vai nē

1. tests: IP noplūdes pārbaude ar iepriekšēju pārlūka WebRTC noplūdes testu

Ir daudz vietņu un rīku, ko izveidojuši VPN pakalpojumu sniedzēji, lai izplatītu skandālu un pārdotu savu produktu. Es izmantoju VPNInsights rīkus, lai pārliecinātos, ka apkopotie rezultāti ir likumīgi un autentiski.

Lai pareizi pārbaudītu, es atvēru cilni “inkognito” un pieslēdzu Zenmate.

zenmate pārskats

Tagad es atveru IP noplūdes rīka vietni. Lai salīdzinātu rezultātus, jums ir jāatvieno VPN.

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Pirmajā lodziņā esmu redzējis, ka mana pareizā atrašanās vieta ir mana. Tagad es savienošu Zenmate serveri un palaidīšu testu, lai pārbaudītu, vai tas darbojas vai nedarbojas.

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Esmu izveidojis savienojumu ar Austrālijas serveri, un tas šķiet ideāli, tāpēc ir pabeigta pirmā IP pārvietošanas iestatīšana. Tagad pārbaudiet, vai jūsu webRTC noplūst jūsu sākotnējais IP.

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Var redzēt, ka labajā pusē esošajā sadaļā “IP noplūdes rīks” ir parādīts kāds IP, kas ir viltus IP. Tas nozīmē, ka Zenmate neizlaiž jūsu IP caur WebRTC. Jūs varat uzzināt vairāk par to, kas ir WebRTC un kā tas darbojas.

Noslēgumā jāsaka, ka Zenmate VPN diezgan labi veic savu darbu. Tas maina IP adresi un neļauj pārlūkprogrammai noplūst jūsu reālajam IP, kas ir iespaidīgi.

Pārbaudīsim, kā tas darbojas ar DNS noplūdes testu.

2. pārbaude - atklāts DNS noplūdes tests

Šajā laikā es biju pārbaudījis DNS noplūdi, kamēr bija izveidots savienojums ar Zenmate. Tas ir nozīmīgs faktors, lai pārbaudītu, it īpaši, ja vēlaties iegādāties VPN, lai veiktu straumēšanu.

Dažkārt VPN neizdodas starp torrent lejupielādes procesu un atklāj IP adresi ISP vai ar citiem torrent lejupielādētājiem.

Sāksim…

Es vēlreiz izvēlos rīku vietni VPNInsights, lai pārbaudītu, vai Zenmate noplūda DNS pieprasījumu. Šeit ir DNS noplūdes testa rīks.

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Pārsteidzoši rezultāti:

Zenmate nespēj nodrošināt anonīmu un pārtraucošu savienojumu, jo var redzēt, ka savienojums nepārtraukti maina arī citu atrašanās vietu un IP, izmantojot ISP, un tas neatklāj manu īsto identitāti, bet svārstības var jūs aizķerties mocot un pārstāt skatīties American Netflix.

Jūsu ISP ir viegli noteikt, vai izmantojat VPN pakalpojumu.

3. pārbaude - pārbaudiet Torrent IP, izmantojot Zenmate savienojumu

Šajā testā es parādīšu IP, kas notiek caur manu uTorrent klientu, kad tika pievienots Zenmate.

Sāksim ar rīka “check torrent IP” atvēršanu.

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Tātad šeit nav IP izmaiņu, mēs nevaram paļauties uz Zenmate. Kā redzu iepriekšējā testā, kurā nepārtraukti tika reģistrēti 100 pieprasījumi, redzams, ka Zenmate pakļauj DNS. Tātad, tas nozīmē, ka, kamēr lejupielādējāt torrent failu, Zenmate maina IP arī šajā laikā.

4. tests - Zenmate ātruma testa rezultāti:

Domājams, ka VPN pakalpojumu sniedzēji samazina interneta ātrumu tunelēšanas un šifrēšanas dēļ. Bet vairums VPN pārāk daudz palēninās ielādēto un lēno serveru dēļ. Šajā testēšanas segmentā es pārbaudīšu, cik daudz Zenmate serveri samazina jūsu parastā joslas platuma ātrumu.

Esmu pārbaudījis šo testu ar Ookla®, Speedtest® 4–5 reizes ar dažādiem serveriem un esmu atradis diezgan labu zemi rezultāti.

Ātruma pārbaude bez Zenmate:

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Ar Zenmate VPN Speed: ASV serveris

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Šie serveri bija gandrīz Par 45% mazāk parastais interneta ātrums, kas tiešām ir lēns. Labākie VPN parasti parāda ātruma samazinājumu No 10% līdz 12%.

5. tests - strādājiet ar Zenmate ar amerikāņu Netflix?

Pēc Netflix spēcīgās darbības pret VPN sniedzējiem, VPN ir saskārušies ar milzīgu un spēcīgu Netflix blokādi. Kopš tā laika katrs VPN mēģina nepārtraukti atjaunināt savus serverus, lai nodrošinātu piekļuvi Netflix, taču ļoti nedaudzi no viņiem joprojām strādā ar Netflix.

Mēģināsim izmēģināt, vai Zenmate sadarbojas ar ASV Netflix.

Es šorīt esmu runājusi agrāk ar vienu no atbalsta biedriem, un viņa teica, lai pievienotu Zenmate serveri ar nosaukumu “Amerikas Savienoto Valstu plašsaziņas līdzekļiUn izbaudiet piekļuvi.

Esmu izmēģinājis Netflix piekļuvi sev un tā darbībai. Šeit ir atbloķēts ASV Netflix ekrānuzņēmums.

6. pārbaude: Zemate šifrēšanas pārbaude:

Šajā pārbaudes daļā es veiktu dažus testus un pārbaudītu interneta trafiku, neatkarīgi no tā, vai tā ir šifrēta vai nē. Šim nolūkam es pārbaudītu tīkla šifrēšanu, izmantojot programmatūru ar nosaukumu “Wireshark”. Tas, ko šī programmatūra dara, ir vienkārši. Tajā tiks analizēta katra pakete, kas tiek saņemta no un nosūtīta caur jūsu savienojumu, un tiks parādīta detalizēta informācija.

Lai veiktu šo pārbaudi, es salīdzināšu rezultātus ar VPN savienojumu un bez tā un parādīšu, vai Zenmate šifrē jūsu trafiku vai nē.

Bez Zenmate VPN:

Kreisajā pusē jūs varētu redzēt skatu “Wireshark”, bet labajā pusē es atvēru vietni “beencrypted.com”. Tāpēc es skaidri redzu un saprotu domēnu pakešu informācijas iekšpusē..

Ar Zenmate VPN:

Ienāksim Zenmate un atsvaidzināsim visus, un redzēsim, kas notiks.

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Es tagad esmu savienojis Zenmate ASV serveri.

Zenmate VPN pārskats 2019 | Vai to ir vērts un droši lietot?

Rezultātu ir daudz, taču es nevienā rezultātā nevarēju redzēt lasāmu saturu vai domēnu. Es nevarēju atrast saistītu “tekstu”, un visa informācija ir smalcinātāja teksta formā, kas ir šifrēta informācijas forma.

Tātad, šeit uzvar Zenmate,

Tas šifrē interneta trafiku, bet, tā kā tas saistīts ar DNS noplūdi, es uzskatu, ka tas nav pietiekami drošs, lai nodrošinātu nepārtrauktu šifrētu trafiku.

Ko Redditors teica par Zenmate?

Reddit ir viena no lielākajām sociālo mediju vietnēm, kur cilvēki dalās savās pārdomās par visu. Dažreiz ir viltus komentāri, kurus tirgotāji komerciāli reklamē, bet tur darbojas 98% ekspertu.

Es izpētīju Zenmate lietotāja pieredzi un atklāju diezgan milzīgu diskusiju par trūkumiem un problēmām, ar kurām cilvēki saskaras, izmantojot Zenmate pakalpojumu. Bet vairums no tiem bija no 2016. līdz 2017. gadam vai no tā laikmeta, kad Zenmate bija pieejams tikai pagarinājuma formā.

Šeit ir daži no tiem:

ZenMate VPN pārlūka paplašinājuma deononimizācija & Nolaupīšanas ievainojamība (3,5 miljoni skarto lietotāju) no r / netsec

Vai Google Chrome paplašinājums ZenMate VPN darbosies ar nodomu? no r / VPNTorrents

Kāds ir viedoklis par Zenmate? no r / VPN

Vai ir veids, kā atcelt ZenMate abonementu? (Es biju uzlauzts) no r / VPN

Vai Zenmate VPN ir drošs lietošanai?

Esmu diezgan pārliecināts, ka, izmantojot iepriekš parādīto novērtējumu, jūs pats varēsit spriest par Zenmate efektivitāti un drošību. Varu teikt, ka jūsu lietojums kaut kādā veidā izlemj, vai jums ir drošs vai nav drošs. Bet tas nebūtu nepareizi, ja es ieteiktu jums atrasties prom no VPN, kam ir DNS noplūde.

DNS noplūde aizēno Zenmate privātumu kopumā, un rezultātā nevar uzticēties arī labiem IP noplūdes vai Torrent IP noplūdes rezultātiem. Torrenting tas ir taisns nē no manas puses. Jā, tas var būt labs straumēšanas mērķim, jo ​​tas varēja atbloķēt ASV Netflix.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me