Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledná aktualizácia 18. mája 2019


Poznámka: nejde o pravidelnú kontrolu produktu; V tomto prehľade VPN Zenmate VPN budem mať všetko krátke a užitočné pre základných a pokročilých používateľov VPN. Na konci preskúmania získate predstavu o tom, či je použitie hodné a bezpečné! Alebo nie.

Tu sú rýchle štatistiky o testoch, ktoré som vykonal.

Test tesnosti IP Pri kontrole a testovaní úniku IP a úniku webRTC som nenašiel žiadny únik v pripojení. Tu je test. GOOD
Netesnosť DNS Žiadosti DNS boli odhalené, môže sa ukázať vaša identita. Tu je test. CHUDOBNÝ
Test rýchlosti Zistil som, že s pripojením VPN je o 45% nižšia rýchlosť, ktorá je skutočne nízka. Tu sú výsledky testu. CHUDOBNÝ
American Netflix Na odblokovaní siete USA Netflix v súčasnosti pracuje konkrétny server. Tu je test. GOOD
Torrenting IP Check Moja adresa IP bola rovnaká ako server VPN, čo znamená, že jej služba DNS by mohla odhaliť adresu IP. Tu je výsledok testu. GOOD
Reddit Rating Mám veľa negatívnych názorov na Reddit, asi 85% nebolo spokojných, ale majte na pamäti, že hovorili o rozšírení, nie o klientovi VPN. CHUDOBNÝ
Hodnotenie autora Dám 5,5 z 5. 2,4 / 5

Začnime…

Prítomnosť Zenmate na trhu je pomerne dlhá, začali s rozšírením prehliadača. Toto rozšírenie proxy bolo bez reklám a ľahko sa inštaluje a používa, a tieto funkcie dali Zenmate obrovskú popularitu a veľa používateľov v krátkom období..

Niekedy spustili „Zenmate Premium“ plnú verziu klienta VPN s hlavnými šifrovacími protokolmi. Stručne povedané, iba menia IP adresu skôr, ale teraz tiež šifrujú internetový prenos.

Zenmate VPN používa platformu OpenVPN, ktorá je považovaná za najbezpečnejší VPN protokol, takže nie je pochýb o súkromí, ale majte na pamäti, že vám poskytne iba 128-bitové šifrovanie, nie 256-bitové (čo je vojenské šifrovanie)..

Ako som už spomenul, nejde o hovorenú recenziu. Teraz vám ukážem, ako som otestoval tento softvér Zenmate a vyhodnotil službu.

Poďme zistiť…

Ako vyhodnotím službu VPN:

V tomto procese vám ukážem, či táto služba berie vaše súkromie vážne alebo nie. Testoval som Zenmate v reálnom čase, krok za krokom z rôznych hľadísk, ktorými sú:

  1. Test tesnosti IP + Test tesnosti WebRTC (kontrola, či existujú medzery)
  2. Test netesnosti servera DNS (dochádza k úniku servera DNS počas streamovania alebo sťahovania?)
  3. Skontrolujte únik Torrent IP (ktorá IP ide z torrent klienta)
  4. Výsledky testu rýchlosti (o koľko sa zníži)
  5. US Netflix funguje alebo nie
  6. Šifruje internetový prenos alebo nie

Test č. 1: Test netesnosti IP s predbežným prehliadačom

Existuje mnoho stránok a nástrojov, ktoré sú vytvorené poskytovateľmi VPN na šírenie strachu a predaj ich produktov. Používam VPNInsights nástroje na zabezpečenie toho, aby výsledky, ktoré zhromažďujem, boli legitímne a autentické.

Aby som to správne skontroloval, otvoril som záložku „inkognito“ a pripojil som Zenmate.

recenzia zenmate

Teraz otváram stránku nástroja IP Leak Tool. Ak chcete porovnať výsledky, musíte odpojiť sieť VPN.

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

V prvom poli som videl, že aké je moje súčasné umiestnenie, ktoré je správne. Teraz pripojím server Zenmate a spustím test, aby som skontroloval, či funguje alebo nie.

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

Pripojil som sa k austrálskemu serveru a zdá sa, že je dokonalý, takže prvé nastavenie premiestnenia adresy IP je dokončené. Teraz skontrolujte, či váš webRTC netesní vašu pôvodnú IP alebo nie.

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

Môžete vidieť, že časť „Nástroj na únik IP“ napravo prichádza s nejakou IP, čo je falošná IP. To znamená, že Zenmate neprenáša vašu IP adresu cez WebRTC. Dozviete sa viac o tom, čo je WebRTC a ako to funguje.

Na záver musím povedať, že sieť Zenmate VPN vykonáva svoju prácu celkom dobre. Mení adresu IP a bráni prehliadaču v úniku skutočnej adresy IP, čo je pôsobivé.

Pozrime sa, ako sa zaoberá testom úniku DNS.

Test č. 2 - Odhalený únikový test DNS

V tomto som skontroloval únik DNS pri pripojení k Zenmate. Je to dôležitý faktor, najmä ak chcete kúpiť server VPN na torrenting.

Niekedy VPN zlyhajú medzi procesom sťahovania torrentov a odhaľujú IP adresu poskytovateľovi internetových služieb alebo iným downloaderom torrentov.

Začnime…

Znovu vyberiem webovú stránku VPNInsights, aby som skontroloval, či Zenmate netesní požiadavku DNS alebo nie. Tu je NÁSTROJ na testovanie úniku DNS.

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

Prekvapivé výsledky:

Zenmate neposkytuje anonymné a prerušujúce spojenie, pretože vidíte, že spojenie neustále mení aj inú polohu a IP pomocou ISP, neodhaľuje to moju skutočnú identitu, ale že výkyvy by vás mohli zachytiť pri torrentovaní a prestať sledovať American Netflix.

Poskytovateľa internetových služieb je ľahké určiť, či používate službu VPN.

Test č. 3 - Skontrolujte Torrent IP pomocou pripojenia Zenmate

V tomto teste ukážem IP, ktoré prechádza mojím klientom uTorrent po pripojení Zenmate.

Začnime otvorením nástroja „skontrolovať torrent IP“.

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

Takže tu nedošlo k žiadnej zmene IP, nemôžeme sa spoľahnúť na Zenmate. Ako vidím v predchádzajúcom teste, ktorý nepretržite zaznamenával 100 žiadostí, ukazuje, že Zenmate vystavuje DNS. Znamená to, že aj keď sťahujete torrent súbor, Zenmate mení IP aj medzi tým časom.

Test č. 4 - Výsledky testu rýchlosti Zenmate:

Poskytovatelia VPN predpokladajú zníženie rýchlosti internetu z dôvodu tunelovania a šifrovania. Väčšina sietí VPN sa však príliš spomalí kvôli zavedeným a pomalým serverom. V tomto testovacom segmente skontrolujem, do akej miery servery Zenmate znižujú rýchlosť vašej bežnej šírky pásma.

Tento test som vykonal s Ookla®, Speedtest® 4 až 5 krát na rôznych serveroch a zistil som, že sú pekné nízke výsledky.

Test rýchlosti bez Zenmate:

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

S technológiou Zenmate VPN Speed: US Server

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

Tieto servery boli takmer O 45% menej bežná rýchlosť internetu, ktorá je skutočne pomalá. Najlepšie siete VPN vo všeobecnosti vykazujú zníženie rýchlosti 10% až 12%.

Test č. 5 - Spolupracujte s Zenmate s American Netflix?

Po silnom zásahu spoločnosti Netflix proti poskytovateľom sietí VPN čelili siete VPN obrovskej a silnej blokáde spoločnosti Netflix. Odvtedy sa každá sieť VPN snaží neustále aktualizovať svoje servery, aby poskytovali prístup k Netflixu, ale len veľmi málo z nich stále pracuje s Netflixom..

Skúsme, či Zenmate spolupracuje s US Netflix alebo nie.

Dnes ráno som hovoril s jedným z členov podpory a povedala, že pripojí server Zenmate s názvom „médiá Spojených štátov“A užívajte si prístup.

Snažil som sa, aby Netflix pristupoval k sebe samému ak jeho fungovaniu dokonale. Tu je snímka obrazovky US Netflix odblokovaná.

Test č. 6: Testovanie šifrovania Zemate:

V tejto časti testovania by som vykonal niekoľko testov a skontroloval internetový prenos, či je šifrovaný alebo nie. Z tohto dôvodu by som skontroloval šifrovanie siete pomocou softvéru s názvom „Wireshark“. Čo robí tento softvér, je jednoduché. Analyzuje každý paket, ktorý prijíma a odosiela prostredníctvom vášho pripojenia, a zobrazuje podrobnosti.

Na vykonanie tohto testu porovnám výsledky s pripojením VPN a bez neho a ukážem vám, či Zenmate šifruje vašu komunikáciu alebo nie..

Bez siete Zenmate VPN:

Na ľavej strane ste mohli vidieť pohľad „Wireshark“ a na pravej strane som otvoril „beencrypted.com“. Takže môžem jasne vidieť a porozumieť doméne v informáciách o paketoch..

S Zenmate VPN:

Poďme skočiť do Zenmate a osviežiť všetko a uvidíme, čo sa stane.

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

Teraz som pripojil americký server Zenmate.

Zenmate VPN recenzia 2019 Je to hodné a bezpečné používať?

Existuje veľa výsledkov, ale v žiadnom výsledku som nevidel žiadny čitateľný obsah ani doménu. Nemohol som nájsť žiadny súvisiaci „text“ a všetky informácie sú vo forme textového čipu, čo je šifrovaná forma informácií.

Takže tu vyhráva Zenmate,

Šifruje internetový prenos, ale pretože sa týka úniku DNS, domnievam sa, že nie je dostatočne bezpečný na zabezpečenie nepretržitého šifrovaného prenosu.

Čo povedali Redditors o Zenmate?

Reddit je jedným z najväčších sociálnych médií, kde ľudia zdieľajú svoje názory na všetko. Niekedy existujú falošné komentáre, ktoré obchodníci inzerujú komerčne, ale 98% odborníkov je tam.

Skúmal som skúsenosti používateľov Zenmate a našiel som pomerne veľkú diskusiu o závadách a problémoch, s ktorými sa ľudia stretávajú so službou Zenmate. Väčšina z nich však bola od roku 2016 do roku 2017 alebo z tej doby, keď bol Zenmate k dispozícii iba v podobe rozšírenia.

Tu je ich niekoľko:

Deanonymizácia rozšírenia prehliadača VPN ZenMate VPN & Zranenie zraniteľnosti (3,5 milióna postihnutých používateľov) od r / netsec

Bude Google Chrome Extension ZenMate VPN fungovať na vyrušovanie? z r / VPNTorrents

Aké sú názory na Zenmate? z r / VPN

Existuje spôsob, ako zrušiť predplatné ZenMate? (Bol som hacknutý) z r / VPN

Je použitie Zenmate VPN bezpečné?

Som si istý, že na základe vyššie uvedeného hodnotenia by ste mohli sami posúdiť účinnosť a bezpečnosť Zenmate. Môžem povedať, že vaše použitie nejako rozhodne, že je Zenmate pre vás bezpečný alebo nie. Nebolo by však nesprávne, keby som vám odporučil, aby ste zostali ďaleko od VPN, ktorá uniká z DNS.

Únik DNS zatieni súkromie spoločnosti Zenmate ako celok a vo výsledku nemôžete dôverovať dobrým výsledkom úniku IP ani úniku Torrent IP. Pre Torrenting je to priame nie z mojej strany. Áno, môže to byť dobré na účely streamovania, pretože sa podarilo odblokovať US Netflix.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me