Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

[ware_item id=33][/ware_item]

آخرین بروزرسانی هجدهم ماه مه 2019


توجه: این بررسی منظم محصول نخواهد بود؛ در این بررسی Zenmate VPN ، من همه چیز را برای کاربران اصلی و پیشرفته VPN کوتاه و مفید نگه می دارم. در پایان بررسی ، این ایده را به دست می آورید که آیا استفاده از آن شایسته و بی خطر است یا خیر! یا نه.

در اینجا آمارهای سریع درباره آزمایشاتی که انجام داده ام آورده شده است.

آزمون نشت IP من هنگام بررسی و آزمایش نشت IP و نشت webRTC ، هیچ نشتی در اتصال پیدا نکرده ام. این آزمون است. خوب
نشت DNS درخواست DNS در معرض دید شماست ، ممکن است هویت شما فاش شود. این آزمون است. فقیر
تست سرعت من 45 درصد سرعت کمتری با اتصال VPN پیدا کرده ام که واقعاً کم است. در اینجا نتایج آزمون آورده شده است. فقیر
نتفلیکس آمریکایی یک سرور خاص در حال حاضر برای رفع انسداد Netflix ایالات متحده کار می کند. این آزمون است. خوب
بررسی تورنت IP IP من همان سرور VPN بود که به معنای نشت خوب اما DNS می تواند IP را در معرض دید شما قرار دهد. نتیجه آزمایش این است. خوب
رتبه بندی Reddit من تعداد زیادی از نظرات منفی در مورد Reddit دارم ، حدود 85٪ خوشحال نیستند ، اما به خاطر داشته باشید که آنها در مورد الحاق صحبت می کردند ، نه مشتری VPN. فقیر
رتبه نویسنده من فقط از 5 امتیاز 5/2 می دهم. 2.4 / 5

بیا شروع کنیم…

حضور Zenmate در بازار اکنون بسیار طولانی است ، آنها با یک مرورگر شروع کرده اند. آن برنامه افزودنی پروکسی بدون آگهی و نصب و استفاده آسان بود و این ویژگی ها در مدت زمان کوتاه محبوبیت عظیمی را به Zenmate و کاربران زیادی داد..

پس از بعضی اوقات "Zenmate Premium" نسخه کامل مشتری VPN را با پروتکل های رمزگذاری مهم راه اندازی کرده بود. به طور خلاصه ، آنها فقط مکان IP را قبلاً تغییر می دهند ، اما اکنون ، آنها رمزگذاری اینترنت را نیز انجام می دهند.

Zenmate VPN از بستر OpenVPN استفاده می کند که امن ترین پروتکل VPN محسوب می شود ، بنابراین هیچ تردیدی در مورد حفظ حریم خصوصی وجود ندارد اما بخاطر داشته باشید که فقط رمزگذاری 128 بیتی به شما می دهد ، نه 256 بیتی (که رمزگذاری درجه نظامی است).

همانطور که در بالا اشاره کردم ، این یک بررسی صحبت کردن نیست. اکنون به شما نشان می دهم که چگونه این نرم افزار Zenmate را آزمایش کرده ام و خدمات را ارزیابی کرده ام.

بیایید دریابیم ...

چگونه می توانم سرویس VPN را ارزیابی کنم:

در این فرایند ، به شما نشان خواهم داد ، آیا این سرویس حریم خصوصی شما را جدی می گیرد یا خیر. من Zenmate را در زمان واقعی آزمایش کرده ام ، گام به گام از جنبه های مختلف ، که عبارتند از:

  1. تست نشت IP + تست نشت WebRTC (بررسی وجود نقاط ضعف)
  2. تست نشت DNS (این است که DNS شما را هنگام پخش یا بارگیری می کند؟)
  3. بررسی تورنت IP Leak (که IP از torrent Client می رود)
  4. نتایج تست سرعت (چقدر کاهش می یابد)
  5. نتفلیکس ایالات متحده کار می کند یا نه
  6. آیا Zenmate ترافیک اینترنت را رمزگذاری می کند یا خیر

تست شماره 1: تست نشت IP با مرورگر پیشرفته WebRTC Test Leak

سایت ها و ابزارهای زیادی وجود دارد که توسط ارائه دهندگان VPN ساخته شده است تا ترس و فروش محصول خود را گسترش دهند. من استفاده می کنم VPNInsights ابزاری برای اطمینان از نتایج من جمع آوری شده معتبر و معتبر است.

برای چک کردن درست ، زبانه "ناشناس" را باز کردم و Zenmate را وصل کردم.

بررسی zenmate

اکنون سایت IP Leak Tool را باز می کنم. شما برای مقایسه نتایج باید VPN خود را جدا کنید.

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

در کادر اول ، من دیده ام که مکان فعلی من صحیح است. اکنون من سرور Zenmate را وصل می کنم و تست را اجرا می کنم تا بررسی کنم کار می کند یا خیر.

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

من با سرور استرالیا ارتباط برقرار شده ام و به نظر می رسد عالی است ، بنابراین اولین راه اندازی جابجایی IP ، کامل شد. اکنون بررسی کنید که webRTC IP شما در حال تخریب است یا خیر.

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

می توانید ببینید که بخش "IP leak Tool" در سمت راست با IP ارائه می شود که IP جعلی است. این بدان معنی است که Zenmate IP شما را از طریق WebRTC به بیرون درز نمی کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد WebRTC و نحوه عملکرد آن کسب کنید.

در پایان ، باید بگویم که Zenmate VPN کار خود را بسیار خوب انجام می دهد. این آدرس IP را تغییر می دهد و همچنین مانع از سرایت مرورگر IP واقعی شما می شود که چشمگیر است.

بیایید بررسی کنیم که چگونه با تست نشت DNS سروکار دارد.

تست شماره 2 - تست نشت DNS در معرض دید

در این مورد ، نشت DNS را هنگام اتصال به Zenmate بررسی کرده بودم. این یک بررسی مهم است که به خصوص اگر به دنبال خرید VPN برای تورنت هستید ، یک فاکتور مهم است.

بعضی اوقات VPN بین فرآیند بارگیری تورنت شکست می خورد و آدرس IP را به ISP یا سایر بارگیری های تورنت نشان می دهد.

بیا شروع کنیم…

من یک بار دیگر سایت ابزار VPNInsights را انتخاب می کنم تا بررسی کنم که آیا Zenmate Leak the DNS را درخواست می کند یا خیر. در اینجا تست تست نشت DNS ارائه شده است.

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

خوب ، نتایج شگفت آور:

Zenmate نتواند ارتباط ناشناس و متوقف شود ، زیرا می بینید که اتصال به طور مداوم مکان و IP دیگری را نیز با ISP تغییر می دهد ، هویت واقعی من را فاش نمی کند اما ممکن است نوسانات شما در هنگام تورنت گرفتار شود و تماشای Netflix آمریکایی را متوقف کند..

شما ISP برای تعیین اینکه آیا از سرویس VPN استفاده می کنید آسان است.

تست شماره 3 - بررسی تورنت IP با اتصال Zenmate

در این تست ، IP را نشان می دهم ، که وقتی Zenmate بهم وصل شد ، سرویس گیرنده uTorrent را پشت سر می گذارد.

بیایید با باز کردن ابزار "بررسی IP torrent" شروع کنیم.

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

بنابراین هیچ تغییری در IP وجود ندارد ، ما نمی توانیم به Zenmate اعتماد کنیم. همانطور که در تست قبلی می بینم ، که به طور مداوم 100 درخواست را ضبط می کرد ، نشان می دهد که Zenmate در معرض DNS است. بنابراین ، این بدان معناست که در حالی که شما در حال بارگیری یک فایل تورنت هستید ، Zenmate IP را نیز بین آن زمان تغییر می دهد.

آزمون شماره 4 - نتایج تست سرعت Zenmate:

ارائه دهندگان VPN تصور می کنند به دلیل تونل زنی و رمزگذاری سرعت اینترنت را کاهش می دهند. اما بیشتر VPN ها به دلیل سرورهای لود شده و آهسته بیش از حد کند خواهند شد. در این بخش تست ، بررسی خواهم کرد که چه میزان سرورهای Zenmate سرعت پهنای باند معمولی شما را کاهش می دهد.

من این تست را با Ookla® ، Speedtest® 4 تا 5 بار با سرورهای مختلف انجام داده ام و بسیار زیبا پیدا کرده ام نتایج کم.

تست سرعت بدون Zenmate:

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

با سرعت VPN Zenmate: سرور ایالات متحده

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

این سرورها تقریباً بودند 45٪ پایین سرعت اینترنت معمولی ، که واقعاً کند است. بهترین VPN ها معمولاً تخریب سرعت را نشان می دهند 10٪ تا 12٪.

آزمون شماره 5 - آیا Zenmate با Netflix آمریکایی کار کنید?

پس از اقدام شدید Netflix علیه ارائه دهندگان VPN ، VPN ها با محاصره بزرگ و شدیدی از Netflix روبرو شده اند. از آن زمان ، هر VPN در تلاش است تا سرورهای خود را به طور مداوم به روز کند تا به Netflix دسترسی پیدا کند ، اما تعداد کمی از آنها هنوز با Netflix کار می کنند.

بیایید سعی کنیم Zenmate با Netflix ایالات متحده همکاری می کند یا خیر.

من صبح امروز با یکی از اعضای پشتیبانی صحبت کرده ام و او گفت برای اتصال سرور Zenmate به نام "رسانه های ایالات متحد"و از دسترسی لذت ببرید.

من سعی کردم Netflix به خودم و کارکرد آن کاملاً دسترسی پیدا کند. در اینجا تصویر صفحه Netblix از حالت مسدود شده است.

تست شماره 6: تست رمزگذاری Zemate:

در این بخش از آزمایش ، من چند تست را انجام می دهم و ترافیک اینترنت را بررسی می کنم ، چه رمزگذاری شده باشد یا نه. برای این منظور ، رمزگذاری شبکه را با استفاده از نرم افزاری به نام "Wireshark" بررسی می کنم. کاری که این نرم افزار انجام می دهد ، ساده است. این بسته ای را که از طریق اتصال شما دریافت و ارسال می شود ، تجزیه و تحلیل می کند و جزئیات را نمایش می دهد.

برای انجام این تست ، نتایج را با و بدون اتصال VPN مقایسه می کنم و به شما نشان می دهم که آیا Zenmate در حال رمزگذاری شما است یا خیر؟.

بدون VPN Zenmate:

در سمت چپ شما می توانید نمای "Wireshark" را مشاهده کنید ، و در سمت راست من "becryelled.com" را باز کرده ام. "بنابراین می توانم به طور واضح دامنه موجود در اطلاعات بسته ها را ببینم و درک کنم..

با Zenmate VPN:

بیایید وارد Zenmate شویم و همه را تازه کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

من اکنون سرور ایالات متحده Zenmate را وصل کرده ام.

Zenmate VPN Review 2019 | آیا استفاده از آن ارزشمند و بی خطر است؟

نتایج زیادی وجود دارد اما من نمی توانم هیچ نتیجه یا محتوای قابل خواندن را مشاهده کنم. من نمی توانم "متن" مربوط را پیدا کنم و تمام اطلاعات در فرم متن تراشه هستند که یک فرم رمزگذاری شده اطلاعات است.

بنابراین ، در اینجا Zenmate وینز است,

این درحال رمزگذاری ترافیک اینترنت است ، اما با توجه به نشت DNS ، به اعتقاد من اطمینان کافی برای تأمین ترافیک رمزگذاری شده مداوم وجود ندارد..

آنچه Redditor در مورد Zenmate گفتند?

Reddit یکی از بزرگترین سایت های رسانه های اجتماعی است ، جایی که مردم افکار خود را در مورد همه چیز به اشتراک می گذارند. بعضی اوقات ، نظرات جعلی وجود دارد که توسط بازاریابان تبلیغ می شود اما 98٪ از کارشناسان در آنجا حضور دارند.

من در مورد تجربیات کاربر Zenmate تحقیق کرده ام و بحث بسیار جالبی در مورد اشکالات و موضوعاتی که افراد با سرویس Zenmate با آن روبرو هستند پیدا کردم. اما ، بیشتر آنها از سال 2016 تا 2017 یا از آن دوره بودند که Zenmate فقط به شکل پسوند در دسترس بود.

در اینجا تعداد کمی از آنها هستند:

تغییر نام مرورگر ZenMate VPN مرورگر & آسیب پذیری ربودن (3.5 میلیون کاربر تحت تأثیر) از r / netsec

آیا Google Chrome Extension ZenMate VPN برای ترورینگ کار می کند؟ از r / VPNTorrents

نظر شما در مورد زنمت چیست؟ از r / VPN

آیا راهی برای لغو اشتراک ZenMate وجود دارد؟ (من هک شدم) از r / VPN

استفاده از Zenmate VPN بی خطر است?

من کاملاً مطمئن هستم که شما می توانید با ارزیابی نشان داده شده در بالا ، راندمان و ایمنی Zenmate را قضاوت کنید. می توانم بگویم که استفاده شما به نوعی تصمیم می گیرد که Zenmate برای شما امن باشد یا خیر. اما ، اشتباه نخواهد بود اگر به شما توصیه كنم كه از VPN كه DNS نشت می كند ، دوری كنید.

نشت DNS به طور کلی حریم خصوصی Zenmate را تحت الشعاع قرار می دهد و در نتیجه ، شما نمی توانید به نتایج خوب نشت IP یا تورنت IP نیز اعتماد کنید. برای تورنتینگ ، این مسئله مستقیم از طرف من نیست. بله ، می تواند برای هدف جریان خوب باشد زیرا توانست از Netflix ایالات متحده خارج شود.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me