Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

[ware_item id=33][/ware_item]

Poslední aktualizace 18. května 2019


Poznámka: Toto by nebyla pravidelná recenze produktu; v této recenzi Zenmate VPN ponechám vše krátké a užitečné pro základní a pokročilé uživatele VPN. Na konci recenze získáte představu o tom, zda je hodno a bezpečné použití! Nebo ne.

Zde jsou stručné statistiky o testech, které jsem provedl.

Test těsnosti IP Při kontrole a testování úniku IP a úniku webRTC jsem nenašel žádný únik v připojení. Tady je test. DOBRÝ
Netěsnost DNS Byly odhaleny požadavky na DNS, může se objevit vaše identita. Tady je test. CHUDÝ
Test rychlosti Při připojení VPN jsem zjistil o 45% nižší rychlost, což je opravdu nízká. Zde jsou výsledky testu. CHUDÝ
American Netflix Pro odblokování US Netflix v současné době pracuje konkrétní server. Tady je test. DOBRÝ
Torrenting IP Check Moje IP byla stejná jako server VPN, což znamená, že je dobrá, ale únik DNS mohl IP odhalit. Zde je výsledek testu. DOBRÝ
Hodnocení Reddit Mám spoustu negativních názorů na Reddit, asi 85% nebylo šťastných, ale mějte na paměti, že mluvili o rozšíření, ne o VPN klientovi. CHUDÝ
Hodnocení autora Dám pouze 2,5 z 5. 2.4 / 5

Začněme…

Přítomnost Zenmate na trhu je nyní poměrně dlouhá, začali s rozšířením prohlížeče. Toto rozšíření proxy bylo bez reklam a snadno se instalovalo a používalo a tyto funkce daly Zenmate obrovskou popularitu a mnoho uživatelů v krátkém období.

Někdy spustili „Zenmate Premium“ plnou verzi klienta VPN s hlavními šifrovacími protokoly. Stručně řečeno, pouze změní umístění IP dříve, ale nyní také šifrují internetový provoz.

Zenmate VPN používá platformu OpenVPN, která je považována za nejbezpečnější VPN protokol, takže není pochyb o soukromí, ale mějte na paměti, že vám poskytne pouze 128bitové šifrování, nikoli 256bitové (což je šifrování vojenské úrovně).

Jak jsem již zmínil výše, nejedná se o mluvící recenzi. Nyní vám ukážu, jak jsem otestoval tento software Zenmate a vyhodnotil službu.

Pojďme to zjistit…

Jak hodnotím službu VPN:

V tomto procesu vám ukážu, zda tato služba bere vaše soukromí vážně nebo ne. Testoval jsem Zenmate v reálném čase, krok za krokem z různých hledisek, kterými jsou:

  1. Test těsnosti IP + Test těsnosti WebRTC (kontrola, zda existují mezery)
  2. Test těsnosti DNS (dochází k úniku DNS při streamování nebo stahování?)
  3. Zkontrolujte Torrent IP Leak (která IP jde z torrent klienta)
  4. Výsledky testu rychlosti (o kolik se sníží)
  5. US Netflix funguje nebo ne
  6. Šifruje Zenmate internetový provoz nebo ne

Test č. 1: Test těsnosti IP pomocí Advance Browser WebRTC Leak Test

Existuje mnoho webů a nástrojů, které jsou vytvořeny poskytovateli VPN pro šíření strachu a prodej jejich produktů. Používám VPNInsights nástroje, které zajistí, že výsledky, které získávám, jsou legitimní a autentické.

Pro správnou kontrolu jsem otevřel záložku „inkognito“ a připojil jsem Zenmate.

recenze zenmate

Nyní otevírám stránku IP Leak Tool. Abyste mohli porovnat výsledky, musíte odpojit VPN.

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

V prvním poli jsem viděl, že je moje aktuální poloha správná. Nyní připojím server Zenmate a spustím test, abych zkontroloval, zda funguje nebo ne.

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

Připojil jsem se k australskému serveru a to se zdá být perfektní, takže první nastavení přemístění IP je dokončeno. Nyní zkontrolujte, zda váš webRTC netěsní vaši původní IP nebo ne.

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

Můžete vidět, že část „Nástroj pro únik IP“ napravo přichází s nějakou IP, což je falešná IP. To znamená, že Zenmate neteče vaší IP prostřednictvím WebRTC. Můžete se dozvědět více o tom, co je WebRTC a jak to funguje.

Na závěr musím říci, že Zenmate VPN dělá svou práci docela dobře. Mění IP adresu a také zabraňuje prohlížeči v úniku skutečné IP adresy, což je působivé.

Podívejme se, jak se zabývá testem netěsnosti DNS.

Test č. 2 - Test úniku DNS vystaven

V tomto jsem zkontroloval únik DNS při připojení k Zenmate. Je to důležitý faktor, který byste měli zkontrolovat, zvláště pokud chcete koupit VPN pro torrenting.

Někdy VPN selhají mezi procesem stahování torrentů a odhalí IP adresu ISP nebo jiným downloaderům torrentu.

Začněme…

Znovu si vyberu web VPNInsights, abych zkontroloval, zda Zenmate prosakuje požadavek DNS. Zde je NÁSTROJ PRO ZKOUŠKU DNS.

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

Překvapivé výsledky:

Zenmate neposkytuje anonymní a přerušující spojení, protože vidíte, že připojení neustále mění jiné umístění a IP s ISP, neodhaluje to moji skutečnou identitu, ale že fluktuace by vás mohly zachytit při torrentování a přestat sledovat americkou Netflix.

Poskytovatele internetových služeb lze snadno určit, zda používáte službu VPN.

Test # 3 - Zkontrolujte Torrent IP pomocí Zenmate připojení

V tomto testu ukážu IP, které prochází mým klientem uTorrent, když byl připojen Zenmate.

Začněme otevřením nástroje „zkontrolovat torrent IP“.

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

Takže nedochází ke změně IP, nemůžeme se spolehnout na Zenmate. Jak vidím v předchozím testu, který průběžně zaznamenával 100 požadavků, ukazuje, že Zenmate vystavuje DNS. To znamená, že zatímco jste stahovali torrentový soubor, Zenmate mění IP také mezi tím časem.

Test č. 4 - Výsledky testu rychlosti Zenmate:

Poskytovatelé VPN předpokládají snížení rychlosti internetu kvůli tunelování a šifrování. Většina VPN se však příliš zpomalí kvůli načteným a pomalým serverům. V tomto testovacím segmentu zkontroluji, jak servery Zenmate snižují rychlost vaší běžné šířky pásma.

Tento test jsem provedl s Ookla®, Speedtest® 4 až 5krát na různých serverech a našel jsem pěkně nízké výsledky.

Test rychlosti bez Zenmate:

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

S technologií Zenmate VPN Speed: US Server

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

Tyto servery byly téměř O 45% méně běžná rychlost internetu, která je opravdu pomalá. Nejlepší VPN obvykle vykazují snížení rychlosti 10% až 12%.

Test č. 5 - Do Zenmate spolupracujte s American Netflix?

Po silné akci Netflixu proti poskytovatelům VPN se VPN potýkaly s obrovskou a silnou blokádou Netflixu. Od té doby se každá VPN snaží neustále aktualizovat své servery, aby poskytovaly přístup k Netflixu, ale jen velmi málo z nich stále pracuje s Netflixem..

Zkusme, jestli Zenmate spolupracuje s US Netflix nebo ne.

Dnes ráno jsem mluvil s jedním z členů podpory a řekla, že připojí server Zenmate s názvem „média Spojených států“A užijte si přístup.

Snažil jsem se, aby Netflix přistupoval k sobě a jeho práci dokonale. Zde je snímek obrazovky US Netflix odblokovaný.

Test č. 6: Testování šifrování Zemate:

V této části testování bych provedl několik testů a zkontroloval internetový provoz, ať už je šifrovaný nebo ne. Za tímto účelem bych zkontroloval šifrování sítě pomocí softwaru zvaného „Wireshark“. Co tento software dělá, je jednoduché. Analyzuje každý paket, který přijímá a odesílá prostřednictvím vašeho připojení, a zobrazuje podrobnosti.

Abych provedl tento test, porovnám výsledky s připojením VPN a bez něj a ukážu vám, zda Zenmate šifruje váš provoz, či nikoli.

Bez sítě Zenmate VPN:

Na levé straně jste mohli vidět pohled „Wireshark“ a na pravé straně jsem otevřel „beencrypted.com.“ Takže jasně vidím a rozumím doméně uvnitř informací o paketech..

S Zenmate VPN:

Pojďme skočit do Zenmate a osvěžit vše a uvidíme, co se stane.

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

Nyní jsem připojil americký server Zenmate.

Zenmate VPN Review 2019 | Je to hodné a bezpečné použití?

Existuje mnoho výsledků, ale v žádném výsledku jsem neviděl žádný čitelný obsah ani doménu. Nemohl jsem najít žádný související „text“ a všechny informace jsou ve formě textového čipu, což je šifrovaná forma informací.

Takže tady Zenmate vyhrává,

Šifruje internetový provoz, ale protože se týká úniku DNS, domnívám se, že není dostatečně bezpečný, aby poskytoval nepřetržitý šifrovaný provoz.

Co řekli Redditors o Zenmate?

Reddit je jedním z největších sociálních médií, kde lidé sdílejí své myšlenky na všechno. Někdy existují falešné komentáře, které obchodníci inzerují komerčně, ale 98% odborníků je venku.

Zkoumal jsem zkušenosti uživatelů Zenmate a našel jsem docela obrovskou diskusi o závadách a problémech, s nimiž se lidé potýkají se službou Zenmate. Většina z nich však byla od roku 2016 do roku 2017 nebo z té doby, kdy byl Zenmate dostupný pouze ve formě rozšíření.

Zde je několik z nich:

Deanonymizace rozšíření prohlížeče ZenMate VPN & Zranitelnost (3,5 milionu postižených uživatelů) od r / netsec

Bude Google Chrome Extension ZenMate VPN fungovat pro terrenting? z r / VPNTorrents

Jaké jsou názory na Zenmate? z r / VPN

Existuje způsob, jak zrušit předplatné ZenMate? (Byl jsem hacknut) z r / VPN

Je použití Zenmate VPN bezpečné?

Jsem si jistý, že na základě výše uvedeného vyhodnocení byste mohli zhodnotit účinnost a bezpečnost Zenmate sami. Mohu říci, že vaše použití nějak rozhodne, že je Zenmate pro vás bezpečné nebo ne. Ale nebylo by špatné, kdybych vám doporučil, abyste se drželi dál od VPN, která prosakuje DNS.

Únik DNS zastíní soukromí Zenmate jako celek a ve výsledku nemůžete věřit dobrým výsledkům úniku IP ani úniku Torrent IP. Pro Torrenting je to přímý ne z mé strany. Jo, může to být dobré pro účely streamování, protože se podařilo odblokovat US Netflix.