7 populiariausi VPN saugumo punktai

[ware_item id=33][/ware_item]

Jūsų VPN yra apsauginis tinklas tarp jūsų ir likusio pasaulio. Šis saugumo lygis yra tik toks stiprus, kaip ir už jo esančios paslaugos, programos ir operatoriai. Yra daugybė būdų, kaip galima pakenkti VPN saugai. nuo DNS nutekėjimo iki kenksmingos programinės įrangos, ir kiekvienas VPN vartotojas turi žinoti, kaip apsaugoti savo ryšį.


Visiškas VPN vartotojas turėtų siekti visiško interneto privatumo. Viskas, pradedant buvimo vietos duomenimis, baigiant konkrečiais naršymo įpročiais ir net jūsų tapatybe, gali būti nustatyta atviruoju ryšiu. Išlaikyti šį privatumo ir saugumo lygį reikalauja tam tikro vartotojo kruopštumo. Nors būtų puiku, jei tiesiog užsiprenumeravote VPT teikėją ir prisijungtumėte prie jų paslaugų, suteiktumėte visišką saugumą ir anonimiškumą, realybė nėra tokia optimistiška.

Idealiame pasaulyje kiekvienas VPN vartotojas ir jo teikėjas būtų puikus geriausios saugumo praktikos pavyzdys, galintis be rūpesčių naršyti sudėtingą tinklo saugumo pasaulį. Kalbant apie VPN saugumą, didžiąją dalį atsakomybės už saugų ryšį prisiima vartotojas, nesvarbu, ar tai atlikta atlikus išsamius tyrimus prieš pasirenkant teikėją, ar išlaikant savo stiprią saugumo praktiką kasdieniame naudojime internetu..

Daugelį laiko ir atkreipiant dėmesį į detales galima išspręsti daugumą VPN ryšio saugumo klaidų. Visada atminkite, kad bet kokio tinklo saugumas prasideda ir baigiasi patiems vartotojams. Norėdami apsisaugoti nuo VPN „Snafus“, galite padaryti daugiau, nei manote!

1. Svetainės pažeidžiamumas

Pirmasis šio sąrašo įrašas iškart skambės kaip tie patys patarimai, kuriuos girdėjote nuo pirmųjų interneto dienų: Naršykite internete būkite atsargūs. Tai gali atrodyti kaip sveikas protas, tačiau kai žmonės turi papildomą saugumo lygmenį, tokį, kokį teikia VPT, jie dažniausiai būna neatsargūs vykdydami savo veiklą. Tai gali sukelti problemų šešėlinėse svetainėse, turinčiose kenkėjiškų ketinimų.

Vien todėl, kad esate prisijungę prie VPN, dar nereiškia, kad turite silpną interneto apsaugos sieną. Vis dar svarbu žinoti, kurios svetainės yra saugios, o kurios ne. Jei nesate tikri, ar svetainė yra saugi, nesilankykite joje. Yra keletas labai vertinamų svetainių saugos tikrinimų, kurie patikrins, ar svetainė yra saugi ir patikima. Kompiuteris vis tiek gali būti užkrėstas kenkėjiška programine įranga ar virusu, kai esate prisijungę prie VPN!

Norėdami apsisaugoti, būtinai laikykitės geros naršymo internete principų. Labai retai gerbiamoje svetainėje bus pažeidžiamumas, dėl kurio puslapis gali būti pažeistas. Vienintelis būdas kovoti su tuo yra įsitikinti, kad atnaujinate savo naršyklę ir operacinę sistemą su naujausiais saugos pataisomis. Taip pat rekomenduojama paleisti interneto apsaugą ar antivirusinę programinę įrangą, taip pat įjungti kompiuterio programinės įrangos ugniasienę.

2. Paslaugų teikėjai

VPN jungčių paslaugų teikėjai yra įvairių formų ir dydžių. Nors kai kurie naudojasi labai ilgai, kad užtikrintų jūsų privatumą ir anonimiškumą internete visada yra saugomi, kiti gali būti laisvesni užtikrindami savo klientų saugumą. Atlikite tyrimus su savo VPN teikėju - tai svarbus žingsnis norint užtikrinti saugumą internete.

Netgi tiekėjai, turintys puikią reputaciją ir aptarnavimo istoriją, gali labai skirtis tuo, ką jie teikia savo klientams, ir kiekvienas iš jų turės savo privalumų ir trūkumų. Norėsite išsiaiškinti, kaip kiekvienas teikėjas tvarko jūsų duomenis, kokios jų paslaugų teikimo sąlygos yra duomenų saugojimui ir ką, kaip buvo įrodyta, reikia daryti pateikus užklausas dėl jūsų duomenų..

Daugelio to, ką jūsų paslaugų teikėjas daro, kai užmezgate ryšį, nepriklausote nuo jūsų kontrolės, todėl vienintelis dalykas, kurį galite padaryti įsitikindami, jog tai nėra silpnoji jūsų VPN saugumo dalis, yra įsitikinti, kad pasirinksite tinkamą jūsų poreikius ir turi gerą reputaciją iš savo klientų.

3. Serveriai

Panašiai kaip du sąrašai šiame sąraše, jūsų VPN ryšio serveriai vaidina didžiulį vaidmenį užtikrinant jūsų ryšio saugumą, tačiau beveik nėra jūsų tiesiogiai kontroliuojami. Tai vis tiek gali būti žalinga bet kurio VPN ryšio silpnoji vieta; kai kyla problemų bet kuriame ryšio gale, jūsų VPN gali nutrūkti, atsisakius jūsų įprastinio interneto. Jei kyla problemų dėl serverio pusės, tai taip pat gali pakenkti jūsų anonimiškumui.

Geriausias būdas kovoti su tuo yra dar kartą atlikti išsamius tyrimus prieš pasirenkant savo VPN teikėją. Ieškokite nuoseklių apžvalgų ir trečiųjų šalių šaltinių, kurie galėtų patikrinti serverio veikimo laiką. Savo „VPN“ programinėje įrangoje taip pat galite įjungti „nužudymo perjungimo“ funkciją. Jei prarasite ryšį su VPN serveriu, programa sunaikins jūsų interneto ryšį ir užtikrins jūsų privatumo apsaugą.

Kas yra VPN žudymo jungiklis ir kaip jis veikia

4. Autentifikacijos metodai

Nuostabiai sudėtingas šifravimo saugumo pasaulis yra toks pat naudingas, kaip ir sunku naršyti. Su daugiau nei septyniais skirtingais šifravimo ir autentifikavimo protokolais, kurie šiuo metu naudojami, ir dar daugeliu kitų, kurie jau yra pasenę ar kuriuose yra daugiau nišų, supratimas, kas daro ryšio protokolą saugų, gali tapti košmaru..

Šiuo metu jau žinoma, kad populiarus 128 bitų PPTP protokolas yra lengvai išnaudojamas. Tai yra vienas greičiausių autentifikavimo metodų, tačiau jo nulaužimą galima priverstinai priversti per pakankamai mažą langą padaryti nepageidaujamą daugumai vartotojų..

Kiti metodai suteikia daug saugesnius ryšius. Šiuo metu „OpenVPN“ nėra žinomų saugos pažeidžiamumų ir yra plačiai laikomas saugiausiu saugiam vartotojui pasirinkimu..

L2TP yra lengviau naudojama „OpenVPN“ alternatyva, kurią greitai galima sukonfigūruoti dirbti su dauguma VPN teikėjų. Jis siūlo aukštą saugumo lygį, tačiau yra ir lėtesnis nei „OpenVPN“.

Apskritai rekomenduojama vengti PPTP protokolo. „OpenVPN“ yra greičiausiai saugiausia parinktis, pašalinanti visus autentifikavimo ir šifravimo trūkumus, tačiau sąranka gali būti labiau įtraukta nei L2TP.

5. Vartotojo saugumas

Bet kurio tinklo silpniausia vieta beveik visada yra galutinis vartotojas. Tai pasakytina plačiąja prasme, kai saugumo ekspertai tai sakė daugelį metų. Vis dėlto tai nebūtinai turi būti teisinga jūsų atžvilgiu, ir atlikę kelis paprastus saugos veiksmus galite padėti apsaugoti jūsų informaciją ir tapatybę.

Saugokite savo slaptažodžius, nesidalykite savo sąskaitos informacija ir naudodamiesi sveiku protu dirbkite internete. Šis 10 „Berkeley“ saugos patarimų sąrašas prideda dar keletą svarbių praktikų, kurių reikia atsiminti.

6. Pagrindinio kompiuterio sauga

Iš esmės VPN ryšys nenaudingas, jei kenksminga programinė įranga jau yra pakenkta pagrindiniam kompiuteriui. Jei pagrindiniame kompiuteryje jau yra virusas, galintis įrašyti ir perduoti informaciją, jis visiškai apeis VPN. Saugumui užtikrinti labai svarbu įsitikinti, kad jūsų įrenginyje nėra nepageidaujamos programinės įrangos, kuri galėtų pakenkti.

Naudokite stiprią antivirusinę programinę įrangą ir būtinai ją atnaujinkite.

7. DNS problemos

DNS nutekėjimas yra dažna anonimiškumo pakenkimo priežastis veikiant VPN. Tai atsitinka, kai vietinis DNS serveris yra pažymimas vietoje jūsų VPN vietos, o ne galimas, kad atskleistų, kur yra vartotojas. Nors šiomis dienomis nėra taip įprasta, vis tiek tai gali atsitikti su kai kuriomis VPN programomis ar kompiuteriais.

Galite išbandyti savo DNS atmetimą įvairiose svetainėse internete. Jei prisijungdami prie savo VPN pastebite DNS nutekėjimą, gali reikėti sukonfigūruoti nustatymus, kad užtikrintumėte privatumą.

NEMOKAMI DNS nuotėkio tikrinimo įrankiai - įrankiai, kurie klaidina vartotojus

Jūsų VPN saugumas priklauso nuo jūsų

Jūsų privatumas ir saugumas beveik visiškai priklauso nuo jūsų. Net kai esate už VPN, būtina imtis veiksmų, kad būtų užtikrintas jūsų anonimiškumo apsauga. Nemanykite, kad buvimas už VPN yra 100 proc. Skirkite laiko įsitikinti, kad elgiatės teisingai, ir naudojatės gera sauga kiekvieną kartą prisijungdami prie interneto.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me