Ar VPN sulėtina interneto greitį? [Išspręsta]

[ware_item id=33][/ware_item]

Trumpas atsakymas į šį klausimą: Tarkime, kad dėl šifravimo protokolų reikia sumažinti VPN ryšį. VPT nukreips jūsų interneto srautą per labai užšifruotą tunelį, todėl naršydami visada jaučiate užblokuotą ryšį. Jei naudojate geriausią ir teisėtą VPN paslaugą, tai nesumažins jūsų ryšio greičio daugiau nei nuo 5% iki 6% įprasto interneto greičio.


Kai kuriais atvejais VPN yra išties naudingas įrankis, kai jūsų IPT sutrinka jūsų ryšys. Yra daug priežasčių, kodėl IPT sumažina jūsų pralaidumą, apie tai išsamiau aptarsime šiame straipsnyje. Kitas pranašumas yra VPN šifravimas, kuris pagerina jūsų interneto ryšį, suteikdamas jūsų ryšio privatumą ir saugumą.

VPT sutikimas slėpti IP informaciją ir užšifruoti jūsų interneto ryšį, įsilaužėliai, sukčiavimo sukčiai ir sukčiai negali kreiptis į jūsų asmeninę informaciją, kai naršote internete viešoje interneto prieigos vietoje ar įprastame interneto ryšyje..

Nepaisant VPN pranašumų, daugeliui VPN vartotojų rūpi, kaip VPN trikdo interneto greitį. Taigi, ar VPN sulėtina internetą?? Iš esmės yra daugiau nei keli klausimai, kurie gali turėti įtakos jūsų interneto greičiui, nesvarbu, ar esate už VPN serverio, ar ne.

Klausimas „Ar VPT daro internetą lėtesnį?“ Nėra paprastas „taip“ arba „ne“ atsakymas, jį galima paaiškinti pateiktais žingsniais:

Kodėl VPT sulėtėja interneto greitis:

Kai kurie VPT teikėjai gali teigti, kad padidina interneto ryšio greitį naudodamiesi VPN, arba net gali tvirtinti, kad jie padeda apeiti IPT.

Kadangi mes negalime atsakyti į šį klausimą. Bet jei jūs naudojate VPN, nežinote, ar jis sulėtins jūsų interneto greitį. Tačiau yra keletas veiksnių, kurie jūsų ryšiui atsiranda, kai esate prisijungę prie VPN. Jums tiesiog reikia žinoti:

1 - Fizinė serverio vieta:

Pastebėta ir patikrinta, kad prisijungus prie VPN serverio, esančio toli nuo jūsų fizinės vietos, gali atsirasti mažai spartus ryšys. Norėdami išspręsti šią problemą, galite pasirinkti kitus netoliese esančius serverius, kad padidintumėte reakcijos laiką. Naudodamiesi kai kuriais geriausiai rekomenduojamais VPN teikėjais, galėsite pasirinkti iš daugybės serverių.

2 - Šifravimo kokybė:

Šifravimas taip pat yra lėto interneto ryšio priežastis, kai esate prisijungę per VPN klientą. Yra įvairių protokolų, kuriuos siūlo VPN teikėjas, kad būtų galima tvarkyti įvairių tipų užklausas. Galite optimizuoti greitį sumažindami privatumą ir šifravimą, tai reiškia, kad galite išbandyti įvairius protokolus, kurie leidžia naudoti skirtingas funkcijas.

3 - Keisti protokolus:

Įvairūs interneto paslaugų teikėjai palaiko įvairius protokolus. Jei kankina lėtas greitis, derinkitės tarp protokolų, t. Y. PPTP, L2TP ir OpenVPN. Pašalinus iš protokolų, išsprendžiamas ir atsijungimo klausimas.

Dažniausiai VPT siūlo 3 tipų protokolus: PPTP, L2TP / IPsec ir OpenVPN, kurie yra skirti patenkinti skirtingų tipų poreikius skirtinguose įrenginiuose. Visada turėtumėte pabandyti išsiaiškinti sau tinkamą protokolą.

Pažvelkime, kuris protokolas jums geriausias!

PPTP (tiesioginio tuneliavimo protokolas): Naudojant 128 bitų šifravimo metodą, šis protokolas siūlo geriausią greitį, bet mažiau saugią aplinką. Be to, galite sukonfigūruoti šį protokolą naudodami „OpenVPN“, kuris yra pliuso taškas.

„L2TP-IPsec“: Šiame protokole gausite aukščiausios klasės saugumą, palyginti su PPTP. Tai sulėtins interneto greitį dėl užšifruoto tunelio arba dėl VPN tuneliavimo, tačiau užtikrinsite, kad pateiksite anoniminį ryšį. Neigiama pusė būtų „sunku išsiaiškinti naudojant„ OpenVPN ““..

„OpenVPN“: Tai geriausias pasirinkimas visiems, greitis, privatumas ir saugumas. Galite susidurti su sunkumais nustatydami „Open VPN“, ir jums taip pat reikia kitos programinės įrangos, kad sukonfigūruotumėte šią sąranką. „OpenVPN“ patogu naudoti ir greitai valdyti bei saugiai valdyti.

4 - įkelti serverius:

Tai dažna problema, kai naudojate bet kurio VPN paslaugų teikėjo nemokamą ar „Trail“ versiją. Tai neleis jums pasirinkti serverių sąrašo ar jo keisti. Todėl daugelis žmonių tebėra prisijungę prie to paties serverio ir tokiomis aplinkybėmis tikrai galite susidurti su lėtu ryšiu ar naršymo patirtimi.

Rinkoje yra net mokamų VPT, kurių serveriai neturi pakankamo kiekio paskirstyti apkrovą, sukurdami tą pačią problemą.

5 - P2P failo bendrinimas:

Tai yra faktas, kad P2P („peer-to-peer“) dalijimasis failais yra didžiausia IPT diegimo priežastis. Didelis atsisiuntimas per „torrent“ svetaines daro IPT stebėtojus dėmesingus ir jie riboja jūsų pralaidumą.

Naudodamiesi VPN paslauga galite apeiti IPT atleidimą, tačiau turite paklausti savo VPN teikėjo, ar jie leidžia P2P, ar ne. Priešingu atveju jūs turėsite tokią pačią situaciją, kokia teko susidurti prieš prisijungiant prie VPN.

6 - IPT greičio apribojimai:

IPT greičio apribojimai gali būti taikomi jūsų plačiajuosčio ryšio arba tiesiogiai iš IPT. Aš jau minėjau priežastį, kodėl ir kada jūs galite patirti tokią problemą. Dažniausiai pasitaikančios priežastys yra didelis atsisiuntimų skaičius.

Kartais plačiajuosčio ryšio tinklo valdytojai ar tinklo valdytojai uždėjo tam tikrus apribojimus įprastam interneto ryšiui už sienos, o tai sukuria tokią pačią situaciją ir jaučiate lėtą ryšį..

7 - VPN teikėjo sujungimas & Jūsų IPT:

Jie abu: jūsų IPT ir VPN yra sujungti vienas su kitu, jie abu yra ribojantys jūsų greitį.

ISP droselių testavimas:

Jei jūsų IPT yra susijęs su jūsų pralaidumo ribojimu, prieš prijungdami VPN paslaugą, turite tai patikrinti.

Norėdami patikrinti greitį, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Atjunkite VPN
  2. Apsilankykite www.speedtest.net
  3. Prijunkite VPN

Šiame procese turėsite aiškų rezultatą, jei jūsų IPT įgyvendins tokius greičio apribojimus.

Užkardos nustatymai:

Ypatingi maršrutizatoriai ir trečiųjų šalių ugniasienės taip pat sukelia greičio ir atsijungimo problemas. Išjunkite maršrutizatorių / trečiąją partiją arba „Windows“ užkardą ir patikrinkite ryšio nuoseklumą ir greitį. Kai nustatote VPN ryšį, įsitikinkite, kad jūsų kompiuterio užkardos nustatymas yra nustatytas, tada patikimai gali veikti tik VPN. Dažnai ugniasienės parametrai neturi įtakos VPN, bet turi įtakos procesoriaus greičiui, dėl kurio VPN gali sulėtinti jūsų interneto ryšį.

Paprastai, kai naudojate VPN, galite nematyti tokio ryškaus interneto ryšio greičio pokyčio. Bendras jūsų tylaus VPN greitis priklauso nuo dabartinio interneto ryšio greičio. Taigi tol, kol tai bus stabilu, bet koks sulėtėjimas bus tik mažas segmentas, kuris gali būti net nepastebimas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me