Geriausias „FireFox“ ir nemokamų VS mokamų VPN plėtinių VPT

[ware_item id=33][/ware_item]

Šiais laikais žmonės ieško naršyklių, turinčių patobulintas funkcijas ir nuolat atnaujinančias savo paslaugas. Tarp šių populiarių naršyklių yra „Firefox“, turinti specifinius patobulinimus, kurių kitiems trūksta.


Pavyzdžiui, „Firefox“ leidžia rankiniu būdu pakeisti naršyklės nustatymus, kurie įgalioja vartotojus pritaikyti naršyklę pagal savo poreikius. Negalite užšifruoti srauto ar paslėpti savo IP adreso be „Firefox“ VPN.

VPN yra standartinis įrankis, kurį dauguma žmonių naudoja įvairiems tikslams, įskaitant atblokavimą, transliaciją, kankinimą ir daugiausia saugumui bei privatumui.

„Firefox“ naršyklė palaiko konkrečius VPN, iš kurių turite pasirinkti geriausią „Firefox“ VPN ir tam reikia ieškoti tam tikrų dalykų..

Į ką reikia atkreipti dėmesį prieš „Firefox“ VPN

Yra keletas funkcijų, lemiančių VPN paslaugos efektyvumą. Tačiau, žinodami šiuos svarbius dalykus, galite būti labai naudingi, kai pasirenkate sau VPN. Todėl mes išskaidėme svarbius dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį prieš pasirenkant „Firefox“ VPN.

1 - didžiulė serverio aprėptis

Serverių vietos yra svarbus dalykas kartu su VPN teikėjo turimų serverių skaičiumi. Jei „Firefox“ VPN turi tik keletą serverių tokiuose regionuose kaip Kinija, Rusija, JK, JAV ir kitose tokiose šalyse, jums gali kilti sunkumų kankinant ir atblokuojant turinį.

Taip yra todėl, kad šiose šalyse galioja griežti įstatymai, ir jūs galite susidurti su šių regioninių IP apribojimais.

2 - Saugumo protokolai

Saugumas yra pati svarbiausia ir reikšmingiausia savybė, dėl kurios asmuo pasirenka VPN paslaugą. Sužinokite, ar jūsų pasirinktas VPN turi 256 bitų šifravimo funkciją. Tai yra pats saugiausias karinio lygio šifravimas. Be to, VPT teikėjas turėtų turėti keletą efektyvių saugos protokolų, kurie būtų atviri vartotojams, kad jie galėtų pasirinkti pagal savo poreikius.

3 - greitas greitis

Greitas greitis reikalingas beveik kiekvienam interneto vykdymui, ypač srautiniam perdavimui ir dideliam atsisiuntimui.

4 - neprisijungimo politika

Beveik visi VPT teikėjai tvirtina, kad neturi žurnalų politikos, tačiau kai kurie turi neaiškių teiginių apie žurnalų ir vartotojo duomenų saugojimą. Todėl labai svarbu atidžiai perskaityti jūsų pasirinkto VPT teikėjo privatumo politiką. 

5 - neribotas pralaidumas

Jei jūsų pasirinktoje paslaugoje yra pralaidumo ar duomenų apribojimas, galite patirti staigų greičio sumažėjimą arba pralaidumo praradimą. Tačiau visos populiarios VPN paslaugos vartotojams siūlo neribotą pralaidumą, todėl jie galėjo lengvai atsisiųsti ir perduoti didelį turinį.

5 geriausi nemokami VPN Pratęsimai „Firefox“

Dauguma asmenų siekia gauti nemokamus VPT dėl to, kad jie yra naujas reiškinys ir jie nenori prarasti pinigų, jei sugenda paslauga. Deja, dabar dauguma nemokamų paslaugų yra būdas gauti asmeninius asmens duomenis, kad jie galėtų gauti naudos.

Todėl mes išsiaiškinome keletą tinkamų nemokamų „Firefox“ VPN, kad liktumėte apsaugoti nuo apgaulingų spąstų.

1 - VPT „Zenmate“ | Nemokamas „Firefox“ VPT

„vpn“ skirtas „Firefox“ - „zenmate“

„Zenmate“ yra nemokamas VPN, taip pat turi mokamą versiją. „Zenmate VPN“ yra populiarus nemokamas VPT teikėjas, kurį lengva naudoti ir įdiegti kaip „Firefox“ VPN.

Jie suteikia jums keturias vietas (Honkongas, Vokietija, JAV ir Rumunija) su nemokama versija. Naudodamas duomenų šifravimą, „Zenmate VPN“ taip pat blokuoja įsibrojančius skelbimus ir tvirtina, kad nelaiko naudotojų žurnalų.

Jie taip pat teikia NAT ugniasienę ir neribotą kiekį duomenų nemokamiems VPN klientams. Nemažai funkcijų lemia aukščiausios kokybės pasirinkimas.

2 - „Betternet VPN“ Geresnis „Firefox“ VPT pasirinkimas

„Betternet-VPN“ apžvalgaPuikus šio „Firefox“ VPN dalykas yra tai, kad jums nereikia pateikti asmeninių duomenų, net ne el. Pašto adreso. „Betternet VPN“ nereikalauja jokios registracijos ir naršydami internete nematysite skelbimų.

Naudodamiesi paprasta ir lengvai naudojama paslauga, jums suteikiamas vieno paspaudimo ryšys. Teigia, kad siūlo greitą paslaugą, tačiau turėdamas nemokamą VPN ryšį, gali susidurti su lėtu greičiu. Taip pat galite pamatyti kelis vaizdo įrašų skelbimus naudodami „Betternet VPN“.

Jie taip pat tvirtina, kad neturi registravimo politikos, tačiau iš tikrųjų jie lieka neaiškūs ir tam tikri duomenys.

3 - Dot VPN „Firefox“ plėtinys

Geriausias „FireFox“ ir nemokamų VS mokamų VPN plėtinių VPTNemokama „DotVPN“ versija suteikia 4096 bitų duomenų šifravimą, ir visame pasaulyje atsisiųsti beveik 10 milijonų duomenų..

„DotVPN“ siūlo neribotą pralaidumą ir prieigą prie 12 serverių. Tačiau savo oficialioje svetainėje jie teigia, kad laikui bėgant DotVPN paslaugos bus pablogintos. Mes įtraukėme „DotVPN“ į „Firefox VPN“ dėl apžvalgų ir vartotojų, kuriuos ji įgijo nemokamai versijai.

Tačiau palyginus nemokamą versiją ir „DotVPN premium“ paslaugas, jūs turite mažai funkcijų.

4 - „Hotspot Shield“ VPN

Geriausias „FireFox“ ir nemokamų VS mokamų VPN plėtinių VPT„Hotspot“ skydas daugeliu aspektų gali būti nurodytas kaip geriausias nemokamas VPT. Be to, atsižvelgiant į kitas specifikacijas, jis taip pat yra geriausias nemokamas „Firefox“ VPT. „Hotspot Shield“ teigia, kad parsisiuntė beveik 200 milijonų, o VPN yra suderinamas su visais populiariais įrenginiais, tokiais kaip „Windows“, „Mac“, „iPhone“, „iPad“, taip pat „Android“ įrenginiais..

Šis „Firefox“ VPN suteikia paprastą naudojimą ir lengvą sąranką. Gausite JAV serverį ryšiui su šiuo VPN teikėju. Todėl galite panaikinti tik JAV turinio apribojimus. „Hotspot Shield“ suteikia jums 1 GB duomenų limito per dieną, o to visiškai nepakanka daugumai vartotojų.

Serverio vietos padidėja iki daugiau nei 20, kai naudojatės „Hotspot Shield“ elito versija. Be to, jų mokama paslauga nemokama be skelbimų ir joje yra daugiau duomenų apribojimų.

5 - „CyberGhost“ VPN

Geriausias „FireFox“ ir nemokamų VS mokamų VPN plėtinių VPT

„CyberGhost“ VPN taip pat suderinamas su dauguma OS ir įrenginių, įskaitant „Mac“, „Windows“, „iOS“ ir „Android“ telefonus. Nepaisant to, kad įtrauktas į sąrašą „Firefox“ VPN, „CyberGhost“ VPN apsaugo visą interneto srautą, o ne tik tą, kuris gaunamas iš „Firefox“ naršyklės..

Naudodamiesi nemokama jų versija galite apsiriboti tik trijų valandų seansu, tačiau neribotai naudoti duomenis. Tai leidžia nemokamos versijos vartotojams susisiekti su 15 serverio šalių iš 31 šalies, kurioje yra „CyberGhost“ serveriai. Jie teikia saugų 256 bitų šifravimą per „OpenVPN“, tačiau „Windows“, OS X ir „Android“ vartotojams. „IOS“ neturite pirkti jų aukščiausios kokybės versijos.

3 geriausios mokamos „FireFox“ VPN

Beveik mus visus žavi žodis „nemokamas“, tačiau tik tada, kai jie neturi papildomų rūpesčių ir problemų. Tas pats pasakytina apie VPN paslaugas. Dauguma žmonių ieško nemokamų VPT teikėjų. Tačiau daugumai iš jų nepavyksta rasti veiksmingo arba netrukus, pasirinkę nemokamą paslaugą, jie turi perjungti to VPN premium versiją arba mesti.

Norėdami išspręsti šią daugumos interneto vartotojų problemą, išsiaiškinome prieinamus VPN, kurie yra vienodai veiksmingi ir gali pasirodyti geriausiu VPN „Firefox“ vartotojams..

1 - „NordVPN“ Geriausias variantas

nordvpn for mostsecurevpn

Argumentai už

 • Nėra pralaidumo apribojimo
 • DNS apsauga nuo nutekėjimo
 • Griežta politika neprisijungus
 • Tinkamas greitis
 • P2P failų dalijimasis ir „Torrenting“ lengvumas
 • 6 vienu metu jungiami įrenginiai

Minusai

 • Nemokamas bandymas yra sudėtingas

„NordVPN“ turi daug išskirtinių funkcijų, ir jie turi nuostabius paketus, galinčius pasiūlyti VPN ieškotojus. Svarbiausia, kad nereikia rizikuoti visais savo pinigais; jie suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei jums nepatinka šios funkcijos ar turite problemų.

Vis dėlto „NordVPN“ problemų sprendimo procesas yra puikus, nes jums yra suteiktas viso darbo laiko (24/7) klientų aptarnavimo palaikymas, už kurį jie turi apmokytus darbuotojus..

Svarbiausias VPT dalykas yra jo teikiamas saugumas. „NordVPN“ jums siūlo mobiliesiems pritaikytą saugos protokolą, „IKEv2 / IPsec“ kartu su PPTP, L2TP, IPSec ir OpenVPN. Yra keletas išskirtinių saugos funkcijų, kurias tiesiog galima naudoti naudojant šį „Firefox“ VPN, pvz., „Svogūnas per Tor“, Automatinis užmušimo jungiklis ir Dvigubas VPN. Visos šios savybės padidina „NordVPN“ vartotojų saugumą ir privatumą, nesvarbu, kokį kainų planą jie užsiprenumeravo,

Tai yra „NordVPN“ siūlomi kainų planai;

 • 1 mėnuo [11,95 USD per mėnesį]
  Tai pats paprasčiausias planas be jokių nuolaidų. Be to, kiekvieną mėnesį turite atlikti prenumeratos procesą.
 • 6 mėnesiai [7,00 USD per mėnesį - 42 USD už 6 mėnesius]
  Šis planas siūlo 41% nuolaidą kiekvieną mėnesį, o jūs turite sumokėti iš viso 42 USD už 6 mėnesių laikotarpį.
 • 12 mėnesių [5,75 USD per mėnesį - 69 USD už 12 mėnesių]
  Šis kainodaros paketas teikia 52% mėnesinę nuolaidą, prie šešių mėnesių plano pridedant tik 17 USD.

Skirtingai nuo daugelio VPN paslaugų, „NordVPN“ turi dar du kainų paketus ribotam laikui su ypatingomis nuolaidomis ir prieinamumu.

 • 2 metai [3,28 USD per mėnesį - 79 USD per 24 mėnesius]
 • 3 metai [2,75 USD per mėnesį - 2,75 USD už 36 mėnesius]

2 - „ExpressVPN“

expressvpn už chromą

Argumentai už

 • Dega greitas greitis
 • Platus serverių tinklas
 • Padalintas tunelis
 • 3 vienu metu jungtys 

Minusai

 • Nemokamas bandomasis laikotarpis negalimas
 • Šiek tiek brangiau

„ExpressVPN“ yra geriausias VPN tarp visų VPN paslaugų, tačiau dėl šios priežasties mes skyrėme antrą vietą šiame „Firefox“ VPN sąraše todėl, kad jie yra tik šiek tiek brangesni nei kiti VPN teikėjai. Tačiau kalbant apie funkcijas, „ExpressVPN“ teikia patikimiausias ir pažangiausias paslaugas.

Dėl sklandaus ir patenkinamo veikimo, „ExpressVPN“ vartotojai ir toliau dirba su šiuo teikėju, ir jie nesijaudina dėl šiek tiek didesnės sumos. Kaip teigia „ExpressVPN“, tai yra greičiausias VPN iš visų, ir tai tiesa. Kai išbandėme „Express VPN“, atsisiuntimo ir įkėlimo greitis buvo toks pat, kaip ir be VPN ryšio.

Kalbant apie saugumą, „ExpressVPN“ užšifruoja jūsų srautą naudodamas 256 bitų AES algoritmo karinio lygio šifravimą. Jie siūlo PPTP, L2TP, SSTP ir SSH saugos protokolus. Galite pasirinkti vieną iš šių protokolų ir nustatyti pageidaujamą, naudodamiesi neautomatine konfigūracija ar programine įranga.

Tačiau jūs taip pat turite nerizikingą galimybę išbandyti „ExpressVPN“ paslaugas ir efektyvumą naudodamiesi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija..

„ExpressVPN“ siūlomi kainų planai yra;

 • 1 mėnuo [12,95 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [9,99 USD per mėnesį - 59,95 USD apmokestinama kas 6 mėnesius]
 • 12 mėnesių [8,32 USD per mėnesį - 99,95 USD apmokestinama kas 1 metus] * rekomenduojama *

3 - privati ​​interneto prieiga

privati ​​interneto prieiga prie chromo

Argumentai už

 • „SOCKS5 Proxy“
 • Įperkami kainų planai
 • Neprisijungimo politika
 • Didelė serverio aprėptis
 • 5 jungtys vienu metu 

Minusai

 • Nėra nemokamo bandomojo laikotarpio

Privatus interneto ryšys taip pat yra VPN, į kurį galite atsižvelgti, jei ieškote geriausio „Firefox“ naršyklės VPT. Jis turi platų serverių tinklą, kuriame yra 3200 ir daugiau serverių įvairiose pasaulio šalyse.

Jei kankinate ar dalijatės torrent failais, tada PIA VPN suteikia galimybę pasirinkti atskirą P2P serverį, kuris yra optimizuotas neribotam greičiui ir neribotam pralaidumui. Tačiau saugos protokolai, kuriuos galite pasirinkti šiame „Firefox“ VPN, yra „OpenVPN“, PPTP ir L2TP.

„PIA VPN“ yra tiesioginio naudojimo ir vieno paspaudimo jungtis, kartu su kai kuriomis veiksmingomis VPN funkcijomis. Šios skiriamosios savybės yra interneto žudymo jungiklis ir intelektuali DNS apsauga. Interneto žudymo jungiklis apsaugo jus ir automatiškai atjungia internetą, jei nutrūksta VPN ryšys. Atliekant tokį vykdymą, jūsų interneto srautas išlieka anonimiškas ir saugus nuo duomenų šnipinėjimo šifravimo.

Svarbiausia, kad „PIA VPN“ kainodaros paketai yra prieinami ir verti dėmesio kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. Privačios interneto prieigos kainų planai yra;

 • 1 mėnuo [6,95 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [5,99 USD per mėnesį - po 35,95 USD kas 6 mėnesius]
 • 1 metai [3,33 USD per mėnesį - 39,95 USD, mokama kas 1 metus] * rekomenduojama *

Kodėl reikia vengti nemokamo VPN

Šiame straipsnyje mes jums pateikėme geriausią „Firefox“ (mokamą) VPN ir geriausią nemokamą „Firefox“ VPT. Nemokamų VPN sąraše yra visi „Firefox“ VPN, kurie turi geresnes galimybes ir funkcijas, palyginti su tūkstančiais nemokamų VPN, kurie jums visiškai nėra saugūs..

Tačiau šie VPT taip pat turi aukščiausios kokybės paslaugą, ir tuo tikslu jie labai apriboja savo galimybes nemokamos versijos vartotojams, kad jie turėtų pereiti prie „premium“ plano. Kita vertus, jie dažniausiai turi aukštą kainą, palyginti su anksčiau aptartomis mokamomis paslaugomis.

Čia yra keletas svarbių priežasčių, dėl kurių turėtumėte vengti apsvarstyti nemokamą VPN;

 • Jie suteikia jums tik vieno prietaiso ryšį
 • Dažniausiai jums suteikiami keli arba tik vienas VPN serveris, prie kurio norite prisijungti, ir dėl to turite labai ribotas atblokavimo ir srautinio perdavimo parinktis..
 • Galbūt pamatysite pranešimą apie neprisijungimą, tačiau nemokami VPT teikėjai gauna pinigų parduodami vartotojo duomenis.
 • Didžiąją laiko dalį turite patirti įkyrių skelbimų ir vaizdo įrašų.
 • Šie VPN yra perpildyti daugybės vartotojų, ir todėl jums visada reikia spręsti greičio problemas. Kita priežastis, dėl kurios jūsų sparta yra lėta, yra ta, kad šie VPT teikėjai verčia jus užsisakyti papildomą kainą.
 • Klientų aptarnavimas nėra puikus ir dažniausiai turite ilgai laukti, kol gausite sprendimus ar atsakymus į iškilusias problemas.

Išvada: „Firefox“ VPN yra esminė užduotis, dėl kurios daugelis žmonių yra supainioti. Todėl išsprendėme visus susirūpinimą keliančius nemokamų „Firefox“ VPN ir mokamų „Firefox“ VPN sąrašus, kurie turi vertingų savybių. Be to, visi aptarti VPN yra patikimi ir turi puikių vartotojų apžvalgų.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me