Geriausias nemokamas „Chrome“ VPN – 3 „Google Chrome“ VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Paskutinį kartą atnaujinta 2019 m. Gegužės 19 d


Autoriaus išvados: Tyrinėdamas „Google“ VPN plėtinį, radau visą plėtinį, pagrįstą tarpinio serverio paslauga. Tai reiškia, kad ji suteiks jums tik kitą vietą, tačiau nebus užkoduota interneto srauto ir neužtikrins jūsų privatumo ir saugumo.

Labai rekomenduojame naudoti tikrąjį VPN, kad užtikrintumėte geriausią saugumą ir užšifruotumėte visą savo interneto srautą.

Nuolatiniai interneto pasaulio apribojimai ir pažeidžiamumo išnaudojimas verčia vartotojus pereiti prie privatumo priemonių. Vienas iš tokių įrankių yra virtualus privatus tinklas (VPN). Tai gali būti vyriausybė, blokada taikanti prieigą prie interneto, ar įsilaužėlio kenkėjiški ketinimai; visi daro didelę įtaką vartotojo privatumui.

Daugelis žmonių ieško paslaugų, kurios galėtų suteikti jiems privatumą be jokių išlaidų. Tačiau jie negalėjo priimti tinkamo sprendimo patys, nes šiais laikais rinkoje yra daug nemokamų VPT teikėjų.

Norėdami patenkinti savo vartotojus, mes išvardijome keletą geriausių nemokamų „Chrome“ VPN. Vartotojai juos vertina visame pasaulyje. Kadangi mes pasirinkome „Chrome“ kaip labiausiai naudojamą naršyklę visame pasaulyje.

Kodėl jums reikia geriausio „Chrome“ VPN

Visi žinome, kad „Chrome“ yra viena populiariausių žiniatinklio paieškos sistemų ir ja pasitiki dideli interneto gyventojai. Deja, paieškos variklis pats savaime neturi privatumo funkcijos, kad apsaugotų vartotojus. Todėl nemokamas „Chrome“ skirtas VPN gali būti geriausia jūsų „Chrome“ naršyklės įranga, užtikrinanti apsaugą ir padedanti išvengti turinio apribojimų, ISP atjungimo, saugaus torrento ir daugelio kitų privalumų..

Tai leidžia įveikti jūsų darbo vietos organizacijos, mokyklų, nuomotojų ir galbūt vietinio tinklo administratorių nustatytas kliūtis. Chromuotas VPN pateikia suklastotą IP adresą, kuris slepia jūsų tapatybę nuo interneto sraigtukų.

Visų pirma, „Chrome“ skirtas VPN yra labai naudingas ir reikalingas. Dėl duomenų apsaugos ir srauto šifravimo. Be VPN jūsų hakeriai ar trečiųjų šalių organizacijos gali prieiti prie visų jūsų duomenų, kad galėtų nukreipti skelbimus ir vykdyti kenksmingus veiksmus. Duomenų šifravimas naudojant „Chrome“ VPN yra būtina dalis, nes tai apsaugo jus nuo grėsmingiausios rizikos, tokios kaip IPT ir vyriausybės šnipinėjimas, įsilaužimas ir trečiųjų šalių stebėjimas..

Kaip pasirinkti geriausią „Chrome“ VPN

Yra tam tikras kriterijus, pagal kurį „Chrome“ vartotojai gali išsiaiškinti geriausią „Chrome“ VPN. Norint atpažinti šiuos VPN poreikius ir darbo taškus, būtina, nes jie nepaprastai supaprastina VPN pasirinkimo procesą.

Čia yra pagrindinės funkcijos, kurių mes ieškome prieš rekomenduodami VPN;

 • Saugumo protokolai turėtų būti pati svarbiausia galimybė išnagrinėti jūsų pasirinktą VPN. VPT turėtų būti bent 126 bitų šifravimo protokolas su „OpenVPN“. Tačiau labai pageidautinas karinio lygio 256 bitų šifravimas.
 • mokėjimo metodai VPN turi apimti anoniminį kanalą, pavyzdžiui, „Bitcoin“. Tokiu atveju mokėjimo būdas, pavyzdžiui, kreditinė kortelė ar kiti, gali perduoti jūsų asmeninius duomenis VPT teikėjui, taip pat jis gali būti nesandarus..
 • Serverio vietos ir jums pateiktų serverių skaičius yra puikus veiksnys, turintis įtakos jūsų transliacijai ir atblokavimui. Jei turite tik keletą variantų su šalimis, kuriose galioja griežti privatumo įstatymai, tikimybė atblokuoti, transliuoti ir transliuoti tampa ribota.
 • Greičio charakteristikos priklauso nuo serverio tinklo. Pvz., Didelis serverių tinklas gali padalinti vartotojo apkrovą, ir jūs turite daugiau galimybių prisijungti, jei tam tikras serveris neteikia greito greičio..
 • Pralaidumo riba yra duomenys, kuriuos jums suteikiate iš „Chrome“ VPN. Geriau ieškoti neriboto pralaidumo, kad galėtumėte neatsargiai transliuoti ir atsisiųsti duomenis.
 • Anonimas o daugelis funkcijų suteikia galimybę naršyti internete. Bet čia mes kalbame apie asmeninius duomenis ir srauto informaciją, kurią gauna jūsų VPT teikėjas. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas VPN turi griežtą neprisijungimo politiką.

5 geriausi „Chrome 2019“ VPN:

1 - „CyberGhost“ VPN

Vertingos savybės

 • Neribotas pralaidumas
 • Šifruoja internetinį srautą naudodamas 256 bitų AES šifravimą
 • Lengva įdiegti

Daugiau nei 850 serverių 30 šalių, įskaitant JAV, JK, Vokietiją, Prancūziją, Australiją, Kanadą, Japoniją, Singapūrą ir Meksiką.

„CyberGhost“ VPN su galimybe blokuoti beveik 150 milijonų reklamų, 210 000 kenksmingų svetainių ir 260 milijonų stebėjimo bandymų yra vienas iš geriausių nemokamų „Chrome“ VPN. Tai taip pat yra viena iš VPN programinės įrangos, kurią lengva įdiegti ir valdyti jūsų įrenginyje. Būtent tai daro beveik 12 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

„CyberGhost VPN“ siūlomas saugos protokolas yra AES 256 bitų šifravimas, užtikrinantis karinio lygio šifravimą vartotojo duomenų srautui..

Tai yra sertifikuota ISO VPN paslauga, išleidžianti metinę „skaidrumo ataskaitą“, prie kurios vartotojams suteikiama lengva prieiga. Jie turi neribotas nemokamas paslaugas, tačiau, norėdami gauti sudėtingesnes funkcijas ir padidintą apsaugą, visada galite pereiti prie jų aukščiausios kokybės paslaugų.

Gaukite „CyberGhost“

2 - „DotVPN“

Vertingos savybės

 • Neribotas pralaidumas
 • Prieiga prie daugiau nei 10 virtualių vietų
 • Pasirūpinkite saugumu prisijungę prie viešojo „Wi-Fi“

„Dot VPN“ yra vienas iš daugiausiai dėmesio sulaukiančių nemokamų „Chrome“ VPN, kuriuos nuo 2014 m. Galima rasti „Chrome App Store“. Anot „Chrome“ internetinės parduotuvės, „Dot VPN“ atsisiuntė daugiau nei 10 milijonų daugiau nei 160 šalių..

Jis naudoja 4096 bitų šifravimą, tai yra dvigubai daugiau, nei suteikia šiuolaikiniai bankų standartai. Nepateikdami nė cento, galite apeiti apribojimus ir turėti saugią prieigą prie tokių svetainių kaip „Facebook“, „Netflix“, „Hulu“ ir daugelio kitų. Tačiau kai per laisvą VPN vietą negalima pasiekti turinio, nei galėtumėte perjungti į kitą virtualią vietą tiek kartų, kiek norite.

Tačiau daugelio vartotojų neigiama ataskaita yra tai, kad dėl ekstremalių greičio problemų jie turi pereiti prie savo aukščiausios kokybės paslaugų.

Čia galite atsisiųsti iš „Chrome Store“

Gaukite „DotVPN“

3 - „Gom Web VPN“

Vertingos savybės

 • Lengvas montavimas ir naudojimas
 • Ta pati sąskaita suteikia ryšį su „Android“, „iPhone“, „Firefox“ ar „Chrome“ be papildomų mokesčių
 • Tinklo konfigūracija nebūtina

Jei ieškote sprendimo, kuris galėtų veiksmingai apeiti apribotą turinį, kurį norite peržiūrėti neinvestuodamas pinigų, „Gom“ žiniatinklio VPT yra geriausias nemokamas „Chrome“ VPN, į kurį reikia atsižvelgti.

Tai yra be vargo teikiama paslauga visų pirma tiems, kuriems VPN yra palyginti nauja technologija. Jie turi 1000 Mbit atblokavimo serverius ir tarpinius serverius, kurie leidžia greitai pasiekti tinklalapius, palyginti su kitomis nemokamomis chromo VPN paslaugomis..

Tačiau vartotojai, kurie naudojasi „Gom Web VPN“, skundžiasi dėl netinkamos ir lėtos klientų pagalbos tarnybos probleminėje situacijoje. Taip pat nemokamą bandomąją versiją galima įsigyti tik septynias dienas, po to jūs turite nusipirkti jų profesionalų paslaugą.

Čia yra „Chrome“ plėtinio atsisiuntimo nuoroda

„GomVPN“ svetainė

4 - „Hotspot Shield“

Vertingos savybės

 • Nemokamas 7 dienų bandymas
 • Neribotas pralaidumas
 • Siūlo „Wi-Fi“ apsaugą

„Hotspot“ skydas yra vienas iš geriausių nemokamų „Chrome“ VPN, kurį visame pasaulyje atsisiuntė 500 milijonų atsisiuntimų. Tai suteikia prieigą prie įvairių virtualių vietų, įskaitant JAV, Kanadą, Prancūziją, Nyderlandus, Daniją ir daugelį kitų. „Hotspot Shield“ lengva valdyti, vos vienu spustelėjimu, kad jį įjungtumėte.

Naudodami šį „chromo“ plėtinį, naudodamiesi 256 bitų šifravimu, bet kurioje viešajame ar privačiame „Wi-Fi“ tinkle galėtumėte užtikrinti visą savo naršyklės veiklą neįdiegdami jokios programinės įrangos. „Hotspot“ skydas dažnai atnaujina savo paslaugas.

„Chrome Store“ nuoroda, skirta atsisiųsti plėtinį

„Hotspot Shield“ svetainė

5 - „Zenmate“ VPN

Vertingos savybės

 • Daugiau nei 30 VPN serverių vietų
 • Blokuoja kenkėjiškas programas
 • Nėra DNS nutekėjimo

Pats „Chrome“ „Zenmate“ VPN laiko „geriausiu kibernetinio saugumo sprendimu“ ir labai rekomenduojamu geriausiu nemokamu chromo VPN. Jis turi daugiau nei 40 milijonų vartotojų visame pasaulyje, kurie galėjo pasirinkti bet kurį iš serverių, esančių 30 šalių, įskaitant JAV ir JK.

Tai suteikia jūsų duomenų srauto šifravimą ir atblokuoja beveik visą apribotą turinį. Apsauga nuo kenkėjiškų programų, esančių „Zenmate VPN“, suteikia apsaugą nuo pažeidžiamumo rizikos, susijusios su duomenų vagystėmis.

Tačiau, atsižvelgdami į naujausią politiką, vartotojai negali naudotis visomis virtualiosiomis vietomis, naudodami nemokamą versiją. Svarbiose vietose, tokiose kaip JK ir JAV, nemokama VPN paslauga netaikoma. Norėdami jas gauti, turite nusipirkti jų priemokų paketą.

Atsisiųskite „Zenmate“ plėtinį, skirtą „Chrome“

„Zenmate“ svetainė

Susijęs straipsnis: „Zenmate“ alternatyvos

19 geriausias nemokamas „Chrome“ skirtas VPN | „Google Chrome Store“

Čia yra geriausiai vertinamų VPT sąrašas „Google Chrome Store“

„ProviderRateUser’sProxyEncryptionLinks“
„SetupVPN“ 4.7 13,676 TAIP NE Gaukite plėtinį
RusVPN 4.6 495 TAIP NE Gaukite plėtinį
„HolaVPN“ 4.9 332,382 TAIP NE Gaukite plėtinį
DOTVPN 3.7 9124 TAIP NE Gaukite plėtinį
„ZenMate“ 4.5 17,259 TAIP NE Gaukite plėtinį
„TouchVPN“ 4.6 63,610 TAIP NE Gaukite plėtinį
Naršykite VPN 4.5 24,641 TAIP NE Gaukite plėtinį
Karštos vietos 4.4 65 345 TAIP NE Gaukite plėtinį
Aprašymas 4.7 12,934 TAIP NE Gaukite plėtinį
„SaferVPN“ 4.5 18,935 TAIP NE Gaukite plėtinį
Privatix 3.8 18,345 TAIP NE Gaukite plėtinį
„TunnelBear“ 4.7 32,441 TAIP NE Gaukite plėtinį
Hoxxas 4.7 15,979 TAIP NE Gaukite plėtinį
„TunnelloVPN“ 4.3 2989 TAIP NE Gaukite plėtinį
Gom VPN 4.4 10,072 TAIP NE Gaukite plėtinį
Avira fantomas 4.2 145 TAIP NE Gaukite plėtinį
„SurfEasy“ 4.7 13,046 TAIP NE Gaukite plėtinį
X-VPN 3.4 177 TAIP NE Gaukite plėtinį

Tarpinių serverių plėtiniai VS mokamas VPN, skirtas „Chrome“

Gali būti, kad interneto tiekėjas patenkintas „Chrome“ įgaliotojo serverio plėtiniu, nes jis suteikia jums proveržį dėl apriboto turinio. Deja, dauguma iš mūsų nepaiso to, kad šie tarpinio serverio plėtiniai neužtikrina privatumo ir duomenų šifravimo. Todėl bet kas, turėdamas šiek tiek pastangų, galėtų gauti visus jūsų duomenis, o jei peržiūrėjote nelegalų turinį, tada jums gali grėsti pranešimas ar bauda.

Jie taip pat prideda tokias saugos funkcijas kaip apsauga nuo kenkėjiškų programų, ugniasienės ar DNS nuotėkio. Juos siūlo patikimiausias ir geriausias „Chrome“ skirtas VPN. Štai kodėl niekada nerekomenduojame naudoti tarpinio serverio per VPN, net jei pasirenkate nemokamą „Chrome“ VPN.

Nemokamas VPN, palyginti su „Premium One“

Tiesą sakant, kiekvienas asmuo nori turėti puikų produktą už kuo mažesnę sumą. Būtent tai pritraukia interneto vartotojus į nemokamas VPN paslaugas, apsaugančias juos nuo padidėjusių internetinių apribojimų. Tačiau dauguma nemokamų VPT teikėjų turi neaiškias privatumo politikas, apie kurias vartotojai nežino.

Be to, nemokami VPN teikėjai kaltina savo paslaugas po tam tikro prenumeratos laiko, kad priverstų vartotojus siekti aukščiausios kokybės, kurią dauguma jų turi.

Tačiau geriausi VPT teikėjai, turintys puikių klientų apžvalgų, gali naudotis tik aukščiausios kokybės paslaugomis, nors tai yra tik nedidelė pinigų suma, palyginti su jūsų teikiamomis patikimomis paslaugomis. Tačiau dauguma jų siūlo nemokamą bandomąją versiją prieš įsigydami savo vartotoją.

Nemokami VPN, sutraukti daugybės vartotojų, daro didelę įtaką greičiui ir pralaidumo produktyvumui. Todėl srautas ir didelis turinio atsisiuntimas naudojant nemokamą VPN yra toks susierzinimas.

Tačiau dažniausiai galvojama, kad asmuo gali gauti naudos iš nemokamo VPN? Jie įveikia savo investicijas įkyriais skelbimais, o vartotojas prisijungia per paslaugą. Be to, teikėjas gali pavogti jūsų ryšį ir naudoti jūsų pralaidumą kitiems vartotojams.

Todėl, jei norite nuolatinio efektyvaus sprendimo dėl jūsų privatumo problemų, labiau rekomenduojama naudoti papildomą VPN paslaugą.

3 - geriausi nemokami „Google Chrome“ VPN plėtiniai:

1 - „AanonymoX“:

Vertingos savybės:

 • Tai siūlo anoniminį naršymą internete.
 • Lengvai pakeiskite savo IP adresą ir šalį.
 • Gali pasiekti blokuotas ir cenzūruojamas svetaines.
 • Galite pasirodyti, kad naršote kitame regione.

„AnonymoX“ yra „Google Chrome“ VPN plėtinys. Plėtinį galima gauti dviem kalbomis, t. Y. Anglų ir olandų. Tai yra kažkas daugiau nei pratęsimai. Tikrą ir autentišką anonimizavimą ir šalies kūrimą vykdo anoniminis tinklas. Tinklą sudaro daugybė serverių, esančių kiekvienoje jūsų šalies sąrašo dalyje. Serveriai yra aptarnaujami ir išdėstomi vartotojų.

Kai pateksite į bet kurią svetainę, prieš prisijungdami prie jos, ją atidarys vienas iš serverių, žinomas kaip tarpinis serveris. Tarpinis serveris efektyviai slepia tikrąją tapatybę ir IP adresą. Tai daro jus visiškai anonimiškus ir priverčia atrodyti, kad kažkas prie jų prieina. Tačiau įgaliotinis lankosi svetainėje.

2 - „PureVPN Free VPN Proxy“: atblokuokite privatumą

Vertingos savybės:

 • Lengviausias nemokamas VPN plėtinys veikia greitai.
 • Siūlo „WebRTC“ apsaugą nuo nutekėjimo
 • Greitai pasiekite mėgstamą svetainę iš bet kurio pasaulio regiono.
 • Jis siūlo neribotą prieigą prie įvairių internetinių srautinių kanalų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime US“, „Pandora“ ir daugybė kitų..

Šis „VPN Chrome“ plėtinys galimas su įmontuotomis privatumo ir saugos funkcijomis, tokiomis kaip daugybė anonimų IP ir 256 bitų AES šifravimas..

Masinė „PureVPN“ serverių sistema įdiegiama įvairiose šalyse. Tai leidžia interneto vartotojams užtikrinti geriausią apsaugą nuo užpuolikų, įsilaužėlių, šnipštukų, DDoS atakų ir neteisėto sekimo..

Plėtinį taip pat teikia greitai įkeliami srautiniai serveriai. Tai taip pat garantuoja „WebRTC“ apsaugą nuo nutekėjimo, neribotą pralaidumą ir galimybę peržengti bet kokio tipo geografinius apribojimus.

https://www.purevpn.com

3 - nemokamas gyvenamasis VPN | Tuxleris:

Vertingos savybės:

 • Tai visiems suteikia vienodą prieigą prie interneto.
 • Plėtinys suteikia tikslų miesto lygio pasirinkimą.
 • Tai suteikia neribotą pralaidumą.
 • Čia pateikiamas visas naršymo anonimiškumas.

Nemokamas gyvenamasis VPN | „Tuxler“ plėtinys leidžia vartotojui laisvai naršyti internete be jokių apribojimų. Norėdami, kad plėtinys veiktų, reikia „Tuxler Application“.

Įdiegę plėtinį, būsite nukreipti į programos diegimo procesą. Ji yra mūsų saugiame serveryje ir lengvai įdiegiama per kelis paspaudimus.

„Tuxler“ keičia naršymo internete būdą. Tai leidžia naršyti žiniatinklį iš bet kurios vietos, nepriklausomai nuo regiono ir šalies. Jis prieinamas tik anglų kalba.

tuxler.com

Ar šie plėtiniai tinkami „Google Chrome“?

Atrodo, kad VPN plėtiniai yra labai naudingi vartotojams, bet, deja, jie nežino apie jo tamsiąją pusę. Atlikus daug tyrimų paaiškėja, kad nemokami „Google Chrome“ VPN plėtiniai nėra visiškai saugūs. Tai kartais nėra VPN. Analizės rodo, kad VPN naršyklės plėtiniai nešifruoja duomenų, tai reiškia, kad jie yra tik tarpiniai serveriai, kurie slepia IP adresą, tačiau neužkoduoja interneto srauto..

Kai VPN plėtinys naudoja šifravimo protokolus, jis gali apsaugoti tik naršyklės srautą. Jis negali užšifruoti kitokio tipo duomenų, tokių kaip jūsų programų kredencialai, pranešimų srautas ir dar daugiau.

Yra įvairių pranešimų apie kenksmingus VPN plėtinius. Jie teikia paslaugas nemokamai tik užmokėdami už asmeninę ir asmeninę vartotojo informaciją. Tai taip pat įrodymas, kad jie parduoda tokius neskelbtinus duomenis trečiosioms šalims, net vartotojui apie tai nežinant.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me