Geriausias nemokamas VPN, veikiantis su Amerikos „Netflix“

[ware_item id=33][/ware_item]

Ar jūs ieškote nemokamo VPN, veikiančio su „Netflix“?


Esate tinkamoje vietoje.

2016 m. Sausio mėn. „Netflix“ paskelbė, kad nuo šiol užblokuos VPN, kurie vartotojams už JAV ribų leidžia žiūrėti amerikietišką „Netflix“. Dėl to dauguma mokamų VPN paslaugų neveikia „Netflix“.

Tačiau „Netflix“ neatskleidė, kaip jis blokuoja VPN. Apskritai, jie blokuoja visus tuos IP adresus, kurie siejami su prieglobos paslaugų teikėjais, kuriuos paprastai naudojo VPT teikėjai.

Tai taip pat reiškia, kad jei nustatysite VPN skaitmeniniame vandenyne ir bandysite per jį pasiekti „Netflix“, vis tiek galėsite išvengti geografinių „Netflix“ apribojimų..

Nesijaudink!

Taigi, dėl didžiulio „Netflix“ susidorojimo su VPN IP, šiuo metu išgyventa tikrai nedaug, nors garsieji VPT teikėjai nustojo bendradarbiauti su amerikietišku „Netflix“.

„Netflix“ nuolat atnaujina užblokuotų IP sąrašą, kai juos ras. Taigi, nėra jokio klausimo apie NEMOKAMĄ VPN išlikimą tokiu būdu. Nors geriausi VPT paslaugų teikėjai nuolat atnaujina serverius tokiu būdu, kuris palaiko JAV „Netflix“ prieigą. Tačiau galite naudotis jų nemokamu taku, kuris yra nuo 7 iki 30 dienų, ir galėsite patikrinti paslaugą be investicijų.

„Free trail“ VPN yra vienintelis sprendimas.

Čia pateikiame keturis geriausius nemokamus VPN, kurie veikia su „Netflix“. Visi šie VPN veikia išskirtinai gerai, o vartotojai yra patenkinti savo paslaugomis. Pažvelk.

VPN, kurie veikia su „Netflix“:

Toliau pateikiami VPN, kurie vis dar gerai veikia su „Netflix“:

  1. „Express VPN“
  2. „Nord VPN“
  3. „ZenMate“ VPN
  4. „Surf Shark“ VPN

„Express VPN“:

„Express VPN“ yra greičiausias VPN, veikiantis su „Netflix“. Tik dėl šios priežasties jis yra gana garsus ir populiarus tarp transliacijos entuziastų.

Naudodamiesi „Express VPN“, galite ne tik priartinti VPT blokus, bet ir atblokuoti išskirtinį JAV „Netflix“ turinį. Penki iš šešių „Express VPN“ serverių praeina VPN blokus ir atblokuoja „Netflix“ testą.

Taigi, naudodamiesi „Express VPN“, galite gausiai žiūrėti įdomių naujų laidų ir filmų.

Dėl išskirtinio greičio jis gali srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašus HD formatu. Be to, dėl savo galimybės atblokuoti „Netflix“ plačiame prietaisų asortimente vartotojams suteikia daug pasirinkimo galimybių.

Šiuo metu „Express VN“ palaiko „Netflix“ Kanadoje, JK ir JAV. Tačiau Japonijoje ir Tokijuje tik du serveriai veikia su „Netflix“.

Paprastai VPN paslaugos vartotojams paliekamos išbandyti kiekvieną serverį, kol jie randa ką nors veikiančio, tačiau „Express VPN“ atveju taip nėra. „Express VPN“ tiesioginių pokalbių sesija padeda vartotojui kilus bet kokiai problemai. Vartotojas gali tiesioginio pokalbio sesijoje esančio agento paklausti, kurie serveriai geriausiai veikia „Netflix“. Dėl to jie nukreipia juos tinkama linkme.

„Express VPN“ siūlo dar vieną puikią funkciją, ty „Media Streamer DNS“. Tai atblokuoja „Netflix“ įrenginiuose, kurie nepalaiko tokių VPN, kaip „Apple TV“, žaidimų konsolių ir išmaniųjų televizorių..

Argi ne nuostabu??

„NordVPN“:

„NordVPN“ yra vienas populiariausių pasirinkimų, kai kalbama apie „Netflix“ transliaciją. Tai gerai veikia su „Netflix“ ir yra viena iš pirmųjų, ištaisiusių „Netflix“ naujausią VPN paslaugų valymą.

„Nord VPN“ teikia įspūdingą paslaugą, kurioje derinamas aukščiausios klasės saugumas, ypač greitas greitis ir neribotas pralaidumas. Tai gali lengvai įveikti VPN blokus ir atblokuoti ir JAV „Netflix“.

Turėdami „Nord VPN“ galėsite pasirinkti iš daugiau nei 5000 serverių, esančių 60 ir daugiau šalių. Tai yra neįtikėtinas pasirinkimas, naudojamas transliuoti „Netflix“.

Be to, jei norite pereiti tarp skirtingų „Netflix“ indeksų, unikali „Nord VPN“ intelektualiojo žaidimo technologija jus spontaniškai sujungs su greičiausias serveris, kurio jums reikia. „Nord VPN“ vienu metu jungia iki šešių serverių, leidžiantį buitį linksminti ir nukreipti.

„ZenMate“ VPN:

„ZenMate“ VPN yra Berlyno VPN. Jis veikia pagal komercinį „ZenGuard“ skėčių sąrašą. Tai yra patogiausios programos daugeliui asmenų, negalinčių kalbėti angliškai. „ZenMate“ programą galima žiūrėti ir turkų, vokiečių, korėjiečių bei ispanų kalbomis.

„Zenmate“ testo rezultatai rodo, kad visos platformos, įskaitant „Netflix“, veikė jo naudai. „ZenMate“ buvo palankus visoms jungtims, neaptinka jokio VPN srauto ir net neteikė jokių tarpinio serverio klaidų. Tai tikrai puiki žinia visiems vartotojams, kad jie gali naudoti „ZenMate“ ne tik naudodamiesi „Netflix“, bet ir kitais tikslais..

„ZenMate“ suteikia puikią patirtį prisijungiant prie „Netflix“. „Netflix“ bandymai nustatyti geografinius apribojimus neturi įtakos „ZenMate“ įmonei. Be to, neleidžiama VPN teikėjams leisti žmonėms apeiti geografinius apribojimus, kad jie nebūtų sugauti ir neužsiblokuoti. Todėl ekspertai siūlo dar kartą pamėginti „ZenMate“.

Naudojant „ZenMate“, srautinis perdavimas veikia ypač gerai. Tai taip pat palaiko HD vaizdo kokybę. Tai yra nemokamos VPN paslaugos etalonas ir standartinis našumas.

„SurfShark“ VPN:

„SurfShark“ VPN yra tarp tų VPN paslaugų, kurios yra išskirtinai tikros ir ryžtingos savo pasirodymais, užtikrinančios vartotojo privatumą skaitmeninėje srityje. Be to, jis taip pat siūlo keletą kitų aukščiausių funkcijų, kurios yra labai patikimos tiekiant tai, ką jie paprastai žada. Šiuo metu „SurfShark“ siūlo apie 100 serverių 14-yje skirtingų pasaulio regionų.

„SurfShark“ išbandomas, ar nėra „Netflix“ atblokavimo, ir jis gana lengvai išgyveno testą. Be to, testo rezultatai padidino jų paslaugų žvaigždę, jei turite kokių nors užklausų ir susisiekite su jų klientų palaikymo tarnyba, todėl jie pateikia informaciją apie VPN serverius.

„SurfShark VPN“ turi 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymo parinktį. Ši funkcija leidžia bet kam bet kuriuo metu išspręsti problemas ar nesklandumus. Be viso to, jis taip pat palaiko kankinimą. Jo teikiamas greitis yra gana pagrįstas ir geras, tačiau netrukus jie turėtų pagalvoti, kaip jį patobulinti.

Kaip galite pasiekti „American Netflix“?

Yra viena pagrindinė „Netflix“ srautinio perdavimo problema: ji dažnai blokuojama įvairiose pasaulio vietose. Daugelis žmonių skirtinguose pasaulio regionuose, prisijungę prie „Netflix“ per VPN ar įgaliotojo serverio paslaugą, gauna pranešimą „Naudok atblokavimo įrenginį ar įgaliotąjį serverį“..

Tai yra vienintelė „Netflix“ atrakinimo paslaptis. Ekspertai siūlo naudoti puikią VPN paslaugą ir prisijungti prie tinkamo VPN serverio. „Netflix“ atrakinimas yra nesibaigiantis katės ir pelės žaidimas. Šiuo atveju „Netflix“ blokuoja konkrečius VPN serverius, o VPN randa naują sprendimą prisijungti prie „Netflix“. Jei naudojate VPN, kaip siūloma aukščiau, viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti ir patikrinti, kuris serveris leis jums atblokuoti „Netflix“.

Daugelis žmonių, gyvenančių už JAV ribų, svarsto, kaip pasiekti „American Netflix“. Priežastis ta, kad „American Netflix“ turi didžiausią turinio kolekciją ir visi nori prie jos prieiti. Jei kalbėsime apie kitus regionus, JK „Netflix“ jums siūlo tik trečdalį medžiagos, kurią galite rasti „American Netflix“.

Arba esate tremtinys, gyvenantis Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje, ir jūs galite mėgautis amerikietišku „Netflix“. Norėdami turėti prieigą prie „American Netflix“, jums tereikia pasirinkti bet kurį iš aukščiau rekomenduojamų VPN ir prisijungti prie VPN serverio, kad galėtumėte naudotis visa prieiga..

Pasirinkę VPN, galite atlikti toliau nurodytus veiksmus, norėdami žiūrėti ir pasiekti „American Netflix“:

  • Prisijunkite prie VPN programinės įrangos:

Pasirinkę VPN, turite tiesiogiai surasti VPN svetainėje savo įrenginiui tinkamą VPN programinę įrangą. Pvz., Jei nuspręsite „ExpressVPN“, turėsite prieigą prie didelio programų, kurias galite lengvai naudoti norėdami patekti į „Netflix“, pasirinkimo. „Express VPN“ palaiko TV dėžutes, „Amazon Fire TV Sticks“ ir „Smart TV“.

  • Prisijungimas prie VPN serverio:

Suradę VPN programinę įrangą, paleiskite ją ir prisijungsite prie serverio toje vietoje, kur yra „Netflix“.

  • Mėgaukitės „Netflix“ transliacija:

Galų gale prisijunkite prie dabartinės „Netflix“ paskyros ir mėgaukitės Amerikos „Netflix“ transliacija.

Prieiga prie „Netflix“ su VPN yra žaidimas su katės pele su kai kuriais VPN teikėjais. Bet jei naudojate teisingą „Netflix“ VPN, jums atveria galimybių pasaulį, nesvarbu, kur gyvenate. Šiame puslapyje siūlomas VPN yra geriausias „Netflix“ ir turėtų būti pasirinktas kaip pasirinkimas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me