Geriausias „Reddit Choice“ 2019-ųjų VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

„Reddit“ yra viena didžiausių socialinių platformų apžvalgoms ir klausimų sprendimui. Tinklalapyje yra nešališkų nuomonių ir autentiškų komentarų apie įvairius produktus ir naujausias temas. Manoma, kad ši nuomonės svetainė yra patikimas šaltinis dėl griežtų įstatymų ir teisėtų kankintojų, kurie dalijasi savo nuomonėmis be jokios asmeninės naudos.


Kalbant apie VPN užklausas, jų kasdien daugėja. Dėl apribojimų dauguma asmenų gali pasiekti „Reddit“ per VPN. Tačiau dėl milžiniško „Reddit“ turinio žiūrovai nesugeba išsiaiškinti reikalingo jų problemos sprendimo. Todėl mes suskaidėme VPN temą pagal savybes ir vartotojų poreikius ir atlikome išsamią kiekvienos dalies analizę.

Čia išaiškinsime geriausią „Torrenting Reddit“ VPN, kuris yra seka pagal vartotojų ir ekspertų nuomonę apie „Reddit“. „Torrenters“ dažniausiai siekia VPN dėl griežtų nacionalinių įstatymų ir didesnės privatumo rizikos, o kankina.

Geriausias „Reddit“ kankinimų VPN:

BalsaiTeikėjo informacijaKoponas
[657k] „NordVPN“ Gaukite kuponą
[567k] „ExpressVPN“ Gaukite kuponą
[543k] PureVPN Gaukite kuponą
[532K] Privatus interneto ryšys Gaukite kuponą

5 geriausi „Reddit“ „Torrenting Choice“ VPN:

Čia yra VPT, apie kuriuos radau gana dažnai ir gerai kalbėdamasi apie „Reddit“, yra daug VPT teikėjų, kurie „Reddit“ pasamdė rinkodaros komandą aptarti savo produktus ir generuoti melagingus komentarus, kad vartotojas tuo patikėtų. Aš jau seniai naudojuosi „Reddit“ ir esu jos narė, žinau, kas gali kalbėtis ar vertas pasitikėjimo.

Po ilgų tyrimų radau šiuos VPN, kurie yra geriausi torrent VPN „Reddit“.

„NordVPN“ užėmė 1 vietą „Reddit for Torrents“

Pasak „Redditers“ atstovų, „NordVPN“ yra gana populiarus pasirinkimas kankinti. „NordVPN“ vartotojai įvertino „torrent“ draugiškas „Nord“ savybes, tokias kaip P2P optimizuoti serveriai, „Kill Switch“ ir DNS apsaugą nuo nutekėjimo.

Tačiau kai kurie žmonės skundžiasi, kad kai kuriose serveriuose neteikiamos nemokamos paslaugos ir lėtas ryšys. Tačiau daugelis pasiūlė didesnio greičio serverio perjungimo variantą, nes „NordVPN“ turi platų serverių tinklą.

Apsilankykite „NordVPN“ svetainėje

„ExpressVPN“ - 2 aukščiausia vieta

„ExpressVPN“ padarė didelį įspūdį įvairiausiems vartotojams dėl savo greičiausio greičio, kuris yra naudingesnis, kai liečia. Geriausio VPT kankinimo dėl „Reddit“ kanalo priežastis yra daugybė nuomonių ir rekomendacijų.

Nors daugelis „ExpressVPN“ vartotojų nurodė aukštesnes kainas, jie teigė, kad tai verta investicija. Anot jų, yra didelis atsisiuntimo, įkėlimo ir prisijungimo greitis, taip pat patobulintos DNS apsaugos nuo nutekėjimo, „kill switch“ ir „IPv6“ nuotėkio funkcijos..

Apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje

„CyberGhost Pro“ - 3 reitingas

„CyberGhost Pro“ yra mokama versija, už kurią dauguma redditerių balsų surinko ir tapo geriausiu VPT už „Reddit“ kankinimą..

Jie taip pat turi nemokamą versiją, tačiau ribotą pralaidumą ir serverio vietą. Tačiau mokama versija suteikia neribotą pralaidumą, didelį greitį ir privatumą, nepaisant teisinių pranešimų. Išanalizavus „torrenter“ apžvalgas, paaiškėjo, kad yra specialūs „P2P“ serveriai, skirti „torrent“, tačiau jie veikia gerai. Taip pat ištraukėme, kad „CyberGhost Windows“ ir „Android“ versijos veikia sklandžiau nei kitos.

Vienas dalykas, kuris skiriasi nuo kitų VPT teikėjų, yra tas, kad „CyberGhost“ VPN valdymas pats dalyvavo diskusijoje ir reguliariai atsakinėja į vartotojo užklausas.

Apsilankykite „CyberGhost Pro“ svetainėje

Kuponas Čia 73% nuolaida

„PureVPN“ - užima 4 vietą

„PureVPN“ yra pigus VPN tarp visų šių aptartų geriausių „Reddit“ kankinančių VPT, tačiau vis dėlto pavyko patenkinti vartotojus. Įspūdingos redditerių savybės nesiskyrė nuo kitų torrent VPN ir čia taip pat buvo aptariamas greitis.

Žmonės taip pat vertino lengvai naudojamą programinę įrangą ir neribotą pralaidumą. Vis dėlto kai kuriuos redditerius sutrikdė žinia apie „PureVPN“, kad FTB dalijasi vartotojų žurnalais. Tačiau „PureVPN“ patvirtino, kad žurnalai stebimi 5 dienas ir tai yra pralaidumo naudojimas ir ryšio laikas, o ne naršymo istorija.

Apsilankykite „PureVPN“ svetainėje

Čia yra sandorio nuoroda

Privačios interneto prieigos VPN - 5 vieta

Daugelis redditerių diskutuoja ir pateikia susirūpinimą dėl PIA VPN įsikūrimo JAV ir dėl vietovės gali kilti teisinių grėsmių. Nepaisant to, vartotojai dalijasi savo nuomone, kad kiti serveriai nei JAV veikia puikiai.

Privati ​​interneto prieiga buvo vienintelis „Reddit“ kankinantis VPT, neturintis tokio rūpesčio ir neigiamos nuomonės. Daugelis vartotojų tuo naudojosi metų metus ir džiaugiasi greičiu, lengvu sąranka, nužudymo jungiklio funkcija ir kaina. Vienoje apžvalgoje teigiama, kad Nyderlandų tarpinis serveris veikia ypač greitai, jį taip pat lengva naudoti kankinančiais tikslais.

Apsilankykite privačios interneto prieigos svetainėje

Geriausias „Torrenting Reddit“ VPT

Geriausi nemokami VPT, skirti „Reddit“

Nemokamos VPN paieškos yra labai populiarios, tačiau daugybė vardų pasirodo „Google“ paieškos rezultatuose, kai tik įvedate „nemokamą„ Torrenting “VPN“. Tai akivaizdžiai sukelia sumaištį mūsų galvoje ir dauguma žmonių ieško patikimo pirmojo vartotojo vartotojo. peržiūra. Ieškant „geriausio nemokamo VPT, norint kankinti„ Reddit ““, paieškos rezultatai tampa tikslesni ir patikimesni.

Bet, deja, gilindamasis į „Reddit“ kategorijas, kuriose galima nemokamai naudoti VPN, kad galėčiau kankintis, negalėjau rasti jokios teigiamos apžvalgos ar komentaro, kuris atspindėtų gerą kankinančią patirtį naudojant nemokamą VPN..

„Torrenting“ visiškai nepalaikomas daugelyje nemokamų VPN, be to, jie netvirtina, kad turi kankinančią funkciją. Tačiau dauguma nemokamų VPT teigia, kad jie yra veiksmingi tuo metu, kai P2P failai dalijasi ir kankina, tačiau jie yra labai erzinantys tuo metu, kai pradedate kankinti. Ribotas pralaidumas ir greitis yra neigiamiausias dalykas, tačiau trūksta tokių pažangių funkcijų, kaip „Kill Switch“, apsauga nuo „IPv6“ ir DNS nuotėkio, taip pat ir tai, dėl ko nemokamas VPN kankinti yra tikrai rizikingas..

Pažangios funkcijos, kurių turėtumėte ieškoti „Torrenting“ VPN

Yra tam tikros savybės, galinčios stipriai pakenkti kankinančiai patirčiai. Aš išsiaiškinau šias savybes iš redditor komentarų apie „geriausią VPT už„ Reddit “kankinimą“.

Nužudyk jungiklį

„Kill Switch“ yra funkcija, kuri automatiškai atjungia interneto ryšį, kai staiga nutrūksta VPN ryšys. Dėl didelio duomenų apdorojimo VPN ryšio problemos yra labai dažnos, o kankinančios.

Ši funkcija apsaugo jus nuo galimo duomenų praradimo, kuris įvyksta, kai nešifruoti duomenų paketai praeina per internetą, kai neveikia VPN ryšys.

Apsauga nuo DNS nuotėkio

Kaip nurodoma pavadinime, ši funkcija yra specialiai įdiegta, kai buvo daug pranešimų apie realų IP, keliantį pavojų per DNS nutekėjimą. DNS nutekėjimas įvyksta esant VPN, kai kai kurios DNS užklausos nukreipiamos į IPT DNS, o ne į anoniminį VPN DNS serverį. Yra daugybė DNS nutekėjimo priežasčių.

IPv6 apsauga nuo nuotėkio

IPv6 yra naujas protokolas, kurio nepalaiko daugelis svetainių ir VPN. Dėl išspręstų painiavos IPv6 nuotėkis gali atskleisti tikrąją jūsų tapatybę. Norėdami pašalinti tokią tapatybės poveikio riziką, daugelis VPT įtraukė IPv6 apsaugos nuo nuotėkio funkciją.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me