Geriausias specialusis IP VPN teikėjas 2 parinktys

[ware_item id=33][/ware_item]

Kadangi visame pasaulyje padaugėja VPN vartotojų, daugelis svetainių, tokių kaip „Netflix“ ir kitos, pradėjo atpažinti asmenis, kurie atblokuoja turinį per VPN. Laimei, šią problemą taip pat buvo galima išspręsti pasitelkiant geriausius IP VPN teikėjus.


Yra dviejų tipų IP, bendras IP ir skirtas IP, tačiau daugelis žmonių nežino skirtumo tarp šių dviejų. Bendras IP, kaip galima pasakyti pagal pavadinimą, yra tas, per kurį daug žmonių yra prisijungę, ir aptarnauja visus vartotojus tuo pačiu metu. Tuo tarpu skirtas IP yra tas, kuris priklauso vienam vartotojui ir yra skirtas tik jam.

Palyginti su bendrais IP ir skirtingais IP, yra privalumų ir tam tikrų trūkumų. Bet galų gale manoma, kad skirta IP yra pranašesnė, kai kalbama apie pranašumus.

Geriausio dedikuoto IP VPN pranašumai

Yra tam tikri pranašumai, kuriuos galite gauti turėdami VPN, siūlantį savo vartotojams skirtą IP parinktį. Jums duoto skirto IP negali naudoti jokie kiti asmenys, todėl kiekvieną kartą būsite prisijungę tuo pačiu IP adresu.

Kita vertus, bendrai naudojamas IP gali būti priskirtas ir kitiems vartotojams, todėl tokios paslaugos, kaip „Netflix“, atpažįsta VPN vartotoją. Todėl identifikuodami IP adresą jie pažymi jį kaip juodąjį sąrašą. Bet kadangi jūs turite galią valdyti skirtą IP adresą ir jis priklauso tik jums, tikimybė, kad jis bus sugautas, yra labai menka.

Naudodamiesi šiuo pranašumu, gavę dedikuotą IP VPN, gausite daugybę vertingų pranašumų, kurių vien VPN negalėtų pateikti efektyviai..

Panaikinkite populiaraus srautinio turinio blokavimą

Manoma, kad VPN yra protingas pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis garsiais srautiniais kanalais, tokiais kaip „Netflix“. VPT keičia tikrojo vartotojo IP ir priverčia jį pasirodyti šalies, kurioje šis turinys nėra užblokuotas, piliečiu. Tačiau dabar kai kurie kanalai, tokie kaip „Netflix“, priėmė naują įstatymą, kuris riboja vartotojus, kurie naudojasi turiniu per VPN. Jie nustato IP adresą, kuris gali būti prisijungęs prieš kanalą naudojant kitą vartotojo abonementą.

Bet priskirtas IP VPN galėtų išspręsti šią problemą, priskirdamas jums IP adresą, kuris visada lieka jums. Todėl niekas negalėjo įtarti, kad tai yra suklastotas ID, nes kiekvieną kartą prisijungdami turėsite tą IP adresą kiekvieną kartą.

Geresnė internetinių žaidimų patirtis

Kai esate priklausomas žaidžiant internetinius žaidimus, turite būti susidūręs su tokiomis problemomis kaip DDoS ataka. Dėl šios problemos žaidėjai susierzina. Tokių išpuolių reguliariai daugėja ir, tikėtina, kad jie įvyksta, kai vyksta ilgos internetinės žaidimų pramogos ar nerimą keliančios e. Šios problemos būtų galima išvengti naudojant specialų IP VPN, kuris suteikia aukščiausią apsaugą nuo DDoS atakų.

Taip pat „Dedicated IP VPN“ kovoja su vėlavimo ir delsos problemomis, kurios gali jus pertraukti, kai žaidžiate internetinius žaidimus. Įprastas interneto ryšys susiduria su tokiomis problemomis dėl perpildyto maršruto, per kurį perduodami žaidimų paketai, todėl apdorojimas atidedamas. Kadangi skirtas IP padeda mėgautis nenutrūkstamu ir sklandžiu žaidimų procesu, tvarkant duomenis aiškiais būdais.

Greitas greitis

Transliuodami turinį, visi reikalauja žaibiško greičio be trikdžių. Tai yra pranašumas, kurį galite naudoti turėdami tam skirtą IP VPN. Dėl to, kad bendrai naudojamą IP naudoja daugelis vartotojų tuo pačiu metu ir jis turi kelią, per kurį perduodamas daugelio vartotojų duomenų srautas, srauto greitis sulėtėja..

Tačiau, kai esate prisijungę prie „Dedicated IP“ arba „Static IP“, jums suteikiamas aiškus kelias su mažu duomenų srautu, kuriuo naudodamiesi galite greitai ir sklandžiai naršyti internete ir srautiniu būdu perduoti turinį..

Apsaugo jūsų kredencialus

Kai esate prisijungę prie skirto IP VPN, jis leidžia atlikti asmenines internetines operacijas tik per tam tikrą jums suteiktą statinį IP. Tai puiki galimybė užtikrinti puikų privatumą, kai jūs vykdote tokią jautrią veiklą, įskaitant finansinę informaciją.

Tačiau tokio saugumo lygio nepavyko užtikrinti per bendrai naudojamą IP, nes tuo naudojasi daugelis vartotojų vienu metu. Todėl tokiu būdu jūsų internetinė finansinė informacija ir neskelbtina informacija yra apsaugota nuo šnipinėjimo subjektų ir įsilaužėlių.

Sutrumpina prastovos laiką

Kaip buvo pasakyta anksčiau, bendras IP yra keičiamas kiekvieną kartą užmezgant ryšį. Dėl to, atnaujinus jūsų IP adresą, reikia šiek tiek pagreitėti, ir tai gali sukelti netinkamo naudojimo riziką. Tačiau specialusis IP VPN galėtų šią problemą pašalinti be trikdžių, nes ji visada lieka ta pati ir nereikia keisti vieno IP adreso į kitą.

Geriausių specialiųjų IP VPN paslaugų apžvalgos

Tik kai kurie iš VPT siūlo unikalią skirto IP funkciją, nes tai yra papildomas priedas jūsų privatumui. Be to, statinis IP adresas teikiamas padidinta sparta, nes jame reikalaujama didelių išteklių.

Šie visi skirti IP VPN, kuriuos aptarsime čia, yra su išskirtinėmis saugos funkcijomis ir papildoma galimybe.

„NordVPN“ (vieta - Panama)

Šalys: 57+ | Serverio vietos: Netaikoma | Serverių skaičius: 760+ | Kelių įrenginių: 6

skirta ip vpn - Nordvpn

Argumentai už:

 • Bitcoin mokėjimo palaikymas
 • Neprisijungimo politika
 • DNS nutekėjimo sprendimas
 • Dvigubas VPN

Minusai:

 • Greičio svyravimai
 • Sudėtingas nemokamas bandymas

„NordVPN“ yra pirmasis mūsų skirtas dedikuotas IP VPN, turintis daugumą efektyvių funkcijų, kad patenkintų jų vartotojus. Statinį IP jie teikia verslo vartotojams arba klientams paprašius ir suteikia jiems lengvą naudoti programinę įrangą, nereikalaujant didelių pastangų. Jis puikiai plečia serverį, per kurį siūlo plačias turinio srautinio perdavimo ir atblokavimo galimybes.

Naudodamas tam skirtą IP, jis taip pat siūlo pažangiausias privatumo funkcijas, kad jūsų VPN patirtis būtų dar geresnė. Jų siūlomi saugos protokolai yra, t.y., PPTP, L2TP, IPSec ir OpenVPN su neseniai pridėtu mobiliojo ryšio saugumo protokolu IKEv2 / Ipsec. Taip pat „NordVPN“ palaiko P2P failų bendrinimą, kuris suteikia geresnę patirtį kankinant.

Jis įsikūręs Panamoje ir todėl neturi veiksmingos registravimo politikos, kuri užtikrintų puikų anonimiškumą. Tačiau neigiama „NordVPN“ pusė yra ta, kad jis nesiūlo palaikymo 6 prietaisų sujungimui tuo pačiu metu su tuo pačiu serveriu, turinčiu tą patį saugos protokolą, tačiau jis gali jus sujungti tik su 4 įrenginiais vienu metu.

„NordVPN“ siūlomas kainų planas yra prieinamas ir garantuojamas 30 dienų pinigų grąžinimas po pirkimo. Kainos paketai yra;

 • 1 mėnuo [11,95 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [7,00 USD per mėnesį - 42 USD už 6 mėnesius]
 • 12 mėnesių [5,75 USD per mėnesį - 69 USD už 12 mėnesių]

Specialus atostogų pasiūlymas

 • 2 metai [3,29 USD per mėnesį - 79 USD už 2 metus] * rekomenduojama *

„PureVPN“ (Vieta - Honkongas)

Šalys: 141 | Serverio vietos: 180 | Serverių skaičius: 750+ | Kelių įrenginių: 5

skirtas IP vpn - „PureVPN“

Argumentai už:

 • Puikus pasirodymas
 • Padalintas tunelis
 • Nulio registravimo politika

Minusai:

 • Nėra nemokamo bandomojo laikotarpio
 • DNS nutekėjimas

„PureVPN“ taip pat yra iš vieno iš specialiųjų IP VPN, kuris siūlo šią unikalią funkciją savo klientams. Jie turi šią galimybę interneto vartotojams už labai priimtiną kainą, kuri galėtų pakelti jų privatumą aukščiausiame lygyje su kitomis efektyviomis saugos priemonėmis. „PureVPN“ turi savo serverius beveik 140 šalių, teikiančius prieigą prie didžiąją dalį interneto turinio. Jie turi 5 kelių įrenginių prisijungimų vienu metu pranašumą.

Yra stiprus 256 bitų šifravimas naudojant saugos protokolus PPTP, L2TP / IPSec, SSTP & „OpenVPN“. Palyginti su kitomis VPN paslaugomis, jos siūlo išskirtines savybes, tokias kaip padalintas tunelis ir virtualus maršrutizatorius. Dalindamiesi tuneliu, savo duomenis galėtumėte padalinti į užšifruotus ir nešifruotus, todėl interneto apdorojimas bus spartesnis..

„PureVPN“ yra Honkonge ir dėl to jie laikosi griežtos principo „neprisijungti“ savo klientams. Tačiau, kaip mes patyrėme, registravimo politika netenka galios, kai jos serveriai susiduria su DNS nutekėjimu. Jie siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją pagal savo kainų planus, kurie yra;

 • 1 mėnuo [10,95 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [8,95 USD per mėnesį - 53,70 USD mokama kas 6 mėnesius]
 • 2 metai [2,95 USD per mėnesį - 70,80 USD apmokestinama kas 2 metus] * rekomenduojama *

Kaip gauti dedikuotą IP VPN

Atlikdami šiuos veiksmus, galite lengvai nusipirkti skirtą IP VPN;

 • Pasirinkite VPN, kuris siūlo tam skirtą IP.
 • Eikite į VPN teikėjų svetainę ir susikurkite paskyrą.
 • Dabar pasirinkite kainodaros planą, kurį norite mokėti toliau.
 • Tada pridėkite IP paketo funkciją prie savo paketo.
 • Po to pasirinkite mokėjimo režimą.
 • Padarykite pasirinktą mokėjimo sumą ir išeikite iš svetainės.
 • Dabar savo įrenginyje atsisiųskite ir įdiekite VPN.
 • Po VPN nustatymo atidarykite VPN programą ir nurodydami reikiamą parinktį įveskite skirtą IP adresą ir spustelėkite prisijungti.
 • Po kelių minučių, per kurias VPN galėtų užtrukti prisijungdami, galite pagaliau pajusti skirtą IP VPN su papildoma apsauga ir privatumu.

Kokie yra bendro IP pranašumai

Taupus

Pamiršdami skirtą IP VPN, turite duoti papildomą sumą, nes tai laikoma papildoma VPN paslaugos savybe. Tačiau yra daug vartotojų, kurie naudojasi bendrai naudojamu IP tuo pačiu metu, kuris sumažina jo sąnaudas. Taip pat statiniam IP nereikia veiksmingų ir papildomų šaltinių, dėl kurių jo kaina išlieka maža.

Aukštas anonimiškumas

Kai naudojate bendrą IP, kiekvieną kartą jums suteikiamas naujas ir keičiantis IP adresas, kuris suteikia daugiau anonimiškumo galimybių. Be to, daugelis vartotojų tuo pačiu metu naudoja dinaminį IP, todėl tikrai sunku išlaikyti ir atpažinti jūsų tapatybę.

Serverį galima lengvai perjungti

Bendrai naudojamas IP suteikia galimybę pakeisti arba perjungti serverį, prie kurio šiuo metu esate prisijungę. Tai yra faktas, dėl kurio per kelias sekundes jums yra labai lengva atblokuoti bet kokį turinį iš bet kurios pasaulio vietos.

Tačiau naudojant tam skirtą IP VPN yra šiek tiek sunku pakeisti savo vietą iš vienos vietos į kitą, jei norite kitokio interneto turinio. Pavyzdžiui, jūs turite gauti naują statinį IP adresą, kad galėtumėte pakeisti serverio vietą.

Didesnis saugumas

Kaip jau buvo aptarta anksčiau, bendras IP adresas yra tas, kuris keičiasi kiekvieną kartą prisijungiant prie VPN paslaugos. Dėl to turite didesnį saugumą, esant bet kokiems elektroniniams nusikaltimams. Pvz., Jei jūsų naudojamas statinis IP adresas kartą yra nulaužtas, tada gauti naują būtų sudėtinga. Kadangi tai netaikoma dinaminiam IP, tačiau interneto duomenų rinkiniuose ir maršrutizatoriaus užkardose tokių duomenų vagysčių galimybę galite pašalinti prieš turėdami tam skirtą IP.

Yra daug privalumų, kuriais galėtumėte mėgautis ir patirti prisijungdami prie tam skirto IP VPN. Tačiau kai kurie statinio IP pranašumai yra tai, kad jis yra šiek tiek brangus ir mažiau prieinamas visame pasaulyje. Tačiau reikalingas šiuolaikinio pasaulio apsaugos priemones būtų galima efektyviai patenkinti naudojant tam skirtą intelektinę nuosavybę.

Šiame straipsnyje mes aptarėme VPT, siūlančius jums galimybę skirti IP su nepaprastomis saugos funkcijomis. Todėl galite lengvai gauti VPN, kuris suteikia reikiamą funkciją už prieinamą kainą. Taip pat, skirto IP VPN neigiama pusė yra tai, kad jis gali padaryti anonimišką, tačiau, kita vertus, jis gali būti tikrai naudingas labai specifiniams poreikiams tenkinti..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me