Greičiausias nemokamas VPN, skirtas greitai užšifruotam ryšiui

[ware_item id=33][/ware_item]

Pagrindinė VPN koncepcija yra suteikti vartotojams anonimiškumą ir duomenų saugumą, tačiau greičiausias nemokamas VPT yra dalykas, dėl kurio interneto vartotojas jaudinasi. Dauguma asmenų tiesiog nori apeiti svetainių apribojimus ir išvengti galimybės, kad internetinių paslaugų teikėjai, vyriausybinės agentūros ir kitos trečiosios šalys gali būti stebimi ar sugauti..


Tie, kurie nori gauti perspektyvią ir visiškai apsaugotą VPN paslaugą, dažniausiai pasirenka mokamą VPN paslaugą, tačiau taip pat išlaiko efektyvų greitį pagal jiems priimtiniausius prioritetus..

Taip yra todėl, kad kiekviena veikla, kurią vykdote būdami prisijungę, gali būti labai erzinanti, jei susidursite su greičio droseliais. Tačiau dėl šių greičio problemų taip pat gali kilti pavojus jūsų privatumui dėl duomenų nutekėjimo, kai nutrūksta VPN ryšys.

Kodėl žmonės ieško greičiausio nemokamo VPN

Interneto vartotojai šiais laikais yra tikrai nusivylę dėl nepaprastai padidėjusių turinio prieigos blokadų, nesvarbu, kurioje šalyje gyvenate. Štai kodėl dauguma jų neskiria reikšmės privatumui, kuriam trūksta nemokamo VPN.

Daugelis žmonių, ypač tų, kuriems nauja VPT koncepcija, mano, kad pirmiausia turėtų išbandyti nemokamą paslaugą, nes jiems kyla problemų dėl pinigų praradimo. Be to, tokios funkcijos kaip turinio atblokavimas, IP užtemimas ir garbanojimas be investicijų yra puiki atrakcija daugeliui.

Streameriai paprastai nesirūpina privatumu, jų tikrasis poreikis yra anonimiškumas ir greitis. VPT paprastai sulėtina greitį ir problema tampa dar intensyvesnė naudojant nemokamas VPN paslaugas; tačiau intensyviam srautui reikia papildomų greičio galimybių, kad jis veiktų sklandžiai. Štai kodėl tikrai sunku rasti nemokamą VPN, kurio našumas būtų tinkamas. Kita vertus, populiarus interneto vartojimas yra kankinantis dalykas, kuris reikalauja privatumo ir anonimiškumo.

Dėl kankinimų kyla didesnė rizika gauti pranešimus apie autorių teises. Todėl žmonės naudoja VPN, kad užmaskuotų tapatybę, dalindamiesi ir atsisiųsdami kankinančius failus.

Bet, deja, dėl VPN ryšio kankina lėtai, nes tai yra sunki duomenų apdorojimo procedūra. Jei mes kalbame apie nemokamus VPN, tai beveik neįmanoma rasti nemokamo VPN, kuris būtų visiškai efektyvus su torrent.

Ar nemokama nemokama VPN paslauga iš tikrųjų kainuoja, ar tiesiog atrodo?

Žmonės paprastai mano, kad nemokamas VPN plėtinys, kurį jie naudoja, yra neįkainojamas, o jų teikiamos funkcijos neturi jokio ketinimo. Tačiau jie apmokestina jus alternatyviais būdais, kai negaunate pelno pinigų atžvilgiu.

Diskusijos komentaras Ar verta atsisiųsti „Hola“ VPN plėtinį?.

Deja, beveik visuose internete prieinamuose nemokamuose VPN plėtiniuose yra tam tikrų saugos trūkumų, kuriuos vartotojas patiria iškart po prisijungimo ar vėliau. Todėl daugumai žmonių trūksta efektyvumo, o tai sukelia nusivylimą. Tačiau mes išvardijome keletą labiausiai adresuotų nemokamų VPN vartotojų skundų.

 • Neaiški politika: Daugybė nemokamų VPN paslaugų laikosi neaiškios informacijos apie klientų duomenis ar naršymo internete veiksmus. Bet iš tikrųjų jie renka duomenis arba seka vartotojus be jų žinios.
 • Duomenų apribojimai: Kai prisijungiate prie nemokamo VPN, jie dažniausiai apriboja jus iki tam tikro duomenų limito, kai jį pasiekiate.
 • Greičio atsilikimai: Nemokamas VPN dažniausiai sumažina sistemos interneto greitį, palyginti su pradiniu.
 • Ribotos serverio vietos: Turėjote būti matę beveik visų nemokamų VPN plėtinių geriausių paslaugų pasiūlymus. Taigi nemokamų paslaugų vartotojams yra labai ribotas serverių kiekis ir jų kiekis yra mažesnis.

Tačiau dėl visų šių saugumo trūkumų ir trūkumų daugumai žmonių rūpi tik su greičiu susijusios problemos.

Tačiau kodėl didžiausią susirūpinimą kelia greičiausias nemokamas VPN?

Taip yra todėl, kad kai VPT veikia labai lėtai ir lėtai, vartotojai susiduria su įvairiomis saugumo problemomis ir naršymo sunkumais.

Labiausiai erzinančios problemos, su kuriomis susiduria VPN ryšys, turi greičio trūkumų;

 • Duomenų praradimo rizika padidėja, kai ryšys yra išjungtas dėl greičio atsilikimo ir sistemos kabėjimo. Kai VPN nustoja veikti, vartotojo duomenys yra veikiami pašalinių asmenų, kol VPT atkurs savo ryšį.
 • Lėtas atsisiuntimas gali būti didelis vargas dėl lėtų VPN paslaugų, ypač kai kalbama apie sunkius dalykus.
 • Sutrikęs nusivylimas yra labiausiai erzinanti problema, kai neturite greitos VPN paslaugos. Tai yra pati didžiausia problema, nes vartotojai visada naršo turinį ir transliuoja turinį. Ilgas vaizdo įrašų įkėlimas ir įstrigęs žaidimas vartotojus erzina.

VPT turi būti pasirinktas atsargiai ir peržiūrėjus jų veikimą. Šiuo atžvilgiu gali būti naudinga perskaityti vartotojo patirtį ar išsamius straipsnius.

Todėl mes taip pat išbandėme kai kurias nemokamas VPT paslaugas, tarp kurių yra vos keli greičiausi nemokamų VPT teikėjai.

Greičiausios nemokamos VPN paslaugos

Mes išbandėme keletą populiarių VPN plėtinių, norėdami išskleisti tuos, kurie yra palyginus greičiausias nemokamas VPN paslaugas. Interneto vartotojas taip pat galėtų naudotis šia lengva testavimo metodika.

Pirmiausia turėtumėte išbandyti pagrindinį interneto greitį (jūsų IPT teikiamą greitį) naudodamiesi greičio tikrinimo įrankiais, tokiais kaip testmy.net arba speedtest.net.

Tačiau norėdami išbandyti konkretų VPN, turite įjungti ryšį savo įrenginyje ir išbandyti greitį. Jei gautas rezultatas yra toks pats arba beveik lygus jūsų pagrindiniam interneto greičiui, nei jūsų VPN paslauga, interneto sulėtėjimas nesumažėja.

5 greičiausias nemokamas VPT, kuriuo labai pasitikima

Todėl visos šios sparčiausios VPN paslaugos, apie kurias čia diskutuojame, yra tos, kurios po prisijungimo parodė vienodą ar beveik tokį patį greitį.

# 1 - „TunnelBear“ VPN

tunelinės alternatyvos

Svarbios savybės

 • Paprasta naudoti
 • Užtikrinkite ryšį su 5 vienalaikiais įrenginiais
 • 500 MB nemokamų duomenų kiekvieną mėnesį

„Tunnelbear“ VPN su visomis fantastiškomis savybėmis taip pat išlaiko pakankamą naršymo greitį, nesumažindamas pagrindinio IPT. Štai kodėl mes jį laikėme svarbiausiu greičiausio nemokamo VPN prioritetu.

Jie teigia neturintys nulio registravimo politikos, kuri yra puikus dalykas, jei ji pateikiama su nemokamu VPN. Taip yra todėl, kad dauguma nemokamų VPT yra susijusi su vartotojų duomenų nutekėjimu, apie juos nepranešus. „TunnelBear“ suteikia prieigą prie visų atjungimo vietų ir tiems, kurie naudojasi nemokama jo versija. Todėl galima atblokuoti didžiąją dalį turinio be vargo dėl greičio viršijimo.

Trūkumai, kuriuos galite patirti

 • Pažangiosios funkcijos yra su aukščiausios klasės versija
 • Apribotas naudojimas
 • P2P failų dalijimasis ir torrent'as negalimas

# 2 - „CyberGhost“ VPN

Greičiausias nemokamas VPN, skirtas greitai užšifruotam ryšiui

Svarbios savybės

 • Efektyvus greitis
 • Interneto žudymo jungiklis
 • Neribotas pralaidumas

„CyberGhost VPN“ turi daugiau nei 850 serverių beveik 30 šalių, įskaitant JAV, JK, Vokietiją, Prancūziją, Australiją, Kanadą, Japoniją, Singapūrą ir Meksiką. Ši funkcija yra viena iš greičiausių nemokamų VPN paslaugų, pasižyminti plačiomis atblokavimo galimybėmis.

Galite lengvai gauti jį kaip nemokamą VPN plėtinį savo įrenginiui, atsisiųsdami jį iš „Google Play“ parduotuvės arba tiesiogiai iš svetainės.

„CyberGhost“ suteikia jums 256 bitų AES šifravimą, tokį patį, kokį jis suteikia aukščiausios klasės vartotojams. Tačiau skirtingai nuo daugelio nemokamų VPN paslaugų, jos pralaidumas yra neribotas, o tai reiškia, kad galėtumėte srautiniu būdu transliuoti internetinį turinį be greičio trikdžių ir naudojimo blokadų..

Tačiau nemokamoje versijoje gali būti įkyrių skelbimų, kurie gali sukelti susierzinimą naršant internete.

Trūkumai, kuriuos galite patirti

 • Ribotos serverio vietos nemokamiems VPN vartotojams
 • Iškylančios reklamos

# 3 - Aprašykite VPN

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Svarbios savybės

 • 10 GB duomenų
 • Paprasta naudoti
 • 11 serverių vietų su nemokama versija

„Windscribe“ VPN taip pat yra efektyviausia mūsų greičio testų paslauga ir dėl šios priežasties mes ją laikėme greičiausiomis nemokamomis VPN paslaugomis..

Galėtumėte mėgautis greitu transliavimu ir naršymu, turėdami pakankamą 10 GB duomenų limitą. Šie duomenys gali padidėti iki 15 GB su jūsų tviteriu.

Galite atsisiųsti „Windscribe“ VPN beveik visuose įrenginiuose su įvairiomis platformomis, įskaitant „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Blackberry“, „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“. Tačiau „Linux“ ir „Android“ versijoms reikalinga „pro“ versija.

Trūkumai, kuriuos galite patirti

 • Vienu metu galėtumėte įjungti tik vieną ryšį
 • Apribotas naudojimas

# 4 - „SurfEasy“ VPN

Greičiausias nemokamas VPN, skirtas greitai užšifruotam ryšiui

Svarbios savybės

 • Lengvai nustatomas
 • Įvairūs serveriai
 • Patenkinamas klientų aptarnavimas

„SurfEasy VPN“ turi daugybę funkcijų, kartu su paslauga, kuri mūsų našumo greičio bandymuose puikiai pasirodė. Todėl šį VPN suapvalinome greičiausių nemokamų VPN teikėjų sąraše.

Tai vartotojams suteikia 500 MB duomenų perdavimo galimybę ir galimybę padidinti šią ribą rekomenduodant „SurfEasy VPN“ savo draugams ir šeimos nariams. Jis turi lengvai jungiamą VPN paslaugą, taip pat programas, kuriomis taip pat lengva naudotis.

Pakankamas serverio kiekis su nemokamu „SurfEasy“ VPN padidina atblokavimo galimybes ir suteikia daugiau srautinio transliavimo bei naršymo turinio..

Trūkumai, kuriuos galite patirti

 • Turėkite keletą ryšio žurnalų
 • Pradinio plano 2 GB riba

# 5 - „Hotspot Shield“ VPN

Greičiausias nemokamas VPN, skirtas greitai užšifruotam ryšiui

Svarbios savybės

 • Įvairios serverio vietos
 • Neribotas pralaidumas
 • „Wi-Fi“ saugumas

„HotSpot Shield“ VPN taip pat yra viena iš sparčiausių nemokamų VPN paslaugų, teikiančių vartotojams deramą naršymo greitį kartu su keletu pastebimų funkcijų, rekomendacijų. Naudodamiesi šiuo VPN, jums tereikia vieno mygtuko paspaudimo, kad įjungtumėte ir išjungtumėte ryšį.

Tačiau, kai naudojate „Hotspot“ skydą, pralaidumo praradimas gali sumažėti. Taigi, atblokavimo patirtis gali būti geresnė, kai greitas greitis ir neribotas pralaidumas. Naudodamiesi šia nemokama VPN paslauga, galite susidurti su įkyriais skelbimais. Taip pat privatumo gynėjams rūpi jos vieta JAV.

Trūkumai, kuriuos galite patirti

 • Įsikūrusi JAV
 • Rodyti skelbimus naršant

Kodėl dažniausiai atmetami nemokami VPT

Nemokamos VPN paslaugos paprastai įgyja greitą populiarumą dėl nemokamų paslaugų. Tačiau dauguma žmonių nežino apie tai, kad šiuos paslaugų teikėjus pasirinkę vartotojai išsprendžia daugelį problemų iškart po kelių dienų svarstymo.

Praktiškai tai turėtų būti įprastas klausimas, kaip šios paslaugos gauna pelną, jei jos neima pinigų?

Beveik kiekvienas VPT turi tokių problemų kaip iššokantis pop-up skelbimas, kuris gali būti trečiųjų šalių stebimo jūsų internetinio naršymo istorijos rezultatas arba gali būti teikiamas atsižvelgiant į jūsų interneto pasirinkimą. Be to, nemokamų VPT teikėjai turi neaiškią privatumo politiką ir daugelis jų skleidžia vartotojo duomenis jų nepripažindami.

Todėl turite atsiminti, kad nemokamas VPN negalėjo patenkinti visų pažangių funkcijų ir veiksmingo privatumo. Norėdami gauti tokį privatumą, tinkamą greitį, efektyvias funkcijas ir visą paketą, turite pasirinkti patikimą ir išsamią VPN paslaugą, į kurią verta investuoti. Tačiau tokius VPT kaip „NordVPN“ ir „PureVPN“ galima įsigyti už nuostabiai mažas kainas - beveik 3 USD per mėnesį, kas yra prieinama kiekvienam asmeniui..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me