Jokių prisijungusių VPN ir jų nulinių žurnalų politika buvo parodyta 2019 m

[ware_item id=33][/ware_item]

Paskutinį kartą atnaujinta 2019 m. Liepos 14 d


Sparčiai plintant technologijoms, interneto privatumas ir saugumas daugiau ar mažiau išmetami. Dėl šios priežasties VPT yra pagrindiniai saugumo įrankiai, jei norite visiško ir neatsiejama privatumo. Taigi, jūs neatsiskaitote už jokį VPN, kad būtumėte saugūs ir saugūs, tačiau jums taip pat reikia geriausių neprisijungusių VPN..

Jei jūsų veikla registruojama, yra tikimybė, kad bet kas, ką atsisiųsite, įkeliate ar bendrinate, gali būti atsekta. Tai reiškia, kad jei esate socialinis ar politinis aktyvistas, tiriantis žurnalistas, įsilaužėlis ar privatumo užtikrinimo asmuo, galite lengvai atsidurti fizinėje vietoje, o visą internetinę veiklą galite susieti su jumis.

Milijardams VPN vartotojų privatumas yra labiausiai tikėtinas VPN požymis, jei ne pats vertingiausias pranašumas iš visų. VPN paslaugų teikėjo užfiksuota išsami informacija apie vartotojus ir jų veiklą yra kritinis susirūpinimas. Tačiau ne visi VPT šiuo klausimu yra vienodi.

Dažniausiai visi VPT gali nurodyti kai kurias strategijas, kad jų svetainėse „mes neturime žurnalų“. Tačiau realybė yra tokia, kad kelių paslaugų teikėjų politika, susijusi su žurnalų tvarkymu, gali labai skirtis. Taip pat galite perskaityti apie tai, kokia nėra VPN žurnalų svarba ir kaip skirtingos šalys su tuo elgiasi, slinkdami į straipsnio apačią.

Be abejo, ieškoti VPN, siūlančių geriausius interneto anonimiškumo ir privatumo lygius, yra labai sudėtinga ir sudėtinga užduotis.

Nėra geriausios VPN teikėjų žurnalo politikos

Čia yra dešimt geriausių rekomendacijų privatumo užtikrinantiems VPT, palaikantiems jų neprisijungimo politiką su patikimiausia tiesa, kiek mes esame susirūpinę.

Paaiškinta „ExpressVPN“ registravimo politika

„expressvpn“ žurnalo politika

Tai yra vienas geriausių VPN be žurnalų. „ExpressVPN“ vargu ar keičia interneto greitį. Tai yra geras dalykas dėl privatumo. Didžiosios Britanijos Mergelių salos teikia „ExpressVPN“ funkcijas, o jos privatumo politika yra pati stipriausia visame pasaulyje. Bendrojoje ir išsamioje „ExpressVPN“ privatumo politikoje teigiama, kad „ExpressVPN“ netaikomi jokie duomenų saugojimo įstatymai. Be to, nevalstybinių asmenų apreiškimo nurodymus turi leisti ir patvirtinti Britanijos salų aukštasis teismas. Privatumo politikoje teigiama, kad „ExpressVPN“ nėra VPN paslauga, kurios nereikia registruoti.

„Turkija 2017“ paskelbtas atvejis, pagal kurį socialinės žiniasklaidos įrašus ir svarbius el. Laiškus ištrynė „ExpressVPN“ serveris. Tačiau teikėjas neatsimena naršymo istorijos, srauto duomenų, IP adreso ar DNS užklausų, todėl jie negalėjo pateikti jokios vartotojo informacijos.

„ExpressVPN“ griežta ir griežta jokių žurnalų politika išlaikė realaus gyvenimo testą ir įrodymą, kad ištikima visiems pažadams..

„NordVPN“ žurnalo politika

nordvpn-log-policy

„Panamoje“ veikiantis „NordVPN“ yra maksimalios ir griežčiausios privatumo politikos, kurią galite bet kada gauti, išskyrus bet kurį VPN, įrodymas. VPT teikėjas arogantiškai pateikia savo poziciją dėl registravimo visiems, kurie nori sužinoti. Daugeliui VPN besinaudojančių privatumo vartotojų tai nėra kas kita, kaip lopšio daina, kuri dainuos naršant bet kurią svetainę visiškai pasitikint savimi ir užtikrintai..

Tačiau svetainės renka vartotojo sąskaitos ir mokėjimo informaciją. Vartotojai neturėtų jaudintis dėl to, nes duomenys nekelia jokių rūpesčių dėl privatumo. Jei vartotojas nepateiks šios informacijos, „NordVPN“ leis slaptus mokėjimus gauti kriptovaliutą. Be to, optimizuotiems serveriams, kurie leidžia be vargo pasiekti ir transliuoti įvairias torrent svetaines.

„NordVPN“ vartotojams garantuoja griežtą be žurnalų politiką. Kitaip tariant, tai reiškia, kad visa veikla yra arba įrašoma, ir saugoma, stebima ar perduodama trečiosioms šalims. Jų privatumo politikoje teigiama:

Privačios interneto prieigos (VIP) žurnalo politika

privataus interneto prieigos-žurnalo politika

Nepaisant to, kad jos pagrindinė buveinė yra JAV, VIP yra vienas saugiausių ir neprisijungęs VPN, kalbant apie privatumą. Jos įrašas yra nepriekaištingas ir nepriekaištingas, nes dabar nėra rūpesčių dėl medienos ruošos ir privatumo.

Po FTB iškvietimo 2016 m., Teisinės institucijos norėjo surinkti vartotojų duomenis ir informaciją, kad padėtų atlikti tyrimą dėl galimo sukčiautojo. VIP tėvystės organizacija „The London Trust Media Inc.“ dosniai pranešė FTB apie jų galimybes pateikti ieškomus duomenis, nes ji neregistruoja jokios vartotojo veiklos.

Tais pačiais metais Rusija taip pat priėmė įžeidžiančius įstatymus, kurie daro didelę įtaką duomenų privatumui. Rezultatas ir įrodymas, kad jie žada apsaugoti vartotojus nuo bet kokio stebėjimo ar kontrolės, VIP nedelsdami išjungė visus Rusijos serverius. Tai iš tikrųjų buvo proveržis tarp vartotojų ir įrodymai teikėjo pozicijai apie tai, kaip griežtai laikosi jų jokios registravimo politikos.

Nors VIP surenka tam tikrą informaciją apie vartotoją, jie nežiūri žurnalų, kaip nurodyta jų politikoje.

„CyberGhost“ žurnalų politika

elektroninių žinučių registravimo politika

„CyberGhost“ yra be vargo registruojamas VPN. Tai neįtikėtinai puikiai tinka pradedantiesiems ar technofobams, kurie nenori suklaidinti jokių parametrų ar trikdžių. „CyberGhost“ yra ideali tiems vartotojams, kuriems labiau rūpi tikras interneto privatumas, nei jų techninėms savybėms.

Tai Rumunijoje įsikūręs VPN, kuriam griežta jokių žurnalų politika. Teikėjas nerenka ir netikrina jokių srauto duomenų.

Čia saugoma tik ta atsiskaitymo informacija, kurioje yra IP adresas, bet ne sukčiavimo tikslais. Informacija bus laikoma rezerve anoniminiame rinkinyje ir negali būti siejama su jokia vartotojo veikla. Be to, „CyberGhost“ turi savo žmonių finansuojamus serverius, kuriuos jie valdo vietoje, funkciją, vartotojams žinomą kaip „serveriai be šnipų“. Tai garantuoja, kad jokia trečioji šalis negali naudotis serveriu. Taigi pagerinamas saugumas ir sumažinama rizika, kylanti dėl trečiųjų šalių prieigos.

Privačios VPN žurnalo politika

„privatevpn-log-policy“

„PrivateVPN“ yra Švedijoje ir yra vienas geriausių VPN be žurnalų. Griežtoje „PrivateVPN“ privatumo politikoje taip pat teigiama, kad „jie nerenka ir neregistruoja jokio srauto ar nenaudoja jos paslaugos“. Kitaip tariant, jie nesidalija jokia informacija apie vartotoją su susijusiomis institucijomis, net jei jie yra priversti tai daryti.

Privatus VPT teikia savo paslaugas daugiau nei 52 šalyse. Kritinė šio neprisijungusio VPN ypatybė apima ugniasienę, kurioje yra ir „užmušimas“, ir perjungiklis, skirtas vartotojams apsaugoti visuose fasaduose. Vartotojai taip pat turi pilną įmontuotą apsaugą nuo DNS nutekėjimo ir IPv4 / IPv6.

Be to, ne log VPN turi žymų klientų aptarnavimo skyrių, kuris šiek tiek įdiegs VPN daugeliui technofobų. Tai leidžia iki šešių įrenginių prisijungti akimirksniu ir yra papildoma HTTPS, SOCKS5 tarpinių serverių funkcija, taip pat prievadų peradresavimas.

„IPVanish“ VPN Prisijungti politika

ipvanish-log-policy

„IPVanish“ yra geriausiai žinomas VPN be žurnalo, turintis puikią galios ir pateikimo pusiausvyrą nepakenkiant privatumui ir saugumui..

Arba norite sukonfigūruoti šį tvirtą ar galingą VPN mobiliajame įrenginyje ar darbalaukyje, jis suteikia pakankamą apsaugą.

Dėl žavios ir vertos jokios registravimo politikos jie skiriasi nuo kitų VPT. Itin sukonfigūruoti prigimtiniai vartotojai yra kupini funkcijų, taip pat turi metodą technofobams, kurie nesikiš į profesionalius nustatymus.

„IPVanish“ greitas, greitas našumas ir konfigūruojama vartotojo programinė įranga visa tai aukščiau nei kiti konkurentai.

Aprašo žurnalo politika

Aprašo registravimo politika

Kai kalbama apie interneto privatumą, vartotojai nori būti kuo anonimiškesni. „Windscribe“ VPT šį darbą atlieka daug efektyviau. Tai yra VPN su aiškia privatumo politika. Čia nelaikomi VPN vartotojų žurnalai, jų IP adresai ar jokie istoriniai laikotarpiai.

„Windscribe“ VPN netvarko įrašų ar jokios vartotojo veiklos žurnalų. Neprisijungęs VPN, išsaugodamas bet kokius duomenis, įrašo mažus veiksnius, tokius kaip Atvirojo VPN vartotojo vardas, prie kurio prijungti VPN serveriai, ryšio laikotarpis ir perkeltų duomenų kiekis. Išsaugojęs šią nedidelę informaciją, jos galiojimas pasibaigs ir ji bus išmesta per tris minutes.

VPN yra universalus VPN, leidžiantis vartotojams prisijungti prie neribotų įrenginių. Be to, tai neturi kompromiso dėl atlikimo. Paprastai vartotojo platformos yra paprastos ir pakankamai paprastos, kad būtų panaudotos maksimaliai patenkinti jūsų poreikius ir reikalavimus.

ProtonVPN LOG politika

„ProtonVPN-log-policy“

„ProtonVPN“ sukūrė „ProtonMail“, vienos didžiausių pasaulyje šifruotų el. Pašto paslaugų teikėjų, įkūrėjai. Jis taip pat yra įsikūręs Šveicarijoje ir yra žinomas kaip nenaudojamas VPN.

„ProtonVPN“ išlaiko tik prisijungimo laiką, kuris perrašomas po naujo sėkmingo prisijungimo. Todėl srauto ir IP žurnalų paprastai nėra. Kadangi Šveicarija neprivaloma laikytis JAV ar ES taisyklių; klientams gali būti be rūpesčių, kad jų privatumas ir saugumas yra didžiausias „ProtonVPN“ prioritetas.

Tačiau per pastaruosius kelerius metus Šveicarija priėmė kai kurias neigiamas ir nekompleksingas priežiūros gaires, įpareigojančias pagrindinius IPT ir telekomunikacijų metus saugoti metaduomenis. Tačiau „ProtonVPN“ savininkai oficialiu pareiškimu aiškiai parodė, kad jų išimtis iš sąrašo, kuriame minima, kad jie nėra žinomi kaip reikšminga telekomunikacijų organizacija.

„AirVPN LOG“ politika

„AirVPN“ žurnalo politika

„AirVPN“ yra Italijoje, kurio žurnale nėra VPN. Jis yra žinomas dėl to, kad nelaiko jokių vartotojų žurnalų ir taip suteikia jiems maksimalų privatumą internete.

Ryšiui tarp jų kompiuterių ir serverių naudoti naudojamas „OpenVPN“ protokolas. „OpenVPN“ taip pat pripažįstamas kaip vienas patikimiausių ir saugiausių tunelių šifravimo sprendimų.

„AirVPN“ leidžia srautui nukreipti srautą, failų bendro naudojimo srautus ir visų tipų kitus srautus. Šiame VPN nėra jokių apribojimų ir apribojimų. Be to, norėdami patvirtinti anonimiškumą, jie taip pat imasi mokėjimų „Bitcoin“ ir net kitomis kriptovaliutomis „Coin“ mokėjimais..

VPNArea LOG politika

VPNArea-log-policy

„VPNArea“ funkcionuoja valdant Bulgarijai. Ji veikia nuo 2012 m. Ji teikia bendrus IP ir nelaiko žurnalų, kad užtikrintų jų vartotojų privatumą.

Vienoje „VPNArea“ paskyroje vartotojas gali prisijungti prie beveik šešių įrenginių. Jie taip pat suteikia neribotą pralaidumą, taip pat turi žūties jungiklį, kad būtų išvengta IP nutekėjimo, jei VPN ryšys nutrūktų.

Ko reikia '' Nėra žurnalo VPN ''?

Paprastai VPN be žurnalo reiškia, kad VPN tinklas negali rinkti ar įrašyti jokios informacijos, perduodamos per sistemą. Šie VPT neišsaugo informacijos apie vartotojo duomenis, pvz., Apie naršymo istoriją, įkėlimą ir atsisiuntimą bei išsamią paieškos informaciją. Taigi, vartotojo privatumas internete ir anonimiškumas yra apsaugoti ir apsaugoti nuo visų, net ir iš VPN teikėjo.

VPN registravimo taisyklės JAV:

JAV nenustato jokių privalomų duomenų saugojimo įstatymų vartotojams. Bet jei kuris nors VPT teikėjas ar telekomunikacijų organizacijos saugo vartotojų duomenis, teisinės institucijos gali paprašyti gauti prieigą prie informacijos, kaip numatyta saugomo ryšio įstatyme (SCA)..

Be to, jei valdžios institucijos bando atpažinti bet kurį konkretų vartotoją, todėl jos gali reikalauti bet kurio VPT paslaugų teikėjo saugoti to konkretaus asmens žurnalus. Tai taip pat apima jų internetinę veiklą ir finansinę informaciją 90 dienų laikotarpiui.

JAV VPN teikėjai ir prisijungimas:

Keli JAV VPT teikėjai tvarko žurnalus, kad įvykdytų įvairių teisėsaugos agentūrų prašymus. Taip yra todėl, kad jie negalėjo sau leisti brangių ir daug laiko užimančių legalių kovų. Jei norite atpažinti asmenį atsakingą ir suteikti valdžios institucijoms reikalingą informaciją, tai leidžia VPT išvengti atsakomybės, nes svarstymas atiteks vartotojui.

Be to, VPN teikėjai taip pat susiduria su rimtomis problemomis dėl pasenusių įstatymų leidybos pakeitimų. Jei paslaugų teikėjas veikia pagal galiojančius įstatymus, jam vis tiek gresia baudžiamasis persekiojimas.

JAV agentūros garsėja tuo, kad slepia serverius ir vykdo stebėjimą. Todėl keli JAV VPT teikėjai ketina likti dešinėje valdžios pusėje. Norėdami tai pasiekti, jie tvarko žurnalus. Be to, jie nori bendradarbiauti gavę autorių teisių gynimo apeliaciją iš įvairių teisėsaugos institucijų ir autorių teisių gynėjų

JAV VPN tiekėjai, kurie nežiūri žurnalų:

JAV VPT nereikalaujama tvarkyti įrašų pagal įstatymus. Tačiau vis dar įmanoma ieškoti įmonių, kurios gali pasiūlyti puikias galimybes keliems privatumo jausmo turintiems vartotojams. Bendrai naudojamų IP metodas yra dar viena priemonė, kuri padės apsaugoti vartotojų privatumą. Taip yra todėl, kad beveik neįmanoma atpažinti asmens, pagrįsto jų veikla. Tokie VPN teikėjai, kaip privati ​​interneto prieiga (PIA), palaiko privatumo politiką, kuri nevykdo jokios žurnalų veiklos.

VIP ir kai kurie kiti VPN teikėjai, kurie net nėra įsikūrę JAV, savo klientams siūlo naudoti serverius tik tam tikrose P2P vietose. Paprastai JAV yra viena iš sričių, kurios netinka naudoti saugiam P2P srautui. Yra keletas VPN kompanijų, kurios ištikimai padeda jums apsaugoti jūsų duomenis. Jie patiria varginantį spaudimą, dėl kurio jiems sunku užtikrinti privatumą JAV serveriuose.

Beveik kiekvienas VPN garantuos, kad VPT yra anoniminis ir iš viso neturi jokių žurnalų. Bet jūs turėtumėte žinoti, kurie VPT teikėjai yra ištikimi jų žodžiams. Visi pateisina privataus ir saugaus VPN naudojimą. Mes tikimės, kad šis straipsnis jums atrodo naudingas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me