Kurie yra geriausi nemokami VPN, skirti „Mac OS“

[ware_item id=33][/ware_item]

Esu tikras, kad nenorėsite, kad nuo pat pradžių aptarinėčiau terminą VPT. Bet jūs turite žinoti keletą funkcijų, kurios suteikia geriausią „VPN“, skirtą „Mac“.


Kai kurie iš jūsų gali pamanyti, kad VPT yra per didelis, tačiau tokiu atveju turite galvoti dar kartą. Taip pat aptarsiu keletą priežasčių, kodėl „VPN for Mac“ yra naudinga ir būtina.

Pirmas, pažvelkite į funkcijas, kurių neturėtumėte nepastebėti naudodami „Mac VPN“;

 • „Mac“ palaikymas
 • Jurisdikcija
 • Išplėstinės funkcijos (perjungiklis, apsauga nuo DNS nuotėkio, padalijimas tuneliu)

Tarp tūkstančių VPN yra tik keli, suderinami su „Mac“. Atminkite, kad VPN, tvirtinantys suderinamumą su „MacOS“, ne visada įvykdo savo teiginį.

Todėl prieš rašydamas šį tinklaraščio įrašą buvau atlikęs keletą gyvybiškai svarbių VPN testų ir dirbdamas su savo MacBook PC.

Buvo atlikti VPN testai;

 • IP nuotėkio bandymas
 • DNS nuotėkio testas
 • Šifravimo testas
 • „Netflix“ testas
 • „Torrent“ IP testas

Šie testai autentifikuoja VPN paslaugą ne tik todėl, kad paskelbia ją geriausiu VPN, skirtu „Mac“, bet ir iš visų perspektyvų. Štai kodėl šiuos testus išlaikę VPT gali būti laikomi geriausiomis VPN paslaugomis.

Bet jūs esate čia norėdami pamatyti geriausius nemokamus „Mac“ VPN, todėl pateiksiu nemokamų VPN sąrašą pagal našumą, kurį jie parodė atliekant šiuos testus..

Kodėl jums reikia „Mac VPN“?

Įprasta, kad „Mac“ yra saugesnė nei „Windows“. Šis įsitikinimas tam tikru mastu yra teisingas, tačiau yra keletas trūkumų, kurie gali jus išgąsdinti, jei esate ir „Mac“ vartotojas.

Čia yra keletas priežasčių, kurios „Mac“ vartotojams sukelia košmarą ir kurios verčia juos apsvarstyti VPN.

Interneto kameros šnipinėjimas

Mažas šviesos indikatorius rodo, kad jūsų internetinė kamera įjungta ar ne, tiesa?

Bet tai nėra tiesa, jei naudojate „Mac“. Senesnėse „Mac“ versijose įmontuota programinė įranga visiškai išjungia internetinės kameros / fotoaparato apšvietimą.

Vaiduoklių paskyros kūrimas

„Mac“ sistemoje bet kuris asmuo gali lengvai sukurti naują paskyrą negavęs to įrenginio savininko ar administratoriaus leidimo.

Iš esmės tai daroma naudojant metodą, kuris „Mac“ įrenginį suklaidina galvojant, kad įrenginys nustatomas pirmą kartą.

Štai kaip.

 • Iš naujo paleiskite „Mac“ įrenginį, įkrovos metu paspauskite „Cmd + S“. Šis veiksmas nuves jus į juodą ekraną su baltu tekstu.
 • Įveskite mount-uw ir paspauskite enter.
 • Įveskite rm / var / db / .AppleSetupDone ir spustelėkite Enter.
 • Tada įveskite sudi reboot ir dar kartą paspauskite enter.
 • Pasirodys ekranas su tekstu „Sveiki atvykę į savo naująjį„ Mac “!“, Ir jums bus leista sukurti naują administratoriaus sąskaitą.

Šis procesas nepakeis ir nepašalins jokio failo iš įrenginio, tik pridėta nauja paskyros valdiklis.

Norėdami išvengti tokios rizikos, galite nustatyti programinės įrangos slaptažodį, kuris taip pat gali užblokuoti duomenų vagysčių išpuolius jūsų „Mac“. Bet jei prarasite ar pamiršite šį slaptažodį, turite jį ištaisyti iš „Apple“.

Slaptažodžio nustatymas iš naujo

Kiekvienas gali atkurti „Mac“ slaptažodį naudodamasis fizinėmis minutėmis. Taip gali nutikti, jei neturite programinės įrangos slaptažodžio, tačiau paprastai šis slaptažodžio valdymas ir tvarkymas yra gana kritiškas ir galite jį bet kada prarasti..

Yra daugybė būdų, kaip iš naujo nustatyti „Mac“ slaptažodį, ir vienas iš jų, kurį aš žinau, prasideda nuo panašaus įkėlimo proceso, aprašyto aukščiau, kuriant paskyrą.

Be to, svarbu paminėti, kad norint pakeisti slaptažodį nereikia autentifikavimo, išskyrus tuos atvejus, kai „Apple ID“ yra susietas su jūsų sąskaita. Tačiau yra ir kitų būdų, kurie taip pat galėtų to išvengti.

Vartų saugojimo spraga

„Gatekeeper“ buvo įdiegtas „Mac OS 10.7.5“, siekiant apriboti kenkėjiškas programas. Tačiau vėliau tai tapo vargo kūrėjams ir vartotojams.

Kodėl? Tai yra priežastis.

„Programoms, kurios atsisiunčiamos iš kitų vietų, išskyrus„ Mac App Store “, kūrėjai gali gauti unikalų kūrėjo ID iš„ Apple “ir naudoti jį skaitmeniškai pasirašyti savo programas. Kūrėjo ID leidžia „Gatekeeper“ blokuoti programas, kurias sukūrė kenkėjiškų programų kūrėjai, ir patikrinti, ar nuo jų pasirašymo programos nebuvo sugadintos. Jei programą sukūrė nežinomas kūrėjas - tas, kurio kūrėjo ID nėra - arba suklastota, „Gatekeeper“ gali užkirsti kelią programos diegimui. “

Jūs turite sumokėti 99 USD per metus, jei norite sau sargybinio.

Be to, dėl teisinių procesų kai kurios įmonės diegimo metu išjungia „vartininką“.

Vartininkų apsaugos spragos paveikslėlis

Čia galite perskaityti visą registracijos informaciją ir apdoroti.

Laukti!

Nepaisant to, kad turite vartininką, kenkėjiška programa gali pasiekti jūsų „Mac“ įrenginį. Taip pat „Apple“ pristatė „Auto Rearm“ funkciją „Yosemite“ vartų sargui, kuri automatiškai įsijungia po 30 dienų neveikimo. Naudojant terminalą, ši funkcija gali būti išjungta, tačiau terminalas daugeliui „Mac“ vartotojų išlieka baisus.

Kodėl žmonės vengia nemokamų VPT?  

Yra daug šansų, kad, jūsų manymu, kampanija prieš nemokamą VPT yra priemonė, leidžianti žmonėms priversti leisti pinigus. Tačiau dėl tam tikrų pagrįstų priežasčių ir įrodymų saugumo ekspertai rekomenduoja nenaudoti nemokamo VPT.

Aš pamenu keletą nemokamų VPN trūkumų, kuriuos pastebėjau, ir matau juos, esu įsitikinęs, kad susiesite ir savo patirtį, jei kada nors naudojote nemokamą VPN..

Bet pirmiausia, ar kada pagalvojote, kad bet kuri paslauga gali būti nemokama ir negaunama jokios naudos?

Atsakymas yra NE.

Čia yra keletas galimų šaltinių, iš kurių nemokami VPN siekia naudos.

 • Iššokantieji skelbimai, kurie gali būti iš trečiųjų šalių šaltinių, turinčių žinių apie vartotoją. Šie reklamuotojai moka paslaugų teikėjams, norėdami gauti vartotojo duomenis.
 • Nemokami VPT taip pat parduoda vartotojo pralaidumą ir yra pavyzdys, kad tai yra žinia apie garsųjį VPN „Hola“, parduodančią vartotojo pralaidumą..

Nemokami VPN yra mažai vertinami dėl kai kurių įrodytų saugumo trūkumų.

 • 2016 m. Atliktas CSIRO tyrimas įrodė, kad iš 283 patikrintų VPN 75% VPN yra stebėjimas tam tikru mastu. Kaip minėta anksčiau, šis stebėjimas daugiausia skirtas gauti piniginę naudą parduodant duomenis trečiajai šaliai.
 • Privatumo politika taip pat yra svarbus dalykas, kurį reikia pastebėti. Daugelis žmonių vengia skaityti ilgą tekstą ir paprastai maždaug peržiūri paryškintą tekstą ar pagrindinius dalykus.

Štai tada, kai VPT dažniausiai apgauna ar klaidina vartotoją. Forumuose ir pažymėtuose taškuose ar privatumo politikos pradžioje VPT visada tvirtina, kad nėra duomenų registravimo ir informacijos pardavimo trečiosioms šalims. Tačiau gilinantis į poskyrius, daugiausiai būtų galima demaskuoti šešėlinius sakinius.

 • Veiklos stebėjimas taip pat yra dažnas ieškinys prieš nemokamus VPT, įskaitant kai kuriuos mokamus. Tačiau nemokami VPN dažniausiai yra stebimi stebint tokią veiklą kaip, pavyzdžiui, naršomos svetainės, laikas, kurį praleidžiate ten ir kada lankėtės svetainėje. Aukščiau paminėtas tyrimas taip pat atskleidė faktą, kad 72% nemokamų VPT yra įdėta trečiųjų šalių stebėjimo priemonė.

Be šių ypatingų saugumo trūkumų, yra keletas trūkumų, kurie nepaprastai atstumia interneto vartotojus nuo nemokamo VPN naudojimo.

 • Labiausiai erzinanti priežastis yra didelis atsilikimas ir greičio mažėjimas. Galbūt patyrėte šią problemą, jei kada nors anksčiau naudojote nemokamą VPN paslaugą.
 • Duomenų ar pralaidumo riba yra akivaizdi laisvoje VPN strategijoje ar plane. Daugelyje nemokamų paslaugų duomenų rinkinyje nurodomas duomenų apribojimas, tačiau kai kuriuose dažniuose droselio pralaidumas nenurodomas.
 • Daugelis žmonių naudoja VPN, norėdami atblokuoti JAV „Netflix“ ir dalintis P2P failais. Tačiau tik keli VPN suteikia galimybę kankintis ir „Netflix“ nerandate jokių nemokamų VPN paslaugų. Bent jau aš nesu patyręs „Netflix“ atblokavimo su jokiomis iki šiol išbandytomis VPN paslaugomis.

Nemokami VPN trūkumai, kuriuos paminėjau aukščiau, yra įprastas vartotojams vargo turėjimas, tačiau be jų gali būti ir daug kitų problemų. Jūs susiduriate su šia problema dėl kai kurių priežasčių, įskaitant piniginę naudą ir mažas investicijas į nemokamą planą (žinoma, niekas neinvestuos maksimaliai, kai yra mažiau pelno gavimo būdų).

Kadangi dauguma nemokamų VPT turi savo „premium“ (mokamą) paslaugą, tai taktika yra nukreipti nemokamos versijos vartotojus į „premium“ versiją..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me