10 geriausių nemokamų VPT paslaugų teikėjų 2019 m

[ware_item id=33][/ware_item]

Patirdami didelius apribojimus internete ir privatumo grėsmes, interneto vartotojai pereina prie didžiausių privatumo priemonių, tarp kurių VPT sulaukia ypatingo dėmesio. Nors yra keletas patikimų VPN teikėjų, turinčių puikių atsiliepimų apie vartotojus, dauguma žmonių išbando nemokamas VPN paslaugas.


Deja, iš tūkstančių nemokamų VPN tik keletas galėtų būti įtraukti į geriausių nemokamų VPN teikėjų, kurie tuo pačiu metu palaiko gerą vartotojo patirtį, sąrašą. Dėl intensyvių kibernetinių išpuolių daugelis su klastingomis veikomis susiduria su netikra VPN paslauga. Todėl mes išfiltravome geriausias nemokamas VPN paslaugas, kurias išbandėme ir kurių vartotojai sulaukė gerų atsiliepimų.

Šifruojant duomenis ir keičiant IP adresą VPN paslauga suteikia jums anonimiškumą. Šios saugos funkcijos padeda geriau naudotis internetu, nekeliant jokių rūpesčių dėl privatumo.

Čia yra sąrašas geriausių nemokamų VPN teikėjų, kuriuos pasirinkome norėdami padėti pasirinkti produktyvų ir efektyvų.

10 geriausių nemokamų VPN rekomendacijų - atnaujinta 2018 m

„CyberGhost“ VPT

Argumentai už:

 • 256 bitų „OpenVPN“ šifravimas
 • Neprisijungimo politika
 • Nužudyk jungiklį
 • „Bitcoin“ mokėjimo galimybė

Minusai:

 • Greičio trūkumai dėl kelių vienu metu jungčių
 • Efektyvumas priklauso nuo kainų planų

„CyberGhost VPN“ yra pirmasis mūsų pasirinkimas geriausių nemokamų VPN paslaugų. Tai visame pasaulyje populiarus VPN tiekėjas, turintis beveik 3,5 milijono vartotojų. Tai Rumunijos VPT teikėjas, kuris savo klientams turi „neprisijungimo“ politiką. „CyberGhost“ yra ISO sertifikuotas VPN, turintis aiškią skaidrumo politiką, prie kurios abonentams suteikiama lengva prieiga.

Tačiau dėl „CyberGhost“ teikiamų saugos funkcijų taip pat verta apsvarstyti. Tai suteikia AES 256 bitų šifravimą, kad būtų galima užšifruoti vartotojo duomenis. Be to, tokios funkcijos kaip „Kill“ jungiklis ir „Pv6 / DNS“ nuotėkio apsauga daro jį stipriai apsaugotu nemokamo VPN teikėju.

Tai daro populiaresnį palaikymą P2P failais ir efektyvių saugumo protokolų, įskaitant (OpenVPN, PPTP ir L2TP / IPSec), pasiūlymą..

Tačiau „Free CyberGhost VPN“ paketą galima naudoti „Windows“, „Mac“ ir „Android“. Be to, naudodamiesi nemokama jo versija, galite sulaukti įkyrių skelbimų ir rinkodaros dalykų.

Betternet VPN

Argumentai už:

 • Nulio registravimo politika
 • Nemokami naršymo plėtiniai VPN
 • Jokių paslėptų mokesčių
 • Registracija nėra būtina

Minusai:

 • Negalima įrenginiams su „Mac“ ir „Linux“

„Betternet VPN“ yra paslauga, kuri jau pritraukė daugybę interneto vartotojų ir įgijo didžiulį populiarumą. Ji turi daugiau nei 38 milijonus klientų visame pasaulyje, kurių skaičius auga sparčiai. Priežastis laikyti ją viena geriausių nemokamų VPN paslaugų yra jos visiškai nemokamos paslaugos.

Tačiau tai nėra vienintelė funkcija, pritraukianti klientus iš viso pasaulio. Jo teikiamos saugos funkcijos taip pat yra teikiamos iš geriausiai mokamų VPT. Tai užkoduoja vartotojo duomenis AES 256 bitų šifravimu OpenVPN protokole ir 128 bitų AES-CBC šifravimu IPSec protokole..

Išlaikydamas klientų privatumą aukštu prioritetu, „Betternet VPN“ neturi nulio žurnalo politikos. Tiesiog renkama tokia informacija kaip bendras per dieną perkeltų duomenų kiekis ir vartotojo prisijungimo laikas.

Šį VPN galite naudoti įrenginiuose su tokiomis platformomis kaip „iOS“, „Android“ ir „Windows 7/8/10“. Išmaniuosiuose telefonuose greitam ir saugiam serverio ryšiui galite naudoti savo mobiliojo telefono programą „Hexatech“.

„Hotspot Sheild“ VPN

Argumentai už:

 • Vienu metu teikia ryšius su 5 įrenginiais
 • „OpenVPN“ protokolas su 256 bitų šifravimu
 • Apsauga nuo kenkėjiškų programų

Minusai:

 • Apribotas kai kuriose svetainėse ir visuose serveriuose, kurie nėra JAV

Viena iš geriausių nemokamų VPN paslaugų, atkreipiančių vartotojų dėmesį, yra „Hotspot“ VPN teikėjas, turintis daugiau nei 10 milijonų prenumeratų. Tai vartotojams suteikia saugią naršymo internete funkciją. Slėpdami tikrąjį IP adresą, vartotojams suteikiamas visiškas anonimiškumas, pašalinantis riziką susigaudyti bet kokiame elektroniniame kriminaliniame ar šnipinėjančiame akyje..

Tai teikia duomenų šifravimą per „OpenVPN“ protokolą su AES 256 bitų šifravimu. „Hotspot“ skydelyje yra papildoma apsaugos nuo kenkėjiškų programų savybė, kuri gali užblokuoti beveik 3,5 mln. Neteisėtų svetainių.

„Hotspot“ VPN neigiama pusė yra ta, kad jis nepalaiko tokių protokolų, kaip PPTP ar L2TP / IPSec, naudojimo ir turi dienos pralaidumo apribojimą. Taip pat, anot nemokamos „Hotspot VPN“ versijos vartotojų, tai gali apimti erzinančius skelbimus. Negalite pasiekti prieigos prie tokių populiarių srautinių svetainių, kaip „Netflix“ ar „Hulu“.

„ZenMate“ VPN

Argumentai už:

 • Blokuoja kenkėjiškas programas
 • Nužudyk jungiklį
 • Nėra DNS nutekėjimo

Minusai:

 • P2P palaikymas negalimas

„ZenMate VPN“ yra viena iš mūsų geriausių nemokamų VPN paslaugų. Jo teikiamos privatumo funkcijos patraukia vartotojo dėmesį. Klientai gali pasinaudoti „Kill“ jungiklio galimybe, kai staiga nutrūksta ryšys. Dėl kenkėjiškų programų blokavimo galite būti apsaugoti nuo kibernetinės rizikos.

Tačiau populiariojo VPN šifravimo protokolo AES 256 bitų „ZenMate“ VPN nesiūlo. Vietoj to, jis užšifruoja vartotojo duomenis per AES 125. Dėl to VPT tiekėjai teigia, kad šis protokolas yra spartesnis ir saugesnis..

Naudojant „ZenMate“ jūsų IP, DNS ir WebRTC yra apsaugoti nuo nutekėjimo. Taip pat šis VPN saugo ribotą kiekį informacijos apie vartotoją su ryšio žurnalais.

Tai nepalaiko P2P failų bendrinimo, todėl VPN naudoti netinkamu kankinimo tikslu yra netinkamas. „ZenMate“ suteikia prieigą prie serverių, esančių 4 šalyse, tokiose kaip Vokietija, Rumunija, Honkongas ir JK. Tačiau naudodamiesi jų papildomomis paslaugomis, galite pasiekti kitus serverius.

Aprašykite VPN

Argumentai už:

 • Nužudyk jungiklį
 • DNS nuotėkio apsauga
 • P2P palaikymas
 • Saugus belaidis internetas

Minusai:

 • Ribotas duomenų perdavimas iki 10 GB
 • Vienu metu jungia vieną įrenginį
 • Nėra „Android“ klientų

Nepaisant to, kad rinkoje yra nauja, „Windscribe VPN“ įgijo tokį populiarumą, kad tapo geriausiomis nemokamomis VPN paslaugomis. Tai užtikrina stiprų A6 256 bitų šifravimą su atviruoju protokolu. Tai taip pat siūlo SHA 512 duomenų autentifikavimą ir efektyvų RSA 4096 rankų paspaudimą. Su visomis šiomis moderniausiomis saugos funkcijomis, ji yra viena saugiausių nemokamų VPN paslaugų.

Pridėtos saugos funkcijos, tokios kaip DNS nuotėkio saugiklis ir užmušimo jungiklis, leidžia vartotojui daug lengviau naudotis žiniatinklyje. „Windscribe“ taip pat suteikia apsaugą, kai esate prisijungę prie viešojo „Wi-Fi“.

Viena iš unikalių „Windscribe“ siūlomų funkcijų yra „Secure.link“, padedanti parodyti daugybę takelių, esančių lankomame tinklalapyje..

Prisijungdami prie šio nemokamo VPN galėtumėte mėgautis torrenting ir P2P failais, nebūdami atviri per IP adresą.

Tačiau šios VPN paslaugos neigiama pusė yra ta, kad 9 šalyse, tokiose kaip JAV, JK, Kanadoje, Honkonge, Prancūzijoje, Vokietijoje, Liuksemburge ir Nyderlanduose, buvo galima naudotis tik serveriais. Be to, „Windscribe“ vartotojai gali naudoti tik 10 GB duomenų.

Tačiau patenkinta šios nemokamos VPN paslaugos naudojimo priežastis yra ta, kad ji gali būti naudojama su populiariaisiais įrenginiais, tokiais kaip „Android“, „iOS“, „Linux“, „Windows“ ir „Mac“..

„Spotflux“ VPN

Argumentai už:

 • Virš vidutinio greičio
 • AES 256 bitų duomenų šifravimas
 • Neribotas pralaidumas

Minusai:

 • Neleidžia vienu metu prisijungti
 • Neautomatinė tarpinio serverio konfigūracija
 • Skelbimų blokavimas negalimas

Neribotą pralaidumą ir tinkamą greitį būtų galima įsivaizduoti tik naudojant mokamą VPN paslaugą. Tačiau „Spotflux VPN“ yra viena iš geriausių nemokamų VPN paslaugų, leidžiančių vartotojams sklandžiai naudotis internetu. Be to, ji suteikia prieigą prie daugelio ribojamų svetainių.

Jis teikia „OpenVPN“ paslaugą su protokolais PPTP, L2TP, SSTP ir IKEv2. „Spotflux“ yra suderinamas su tokiais įrenginiais kaip „Mac“, „iOS“ ir „Android“ sistemomis, tačiau manoma, kad tai yra veiksmingas „Windows“ VPN..

Ši nemokama VPN paslauga suteikia galimybę išplėsti serverių galimybes daugiau nei su 300 serverių beveik 25 šalyse. Ši funkcija kartu su bendruoju IP adresu apsaugo jus nuo elektroninių goonų ir vyriausybinių agentūrų stebėjimo.

Tačiau naudodami nemokamą „Spotflux VPN“ versiją, negalėjote vienu metu prijungti daugiau nei vieno įrenginio. Be to, tai nesuteikia jums galimybės lengvai blokuoti skelbimus.

Be to, jūs negaunate automatinės tarpinio serverio konfigūracijos naudodami „Spotflux“ VPN. Be to, jums nėra suteikta galimybė pasirinkti serverio vietą, jei esate nemokamos programinės įrangos vartotojas. Vis dėlto, tai puiki galimybė apsvarstyti, ar norite saugiai naršyti internete neišleisdami pinigų.

„TunnelBear“ VPN

Argumentai už:

 • Efektyvus greitis
 • „Bitcoin“ mokėjimo galimybė
 • AES 256 bitų duomenų šifravimas
 • Draugiškas vartotojui

Minusai:

 • Ribotas duomenų sunaudojimas - 500 MB per mėnesį
 • P2P failais negalima naudotis

„TunnelBear“ VPN paslauga teikia puikias saugos funkcijas kartu su nemokamomis paslaugomis. Būtent tai daro jį tarp geriausių nemokamų VPN teikėjų.

Naudodamiesi „TunnelBear VPN“, galėsite patogiai naudotis savo paslaugomis. Tai palaiko įrenginių, įskaitant „Windows“, „iOS“, „Android“, „Smart TV“, „Apple TV“, „Chromecast“ ir „Ruko“, prijungimą. Tačiau „Mac“ sistemoje jis veikia palyginti efektyviau.

Naudodamiesi šia nemokama VPN paslauga, jūs patys galite pasirinkti bet kurį serverį iš 20 šalių. „TunnelBear“ siūlo AES 256 bitų duomenų šifravimo protokolą „Windows“, OSX ir „Android“ platformoms, tačiau naudojant „iOS“ jums suteikiama SHA1 duomenų autentifikacija, turinti IPSec protokolą.

Kadangi ši VPN programinė įranga leidžia naudoti tik 500 MB duomenų, todėl jo nepakanka žiūrėti vaizdo įrašus ir žaisti žaidimus. Tačiau „Twitter“ pranešime apie „TunnelBear“ programinę įrangą galite padidinti savo duomenų limitą iki 1 GB.

„TunnelBear“ VPN paslaugas būtų galima padidinti pasinaudojant jų siūlomais valdikliais. Pvz., Galite naudoti „GhostBear“ norėdami patobulinti duomenų šifravimą, kad jis būtų mažiau linkęs į akį žiūrėti. Plėtinys, pavyzdžiui, TCP nepaisymas, gali padėti išvengti duomenų nutekėjimo, kai nutrūksta ryšys.

„VPNBook“

Argumentai už:

 • Neribotas pralaidumas
 • AES 256 bitų duomenų šifravimas

Minusai:

 • Siūlomos tik 3 serverių vietos
 • Nėra pridėtų saugos funkcijų

Jei norite VPN paslaugos, kuria naudodamiesi jums nereikėtų susidurti su greičio problemomis, „VPNBook“ yra geriausia nemokama VPN paslauga, kurią galite pasirinkti. Be to, tai leidžia atblokuoti daugelį ribojamų svetainių neišlaikant interneto naršymo srauto.

Tačiau „VPNbook“ saugo vartotojo prisijungimo laiką ir IP adresą, kurie po savaitės automatiškai pašalinami. Taip pat vartotojams siūlomi patys populiariausi ir saugiausi saugumo protokolai, tokie kaip PPTP ir OpenVPN, naudojant AES 256 bitų duomenų šifravimą..

„VPNBook“ yra suderinamas naudoti su tokiais įrenginiais kaip „Windows“, „Mac OS X“, „iOS“, „Ubuntu“ ir „Android“. Tačiau ji turi serverius tik trijose šalyse, tokiose kaip JAV, Kanada ir Vokietija.

„VPNGate“

Argumentai už:

 • Puikus serverio išplėtimas
 • Nėra laiko apribojimų
 • Siūlo tokius saugos protokolus kaip SSL-VPN / SoftEther VPN protokolas, L2TP / IPSec, OpenVPN ir Microsoft SSTP.

Minusai:

 • Paslėpta saugumo politika

Tai yra VPN paslauga, kurią suprojektavo japonų studentas Tsukubos universitete, kuris nebuvo labai populiarus. Tačiau iki šiol jis sulaukė daugiau nei 100 000 atsisiuntimų iš viso pasaulio.

Kalbant apie saugumo užtikrinimą, „VPNGate“ yra geriausios nemokamos VPN paslaugos tarp visų. Ši VPN paslauga siūlo didžiulį spektrą saugumo protokolų, tokių kaip SSL-VPN / SoftEther VPN protokolas, L2TP / IPSec, OpenVPN ir Microsoft SSTP..

Tai lengvai valdoma VPN programinė įranga, kuriai nereikia jokios registracijos. Tačiau naudojant „Wi-Fi“ interneto prieigos taškus jis užtikrins saugumą.

„PrivateTunnel“

Argumentai už:

 • Paprasta naudoti
 • Platus klientų ratas

Minusai:

 • Ribotos serverio vietos
 • Našumas kartais atsilieka

„PrivateTunnel“ yra paskutinė mūsų rekomendacija dėl geriausių nemokamų VPN paslaugų. Tačiau dėl savo populiarumo tarp vartotojų, ji yra viena iš labiausiai atsisiųstų VPN programinės įrangos, t. Y. Daugiau nei 500 000 atsisiuntimų.

„PrivateTunnel“ galima tokioms platformoms kaip „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Tai programinė įranga, kurią vartotojai galėtų lengvai valdyti. Tačiau dauguma vartotojų teigia, kad jos pranašumai kartais būna prasti.

Ar nemokama VPN paslauga yra palyginama su mokamu VPN

Nors ir naudinga turėti privatumo internete privatumo palaikymo paslaugą, užuot buvusi nepatenkinta tokioje didžiulės kibernetinės grėsmės situacijoje. Tačiau jūs turėtumėte aiškiai suprasti, kokių atsilikimų gali išlikti nemokamas VPN.

Akivaizdu, kad nemokamuose VPN nėra tokios greitos paslaugos kaip mokamuose. Dažniausiai jie įveda pralaidumo ribas, todėl srautas ir kita internetinė medžiaga gali erzinti. Taip pat dėl ​​ribotų nemokamų VPN tarnybų teikiamų duomenų jūs galite žaisti žaidimus ir naudoti sunkų turinį.

Be to, naudodamiesi nemokama VPN paslauga nesate patvirtinti privatumo politika ir jų teikiama duomenų šifravimu. Vis dėlto yra tikimybė, kad tokiuose VPN gali būti kenkėjiškų programų ir įkyrių skelbimų, kurie gali sekti jūsų naršymo veiklą ir nuostatas.

Tačiau esant ribotiems turimiems serveriams, jums ribojamas tam tikras turinio kiekis. Be to, daugelis nemokamų VPN net neleidžia vartotojams pasirinkti serverio.

Galiausiai, jūs niekada nesate tikri, kad tokia VPN programinė įranga nestebi jūsų duomenų, nes jie gali kaupti ir parduoti jūsų informaciją trečiosioms šalims siekdami pelno.

Išvada

Asmenims, norintiems turėti saugią internetinę patirtį neišleidžiant pinigų, puiki nemokama VPN paslauga yra puiki galimybė. Čia pateikėme visas efektyvias galimybes pasirinkti nemokamą VPN programinę įrangą.

Tačiau turėtumėte aiškiai pasakyti, kad nemokama VPN paslauga niekada negali būti alternatyva mokamos VPN paslaugos teikiamoms funkcijoms..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me