10 geriausių pigių ir patikimų SSL teikėjų

[ware_item id=33][/ware_item]

SSL sertifikatas yra būtina ir esminė šiuolaikinės svetainės, reikalingos jūsų verslui, dalis. Daug svarbiau, kad jūsų klientai būtų saugūs ir svetingi, kad jie be baimės galėtų pateikti savo slaptus duomenis. Taigi vartotojui būtina ieškoti ir pasirinkti įmonę, turinčią tvirtas atramas elektroninės prekybos pramonėje. Bendrovė turėtų turėti seniai žinomą reputaciją ir būti viena geriausių SSL teikėjų, įgyvendinančių kokybiškas paslaugas.


Kaip išsirinkti geriausius SSL teikėjus?

Kiekviena įmonė turi didžiulę atsakomybę apsaugoti savo klientų duomenis. Todėl vis populiarėja praktika naudoti SSL sertifikatą visose svetainėse, o ne tik elektroninės komercijos svetainėse. Tačiau yra keli veiksniai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis geriausią SSL teikėją. Toliau pateikiami keli pagrindiniai geriausių SSL teikėjų pasirinkimo aspektai:

 • Aukštas saugumo lygis
 • Naršyklės galimybės
 • Garantijos suma
 • Pasitikėjimo svetainės antspaudas
 • Šifravimo sertifikato patvirtinimo tipas
 • Grąžinimo politika
 • Bandomasis laikotarpis
 • Išleidimo laikas

Kas yra SSL sertifikatas?

SSL sertifikatas sukuria saugią aplinką jūsų internetiniam verslui. Tai taip pat padeda apsaugoti jūsų kliento asmeninę informaciją. Tinklalapiams, pavyzdžiui, mokėjimo sistemoms, finansų ir bankų sektoriams, apsipirkimo svetainėms ir tt, reikalingas SSL sertifikatas. Techniškai šie sertifikatai yra maži duomenų failai, sukurti siekiant apsaugoti duomenų perdavimą, operacijas, prisijungimus ir pan. SSL sertifikatas veikia, susiejant kriptografinį raktą su organizacijos informacija skaitmeniniu būdu. Įdiegtas SSL sertifikatas automatiškai suaktyvins HTTPS protokolą. Taigi jis patikrins saugų ryšį tarp žiniatinklio serverio ir naršyklės kartu su 128–256 bitų karinio lygio šifravimu..

Jei jums įdomu, kurie yra geriausi SSL tiekėjai, į kuriuos galite atsižvelgti šifruodami savo svetainę, tuomet turėtumėte atsižvelgti į geriausius SSL teikėjus, kuriuos jums pasiūlėme:

 1. „Symantec“ geriausi SSL teikėjai

Tarp SSL tiekėjų „Symantec“ yra labiausiai žinomas ir patikimiausias prekės ženklas. Šis geriausias SSL tiekėjas nusako „Norton Secured Seal“ per visus savo sertifikatus kiekvienoje saugomoje svetainėje. Kol kas nebuvo išleista jokių kitų „Symantec“ alternatyvų. Symantec buvo įkurta 1991 m., O 2010 m. Ji įsigijo „VeriSign“, kuri yra pasaulinė SSL lyderė. Šis derinys suteikia slaptą saugumą ir šifravimą kariškiams.

Kai kurie „Symantec SSL“ sertifikatai apima:

 • „Symantec“ saugi svetainė - 274,00 USD per metus. (Išsaugoti iki 173,00 USD)
 • „Symantec“ saugi svetainė su EV - 699,00 USD per metus. (Sutaupykite iki 392,00 USD)
 • „Symantec“ saugios svetainės pakaitos kortelė - 1 582,67 USD per metus. (Išsaugoti iki 347,00 USD)
 • „Symantec“ saugi svetainė - 221,67 USD per metus. (Išsaugoti iki 30,00 USD)
 • SSL diegimo paslauga - 24,99 USD per metus. (Išsaugoti iki 24,01 USD)

„Symantec SSL“ sertifikatai suteikia galimybę betarpiškai ir nemokamai naudotis ir kai kuriomis papildomomis „Premium“ funkcijomis. Taigi jis siūlo ištisus svetainės saugumo sprendimų paketus, kuriuos pasaulis kada nors žinojo. Kiekvienas „Symantec“ sprendimas siūlo „NetSecure“ apsaugos planą su didžiausia garantija pramonėje. Šis SSL teikėjas taip pat teikia pažeidžiamumo įvertinimą ir „Seal-in-Search“ funkciją. Be to, jis siūlo nemokamą bazinio domeno SAN, leisdamas jums apsaugoti ne www ir www domenus. „Symantec“ taip pat teikia kasdienę kenkėjiškų programų nuskaitymo funkciją kartu su elipsės kreivės kriptografija (ECC), kuri padidina našumą..

 1. „GeoTrust“ geriausi SSL teikėjai

„GeoTrust“ yra viena geriausių SSL teikėjų ir yra antra pagal dydį pasaulyje skaitmeninių sertifikatų teikėja. Jis visame pasaulyje aptarnavo daugiau nei 100 000 klientų. Pagrindinį šifravimo sertifikatą galima įsigyti nuo 149 USD, pradedant nuo 745 USD už EV (išplėstinio patvirtinimo) SSL sertifikatą. Būdamas vienas geriausių SSL teikėjų, jis siūlo klientų aptarnavimą visą parą, visą parą, taip pat garantijas ir grąžinimo politiką savo klientams.

Šis SSL tiekėjas siūlo daugybę pasaulinės klasės ir ekonomiškų SSL sertifikatų. „GeoTrust“ taip pat siūlo 256 bitų šifravimą, kad užtikrintų kliento privatumą ir saugumą. „QuickSSL Premium“ laukinių kortelių sertifikatas pridedamas prie EV, todėl jį galima naudoti vieno ar kelių padomenių šifravimui. Nepaisant to, šifravimo lygis gali būti net 2048 bitų, o tai užtikrina visišką privatumą ir konfidencialumą. Be to, norint gauti „QuickSSL Premium SSL“ sertifikatą, reikia tik kelių minučių dėl automatinio autentifikavimo ir išdavimo proceso.

Be to, „GeoTrust“ taip pat turi pasirašymo produktus, kad paraiška būtų pasirašyta skaitmeniniu būdu. Tai taip pat įpareigoja žmones ir dokumentus bei patvirtina kodo vientisumą belaidėse platformose. Taigi, tai yra naujausios ateities technologijos.

 1. Komodo geriausi SSL teikėjai

„Comodo“ priskiriama prie geriausių SSL tiekėjų, nes įsitvirtino kaip sertifikatų institucija, teikianti SSL sertifikatus skirtingiems vartotojams. Ji buvo įkurta 1998 m., Jos būstinė yra Džersyje, JAV. „Comodo“ turi didžiulį SSL sertifikatų paketą, pradedant nuo įmonių svetainių ir baigiant vidaus vartotojais. Tai padėjo daugybei organizacijų ir kompanijų užtikrinti jų informaciją patvirtinant ir autentifikuojant. „Comodo“ suteikia pažangiausią šiuolaikinių parametrų apsaugą su „Comodo Device Manager“, kad atskleistų jūsų tinkle slepiančią kenkėjišką programą..

„Comodo“ siūlo labai nuolaidas. Kainų diapazonas, pradedant nuo 64,95 USD ir baigiant iki 359 USD už EV SSL sertifikatus, telpa į visų vartotojų biudžetą.

Internetiniame versle patikimiausias būdas užtikrinti klientų operacijas yra naudoti „Comodo SSL“ sertifikatą. Tuo tarpu „InstantSSL Premium“ sertifikatai yra profesionalių paaiškinimų šaltinis norint apsaugoti el. Prekybos svetaines. Be to, jie suteikia patrauklų vaizdinį užtikrinimą, kuris padeda sustiprinti klientų pasitikėjimą. Kiekvienas „Comodo InstantSSL Premium“ užsakymas turi „Trust Logo“ svetainės antspaudą, kuris leidžia lankytojams greitai patvirtinti jūsų verslo kredencialus. Tai pagerina lankytojo konversijos koeficientą, dėl kurio padidėja vidutinė pirkimo kaina.

„Comodo“ neabejotinai yra vienas populiariausių SSL sertifikatų dėl 99,99% suderinamumo.

 1. „DigiCert“ geriausi SSL teikėjai

„DigiCert“ yra vienas geriausių SSL tiekėjų ir yra populiariausias prekių ženklų, tokių kaip „Amazon“, NASA, „Facebook“, „Yahoo“ ir tt, pasirinkimas. Todėl jis garsėja ir patvariais SSL sertifikatais. „DigiCert“ siūlo iki 2048 bitų SSL sertifikatus už prieinamą kainą.

Pagrindiniu „DigiCert SSL“ sertifikatu galima naudotis už 156 USD per metus. Tuo tarpu, jei norite EV EV pažymėjimo, turėsite sumokėti maždaug 500 USD per metus. Bet jūsų sumokėta suma verta už kokybiškas paslaugas, kurias gausite mainais. Suma yra teisinga, nes visi šie pažymėjimai suteikia pasitikėjimo antspaudą, spynos simbolį ir žalią adreso juostą.

 1. Thawte geriausi SSL teikėjai

„Thawte“ taip pat patenka tarp geriausių SSL teikėjų. Jis turi patirties teikiant aukštos kokybės SSL sertifikatą su patikimomis funkcijomis. Šis SSL teikėjas siūlo sertifikatus už nedidelę kainą. Nuo 149 USD per metus jis siūlo 256 bitų karinio lygio šifravimą ir siekia 600 USD per metus savo EV SSL pažymėjimams gauti. Tačiau jei perkate „Thawte“ dvejus metus, tada gausite tam tikrą nuolaidą nuo visos sąskaitos (t. Y. Maždaug 305 USD mažesnė).

 1. Varyk Tėti geriausi SSL teikėjai

Iš esmės „GoDaddy“ garsėja kaip didžiausia domenų registravimo įmonė. Tačiau jis taip pat laikomas geriausiu SSL teikėju, nes siūlo SSL sertifikatus. SSL sertifikatai svyruoja nuo 69,99 USD už standartinį paketą, tuo tarpu kainuoja apie 89,99 USD už prabangų paketą.

„GoDaddy“ teikiamos klientų palaikymo paslaugos yra nepaprastos. Ji taip pat siūlo pinigų grąžinimo garantiją ir garantiją už bet kokius nuostolius, kurie gali atsirasti galiojimo laikotarpiu. Dėl šios priežasties „GoDaddy“ yra vienas didžiausių SSL teikėjų pasirinkimų.

 1. Tinklo sprendimai geriausi SSL teikėjai

Būdamas vienas geriausių SSL tiekėjų, „Network Solutions“ siūlo SSL sertifikatus už gerą kainą. Jums tai pasirodys tikrai nebrangiai, jei norite įsigyti SSL sertifikatą ilgą laiką. Pavyzdžiui, trejų metų SSL sertifikatą galima įsigyti tik už 59,99 USD per metus. Todėl kainų nustatymas yra tikrai ekonomiškas ir pigesnis nei kitų SSL teikėjų.

„Network Solutions“ teikiamuose sertifikatuose siūlomas 256 bitų spartos šifravimas. Tai taip pat siūlo 99% naršyklės atpažinimą. Be to, tinklo sprendimai taip pat teikia palaikymą visą parą, įskaitant ir internetinius pokalbius. Taip pat siūlomas greitas išleidimo laikas ir nemokamas pakartotinis leidimas. „Network Solutions“ suteikia pasitikėjimo antspaudą, kurį lengvai atpažįsta interneto vartotojai, nes šis SSL tiekėjas yra žinomas ir patikimas prekės ženklas.

 1. „RapidSSL“ geriausi SSL teikėjai

„RapidSSL“ yra patikima CA - sertifikatų tarnyba, garsi visame pasaulyje. Jei mes įvertinsime šį SSL teikėją pagal internetinę reputaciją, tada žinosime, kad jis užima aukščiausią lentelės viršūnę. Taip yra todėl, kad interneto saugumo rinkoje „RapidSSL“ laikomas patikimiausiu SSL sertifikatų teikėju.

„RapidSSL“ siūlomus SSL sertifikatus sudaro patogi naudoti interneto konsolė. Ši interneto konsolė supaprastina SSL / TLS sertifikatų valdymą. Taigi tai suteikia platų visos sertifikato informacijos matomumą. „RapidSSL“ sertifikatai apsaugo jūsų kliento operacijas naudojant 256 bitų duomenų šifravimą ir svetainės autentifikavimą. Šis geriausias SSL teikėjas siūlo SSL sertifikatus nuo 3,99 USD iki 12,99 USD.

„RapidSSL Wildcard“ sertifikatai padeda apsaugoti neribotą padomenių skaičių. Jie taip pat apsaugo slaptą jūsų klientų informaciją naudodami 256 bitų šifravimą ir daugiau nei 99% naršyklės palaikymą. Be to, „RapidSSL Wildcard“ sertifikatai siūlo automatinį domeno valdymo patvirtinimą, kuris greitai atlieka svetainės autentifikavimą. Šiems pažymėjimams taikoma 30 dienų grąžinimo politika ir juos galima įsigyti už 149 USD per metus.

 1. SpustelėkiteSSL geriausi SSL teikėjai

„ClickSSL“ yra geriausias SSL teikėjas, esantis JAV. Jaudinantis šios IT saugos bendrovės aspektas yra tai, kad ji siūlo galimybę derėtis. Tai taip pat lygina kainą, kuri daro ją dar įdomesnę. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra tiesiog naudoti „ClickSSL“ pasiūlymų puslapį. Šis puslapis leis jums rasti daugybę įdomių pasiūlymų dėl „Wildcard“ sertifikatų. Įvairūs „Wildcard“ SSL sertifikatai apima:

 • „Comodo Positive SSL“ pakaitos kortelė - 1 metai - 90,00 USD
 • „RapidSSL Wildcard“ - 1 metai - 101,70 USD
 • „Comodo Positive“ daugiadomenis pakaitos SSL - 1 metai - 150,00 USD
 • „Thawte Wildcard SSL“ - 1 metai - 261,75 USD
 • „GeoTrust True BusinessID“ pakaitos kortelė - 1 metai - 323,10 USD

„ClickSSL“ žada užtikrinti pažangų saugumą ir patikimumą naudodamas SSL / TLS sertifikatus. Jų išsamus SSL sertifikatų sprendimas skatina jūsų interneto vartotojus pirkti produktus ar kitas paslaugas per jūsų svetainę. Savo klientams ji taip pat siūlo saugią verslo aplinką. Šis SSL teikėjas siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jis taip pat siūlo klientų aptarnavimą 24 valandas per parą, taip pat tiesioginio pokalbio funkciją.

 1. „GlobalSign“ geriausi SSL teikėjai

„GlobalSign“ yra pirmaujanti debesija ir viena iš geriausių SSL tiekėjų, veikiančių visame pasaulyje. Tai yra tiesioginių paslaugų teikėjas elektroninės komercijos sprendimams ir įmonių verslui. „GlobalSign“ siūlo SSL sertifikatus nebrangiomis kainomis visais verslo lygmenimis. Taip pat visą parą teikia klientų palaikymą, taip pat teikia tiesioginį pokalbį.

Ši gerai žinoma tapatybės paslaugų įmonė buvo įkurta 1996 m., Jos būstinė yra Portsmute, Naujajame Hampšyre, JAV. „GlobalSign“ tiekia debesimis paremtus PKI sprendimus įmonėms, norinčioms vykdyti saugius ryšius ir saugią elektroninę prekybą. Jis taip pat naudoja savo valdomą IAM patirtį generuodamas didelio masto ir didelės apimties tapatybės valdymo sprendimus visiems įrenginiams, vartotojams ir dalykams, susijusiems su „Viskas internete“..

„GlobalSign“ siūlo platų SSL sertifikatų asortimentą. Šie sertifikatai yra apsaugoti stipriausiu 2048 bitų šifravimu. Jis taip pat siūlo įvairias pridėtinės vertės funkcijas, kad užtikrintų visišką saugumą. Įvairūs SSL sertifikatai apima „OrganizationSSL“, „DomainSSL“, „ExtendedSSL“ ir „Multi-Domain“ & Pakaitos SSL sertifikatai. Naudodami pakaitos simbolį ir SAN - alternatyvius subjektų pavadinimus, taip pat galite apsaugoti kelis domenus ir padomenius. Tai galima pasiekti naudojant vieną SSL sertifikatą tame pačiame serveryje su vienu IP adresu.

Galutinis verdiktas

Kadangi kiekviena sertifikatų tarnyba ir jų atitinkami SSL sertifikatai turi nepalyginamų savybių, todėl sudėtinga pasirinkti vieną CA kaip geriausią..

Mes pateikėme tiek informacijos, kurią lengvai supranta ir kiti specialistai. Aukščiau paminėti geriausi SSL teikėjai padės jums pasirinkti patikimą SSL teikėją savo svetainei. Visi šie SSL teikėjai turi savo palaikymo ir užklausų kanalus, iš kurių taip pat galima gauti papildomos informacijos. Pasirinkite vieną iš šių geriausių SSL teikėjų ir paverskite savo nesaugų verslą daug stipresniu.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me