5 geriausi nemokami VPT „Reddit Choice“

[ware_item id=33][/ware_item]

Nemokamas visada yra žavesys, ar galėtumėte investuoti, ar ne, jei gausite patenkinamą nemokamą produktą, kodėl gi ne? Tačiau nemokamo „VPN reddit“ atveju yra daug rizikos, todėl negalite pasitikėti jokiomis atsitiktinėmis paslaugomis. Kita vertus, paslaugų svetainės ar filialai išreiškia šališką nuomonę apie bet kokį nemokamą VPN. Todėl, atlikę išsamų tyrimą ir išanalizavę, mes sukūrėme straipsnį, kaip geriausią nemokamą „VPN Reddit“.


Geriausias nemokamas VPT „Reddit“ reiškia VPT, kurie yra populiariausi ir labiausiai giriami „Redditor“. „Reddit“ yra svetainė, kurioje „Redditors“ (žmonės, kurie komentuoja „Reddit“) dalijasi savo asmenine patirtimi ar mintimis apie tam tikrą problemą ar produktą. Dauguma asmenų pasitiki svetaine dėl sistemingo veikimo, griežtų įstatymų ir, žinoma, nešališkų ekspertų ir susijusių vartotojų nuomonių..

Deja, žmogus turi ilgai investuoti ieškodamas tinkamų atsakymų į savo klausimus ir priimti sprendimą, kuris yra labiausiai paplitęs tarp redditorių..

Geriausias nemokamas VPT „Reddit“ - 5 populiariausi pasirinkimai

Geriausio nemokamo VPT paieškos užklausa „Reddit“ pastaraisiais metais išaugo. Taip gali būti dėl daugybės nemokamų VPT teikėjų, iš kurių tinklai gali pasirinkti tinkamą nerizikingą VPN. Todėl mes išanalizavome daugybę VPN kategorijų ir užduodamų klausimų apie nemokamą VPN, po to rasime nedaug bendrų rekomendacijų.
Čia yra geriausias nemokamo „Reddit“ VPN sąrašas pagal „Redditor“ pasirinkimą.

Pastaba: Svarbu paminėti, kad daugelyje „Reddit“ kategorijų daugelis redditorių dėl daugelio priežasčių rekomendavo vengti nemokamo VPN. Tačiau straipsnis remiasi asmenų, kurie išreiškė savo pasirinkimą, nuomonėmis.

„CyberGhost“ VPN

„CyberGhost VPN“ daro patenkinamą poveikį, ką atspindi „Redditor“ komentarai. Tačiau priežastis, kodėl ji pirmiausia įtraukta į geriausių nemokamų VPT „Reddit“ sąrašą, yra neribota duomenų su nemokama versija versija. Daugelyje kitų VPT redditoriai parodė susirūpinimą dėl ribotų duomenų, net jei jie buvo patenkinami.

Tačiau buvo keletas komentarų, kuriuose kalbėta apie greitį, kad, palyginti su „premium“ serveriais, greitis yra lėtas. Taip pat P2P serveriai negalimi su nemokama „CyberGhost“ versija.
Kortelė

Kortelė

Hola VPT

„Hola VPN“ taip pat sugebėjo būti geriausiu nemokamu „VPT Reddit“, nes buvo pasiūlymų dėl jo veikimo. Daugelis žmonių nekomentavo sudėtingų „Hola“ VPN funkcijų, tačiau vartotojai dalijosi patenkinamomis jo apžvalgomis.
„Hola VPN“ nėra pralaidumo apribojimų, tačiau yra tam tikrų su „Hola VPN“ susijusių privatumo problemų. Žmonės taip pat pranešė apie sklandų „Hola“ VPN veikimą reguliariai naršydami ar tokius dalykus kaip svetainių atblokavimas ar cenzūruotas turinys.

Kortelė

Kortelė

Aprašykite VPN

„Windscribe“ VPN turi pakankamai gerų atsiliepimų apie „Reddit“ kaip nemokamą VPN. „Windscribe“ vartotojai liko patenkinti greičio rodikliais ir ryšiu. Tačiau keli vartotojai susirūpino, kad duomenų kiekis yra tik 10 GB.
„Windscribe“ funkcijos apima 11 serverių vietą, lengvai naudojamą programinę įrangą ir 5 GB nemokamų duomenų viename tviteryje. Be to, VPN galima atsisiųsti į „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Blackberry“, „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6qipti/best_free_vpn_to_use/dkxly12

Kortelė

Kortelė

Betternet VPN

Nagrinėjant „Reddit“ tendenciją, „Betternet“ VPN taip pat buvo svarbus nemokamas VPT „Reddit“ pasiūlymas. Daugelis vartotojų tiesiog rekomenduoja jį tinkamai atlikti, nenurodydami jokios konkrečios funkcijos.
„Betternet“ saugumas yra mažiau rizikingas, nes registracijos procesas nereikalauja asmeninių duomenų, net nereikia el. Pašto adreso. Taip pat ryšys yra paprastas, lengvai naudojamas ir vienu paspaudimu. Tačiau jie gauna pelną rodydami skelbimus nemokamose savo paslaugų naršyklėse.
Kortelė

Kortelė

Opera VPN

„Opera VPN“ nėra specialiai sukurtas VPN, tačiau tai yra įmontuotas „VPN“ „Opera“ naršyklėje, kuris vėliau buvo pristatytas. Įdomu tai, kad „Opera VPN“ pelnė „Reddit“ populiarumą teikdamas patenkinamas paslaugas.
Jis sulaukė daugiau dėmesio, nes vartotojui nereikia dėti papildomų pastangų, o reikia tik paspausti jungiklį šalia URL juostos, esančios „Opera“ naršyklės kampe..
Kortelė

Kortelė

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me