5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

[ware_item id=33][/ware_item]

Nusivylimas perima visus kitus norus, kai reikia naršyti ir naršyti internete. Kai interneto vartotojui ribojama prieiga prie tam tikro turinio, jis visada ieško veiksmingų alternatyvų, kurios galėtų apeiti šias blokadas. Tarp šių metodų vienas iš labiausiai žinomų yra tarpinis serveris, tačiau ne visi yra susipažinę su geriausiais nemokamais tarpiniais serveriais.


Susijęs straipsnis: Kaip atblokuoti svetaines „Chrome“ Saugūs plėtiniai

Tarp daugelio sunku sužinoti efektyvų nemokamą tarpinį serverį. Tačiau tai yra labai reikalingas ir greitas sprendimas užblokuoto turinio atblokavimui.

Kokia įgaliotinio paskirtis??

Tarpinis serveris yra anonimiškumo priemonė, užmaskuojanti jūsų IP adresą ir veikianti kaip tarpininkė gaunamoms užklausoms. Pagalbinis serveris leidžia lengvai pasiekti įprastą interneto turinį be jokios papildomos programinės įrangos ar efektyvumo.

Be tarpinio serverio

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

Su tarpiniu serveriu

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

Jūsų IP adresas, kurį priskyrė interneto tiekėjas, yra tapatybė, kuri atskleidžia tikrąją jūsų buvimo vietą ir trukdo jums pasiekti turinį, užblokuotą jūsų regione. Tačiau tarpinis serveris nukreipia visą srautą iš savo serverio, taigi, užmaskuoja jūsų tikrąjį IP adresą.

Daugelio šalių transliavimo kanalų ar svetainių blokados yra įgyvendintos siekiant apriboti kitų šalių piliečius. Priešingai, dauguma šalių savo piliečiams yra uždraudusios kai kurias svetaines. Pavyzdžiui, Kinija užblokavo daugybę svetainių, įskaitant populiarias, tokias kaip „YouTube“, „Facebook“ ir kt.
Tarpinis serveris gali išvengti šios problemos per serverius, esančius skirtinguose regionuose, o jūsų IP yra perjungiamas pagal jūsų pasirinktą serverį.

Kitas rūpestis yra susijęs su institucijų nustatytais apribojimais, pavyzdžiui, kaip atblokuoti interneto svetaines mokykloje ar net biure. Todėl tai yra dar viena situacija, kai efektyvus gali būti geriausias nemokamas tarpinis serveris. Pavyzdžiui, jei institutas ar organizacija užblokavo svetainę, tačiau neužblokavo tam tikro jūsų naudojamo tarpinio serverio, o ne tarpinis serveris galėtų būti tarpininkas norint pasiekti šios svetainės turinį.

Dėl ko tarpinis serveris tampa neaiškus?

Tarpinis serveris yra populiarus sprendimas patekti į užblokuotas svetaines, taip pat yra priemonė, kuri kartais gali pakenkti privatumui.

Jūsų IP adresas yra užmaskuotas, kad nepatektų į jūsų lankomas svetaines; tačiau, naudodamasis nemokamu tarpiniu serveriu ir mokamu, jūsų IPT gali pamatyti jūsų tikrąjį IP adresą, taigi jis galėtų sekti visą jūsų internetinę veiklą..

Susijęs straipsnis: Kaip paslėpti naršyklės istoriją iš IPT - pasakykite „Ne“ stebėjimui

Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad tarpinio serverio talpyklų sistema yra tikrai efektyvi ir reaguojanti. Todėl dažniausiai jūsų duomenis, pvz., Slaptažodžius, naršyklės istoriją ar kitus neskelbtinus duomenis, dažniausiai galėjo ieškoti tarpinis serveris.

Tarpinis serveris taip pat suteikia prieigą prie nesaugių svetainių. Pvz., Svetainėje, kurioje nėra SSL sertifikato, gali būti virusų, kurie gali užvaldyti jūsų sistemą spustelėdami ką nors ar naudodamiesi kita technika.

Susijęs straipsnis: Kas yra paspaudimas ir kaip nuo to apsisaugoti

5 geriausi nemokamų tarpinių paslaugų teikėjai: veiksmingi atblokavimo įrankiai

Žiniatinklyje yra daugybė nemokamų tarpinių paslaugų teikėjų, iš kurių sunku išsiaiškinti, kas juos veikia. Norėdami aprūpinti savo skaitytojus ir sutaupyti jų laiko, kol susipainiojome su neatsakingais tarpiniais serveriais, išfiltravome geriausius nemokamų tarpinių paslaugų teikėjus.

Šie tarpiniai serveriai yra populiarūs, taip pat buvo rasti dirbant testuojant.

# 1 - anoniminė pelė

„Anonymouse“ yra nemokama tarpinė programinė įranga, leidžianti atblokuoti norimą svetainę ar turinį tiesiog įvedus svetainės pavadinimą į nurodytą adreso juostą.

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

Jos svetainėje nėra patrauklios vartotojo sąsajos; tačiau ji gali palaikyti žiniatinklio, el. pašto, „usenet“ (naujienų) tarpinius serverius. Tai palaiko dvi kalbas: anglų ir vokiečių. Tarp nemokamų paslaugų jie teikia vartotojams nemokamą tarpinį serverį į mokamą.

Šis perjungimas suteikia vartotojams pažangias funkcijas, įskaitant naršymą be skelbimų, sunkų atsisiuntimą ir prieigą prie HTTPS svetainių..

2 # - Slėpti.me

Tarp šimtų internetinių tarpinių serverių, „Hide.me“ yra vienas geriausių nemokamų tarpinių serverių. Tai ypač greitas nemokamas tarpinis serveris, turintis palyginti mažiau įkyrių skelbimų ir iššokančių langų ekranus.

Jie suteikia jums galimybę pasirinkti iš trijų vietų, tokių kaip Nyderlandai, Vokietija ir JAV. Kartu galite šifruoti URL ir puslapius, įjungti arba išjungti slapukus, scenarijus ir objektus pagal savo valią.

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

„Hide.me“ suteikia lengvą prieigą prie reikiamo turinio, ty jums tereikia įvesti URL į paieškos juostą.

3 numeris - „Hidester Proxy“

„Hidester“ yra vienas patikimiausių nemokamų tarpinių serverių iš tūkstančių, kuriuos galima rasti internete. Naršydami galite pasirinkti vieną iš dviejų serverių, kurie yra JAV arba Europos serveriai. Šis tarpinis serveris leidžia pakeisti naršyklės išvaizdą į tam tikrą svetainę pakeitus naršyklės persiuntėją.

Be to, jūs taip pat galėtumėte užšifruoti URL, įjungti arba išjungti slapukus, leisti scenarijus ir taip pat pašalinti daiktus iš krovimo..

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

„Hidester“, turintis SSL palaikymą, yra apsaugotas tarpinis serveris, kuris leidžia išvengti scenarijų ir kitų kenksmingų metodų, kurie yra pavojingi jūsų įrenginiui, rizikos.

Nr. 4 - „HideMy Ass“

Galbūt klausėtės apie „HideMyAss“ kaip VPN; tačiau ją taip pat galima įsigyti kaip nemokamą tarpinį serverį. Jie turi tikrai paprastą rankeną, kad vartotojai galėtų ją valdyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į adreso juostą ir tiesiog įvesti norimos aplankyti svetainės interneto adresą.

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

HMA yra vienas iš geriausių tarpinių paslaugų teikėjų, leidžiantis atblokuoti svetaines neatskleisdamas savo tikrojo IP adreso.

5 # - Whoer.net

Whoer.net taip pat yra vienas iš geriausių tarpinių serverių, nes jie apibūdina save kaip greitą atblokavimo sprendimą interneto vartotojams. Vienas pagrindinių veiksnių, didinančių šias galimybes, yra pakankamas serverių, esančių skirtingose ​​šalyse, skaičius.

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

Jums suteikiama galimybė pasirinkti savo pasirinktą serverį iš JAV, JK, Prancūzijos, Nyderlandų, Rusijos ir Švedijos vietų..

Be to, jie leidžia atlikti „ping“ testą, kuris leis sužinoti svetainės, į kurią pateko, ar interneto ryšio reakcijos laiką..

6 # - KProxy

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

„KProxy“ yra nemokamas ir unikalus interneto tarpinis serveris, turintis ir nešiojamą žiniatinklio plėtinį / programą, kurį galima lengvai atsisiųsti iš „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių. Abiem naršyklėms turite atsisiųsti atskirą programą.

„KProxy“ skiriasi nuo kitų anoniminių tarpinių serverių tokiu būdu, kad vartotojams suteikia galimybę paslėpti meniu, kuris palengvina naršymą. Be to, tarpinis serveris teikia 10 serverių skirtingose ​​vietose, taigi, jei vartotojas negali pasiekti turinio iš vieno IP, jis / ji gali persijungti į kitą serverį.

„Chrome“ ir „Firefox“ programų pranašumas yra tas, kad visas žiniatinklio srautas naršyklėje yra anonimiškas, o tai yra savotiška VPN funkcija. Tačiau „KProxy“ nepadeda anonimizuoti srauto ar duomenų iš kitų programų, išskyrus naršyklę, kuriai turite „KProxy“ programą.

7 # - „VPNBook“

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

„VPNBook“ taip pat yra priimtinesnis pasirinkimas, kai ieškote nemokamos tarpinio serverio paslaugos. Naudingiausias dalykas, susijęs su šia tarpinio serverio paslauga, yra tas, kad siūlo neribotą pralaidumą naudojant išmanųjį CDN atkūrimą, nemokamą PPTP ir „OpenVPN“ paslaugas..

„VPNBook“ teikia 256 bitų užšifruotą ryšį ir turi skirtingus serverius, įskaitant Kanadą, JAV ir JAV. Šios vietos suteikia daugiau turinio galimybių, nes šiose šalyse yra daugybė populiarių svetainių. Naudoti šį anoniminį tarpinį serverį yra labai paprasta, nes vartotojui tereikia įvesti URL puslapio viršuje.

Vienas šios nemokamos tarpinės programos neigiamas dalykas yra tai, kad ji leidžia kontroliuoti slapukus ar scenarijus.

8 # - „ProxySite.com“

5 nemokami tarpinių serverių plėtiniai | Geriausi naršyklių atblokavimo tarpiniai serveriai

Skirtingai nuo daugelio anoniminių tarpinių serverių, „ProxySite.com“ yra spartesnis naršymo greitis su visiškai nemokama paslauga. Jis turi patogią vartotojo sąsają ir prieigą prie populiarių svetainių, tokių kaip „Facebook“, „YouTube“, „Twitter“, „Reddit“ ir daugelis kitų.

Be įvairių serverių Europoje ir JAV, jums leidžiama perjungti serverį bet kuriuo metu. „ProxySite.com“ užtikrino SSL šifravimą ir, dar nuostabiau, jis leidžia valdyti slapukus, „javascript“, skelbimus ir kitus objektus jūsų puslapyje. Be to, tai suteikia privilegiją šifruoti URL ir puslapį svetainėje.

Galutinis verdiktas

Visos geriausios tarpinių paslaugų, kurias mes aprašėme aukščiau, yra efektyvios; tačiau mes juos reguliariai atnaujiname ir pridedame naujų, į kuriuos mes reaguojame geriau.

Nemokamas įgaliotasis tarpinis serveris galėtų būti paprastas prieigos prie turinio ir atblokavimo sprendimas. Tačiau jei norite, kad įprastas atblokavimo sprendimas atitiktų privatumo reikalavimus, turite pasirinkti tokį įrankį kaip VPN, kuris suteikia jums anonimiškumą ir užšifruoja srautą.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me