7 „Android“ šifravimo programos užtikrins „Android“ saugesnę

[ware_item id=33][/ware_item]

„Android“ yra labiausiai paplitusi šių dienų mobilioji OS. Taip pat dėmesys skiriamas įsilaužimų išpuoliams, nes tai yra labiau susijęs ir sinchronizuotas įrenginys su jūsų kasdieniu gyvenimu. „Android“ šifravimo programų vadovas padeda apsaugoti „Android“ įrenginį.


Šifravimas kadaise buvo technologija, daug minčių buvo nukreiptos į šnipus ir saugumo tarnybas, tačiau ši technologija tam tikrą laiką buvo žmonių kasdieniniame gyvenime. Atsižvelgiant į platų interneto stebėjimą, jei dar negalvojote apie „Android“ šifravimo programos gavimą, tada gali būti pats laikas apsvarstyti ją.

Kadangi „Android“ OS yra atvirojo kodo, joje pilna spragų ir spragų. Dažniausiai tai yra apgaulė, norint apsilankyti svetainėse, kuriose kenksmingi kodai yra daugialypės terpės failuose, tokiuose kaip atvaizdai, vaizdo įrašai ir raginimai veikti. „Android“ šifravimo programa apsaugo jūsų įrenginį šifruodama duomenų srautą ir uždengdama jūsų pradinės telefono vietos pėdsakus, kurie kitaip yra veikiami įsilaužėlių ir grėsmių..

7 geriausios „Android“ šifravimo programos (atnaujinta 2018 m.)

Pastaruoju metu atsirado daugybė šifravimo programų, skirtų „Android“, kai kurios iš jų yra tiesiog paprastas sukčiavimo apsimetant sukčiavimu reklamos ženklas ir užregistruokite savo duomenis, kad perkeltumėte juos į nežinomus serverius. Kai kurios yra geros „VPN android“ šifravimo programos, tačiau jos teikia ribotą pralaidumą ir greitį. Taigi, kokios yra geriausios nemokamos „Android“ šifravimo programos? mes išvardijome 5 geriausias VPN programas, kurias galima rasti „Google Play“ parduotuvėje:

1 - „NordVPN Android APP“

„NordVPN“ yra Panamoje įsikūrusi įmonė, draugiška skaitmeninio privatumo link. Jis siūlo 256 bitų AES šifravimą su PPTP, L2TP, IPsec, IKEv2 ir OpenVPN saugos protokolais. Ši paslauga teikiama daugiau nei 57 šalyse ir yra paskirstyta daugiau nei 570 serverių vietose.

„NordVPN“ „Android“ šifravimo programa yra labai elegantiška ir patogi vartotojui, o nustatymai yra nesudėtingi, todėl jums nereikia būti profesionalu, kad suprastumėte. Integruotas „IKEv2“ protokolas stebi besikeičiančią tinklo elgseną ir prie jos prisitaiko nenutraukdamas ryšio, ypač kai naudojate viešą „Wi-Fi“.

„NordVPN android“ programa

Serveriai yra suskirstyti į kategorijas pagal tokius poreikius kaip P2P, Ultra Fast TV, Anti-DDoS ir kt., Kurie leidžia geriausiai išnaudoti serverį. Paslauga turi papildomą integruotą „Smart Play“ DNS, kad būtų galima sklandžiai transliuoti vaizdo įrašus. Jei ieškote daugiau saugumo, „NordVPN“ siūlo dvigubą šifravimą (t. Y. „Onion-over-VPN“, „Double VPN“) ir IPv6 / DNS nutekėjimo sprendimus.

Privalumai

Trūkumai

Vieną sąskaitą galima naudoti 6 keliuose įrenginiuose

Greičio sumažinimas dėl dvigubo šifravimo

NE žurnalo politika

„Bitcoin“ mokėjimo palaikymas

P2P leidžiama

Puikus klientų aptarnavimas

Interneto žudymo jungiklis

Apsilankykite svetainėje

2 - „ExpressVPN Android“ šifravimo programa

„ExpressVPN“ yra Britanijos Mergelių saloje įsikūrusi įmonė, nepriklausanti PENKIŲ šalių jurisdikcijai, o tai reiškia, kad NE žurnalo politika yra veiksminga. Jis taip pat siūlo 256 bitų AES šifravimą su SSTP, L2TP, IPsec, PPTP ir OpenVPN saugos protokolais. Ši paslauga išsiplėtė iki 94 šalių su šimtais serverių.

„ExpressVPN“ „Android“ šifravimo programa buvo pertvarkyta, kad ji būtų patogesnė vartotojams ir lengvai naudojama. Funkcijos yra paprastos ir gana automatinės, todėl jums nereikia nieko keisti iš „get-go“. Paslauga turi interneto žudymo jungiklį, kuris sustabdo visą jūsų interneto srautą praradus VPN ryšį, ypač viešajame „Wi-Fi“ tinkle, kad būtų užtikrintas jūsų saugumas.

„expressvpn“ programa „Android“

Serverio pasirinkimas yra automatizuotas ir automatiškai pasirenka artimiausią ir greitąjį serverį; serverį taip pat galite pasirinkti rankiniu būdu ir patikrinti, ar greičio testas yra integruotas į programą. Visi serveriai leidžia naudoti P2P ir transliuoti, todėl neįsigilinkite į serverio pasirinkimo informaciją.

Privalumai

Trūkumai

Vieną sąskaitą galima naudoti 3 keliuose įrenginiuose

Nėra nemokamo bandymo

NE žurnalo politika

„Bitcoin“ mokėjimo palaikymas

P2P leidžiama

Puikus klientų aptarnavimas

Interneto žudymo jungiklis

Apsilankykite svetainėje

3 - „Opera VPN“ programa

„Android“ šifravimo programos „Opera“ vpn

„Opera“ yra pirmoji įmonė, įtraukianti skelbimų blokavimo funkciją į savo interneto naršyklę ir darbalaukyje, ir programoje mobiliesiems. Po skelbimų blokavimo funkcijos ji savo franšizei pristatė visiškai nemokamą VPN paslaugą. Išleidus programą, per kelias savaites parsisiųsta daugiau nei milijonas.

Programa taip pat apima įmontuotą funkciją „skelbimų stebėjimo ir blokavimo priemonė“, kad trečiosios šalys negalėtų jūsų sekti, ir „Wi-Fi“ įrankį, skirtą saugumui patikrinti tinklo stiprumui..

„Android“ šifravimo programa

 • Programuotojas: Opera
 • Būtina naudoti „Android“: 4.0.3 ir naujesnės versijos

4 - „Super VPN“ programa

„Android“ šifravimo programa super VPN

Kinijos kūrėjų „Super VPN“ taip pat yra nemokama neribota pralaidumo ir neribota nemokama bandomoji programa. Tai nereikalauja jokios registracijos ir apsaugo jūsų privatumą. Programa suteikia 21 dienos nemokamą bandomąją versiją, o pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui galite naudoti kiekvieną sesiją 60 minučių. Kai jūsų 60 minučių sesija baigėsi, galite vėl prisijungti, kad kiekvieną kartą gautumėte dar 60 minučių.

„Android“ šifravimo programa

 • Programuotojas: „SuperSoftTech“
 • Būtina naudoti „Android“: 4.0.3 ir naujesnės versijos

5 - „Cloud VPN“ programa

„Android“ šifravimo programos

„CloudVPN“, kurią kadaise mokėjo VPN programa, dabar vartotojams yra visiškai nemokama. Diegiant nereikia jokios registracijos ir pralaidumo apribojimų. „Cloud VPN“ padeda atblokuoti svetaines ir programas, pvz., „YouTube“, „Facebook“, „Twitter“, „NetFlix“ ir dar daugiau. Veikia „Wi-Fi“, 3G, 4G ir visuose mobiliojo ryšio operatoriuose

„Android“ šifravimo programa

 • Programuotojas: Apeiti tinklą
 • Būtina naudoti „Android“: 4.0.3 ir naujesnės versijos

6 - „CyberGhost“ VPN

„Android“ šifravimo programos

Naudojami daugiau nei 7,5 milijono žmonių rodo jo patikimumą tarp žmonių. „CyberGhost“ VPN turi įmontuotą skelbimų blokatorių ir apsaugo nuo kenksmingų svetainių. Tai suteikia neribotą pralaidumą ir greitį ir neregistruoja jūsų duomenų. „CyberGhost“ apeina „Netflix“, „YouTube“, „Facebook“ ir kt. Apribojimus.

„Android“ šifravimo programa

 • Programuotojas: „CyberGhost SRL“
 • Būtina naudoti „Android“: 4.0.3 ir naujesnės versijos

7 - „TunnelBearVPN“

„Android“ šifravimo programos

„Tunnelbear“ VPN taip pat yra dažnas pasirinkimas tarp daugelio „Android“ vartotojų. Tai teikia deramas paslaugas su serveriais iš daugiau nei 20 šalių, tačiau tik 500 MB pralaidumo riba per mėnesį. Ši nemokama programos versija yra gera tik žmonėms, kurie retkarčiais prisijungia prie interneto viešose vietose. Prenumeratos kainos šiuo metu yra 7 USD per mėnesį ir 50 USD per metus.

„Android“ šifravimo programa

 • Programuotojas: „TunnelBear“, Inc.
 • Būtina naudoti „Android“: 4.0.3 ir naujesnės versijos

8 - „BetterNet“ VPN

„Android“ šifravimo programa

Nemokamas amžinai! kaip sako ši programa. „Betternet“ yra plačiausiai naudojama ir paplitusi VPN programa po „Opera“. Tam nereikia jokios registracijos ir jokių skelbimų programoje. Jis siūlo neribotą pralaidumą ir greitį. Tai taip pat apeina „SnapChat“, „Facebook“ ir kitų apribojimus.

„Android“ šifravimo programos

 • Kūrėjai: „Betternet Technologies Inc“.
 • Būtina naudoti „Android“: 4.0.3 ir naujesnės versijos

Išvada

Visada yra daugiau programų, kurias reikia įdiegti. Tačiau tik nedaugelis yra tikri ir patikimi. Kiekvienoje programoje visada bus klaidų, prieš atsisiųsdami bet kurią programą perskaitykite jos naudotojų komentarus ir kūrėjo sąveiką. Tai ne tik suteikia idėją, kaip programa iš tikrųjų veikia, kaip veikia jos serveriai ir ar joje pilna skelbimų. Tai suteiks jums idėjos, kokia rimta programos kūrėjo nuomonė apie jūsų privatumą.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me