Aplenkite IPT greitai ir visam laikui

[ware_item id=33][/ware_item]

Paskutinį kartą atnaujinta 2019 m. Lapkričio 15 d


Manija, kad reikia atsisiųsti torrentus, transliuoti „Netflix“ ar tiesiogiai transliuoti kitus kanalus, IPT verčia riboti pralaidumą. Tai taip pat vadinama „pralaidumo pralaidumu“ arba „interneto mažinimu“.

IPT žino apie jus viską:
• Jūsų tikslas
• Vartotojo adresas
• IP adresas
• Naudotojų apsilankymų svetainėse žurnalai
• Duomenų paketų tipai
• Ryšio tipai
• Greičio laiko skalė kasdien

Ačiū, kad FCC pirmininkas Ajit Pai grąžino grynosios neutralumo sąskaitą, dabar jie gali parduoti jūsų žurnalus ir informaciją reklamos agentūrai, kad gerai sektų jus course, žinoma, skelbimuose.!

Kodėl jie triukšmauja?
Daugybė kitų priežasčių taip pat gali būti susijusios su droseliu. Bet reikšminga yra; kai jie išsiaiškins tą vartotoją; srautiniai aukštos kokybės vaizdo įrašai arba atsisiųskite daugybę „Torrentų“.

Ar VPT su tuo dirbs?
Kai žmonės aptaria „Reddit“ konkrečiai apie šias problemas, taip pat komunikuodami sprendimą tarpusavyje.

Aš išbandžiau su „NordVPN“ ir rado gana gerus rezultatus. Tai taip pat prasminga, jei IPT matote užšifruotą srautą, kaip jie supras, kas tai buvo.

Štai taip VPT padeda atsikratyti IPT filtravimo.

Leiskite įsigilinti į šią temą.

IPT droselių santykis - JAV, JK ir kitose šalyse

Nebūtina, kad greitis visada būtų susijęs su pralaidumo mažinimu.

Tačiau yra didesnė tikimybė, kad jūsų IPT sumažina jūsų interneto greitį, ir tokiu atveju jūs turite žinoti būdus, kaip apeiti IPT atjungimą..

Pagal „M-Lab“ vertinimus, kurie buvo atlikti nuo 2012 m. Gruodžio mėn. Iki 2013 m. Gruodžio mėn. Bent 100 jungčių, droselių srauto normos skirtingose ​​šalyse buvo;

Droselė JAV (14 proc.), JK (28 proc.), Lenkija (35 proc.), Singapūras (53%), Pietų Korėja (74 proc.), ir Malaizija (61 proc.).

Dabar, kai bus parengtas naujas FCC taisyklių rinkinys, 2019 m., Ko gero, jūsų naršymas taps beatodairiška IPT be jokių teisinių kliūčių..

Kas yra „Pralaidumo mažinimas“

Pralaidumo mažinimas yra terminas, naudojamas sumažėjusiam interneto greičiui, kai jūsų interneto tiekėjas tai keičia įvairiomis priemonėmis.

Interneto veikimas pagrįstas dažnių juostos pločio naudojimu, o kai asmuo bando tokius dalykus kaip torrenting ir atsisiųsti srautinį turinį, jūsų IPT sulėtina interneto greitį. Tai leidžia jums patirti pasenusį interneto tipą, kurio ribotas greitis ir turinys yra atsisiunčiamas ilgą laiką.

Interneto tiekėjai dažnai gali laisvai mažinti pralaidumo ribas tam tikruose regionuose, todėl dėl įvairių priežasčių jie taip pat yra skirti individualiam vartotojui.

Tačiau tokios taisyklės kaip naujos FCC plačiajuosčio ryšio taisyklės padidino interneto tiekėjų stiprybes. Daugumai žmonių rūpi, kad jų IPT galėtų pasiekti ir stebėti savo veiklą internete, taip pat galėtų dalytis savo asmeniniais duomenimis su trečiosiomis šalimis..

Todėl jūsų naršymo istorija bus parodyta, kai tik IPT ją perims. Laimei, naršymo istorijos slėpimas nuo IPT gali būti efektyvus sprendimas siekiant išvengti IPT sukėlimo tikimybės.

Turite klausti savęs, ar aš taip pat esu sujaudintas?

Jei susidursite su tokiais rūpesčiais, VPN paslauga būtų geriausias ir paprasčiausias sprendimas jūsų privatumui apsaugoti.

Kai naudojatės VPN paslauga, jūsų interneto paslaugų teikėjas negalėjo išsiaiškinti tokių dalykų kaip turinys, kurį naršote, kai naršote tokiose svetainėse ir kiek laiko praleidžiate ten. Todėl jie negalėjo apriboti jūsų pralaidumo spręsdami dėl sunkių dalykų, kuriuos transliuojate.

Kas yra „Comcast Throttling“?

Populiari interneto tiekėja „Comcast“ panaikino jų pažadą dėl tinklo neutralumo, kai tik FCC paskelbė apie panaikinimą.

Nepaisant šio aiškaus „Comcast“ ketinimų, didžiulis skundų sąrašas patvirtina kaltinimą dėl greičio mažinimo nuo jų pabaigos.

„Comcast“ įsipareigojimas pareiškė, kad svetainės ar kitos internetinės programos nebus apmokestinamos už prioritetinius privalumus. „Comcast“ įsipareigojimas buvo pradėtas dar 2014 m., Kur buvo paminėta, kad „Comcast“ neteikia prioriteto interneto srautui ir nesukuria mokamų greitųjų juostų.

„Tačiau po trejų metų, 2017 m. Balandžio 26 d., Jis buvo panaikintas.

Tačiau bendrovės atstovas nuolatos reikalauja, kad „Comcast“ neketina nustatyti mokamos prioritetų nustatymo praktikos..

Tuo tarpu pažadėjus ką nors pasirašyti raštu ir pasakyti, kad dabartinių planų nėra, yra dvi skirtingos situacijos.

Be to, demokratinės eros tinklo neutralumo taisyklės leido IPT įgyvendinti nulinį reitingą, tačiau su tam tikromis išimtimis.

Bet dabar, panaikinus tinklo neutralumą, visi nulinio reitingo būdai yra teisėti, todėl „Comcast“ taip pat galėtų imti mokestį iš interneto teikėjų už duomenų viršutinės ribos išimtis be jokių teisinių apribojimų..

Tai buvo matyti pastarosiose diskusijose tokiose socialinėse svetainėse kaip „Reddit“. „Comcast“ vartotojai skundėsi lėtu greičiu, kai kankina ir vykdo kitus internetinius reikalus.

ISP triukšmas, kai kankina

„Torrenting“ yra procesas, kuriam reikia greito greičio, nes daugumą torrent failų sudaro didžiuliai duomenys ir juos buvo galima atsisiųsti tik greitai.

Kita vertus, svarbu žinoti, kad reguliarus susidūrimas su lėtu greičiu, o kankinimas gali būti IPT droselio rezultatas.

Yra tam tikros priežastys, dėl kurių IPT gali kliudyti jūsų greičiui, o kankina.

 • Vietinio tinklo serverių apkrova padidėja, kai atsisiunčiate torrent failus arba dalijatės P2P failais.
 • Tam tikruose regionuose yra ribojamas kankinimas, todėl galite praleisti pralaidumo ar greičio apribojimus.

Jūsų IPT nukreipia srautą į srautą dėl tam tikrų teisinių priežasčių, tačiau jie gali nugriauti apkrovą iš savo tinklo serverių. Laimei, yra galimybė išeiti, kai kankina ISP droseliai.

Problema iškyla, kai IPT išsiaiškina jūsų tapatybę stebėdamas jūsų IP adresą, todėl geriausias būdas yra užšifruoti duomenis ir užtemdyti IP adresą kankinant..

Šiam tikslui skirtas VPN yra geriausias pasirinkimas, kokį tik galite turėti. Veiksmingas VPN galėtų jus išgelbėti nuo atskleistos tapatybės, taip pat apsaugo jus nuo kibernetinių grėsmių kankinant.

Kitas faktas, naudojantis VPN tuo metu, kai kankina, yra tas, kad jis suteikia pakankamą spartų failų atsisiuntimo greitį.

Yra keletas išbandytų geriausių „torrent“ VPN, kurie pasižymi patenkinamomis savybėmis, tačiau „ExpressVPN“ turi pranašumą dėl žaibiško greičio.

Kaip VPT apeina IPT

VPN padeda užšifruoti jūsų duomenis ir daro juos neprieinamus IPT. Tačiau VPN, naudojantis saugiais tuneliavimo protokolais, tokiais kaip UDP, L2TP, TCP ir šifravimo algoritmu, daro jūsų duomenis nesąžiningam besidominčiam ISP..

Susijęs straipsnis:Ką mato jūsų IPT, kai naudojate VPN

Kai naudojate VPN paslaugą, kad išvengtumėte IPT pralaidumo apribojimo, jis nukreipia jūsų interneto srautą į jo serverį, kur jo tikrasis IP adresas yra užmaskuotas. Jūsų tikroji vieta taip pat lieka paslėpta nuo IPT ir visų interneto subjektų.

IPN keičiantis VPN daro jūsų tapatybę ir vietą IPT anoniminiais.

Aplenkite ISP droselius iš savo įrenginių

Dėl didžiulės patirties ir padidėjusio interneto greičio kilo interneto vartotojų susierzinimas ir kilo neviltis apeiti IPT..

Žvelgdami į tokias užklausas, mes išfiltravome įvairius būdus, kaip užkirsti kelią IPT.

Tačiau jie visi yra skirti vienam įrenginiui ir nėra visiškai autentiški, kad užtikrintų visišką išgyvenimą nuo greičio mažinimo.

Tačiau VPN turi keletą stiprių pranašumų, palyginti su kita praktika;

 • Su VPN jūs lengvai galėtumėte išspręskite greičio mažinimo problemas kiekviename įrenginyje, užuot įgyvendinę individualius kiekvieno įrenginio sprendimus.
 • Skirtingai nuo sudėtingo vadovo, VPN yra lengva nustatyti, paprasta naudoti ir yra suderinamas su kiekvienu prietaisu tai taip pat siūlo vienu metu prisijungti prie daugiau nei vienos sistemos.
 • Tai suteikia jums platus srautinio turinio pasirinkimas įskaitant populiarius kanalus, tokius kaip „Netflix“, „Hulu“, „HBO“ ir kitus, kurie yra apriboti daugelyje regionų.
 • Dėl kitų sprendimų vėl galite tapti IPT pralaidumo mažinimo auka, tačiau VPN yra nuolatinis sprendimas, kurį galite turėti.

Yra keletas geriausių VPN paslaugų, kuriomis naudodamiesi galite nepertraukiamai naršyti internete. VPT neleidžia interneto paslaugų teikėjams kliudyti jūsų greičiui ir trukdyti naršyti internete.

Tačiau pasirinkdami mokamą VPN prenumeratą turėtumėte būti atsargūs ir pasirinkti VPN teikėją, kuris turi savo DNS serverius. Galite sekti mūsų geriausių VPN paslaugų vadovą. Taip pat yra keletas patikimų VPT, turinčių pakankamą bandomąjį laikotarpį, kad galėtumėte juos išbandyti prieš investuodami pinigus.

Straipsnis, kuris gali padėti: 6 greiti patikrinimai, kaip nustatyti netikras VPN paslaugas

Ar aš esu suvaržytas? Suraskite tai interneto greičio testu

IPT droseliai yra problema, kurią sprendžia dauguma vartotojų visame pasaulyje.

Tačiau kyla klausimas, kokiomis aplinkybėmis jūs žinotumėte, kad jūsų interneto greitį taiko IPT? Arba į klausimą, dėl kurio mane drąsina?

Paprastam interneto vartotojui pralaidumo diapazono sumažinimas gali būti neaiškus supratimo klausimas. Dažniausiai interneto greičio problemos kyla dėl didelių atsisiuntimų ar žiūrint sunkų turinį.

Mes jums papasakosime apie kai kuriuos metodus ir interneto greičio testą, siekiant aptikti IPT trapumą.

(1) - Įprasta Interneto greičio testas

apeiti isp droseliu

Norėdami nustatyti savo interneto greitį, dauguma interneto tiekėjų nustato pralaidumo ribą ant tam tikro slenksčio ir, kai tik paspausite, jūsų ryšio greitis sumažės..

Greičio testas yra technika, kuria naudodamiesi galite patikrinti, ar jūsų IPT nustato jūsų interneto greitį, nes dauguma IPT tai daro. Greičio tikrinimui yra daugybė įrankių, tokių kaip speedtest.net arba testmy.net.

Dauguma vartotojų skundžiasi, kad mėnesiui pasibaigus, jų naršymo greitis sulėtėja. Norėdami lengvai palyginti, kiekvieną savaitę turite patikrinti savo interneto greitį. Tokiu būdu jūs lengvai pastebėsite, kada jūsų interneto greitis yra sumažintas.

Be to, greičio testas pasakys jums apie jūsų maksimalų pralaidumą, kai tik jį naudosite, kad galėtumėte apeiti droselinį srautą.

(2) - Turėtų būti naudojamas interneto sveikatos testas

isp throttling - sveikatos tinklas

Bet kokį interneto trūkumą ar IPT trūkumą būtų galima nustatyti naudojantis interneto sveikatos tyrimo priemone. Naudodamas infrastruktūrą ir kodus iš „M-labs“, jis siunčia srautą į įrenginį, veikiantį kaip matavimo taškas ne jūsų IPT tinkle.

Taigi, galima aptikti bet kokį apribojimą tarp jūsų IPT ir matavimo taško. Jei tai rodo didžiulį prieštaravimą tarp dviejų, tai yra IPT susitraukimo ženklas.

Tačiau jei norite atitikties, nei turėtumėte patikrinti rezultatus maždaug per savaitę ar ilgiau, kad galėtumėte imtis geresnių priemonių susidurti su IPT.

(3) - interneto greičio testui naudokite „Glasnost“

IPT droseliai - eismo stebėjimas

Įvairių tipų interneto srauto efektyvumą buvo galima patikrinti per „Glasnost“. Galite pasirinkti iš P2P programų („BitTorrent“, „eMule“, „Gnutella“), standartinių programų (el. Paštas, HTTP, SSH perdavimas, „Usenet“) ir vaizdo įrašų pagal pareikalavimą programas („YouTube“). „Glasnost“ užtrunka maždaug aštuonias minutes, kad būtų galima stebėti šių tipų srautus, tikrinant pralaidumą tarp jūsų kompiuterio ir atitinkamų serverių.

IPT, norėdami pateisinti savo funkcijas, prašo pralaidumo pralaidumo kaip „sumažinti tinklo perkrovas“ arba „valdyti tinklo srautą“. Tačiau tai tik būdas juos apginti. Bet jei nerimaujate dėl savo interneto privatumo, galite užkirsti kelią IPT įjungimui per VPN.

Apeiti IPT droselius be VPN

Dauguma interneto vartotojų skundžiasi, kad piko metu, kai dauguma žmonių naudojasi internetu, patiria lėtą greitį.

Tai gali priversti juos susidurti su lėtu atsisiuntimo greičiu, ryšio nutrūkimu ir srautinio perdavimo vėlavimu.

Jūs galite būti vienas iš tokių rūpesčių, tačiau užuot nerimavę, turėtumėte išbandyti rankinį būdą apeiti IPT greičio mažinimo veiksmus atlikdami šiuos veiksmus..

 • Spustelėkite pradžios meniu „Microsoft Windows“.
 • Tada ieškos juostoje ieškokite Bėk. Ir spustelėkite pateiktą parinktį.
 • Dabar iššokančiame paleidimo lange įveskite MSC.
 • Pamatysite langą pavadinimu „Vietos grupės politikos redaktorius“. Čia spustelėkite Kompiuterio konfigūracija> Administraciniai šablonai> Tinklas> „QoS“ paketų planavimo priemonė> Apribokite rezervuojamą pralaidumą.
 • Po to jums bus pateiktas langas Ribinis rezervuotas pralaidumas. Dabar spustelėkite „Pralaidumo riba%, 0 tipas ir paspauskite Gerai.
 • Tada grįžkite į pradžios meniu ir paspauskite parinktį Kontrolės skydelis iš parinkčių sąrašo dešinėje.
 • Dabar spustelėkite Tinklas ir internetas> Tinklo ir dalinimosi centras> Pakeiskite adapterio nustatymus (kairėje pusėje)
 • Kairiuoju pelės mygtuku spustelėkite Vietinis ryšys ir pasirinkite savybes apačioje.
 • Čia turite pažymėti, kad pažymėtumėte parinktį „4 interneto protokolo versija (TCP / IPv4)'.
 • Dabar paspauskite skirtuką Bendra ir pakeiskite savo DNS serverio parametrus kaip;

Pageidaujamas DNS serveris: 8.8.8.8

Alternatyvus DNS serveris: 8.8.4.4

Spustelėkite Gerai ir uždarykite visus atidarytus langus. Galiausiai, naršydami galėtumėte palyginti greičiau naršyti.

Nors atsisiųsdami ir transliuodami duomenis gausite daug greičio, jei nesate prisijungę prie VPN, galite patirti panašų greitį.

Apeiti ISP duomenų dangtelį naudodamas VPN?

Duomenų riba yra pralaidumo apribojimas, kurį per mėnesį jūsų duomenų pakete įgyvendina arba paskiria IPT teikėjai.

Jei naršydami ar atsisiunčiant internetą jaučiate lėtą ryšį ir ryšį, tai gali būti jūsų pralaidumo kvotos priežastis.

Kai kurie IPT suteikia jums atsipalaidavimo, kai pasibaigs jūsų duomenų saugykla, jie nenutrūks jūsų ryšys, tačiau sumažins jūsų ryšio greitį, kad sulauktų dėmesio, o tai taip pat laikė IPT atleidimą.

Kita vertus, jei mes kalbame apie VPN, tai iš tikrųjų neturi nieko bendra su jūsų pralaidumu. VPT ką tik perkėlė jūsų duomenis užšifruotais šifruotais tuneliais, naudos pralaidumą.

Naudodamas VPN, jūsų IPT teikėjas gali matyti srautą, tačiau dėl šifravimo jie nemato, kas tai yra.

Kaip išvengti IPT droseliavimo „Android“

„Android“ yra tai, kas į galvą ateina mums galvojant apie labiausiai naudojamą išmanųjį telefoną visame pasaulyje. Tai yra labiausiai įmanoma ir efektyviausia naudoti nepriklausomai nuo vartotojo tipo, turinčio pagrindinę išmaniųjų telefonų operacinę sistemą.

Susijęs straipsnis:geriausia „VPN“ programa „Android“

Tačiau „Android“ vartotojai taip pat susiduria su IPT atleidimu, kai jie viršija duomenų ribą. Dėl tokio interneto tiekėjų elgesio klientams tenka susidurti su nutrauktu atsisiuntimu ir lėtu interneto greičiu. VPT galėtų padėti „Android“ vartotojams išvengti tokių IPT trikdžių.

Tai yra keli veiksmai, kurių gali atlikti „Android“ vartotojas, norėdamas greičiau atsisiųsti filmus, žaisti žaidimus ir daug kitų srautiniu būdu perduodamų dalykų.

 1. Pasirinkite geriausią aukščiau pateiktą VPN paslaugą
 2. Užsiregistruokite pasirinkto VPN oficialioje svetainėje
 3. Savo „Android“ telefone atsisiųskite programą
 4. Norėdami prisijungti, naudokite VPN, pasiekite jį ir pridėkite savo kredencialus
 5. Po sėkmingo prisijungimo pasirinkite tinkamą serverį.

Galiausiai, kai baigsite sėkmingai užsiprenumeruoti VPN, patikrinkite naršymo greitį „Android“, kuris tikrai būtų spartesnis nei anksčiau.

Kaip aplenkti droselius „T-mobile“

Vienas didžiausių vardų telekomunikacijų srityje, „T-mobile“ savo vartotojams pateikia puikų paketų planą ir efektyvias funkcijas. Tačiau naudojant šias savybes „T-mobile“ vartotojams kyla trūkumų, kai jie viršija duomenų ribą ir turi susidurti su lėtu greičiu. Norėdami įveikti šį greičio susierzinimą žiūrėdami filmus, turite atlikti šiuos veiksmus, kurie yra labai naudingi.

Norint išvengti „T-mobile“ droseliavimo, reikia atlikti šiuos veiksmus:

 1. Pasiekite „Android“ telefono ar planšetinio kompiuterio meniu
 2. Eikite į nustatymus>Belaidis & Tinklas
 3. Spustelėkite „Mobilieji tinklai“
 4. Tada spustelėkite Prieigos taškų pavadinimai ir pasirinkite „T-Mobile APN“
 5. Slinkite žemyn, kol pamatysite APN tipą. Bakstelėkite APN tipą, norėdami jį redaguoti ir tiesiog pridėkite „Dun“ pabaigoje, kaip parodyta žemiau.

Atlikę šiuos veiksmus, grįžkite atgal, paleiskite telefoną iš naujo ir paleiskite iš naujo. Dabar galėtumėte mėgautis greitu atsisiuntimu ir naršymu, nesijaudindami dėl duomenų ribos.

Kaip apriboti iPhone droseliavimą

Kai kalbame apie „iPhone“, tai yra populiariausias ir daugiausiai dėmesio reikalaujantis išmanusis telefonas pasaulyje. Nepaprastos savybės, nuostabus dizainas ir tvirta aparatinės įrangos konfigūracija išskiria jį iš kitų.

Tačiau „iPhone“ taip pat nepateikia jokių atsargumo priemonių ar funkcijų, leidžiančių sustabdyti IPT trapumą. Be to, „iPhone“ vartotojai skundžiasi lėtu greičiu, kai atsisiunčia ir transliuoja srautą, greičiausiai dėl to, kad interneto tiekėjai kliudo.

Norėdami susidurti su šia problema ir mėgautis greitu internetu, „iPhone“ vartotojai turėtų naudoti aukščiau pateiktą patikimą VPN.

Štai keli paprasti veiksmai, kuriuos „iPhone“ vartotojas galėtų atlikti, kad išvengtų IPT.

 1. Gaukite vieną geriausių „iPhone“ VPN paslaugų
 2. VPT teikėjo svetainėje sukurkite paskyrą
 3. savo įrenginyje atsisiųskite ir įdiekite pasirinktą VPN
 4. Paleidę VPN sėkmingai įdiegę, pasirinkite bet kurio užjūrio šalies VPN serverį.
 5. Galiausiai patikrinkite greitį atlikę šiuos veiksmus, kad užtikrintumėte geresnį aptarnavimą.

Dabar atlikę visus šiuos veiksmus, tikėkitės, galėsite mėgautis žymiai geresniu naršymo ir atsisiuntimo greičiu.

Kaip apeiti IPT droselius "Windows"

Aplenkite IPT greitai ir visam laikui

Kadangi išmaniųjų telefonų vartotojai susiduria su interneto greičio problemomis, daugelis nešiojamuosius ir asmeninius kompiuterius naudojančių žmonių skundėsi dėl atidėto atsisiuntimo ir lėto interneto greičio. Pats svarbiausias žingsnis vartotojams yra interneto greičio testas, išjungus visas fono programas.

Susijęs straipsnis: geriausia VPN programinė įranga, skirta „Windows 10“ ir naujesnėms versijoms..

Tačiau greitis, kurį jie matė anksčiau, bus tikrai lėtesnis, kai sėkmingai atsisiųsite ir pradėsite naudoti vieną iš aukščiau pateiktų gerbiamų VPN..

Kai kurie kiti patarimai taip pat gali būti naudingi apeinant IPT droselius ir padidinant naršymo greitį.

 1. Chromą naudojantys vartotojai galėtų lengvai sumažinti duomenų naudojimą, įgalinę duomenų glaudinimą. Šiuo atžvilgiu būtų galima žengti duotus veiksmus;
 2. Eiti į Nustatymai
 3. Spustelėkite Pralaidumo valdymas
 4. Tada spustelėkite Sumažinkite duomenų naudojimą ir pažymėti įgalinti glaudinimą
 5. Naudodamiesi duomenų taupymo režimais, lengvai išvengsite droselio problemos kitose naršyklėse, tokiose kaip „Opera“ ir „Safari“, o tai taip pat sumažina duomenų sunaudojimą.

Straipsnis: Geriausia saugi naršyklė - 5 geriausi pasirinkimai

Venkite peeringo, nes ISP sukietėja

Kartais bendravimas atrodo naudingas, nes tai padeda išvengti minios. „Peering“ yra būdas per du prijungtus IPT apsikeisti tinklo srautu. Tačiau šis bendravimo procesas kartais sukelia interneto tiekėjų susidūrimus dėl srauto santykio.

Tai gali sukelti lėtą greitį, kai transliuojate sunkias paslaugas, tokias kaip „Netflix“ ar HBO. Tai atsitinka, kai vienas teikėjas suteikia daugiau pralaidumo apribojimų, o kitas pasiūlo sumažina pralaidumą.

Kadangi, siekiant išvengti šios problemos, VPN veiksmingai jums padės ir gali nužudyti IPT diegimą, atsirandantį dėl bendravimo. VPN perduoda jūsų duomenis per VPN serverį, o ne jokiam kitam interneto tiekėjui. Atliekant šį procesą jūsų srautas lieka nenustatytas, taip pat galima būtų sumažinti sumažintą pralaidumo ribą.

Naudodamiesi VPN neabejotinai padidintumėte ir spartų naršymą.

Kaip išvengti torrentų & Srautinės paslaugos IPT atjungimas

IPT stebi tokias populiarias paslaugas kaip „Netflix“, „BBC iPlayer“, „HBO DABAR“ ar „Hulu“ ir vartotojo naudojamą kankinantį turinį. Kai tik interneto paslaugų teikėjai pastebi, kad šios paslaugos daug naudojamos, jie riboja vartotojo pralaidumą ir lemia greitį.

Tačiau norint sklandžiai vykdyti ir atsisiųsti tokias paslaugas kaip torrentas ir intensyvus srautinis internetinis perdavimas, reikia didelio greičio ir padidinto pralaidumo. Vis dėlto interneto tiekėjas teigia, kad jis sukėlė triukšmą mažindamas. Tačiau tikroji priežastis yra ta, kad pasiekę IPT nustatytą ribą, jie gauna pranešimą apie sunaudotų duomenų kiekį.

Bet jei norite lengvo sprendimo, kaip išvengti IPT trapumo garuojant ir naudojant torrentą, VPN būtų puikus pasirinkimas. Naudojant „torrent“ VPN, jūsų interneto greitis būtų pakeistas, o srautas eitų per neužpildytą kelią.

Kodėl tariama, kad dažnių juostos pločio mažinimas yra neteisingas žingsnis

Tinklo neutralumo taisyklės, kai pasaulyje suteikiama tokia svarba reikšmė, nei interneto paslaugų teikėjo atleidimas, tikrai būtų laikomos bloga praktika. Tinklo neutralumo taisyklės atgraso interneto tiekėjus, nesuteikiančius visiems lygių galimybių. Pagal šias taisykles kainos, duomenų kiekis ir prieiga prie kiekvienos svetainės neturėtų skirtis. Tačiau naujasis tinklo neutralumo taisyklių pasiūlymas galėtų visiškai panaikinti šiuos įsakymus, kurie yra šiek tiek susiję.

IPT išstumia vartotojų greitį yra akivaizdus įgyvendintų tinklo neutralumo taisyklių paneigimas. Būtent tai verčia vartotojus galvoti apie apeinant IPT atleidimą, nes jiems suteikiama daugiau galių valdyti naršymo greitį. Norėdami susidurti su problema, daugelis vartotojų pereina prie VPN technologijos.

Be to, IPT taktika, kuria siekiama pabloginti kitas srautinio perdavimo paslaugas, yra ta, kad jie siūlo vartotojams savo srautinio perdavimo turinį. „Netflix“, norėdama išvengti nereikalingo jų turinio, sumokėjo pinigus daugeliui interneto tiekėjų. Taigi, jei norite išvengti tokio susierzinimo dėl greičio kritimo, VPN yra tinkama galimybė sklandžiai transliuoti..

Problemos, su kuriomis vartotojai turi susidurti dėl IPT droskinimo

Dėl interneto paslaugų teikėjo atjungimo vartotojai susiduria su daugybe problemų, kurios juos gąsdina ir kelia nerimą. Stebėjome ir išanalizavome tas užklausas, kuriomis dažniausiai skundžiasi vartotojai. Norėdami susidurti su tokiomis erzinančiomis problemomis, mes pasiūlėme sprendimus, kurie jums padės išvengti IPT sukliudymo.

Čia pateikiamos kelios problemos, su kuriomis susiduria interneto vartotojai;

Dabartinis pralaidumo diapazono mažinimas naudojantis viešaisiais tinklais

Viešąjį tinklą sudaro interneto ryšys, prieinamas kavinėse, švietimo institutuose, turguose, restoranuose, oro uostuose ir kitose viešose vietose. Tokiose vietose pralaidumas yra ribotas, kad būtų pašalinta apkrova iš serverių.

Norėdami tai padaryti, mes siūlytume jums patikrinti, ar kiti vietos žmonės susiduria su tokia problema, ar ne. Jei ne, tuomet turite išvalyti naršyklę, kaip minėta aukščiau. Bet jei kiti taip pat susiduria su tokia problema, greičiausiai jūsų ryšys nutrūks.

Norint išvengti tokios problemos, efektyviausias būdas yra naudoti VPN, kuris padidintų greitį ir išsaugotų jūsų duomenis nuo įsilaužimo iš viešojo „Wi-Fi“ tinklo..

Lėtas greitis naudojant „Xbox Live“ & Internetiniai žaidimai

Žaisdamas internetinius žaidimus ir naudodamas „Xbox“, vartotojas nuolat naudojasi duomenimis ir tokioje situacijoje IPT dažniausiai sumažina interneto greitį. Be to, internetinių žaidimų metu kyla ping-spike ir delsos problemos.

Jūsų internetinė veikla ir duomenys turėtų būti užšifruoti, kad įsilaužėliams ir IPT jie būtų neprieinami ir būtų išvengta tokių „ping-spike“, „vėluojančių problemų“ ir „DDOS“ išpuolių. Šiuo atžvilgiu geriausias būdas užšifruoti visus jūsų duomenis yra VPT. Be to, galėtumėte mėgautis internetiniais žaidimais, „Xbox“ laikmenomis ir dar daugiau.

Bet čia vartotojams siūlytume pasirinkti VPN, turintį didelę serverio aprėptį, kad galėtumėte mėgautis internetinių žaidimų, kuriems nereikia vėlavimo,.

Išvada

IPT trikdantis vartotojo tinklas yra veiksmas, kurį neigia beveik kiekvienas interneto vartotojas. Be to, tai kelia vartotojams susierzinimą ir nusivylimą. Tačiau norint apeiti IPT atleidimą, VPN būtų naudingas vartotojams.

Norėdami turėti geresnes VPN paslaugas, turėtumėte pasirinkti patikimą ir populiarų VPT, kuris veiksmingai palaiko klientus. Aukščiau išvardytos geriausios VPN paslaugos yra tos, iš kurių galėtumėte pasirinkti puikią interneto naršymo patirtį. Šios VPN paslaugos palaiko aukštą klientų privatumo ir saugos protokolą.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me