Australijoje vykdomas duomenų saugojimas – Štai kaip apsisaugoti

[ware_item id=33][/ware_item]

„Įsibrovusio duomenų stebėjimo“ skaičiavimas pasibaigė po 18 mėnesių termino ir nuo šios dienos kiekvienas IPT ir „Telco“ Australijoje privalės saugoti kiekvieno Australijos kliento metaduomenų duomenis mažiausiai 2 metus..


2015 m. Spalio mėn. Australijos parlamentas priėmė metaduomenų saugojimo įstatymą ir visiems ISP ir „Telco“ pramonei suteikė 18 mėnesių laikotarpį suformuluoti įsakymų įgyvendinimo ir jų laikymosi strategiją. Šie įsakymai buvo vadinamoji „atsargumo priemonė“ nacionaliniam saugumui kovoti su terorizmu, o tai tik apgaulė privatumo gynėjų nuomone.

Tokio ilgio priežastis yra žiūrėti į kiekvieną Australijos asmenį per teisėsaugos organus be jokių orderių. Praėjusiais metais aš papasakojau progresyvią istoriją apie Australijos duomenų saugojimą, kad federaliniai departamentai, kuriems nėra suteikta prieiga prie metaduomenų, apeina duomenų saugojimo sąskaitos apribojimus, paprašydami Australijos federalinės policijos (AFP) atlikti darbą už juos..

Ką tai reiškia daugiau nei 2500 paskirtų 21 teisėsaugos agentūrų biurų ir neleistinų federalinių departamentų, visą parą prieigą prie jūsų asmeninės informacijos apie narkotikų nusikaltimus vietoje saugumo operacijų, kaip teigė dr. Robbas Nichollsas iš NSW universiteto.

Kaip atrodo jūsų MetaData?

Kadangi „Telco“ ir IPT privalo saugoti duomenis Australijoje, jūsų informacija gali apimti:

#GetaVPN Kaip atrodo metaduomenys: https://t.co/WxoF7VjMXX pic.twitter.com/pT2JNbG7nx

- Rosie Williams (@Info_Aus) 2017 m. Balandžio 13 d

 • Jūsų vardas ir adresas.
 • Visa informacija apie mobiliuosius telefonus ir programas, įskaitant jūsų SIM mobiliojo telefono numerį.
 • Bet kokio ryšio per el. Paštą, VoIP, socialinę mediją, žinučių siuntimo programas, svetaines, mobilųjį telefoną data ir laiko žymos.
 • Jūsų bendravimo gavėjas.
 • Visa išsami el. Pašto informacija, išskyrus turinį.
 • Prie interneto prijungtų įrenginių (įskaitant mobiliųjų telefonų bokštus ir „Wi-Fi“ interneto prieigos taškus) vieta ir dar daugiau…

Tokie neskelbtini duomenys, kurie nepastebimi, pavyzdžiui, patentuotuose silosuose, mes prarandame pranašumus, kuriuos galėtume suvokti, jei turėtume tiesioginę šių duomenų kontrolę ir pasirinkome bei su kuo jais dalintis, sakė seras Timas Bernersas-Lee..

Kaip apsaugoti savo privatumą?

Štai kaip galite apsaugoti savo privatumą nuo Australijos duomenų saugojimo įstatymo.

Virtualūs privatūs tinklai

2017 m. Balandžio 13 d. Pažymėta kaip #GetaVPN „Digital Rights Watch“ teikia tiesioginį sprendimą, neleidžiantį interneto paslaugų teikėjams saugoti jūsų informacijos skirtukus, tada mokamos VPN prenumeratos suteikia būtiną jūsų duomenų privatumo apsaugą..

VPN - virtualūs privatūs tinklai - užšifruoja jūsų komunikacijos duomenis naudodamas 256 bitų AES šifravimą, kuris yra nepalaužiamas, tačiau norint jį sunaikinti naudojant brutalios jėgos ataką prireiktų 1 milijardo metų. Tai taip pat keičia jūsų IP suklastotu, todėl niekam nebeįmanoma sekti jūsų ryšio su jumis.

Tačiau pasirinkdami mokamą VPN prenumeratą turėtumėte būti atsargūs ir pasirinkti VPN teikėją, kuris turi savo DNS serverius. Galite pasirinkti pramonėje pirmaujančius VPN tiekėjus, tokius kaip „NordVPN“, „ExpressVPN“, ir PureVPN kuriais žmonės labai pasitiki visame pasaulyje, daugiausia dėl:

 1. Įsikūrusi už FIVE EYES šalių (t. Y. Australijos, Kanados, JAV, Jungtinės Karalystės ir Naujosios Zelandijos) jurisdikcijos ribų.
 2. Griežta NE (srauto / metaduomenų) LOG politika (tai reiškia, kad visi išvestiniai duomenys yra nedelsiant siunčiami į / dev / null paslėptą katalogą - nurodo „NordVPN“).
 3. Užšifruokite savo ryšį ir visą interneto srautą naudodami 256 bitų AES šifravimą ir „OpenVPN“ saugos protokolą.
 4. Turi privatų DNS (tai reiškia, kad visi tavo duomenys nukreipiami per privatų DNS, o ne per IPT DNS).
 5. Išskirtinės saugos funkcijos, tokios kaip TOR-over-VPN (NordVPN) ir Split Tunnel (PureVPN).

TOR tinklas

TOR yra savanorių teikiama tarnyba, veikianti saugiame TOR tinkle. Australijos vartotojai gali prisijungti prie TOR tinklo naudodamiesi TOR naršykle, kuri neleidžia interneto duomenų saugoti. Kadangi duomenys eina per savanorių šliuzus (mazgus), todėl naršymas internete vyksta lėtai, o privatumo apsauga ribojama tik naršykle, o likęs tinklo srautas tebėra saugomas IPT.

Jei norite TOR apsaugos, bet nenorite pakeisti savo naršyklės, galite pasirinkti „NordVPN“ nes teikia savo paslaugoms TOR-over-VPN funkcijas.

Mobiliosios SMS ir skambučiai

Metaduomenų rinkimas yra sena ir tyli vyriausybių praktika visame pasaulyje ir, deja, jūs negalite to išvengti. Tačiau galite perkelti savo skambinimo ir trumpųjų žinučių siuntimo įpročius į labiau užšifruotas pranešimų siuntimo programas, tokias kaip „Signal“, „Telegram“, „Wickr“ ir „WhatsApp“, kurios yra labiau privačios..

Jei naudojatės internetu per savo mobiliojo ryšio operatorių, rekomenduojama naudoti VPN, kad būtų užšifruotas visas mobiliojo interneto srautas. Be to, jūsų naudojamos programos siunčia mobiliesiems skirtą informaciją tų programų kūrėjui, todėl prieš atsisiųsdami programas visada atsisiųskite iš patikimo šaltinio ir kūrėjų bei perskaitykite jų privatumo politiką. .

El. Pašto apsauga

Kadangi Australijos duomenų saugojimo sąraše yra el. Pašto stebėjimas, todėl el. Laiškus būtina apsaugoti nuo IPT. Aš rekomenduočiau jums kreiptis į saugesnį el. Pašto paslaugų teikėją, pavyzdžiui, „Protonmail“ ar „Tutanota“. Tačiau kadangi mes taip integruoti į „Gmail“, kad gali būti sunku atsisakyti. Norėdami pridėti šifravimą prie „Gmail“, galite įdiegti nemokamą „Google Chrome“ plėtinį pavadinimu „Mailvelope“, kuris užšifruoja jūsų el. Laišką naudodamas „OpenPGP“ šifravimą. Kol esate prie jo, visur savo naršyklėje galite įdiegti HTTP, kad priverstumėte svetaines užšifruotus sertifikatus.

Socialinės medijos sekimo apsauga

Nors Australijos duomenų saugojimo įstatymai yra po jūsų metaduomenų, socialinės žiniasklaidos platformos taip pat yra jūsų informacija analizės tikslais ir norint parodyti jums taikomus skelbimus..

#GetaVPN korporacijos ir jūsų duomenys https://t.co/q1iG5YNVE5 pic.twitter.com/CGZ8LCj8Wr

- Rosie Williams (@Info_Aus) 2017 m. Balandžio 13 d

Norėdami užkirsti kelią socialinės žiniasklaidos stebėjimui, galite įdiegti plėtinius, tokius kaip „Atsijungti“ arba „Privatumo ženklelį“, kurie siunčia užklausas „nesekite manęs“ ir blokuoja visus stebėjimo URL.

Išvada

Kadangi Australijoje duomenų saugojimas yra veiksmingas ir veikia visu pajėgumu, todėl jūsų atsakomybė turi būti jūsų informacijos apsauga. Kaip aptarta anksčiau neatidėliotinas sprendimas yra tam, kad būtų apsaugota jūsų informacija, ir tada ieškokite kitų galimybių. Vykdydami šią praktiką galite žymiai sumažinti duomenų saugojimo galimybę IPT ir „Telcos“.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me