Dabar anoniminis naršymas internete yra lengvas

[ware_item id=33][/ware_item]

Stebėjimo veikla, daugumos vyriausybių stebėjimo praktika ir vis populiarėjančios galingos kibernetinės atakos, tokios kaip „WannaCry“, „NotPetya Ransomware“, „Equifax“ pažeidimai ir kitos, sukūrė priemonių, kurios galėtų išvengti tokios rizikos ir suteikti jums privatų bei anoniminį naršymą, poreikį..


Yra daugybė anoniminiam naršymui skirtų priemonių; vis dėlto didžiausias rūpestis yra; ar jie visi dirba? Ar visos šios yra saugios ir kurias verta apsvarstyti?

Daugelis interneto vartotojų nežino įvairių internete esančių pažeidžiamų veiksnių. Todėl prieš apsvarstydami saugos įrankį, kuris apsaugo jus nuo internetinio stebėjimo, turite žinoti, kaip jūsų duomenims gresia pavojus.

Metodai, naudojami vartotojams sekti naršant

Internetinių paslaugų teikėjai, vyriausybės, duomenų sraigtasparniai ir net svetainės naudoja įvairius metodus, kad galėtų sekti jūsų naršymo informaciją. Tačiau dažniausiai aptariami beveik visi individai.

IP adresas

Įrenginio IP adresas visada yra matomas, kol jo neužtikrina jokie įrankiai, tokie kaip VPN ar kiti. Tuo naudodamiesi kiekvienas galėtų išgauti informaciją iš jūsų buvimo vietos, jūsų lankomų tinklalapių ir kitų tokių duomenų.

IP yra interneto vartotojų tapatybė, kurią jiems suteikia jų interneto tiekėjas. Šie skaičių rinkiniai yra skirtingi kiekvienam asmeniui. Todėl tam tikroje svetainėje apsilankiusį asmenį IPT galėtų lengvai sekti.

Svetainės internetinės sąskaitos

Kai prisijungiate prie tokių svetainių kaip „Google“ ar „Facebook“, nei tų svetainių įmonės galėtų jus sekti. Be to, mygtukas „Panašus“ arba tokios funkcijos, kaip „Google Analytics“, gali būti stebėjimo šaltinis toms įmonėms ir yra anoniminio naršymo kliūtis..

Vartotojo internetiniai pirštų atspaudai

Internetiniai pirštų atspaudai yra informacija apie vartotoją, kai jis prašo svetainės, kuri siunčiama į interneto serverį. Čia pranešama apie jūsų lankomą svetainę, naršyklę, iš kurios pateksite į svetainę, operacinę sistemą ir net jūsų skiriamąją gebą. Nors jūsų informacija nebūtinai skiriasi nuo kitų, vis dėlto ji gali būti naudojama jums sekti.

Svetainių slapukai

Kiekvienoje svetainėje, kurioje lankotės, yra slapukų, kuriuose saugoma jūsų svetainės veikla, įskaitant informaciją apie jūsų pageidavimus. Tai dažnai naudinga naršant, tačiau ji taip pat naudojama siekiant sekti tikslinę reklamą ir užima visus jūsų duomenis, o tai yra dominuojanti technika norint panaikinti anoniminį naršymą..

Dabar anoniminis naršymas internete yra lengvas

Kai kurios svetainės informuoja vartotojus apie jų stebėjimo slapukus, tačiau daugelis jų laiko paslaptį.

4 veiksmingos anoniminio naršymo priemonės

Kaip jau buvo minėta anksčiau, kiekviena priemonė turi skirtingą tikslinį sprendimą, kuris kitais aspektais nėra efektyvus. Nepaisant to, interneto vartotojas galėjo pasirinkti šias anonimines naršymo priemones pagal savo poreikius ir tam; jie turi tiksliai žinoti apie tai. Čia yra keletas metodų, kuriuos anonimiškumo ieškotojai naudoja asmeniniam naršymui.

Asmeninė naršyklė

Privatus naršymas yra tada, kai vartotojas atidaro naują atskirą langą iš savo prijungtos naršyklės. Kiekviena naršyklė turi skirtingą pavadinimą privačiam naršymui, pvz., „Inkognito“ režimas „Chrome“ arba „Privatus“, skirtas „Internet Explorer“. Jie visi veikia tokiu pat būdu, ty sustabdo jūsų lankomų svetainių stebėjimą ir neprideda jų prie naršyklės istorijos.

Dabar anoniminis naršymas internete yra lengvas

Kai naršote anonimiškai, jūsų sąskaitos, prisijungusios iš kitų naršyklės langų, tuo nebus sujungtos. Todėl privati ​​naršyklė nestebi jūsų lankomose svetainėse, o naršydami slapukai nėra matomi.

Tačiau kai kurios iš saugiausių naršyklių gali būti geresnis sprendimas privačiam naršymui, nes jose yra daug papildomų funkcijų, palyginti su įprastos naršyklės privačiu režimu..

Sustabdykite svetainės stebėjimą

Daugelis vartotojų įjungia „nesekti“ parinktį iš naršyklės nustatymų. Tačiau įgalinus šią funkciją neužtikrinama, kad svetainėje nebus stebima jūsų veikla internete. Vartotojams, norintiems išlikti anoniminiams, naudojant tokią pasirinktinę kontrolę, suteikiama galimybė pasirinkti savo privatumą.

Deja, svetainių, kurioms rūpi vartotojo pasirinkimas, yra labai mažai. Be to, ši funkcija nelabai padeda užtikrinti naršymo privatumą.

Kadangi kai kurie privatumo plėtiniai, tokie kaip „Ghostery“ ir „Privatumo ženkleliai“, gali užkirsti kelią stebėjimui. Per juos vartotojas galėjo savo nuožiūra blokuoti tokius stebėjimo įrenginius.

VPN sprendimas - puikus įrankis

VPN yra efektyviausias privatumo sprendimas, kuris ne tik suteikia jums anoniminį naršymą, bet ir užšifruoja jūsų duomenis, atblokuoja svetaines ir apribotą turinį, leidžia torrenting ir P2P failus dalintis kartu su daugybe kitų privilegijų..

Duomenų šifravimas apsaugo jus nuo kibernetinių atakų ir duomenų šnipinėjimo programų. Vartotojo interneto srautas praeina per VPN serverį, tokiu būdu keičiant jo IP ir užšifruojant interneto srautą. Todėl daugelis VPN vartotojų, turinčių tą patį IP adresą, negali būti atsekami per jų IP.

Interneto vartotojo IP adresas yra įrankis, per kurį IPT ar bet kuris kitas duomenų sraigtas gali stebėti visą jo veiklą internete. Tačiau IP adresas yra būtinas, kitaip asmuo negalės naršyti ar valdyti interneto. Todėl VPN suteikia jums anonimiškumą užmaskuojant tikrąjį IP adresą nuo netikro.

Vis dėlto tai visiškai netrukdo sekti. Jei esate prisijungę prie internetinės paskyros, tokios kaip „Google“ ar „Facebook“, šios įmonės galėtų stebėti jūsų veiklą per tą paskyrą. Be to, svetainės slapukai gali veikti esant VPN.

Dabar anoniminis naršymas internete yra lengvas

Daugelis VPN paslaugų dabar prieinamos interneto vartotojams su daugiau ar mažiau tomis pačiomis funkcijomis. Tačiau kai kurie iš jų skiriasi griežta jokių žurnalų politika ir veiksmingomis saugos savybėmis. Tarp tokių VPT paslaugų yra „NordVPN“, „ExpressVPN“ ir „PureVPN“, kurios yra populiarios tarp klientų. Tačiau kiekvienas asmuo, rinkdamasis VPN paslaugą, turėtų būti atsargus ir budrus.

TOR naršyklė

Dabar anoniminis naršymas internete yra lengvas

Kaip ir VPN, TOR naršyklė taip pat suteikia galimybę anonimiškai naršyti, slepiant jūsų IP adresą. TOR naršyklė perduoda jūsų interneto srautą per skirtingus mazgus ir šifruoja jį kiekviename taške. Tai daro jūsų duomenis beveik neatsekiamus stebėtojų.

Kai jums reikia privatumo užmaskuojant IP adresą, turite atsisiųsti TOR naršyklę, kuri yra „Firefox“ modifikuota versija. Tačiau dėl tam tikros veiklos vyriausybinės organizacijos ir smalsūs žvilgsniai gali sekti TOR vartotojus. Veikla, kuri gali jus sujaudinti naudojantis TOR naršykle, yra;

  • Torrentų atsisiuntimas galėtų atskleisti stebėtojams jūsų IP adresą. Taigi, venkite siųstis torrentų, kai esate prisijungę prie TOR naršyklės.
  • Naršymas užšifruotose svetainių versijose galėtų užšifruoti srautą, nes „TOR“ naršyklė visur pateikiama kartu su HTTPS. Taigi, tai galėtų išlaikyti duomenų saugumą šifruotose svetainėse.
  • Naršyklės papildiniai pvz., „Adobe Flash“ grotuvai, kaip žinoma, atskleidžia IP adresą, todėl, naudodamiesi TOR, venkite tokių papildinių.
  • Dokumentas atsisiųstas per TOR neturėtų būti atidaromi bent jau prisijungę. Gali kilti pavojus jūsų privatumui, nes tai darant prieigą prie interneto, ne TOR.

Jei naudojatės TOR, laikotės visų šių privatumo užtikrinimo priemonių, tai yra puikus įrankis ir suteiks jums anonimiškumą. Vis dėlto, TOR to nedaro suteikti jums anonimiškumą už jos ribų.

Išvada

Galvojimas tik apie šias technikas taip pat galėtų suteikti anoniminį naršymą, tačiau, kaip mes jau sakėme anksčiau, juos būtų galima derinti atsižvelgiant į jūsų poreikį sukurti geriausią privatumo barjerą. Kai kurie iš šių derinių, kurie galėtų būti patys geriausi naršant privačiai, yra;

  • TOR naudojimas kartu su VPN užtikrintų puikų saugumą ir anonimiškumą naršant internete. Beveik nemandagu, kad smalsioji akis galėtų sekti jūsų dėmesį. Be to, privati ​​naršyklė papildytų apsaugos lygį.
  • VPN su naršyklės plėtiniu galėtų užšifruoti jūsų duomenis, taip pat sustabdytų stebėjimą per IP užtemimą ir tikslinį duomenų saugojimą.
  • TOR su asmenine naršykle suteiktų papildomą privatumą naršant internete.
  • VPN su privačia naršykle padės naršyti privačiai per maskuojantį IP adresą, išjungiant slapukų stebėjimą ir prisijungimus.

Naudodamiesi visais šiais deriniais, anoniminį naršymą galėtumėte padaryti daug geriau nei anksčiau. Tačiau tam tikra vartotojo klaida taip pat turėtų būti pašalinta, kad būtų visiškai pašalinta stebėjimo rizika. Todėl turite naudoti užšifruotą „WiFi“ ryšį, kuris neleidžia srautui išstumti.

Taigi, šie įrankiai jums padės, tačiau jei norite, kad jie išliktų veiksmingi ir veiktų ilgą laiką, būtinai prižiūrėkite savo programinę įrangą ir įrenginius naudodami atnaujintas versijas..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me