Dalykai, kuriuos turėtumėte atlikti norėdami patikrinti, ar jūsų internetinė kamera yra nulaužta, ar ne!

[ware_item id=33][/ware_item]

Be abejo, internetinė kamera yra vienas iš svarbiausių kompiuterio priedų, kurie tam tikrais būdais yra labai naudingi. Tačiau tai sukėlė rimtų grėsmių privatumui. Jei bet kuri antroji ar trečioji šalis gauna prieigą prie jūsų internetinės kameros ir ją kontroliuoja, jie gali ja naudotis sunkiais padariniais.


Internetinės kameros nulaužtos tik tada, kai neturite apsaugotos ar apsaugotos interneto kameros. Tikriausiai internetinės kameros įsilaužėlis jus šantažuos ir taip pat gali rizikuoti jūsų privatumu. Ne visada, bet kartais internetinės hacks naujienos sulaukė ir žiniasklaidos dėmesio. Tačiau apie jų vykdymą nerasta daug.

Piratai turi puikų protą. Jei jie nepavyksta vienaip, jie pasirenka kitą metodą, kaip į jūsų prietaisą įšvirkšti kenkėjiškų programų. Tai darydami, jie įgis prieigą prie jūsų kompiuterio. Kitaip tariant, tai taip pat reiškia, kad kai tik jie gauna prieigą prie jūsų internetinės kameros, jie taip pat gauna prieigą prie jūsų duomenų.

Jei norite įsitikinti, kad kažkas neįsižeis į jūsų internetinę kamerą. Mes pateikiame jums septynis profesionalių patarimų, kurių turite laikytis, norėdami patikrinti savo interneto saugumą ir užtikrinti jūsų privatumą:

 1. Patikrinkite kameros indikatorių:

Kameroje yra trys indikatoriai, ty mėlyna, žalia ir raudona, esantys šalia objektyvo. Visos šios lemputės informuoja jus, ar internetinė kamera įrašo vaizdo įrašą, ar ne. Kai nenaudojate interneto kameros, šias lemputes reikia išjungti.

Jei bet kada pastebite, kad mirksi lemputė, tai rodo, kad kita šalis prisijungia prie jūsų internetinės kameros. Tarkime, jei pamažu švyti žibintai; tai reiškia, kad internetinė kamera įrašo vaizdo įrašą. Abiejose situacijose akivaizdu, kad kažkas kitas naudojasi jūsų interneto kamera, o ne jūs.

Kartais lemputės neveikia, o vartotojai dažniausiai nekreipia dėmesio, kad jos pritvirtintų. Tačiau internetinė kamera be įspėjamųjų lempučių padidina šnipinėjimo ir jūsų internetinės kameros valdymo riziką be jūsų pažįstamo.

 1. Ieškokite nežinomų programų:

Kai kuriais atvejais gali būti, kad internetinėje kameroje veikia programa, apie kurią jūs visiškai nieko nežinote. Paprastai tai atsitinka, kai netyčia atsisiunčiate kenkėjiškas programas ar virusus, ir tai užpuola jūsų internetinę kamerą. Norėdami patvirtinti viruso ar kenkėjiškos programos buvimą, turėtumėte paleisti savo internetinę kamerą.

Visada atkreipkite dėmesį į pranešimus, pavyzdžiui, ar jūsų internetinė kamera jau naudojama? Yra programa, kuri valdo jūsų internetinę kamerą. Sužinokite daugiau apie šią programą ir pažiūrėkite, ar tai tas pats, kurį įdiegėte, ar tai kenkėjiška programa, sekanti jūsų programas, kurias naudoja jūsų internetinė kamera.

 1. Peržiūrėkite saugyklos failus:

Jei kas nors kitas nei jūs naudojate savo internetinę kamerą filmuotai medžiagai įrašyti, kritinis signalinis ženklas bus garso ar vaizdo saugojimo failų, kurių nesukūrėte, buvimas. Viskas, ko jums reikia - atidaryti internetinės kameros įrašymo aplanką ir griežtai peržiūrėti kiekvieną failą. Jei radote duomenų, kurių neatsimenate, kad sukūrėte, tada juos galėjo įrašyti įsilaužėlis, turintis prieigą prie jūsų internetinės kameros.

Gali būti, kad įsilaužėlis keičia failų vietą ir perkelia juos į naują aplanką. Taigi, taip pat turėtumėte patikrinti internetinės kameros nustatymus, kad įsitikintumėte, jog visi išsaugoti failai yra jūsų pasirinktame aplanke.

 1. Eikite naudodami kenkėjiškų programų nuskaitymo testą:

Norėdami patikrinti, ar jūsų internetinė kamera nulaužta, ar ne, turėtumėte atlikti kenkėjiškų programų nuskaitymo testą. Norėdami tai padaryti, atlikite toliau nurodytus veiksmus ir nuskaitykite;

 • Atidaryk Sistemos konfigūracijų skydelis, eiti į Batai variantas.
 • Iš „Boot“ parinkties pasirinkite saugųjį režimą. Iš naujo paleidusi sistemą, ji bus paleista į saugųjį režimą.
 • Kai jūsų sistema veikia saugiuoju režimu, ištrinti visus laikinuosius failus turėti šiek tiek vietos diske ir pagreitinti nuskaitymo procesą.
 • Paleiskite esamą antivirusinę programą ir pažiūrėkite, ar jis nustato virusą.
 1. Pastaba Neįprastas fotoaparato elgesys:

Žiniatinklio kameros kiekvieną dieną tobulėja ir tobulėja. Tai taip pat reiškia, kad dabar jie taip pat geba valdyti daugiau funkcijų ir funkcijų. Pavyzdžiui, norėdami geriau užfiksuoti vaizdo įrašą, galite pakeisti kameros kryptį. Tuo tarpu įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis leidžia jiems elgtis taip pat kaip telefonas.

Be to, siekdama geresnės ir geresnės skiriamosios gebos, internetinė kamera gali pakoreguoti ir jų objektyvus. Bet jei pastebėjote, kad internetinė kamera bet kurį iš šių dalykų daro spontaniškai, tai yra ženklas, kad jūsų fotoaparatą kontroliuoja nežinomas asmuo.

 1. Patikrinkite internetinės kameros saugos nustatymus:

Taip pat svarbu ir būtina patikrinti internetinės kameros saugos nustatymus, kad įsitikintumėte, jog nepavojinga jūsų internetinės kameros saugai. Patikrinkite, ar jūsų kameros saugos nustatymai buvo pakeisti, ar ne.

Jei tai pastebėsite

 • Jūsų slaptažodis bus pakeistas į numatytąjį.
 • Negalite atlikti jokių nustatymų pakeitimų.
 • Administratorius pasikeičia.
 • Jūsų fotoaparato užkarda buvo išjungta.

Tada tai gali būti ženklas, kad jūsų internetinę kamerą valdo kažkas kitas.

 1. Ištirkite duomenų srautą:

Jūsų tinklo duomenų srautas gali parodyti, kiek naudojate savo interneto duomenų internetinės sesijos metu. Jūsų duomenis kiti naudoja be jūsų sutikimo, kai jūsų tinkle yra betarpiškų duomenų..

Norėdami sužinoti, ar kažkas kitas naudoja jūsų fotoaparatą, patikrinkite užduočių tvarkymo įrankį. Panašiai kaip „Windows 10“ galite lengvai naudoti užduočių tvarkyklės skirtuką „Programų istorija“, kad galėtumėte peržiūrėti, kurios programos prisijungia prie jūsų tinklo. Patikrinkite, ar jūsų fotoaparatas ar nežinoma programa siunčia abejotinus duomenis. Jei radote tokių duomenų ar programų, naudokite kenkėjiškų programų pašalinimo įrankį, kad juos ištrintumėte.

Paskutinės mintys:

Nors internetinė kamera leidžia jums stebėti savo namus, tačiau taip pat svarbu nepamiršti stebėti savo internetinės kameros.

Nerimą kelia, jei kas nors stebi tave be jūsų žinios. Labai svarbu visiškai kontroliuoti savo saugumą ir privatumą. Jei yra kažkas, kas jums atrodo nesąžininga, atlikite aukščiau nurodytus veiksmus ir patikrinkite, ar jūsų internetinė kamera nulaužta.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me