El. Pašto šifravimas: kaip užšifruoti savo el. Paštą?

[ware_item id=33][/ware_item]

Didėjant grėsmei privatumui internete, pavyzdžiui, NSA stebėsenai. Vykdydami bet kokią veiklą ir grasindami kibernetiniams nusikaltėliams, turite galvoti apie savo privatumo ir saugumo apsaugos veiksmus.


Šiomis dienomis slapta informacija dalijamės el. Paštu, pavyzdžiui, banko sąskaitos informacija. „Paypal“ sąskaita yra prijungta prie el. Pašto, jūsų asmeninių pokalbių su draugais ir šeima. Ir net nesiųskite el. Laiško savo konfidencialios ir neskelbtinos informacijos, tokios kaip socialinio draudimo numeriai, bankininkystės informacija, verslo paslaptys ir pan., Net tada, kai turite apsaugoti savo el. Pašto duomenis..

Taigi, jei kada nors bijote įsivaizduoti, kaip gauti visą šią informaciją į netinkamas rankas, tada jums reikia šifruotos el. Pašto paslaugos ar programos ir dabar galite tai padaryti dabar..

Kodėl turėtumėte užšifruoti savo el?

Didėjant grėsmei saugumui ir privatumui. Nesvarbu, ar tai NSA, ir kitos vyriausybės saugumo agentūros, kurios skaito jūsų asmeninius el. Pašto pokalbius, stebi jūsų veiklą internete ir pan.

Geriausia yra apsaugoti savo privatumą ir būti užšifruotam. Šifravimas yra protinga idėja tokiame pasaulyje, kuriame net vyriausybė ir stebėjimo agentūros nori ir nenori laikyti asmeninio privatumo sampratos..

Tai neabejotinai gali apsaugoti jūsų svarbius duomenis, naudodamas slaptažodį ar šifravimo raktą, kuris yra saugus jūsų ar žmonių, kuriais pasitikite, ir apsaugo jus nuo smalsių snaiperių ar elektroninių nusikaltėlių akių..

Šiame straipsnyje mes nurodysime, kaip galite užšifruoti savo el. Pašto pokalbius naudodamiesi darbalaukio klientais, tokiais kaip „Thunderbird“ ir „Postbox“, ir kaip užšifruoti visus jūsų naudojamus el. Pašto paslaugų teikėjus („Gmail“, „Outlook“, „Yahoo“, „Google Apps“ ir kt.)

Ką užšifruoti?

Kad el. Paštas būtų saugus ir privatus, o šnipinėti nereikėtų, jį reikia šifruoti trim būdais; jūsų el. pašto paslaugų teikėjo ryšys, dabartiniai jūsų faktiniai el. pašto pranešimai; ir išsaugotus, talpykloje laikomus ar archyvuotus el. laiškus.

Jei nešifruosite savo el. Pašto paslaugų teikėjo ryšio ir nuolat tikrinsite bei siųsite pranešimus kitiems jūsų tinklo vartotojams, galite pavogti el. Pašto prisijungimo duomenis.

Bet kokios jūsų siunčiamos ar gaunamos žinutės, ypač kai dažnai naudojatės viešuoju „Wi-Fi“, sėdėdami prekybos centre ar restorane, kelia didelę riziką, kad įsilaužėliai, nepageidaujamų el. Pašto adresų platintojai ar kiti sraigtasparniai gali užpulti ir pavogti jūsų slaptą informaciją, todėl šifravimas jus išgelbės nuo tokios informacijos. rimtos grėsmės saugumui.

Jūsų el. Pašto žinutėms kyla didžiulė grėsmė keliaujant internetu, kurias gali sulaikyti bet kuris elektroninis nusikaltėlis, pavyzdžiui, įsilaužėlis ar nepageidaujamas el. Paštas, o jūsų slapta informacija gali būti atsidūrusi netinkamose rankose, todėl užšifruodami el. Pašto pokalbius prieš siųsdami juos gavėjams, jie tampa neįskaitomi, net jei sulaikytas ar pavogtas.

Jūsų prietaiso atmintyje išsaugoti išsaugoti pranešimai arba talpykloje išsaugoti el. Laiškai taip pat turi būti užšifruoti, kad kiti, naudodamiesi jūsų kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu, negalėtų gauti prieigos prie jūsų neskelbtinos informacijos, kuri gali kelti didelę grėsmę jums..

Kaip užšifruoti savo el?

Kai siunčiate el. Laiškus, jie keliauja iš daugelio tinklų prieš faktinį gavėją.

Šie tinklai kartais gali būti neapsaugoti ir būti atviri arba gali būti atsidūrę neteisingose ​​rankose, o gautus ar siunčiamus duomenis gali perskaityti NSA ir kitos vyriausybės priežiūros ir saugumo agentūros, kad būtų užtikrintas visiškas ir išsamus el. Pašto šifravimas. patys arba naudokite trečiųjų šalių programinę įrangą. Pirmiausia sužinosime, kaip savarankiškai galite užšifruoti el. Pašto pranešimus. Tam jūs turite išmokti tris šifravimo sluoksnius, kuriuos turite įgyvendinti išsamią el. Pašto šifravimo procedūrą;

  1. El. Pašto ryšių šifravimas
  2. El. Pašto pranešimų šifravimas
  3. Išsaugoto el. Pašto šifravimas

Pradėkime mokytis, kaip tai padaryti, ir apsaugokite visus el. Pašto pokalbius.

Kaip užšifruoti el. Pašto ryšius?

Kai patenkate į neskelbtinos informacijos puslapius, tokius kaip jūsų banko sąskaita ar internetinių mokėjimų puslapis, naudojate saugaus lizdo sluoksnio (SSL) ir transporto sluoksnio saugumo (TLS) šifravimą, panašiai, kai jums reikia užšifruoti el. Laiškus ir apsaugoti ryšį tarp el. Pašto teikėjo ir kompiuterio ar kitu įrenginiu, turite įsitikinti, kad aktyvus SSL / TLS šifravimas. Jei taip yra, svetainės adresas (URL) prasidės ne HTTP, o HTTP; atsižvelgiant į jūsų naršyklę, kai kurie kiti saugaus ir užšifruoto ryšio požymiai yra pranešimas šalia adreso juostos arba maža geltona spynos piktograma būsenos juostoje po naršyklės langu. Jei to nematote, galite tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus;

  • „HTTP“ pabaigoje įveskite abėcėlės ženklą „s“ ir palieskite „Enter“
  • Jei jūsų el. Pašto paslaugų teikėjas palaiko SSL / TLS, ta instrukcija paprastai jį nukreipia į užšifruotą serverį.
  • Tada naršykite savo paskyros nustatymai norėdami pamatyti, ar būsimus prisijungimus galite suaktyvinti šifravimu pagal numatytuosius nustatymus.
  • Jei negalite priversti šifruoti, pasitarkite su savo tiekėju, nes jie gali nepalaikyti SSL / TLS.

Kaip užšifruoti el. Pašto žinutes?

Jei norite, kad jūsų siunčiami ar gaunami el. Laiškai būtų apsaugoti ar užšifruoti, turite atlikti tam tikrą užduotį anksčiau laiko, o ne tik jūs, bet ir gavėjas, kuriam siunčiate pranešimus, taip pat turite atlikti keletą žingsnių anksčiau laiko. Tam galite naudoti šifravimo funkcijas, įmontuotas jūsų el. Pašto tarnyboje, arba galite atsisiųsti šifravimo programą arba kliento priedus (pvz., Naudojančius „OpenPGP“) šifruotiems el. Laiškams. Neįtikėtinai galite naudoti žiniatinklio šifruotą el. Pašto paslaugą, pvz „„ JumbleMe “ ar kita „Sendinc“, tačiau tai padarę privers pasitikėti trečiųjų šalių įmone.

Kaip užšifruoti saugomą el. Paštą

El. Pašto pokalbiai, kuriuos siunčiate ar gaunate, išsaugomi jūsų naudojamame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kad būtų užtikrintas tokių pranešimų privatumo lygis. Galite naudoti įmontuoto el. Pašto teikėjo funkciją, kurią naudojate, arba galite naudoti trečiųjų šalių šifravimą. programinė įranga, kuri užtikrins jūsų atsarginių el. pašto pranešimų apsaugą ir užtikrins jų saugumą, saugojimą nuo šnipinėjimo programų ir įsilaužėlių. Tačiau tai yra labai rekomenduojama ir geriausias sprendimas šifruoti visam kompiuteriui ar nešiojamajam kompiuteriui..

Užšifruoti el. Pašto paslaugų teikėjai

Protonmail

„Protonmail“ yra garsi saugi ir užšifruota pašto programa, kuria galima lengvai naudotis. Tai suteikia šifravimą nuo galo iki galo, kad būtų padidintas jūsų el. Pašto pranešimų privatumas. Jis siūlo modernų gautųjų dizainą, kad būtų lengva naudoti ir tvarkyti didelius pranešimus, užtikrinant aukščiausios klasės saugumą. Tai suteikia šias savybes; Duomenų saugumas ir neutralumas, automatinis el. Pašto saugumas, nemokamas saugus el. Paštas, sauga be vargo, saugokite savo privatumą ir saugumą produktyvumu..

„Hushmail“

„Hushmail“ yra vienas populiariausių užšifruotų el. Pašto paslaugų teikėjų. Sukūrę „Hushmail“ paskyrą, jūsų el. Pašto žinutė bus saugoma užšifruota forma ir iššifruota naudojant slaptažodį. El. Laiškai, perduoti tarp „Hushmail“ vartotojų, yra užšifruojami ir iššifruojami automatiškai. Jei siunčiate el. Laišką el. Paštu, tam asmeniui galite naudoti slaptą klausimą ir jis turi atsakyti, kad iššifruotų jūsų el. Laišką.


„VaultletMail“

„VaultletMail“, „VaultletSuite“ programų dalis, yra atskira OS diegimo programa, o ne žiniatinklio programa. Jei abu vartotojai naudojasi „VaultletMail“ abonementais, el. Pašto pranešimai perduodamo perdavimo metu yra visiškai užšifruoti. Jei siunčiate el. Laišką vartotojui naudodamiesi kita užšifruota el. Pašto paslauga, galite naudoti „VaultletMail“ specialiosios pristatymo sistemos funkciją..

Enigmail

„Enigmail“ yra nemokamas „Mozilla Thunderbird“ plėtinys, kaip ir kiti populiarių el. Pašto programų papildiniai. Jei norite naudoti „Enigmail“, turėsite įdiegti „Enigmail“ plėtinį „Thunderbird“ ir „GNU Privacy Guard“ programinę įrangą, skirtus jūsų operacinei sistemai..


Nešifruotas el. Pašto paslaugų teikėjas

Kai kurie el. Pašto paslaugų teikėjai, tokie kaip „Gmail“, „Yahoo“, „Outlook“ ir kt., Neturi specialaus šifravimo modelio, tačiau palaiko kai kurias šifravimo funkcijas savo el. Laiškuose, kurie išsamiai aptariami toliau..

Šifravimas „Gmail“

2014 m. „Google“ planavo el. Pašto šifravimo funkciją ir teigė, kad visi el. Laiškai, kuriuos siunčiate naudodami „Gmail“ paskyrą, yra automatiškai užšifruojami, tačiau tik tuo atveju, jei el. Laišką siunčiate gavėjas, jis naudojasi „Gmail“, jei jie naudojasi bet kokiu kitu el. Pašto paslaugų teikėju, pavyzdžiui, „Outlook“, „Yahoo“ ir kt., Tada žinutės siunčiamos nešifruotos. Norėdami išsiųsti užšifruotą el. Laišką, turėsite įdiegti trečiosios šalies el. Pašto šifravimo klientą ir vykdyti instrukcijas. Trečiosios šalies plėtinį galite įdiegti tokiame „chrome“ kaip pašto aplankas siųsti šifruotą el.

kaip užšifruoti savo el
Šifravimas „Yahoo“ pašte

„Yahoo“ paštas keletą metų neteikė automatinio el. Pašto šifravimo. Anksčiau vartotojai turėjo pasirinkti šifravimo funkciją, tačiau 2014 m. „Yahoo“ įgalino automatinį el. Pašto šifravimą. “„ Bet kada naudodamiesi „Yahoo Mail“ - nesvarbu, ar tai žiniatinklyje, ar mobiliajame žiniatinklyje. , mobiliosiose programose arba per IMAP, SMTP ar POP - pagal nutylėjimą jis yra visiškai užšifruotas ir apsaugotas 2 048 bitų sertifikatais “, - dienoraščio įraše sakė Jeffas Bonfortas,„ Yahoo “komunikacijos produktų vyresnysis viceprezidentas. „Šis šifravimas taikomas tik jūsų el. Laiškams, priedams, kontaktams, taip pat kalendoriui ir„ Messenger in Mail “.“

kaip užšifruoti el

Šifravimas „Outlook“

„Microsoft“ el. Pašto programoje „Outlook“ yra labai sudėtinga el. Pašto šifravimo sąrankos procedūra, kuriai atlikti prireiks keistis skaitmeniniais parašais su gavėju, kad šifruotumėte pranešimus. Norėdami juos sukurti, turėsite vadovautis Saugiais el. Pašto pranešimais naudodamiesi skaitmeninio parašo vadovu „Microsoft“ svetainėje. Po to turėsite atlikti šiuos kelis veiksmus;
Kai baigsite rašyti savo el. Laišką, prieš pradėdami spausti mygtuką Siųsti, eikite į "Galimybės" nustatymai, tada pasirinkite „Daugiau pasirinkimų" >Pranešimo parinktys>Apsaugos Nustatymai>Šifruokite pranešimo turinį ir priedus.
Jūsų el. Pašto žinutė dabar užšifruota ir ją gali skaityti tik gavėjas, kuriam jūs pasidalinote aukščiau minėtu šifravimo raktu ir saugos sertifikatu..

užšifruotas el

„Windows“ šifravimo įrankiai el

Yra keletas įmontuotų „Windows“ funkcijų, kuriomis naudodamiesi galite suspausti užšifruotame aplanke esančius dokumentus ar failus ir išsiųsti juos el. Paštu visiems, kuriems norite, ir šifravimo raktą bendrinti tik su jais, tokiu būdu jūsų specifiniai failai tame aplanke lieka saugūs ir gali Tai nebus matoma ar skaitoma tiems, kurie prie jų prisijungs be šifravimo slaptažodžio. Tai galima padaryti naudojant;

„WinZip“ & „WinRar“

„WinZip“ ir „WinRar“ yra „Windows“ pagrindu sukurtos komunalinės paslaugos, kurios gali sutaupyti vietos diske, jas suglaudindamos ir padarydamos jas mažesnėmis saugyklomis. Tai taip pat suteikia galimybę įdėti slaptažodį, kad jokie pašaliniai asmenys negalėtų pasiekti tokių failų jūsų sistemoje ar net tada, kai jie bendrinami. el. paštu, tačiau juos abu taip pat galima naudoti perduodant asmeninius vaizdus, ​​vaizdo įrašus, neskelbtinus dokumentus ar kitus asmeninius failus, suglaudintus ir suglaudintus, apsaugotus slaptažodžiu, tada pridėdami ir nusiųsdami žmonėms, su kuriais norite dalintis informacija, įsitikinkite, kad turite bendrinti slaptažodį jūs nustatote aplankuose, kuriais dalijatės el. paštu su gavėjais, kuriems el. laišką siunčiate.

Išvada

El. Pašto šifravimas yra galingas būdas užtikrinti visišką privatumą ir saugumą. Jūsų neskelbtini pranešimai ir failai keliauja el. Pašto pokalbių metu. Kadangi tai apsaugo jūsų finansinę informaciją ir asmeninę informaciją, kad būtumėte tikri. Ir net jei per klaidą pasidalins su netinkamu žmogumi. jis yra apsaugotas ir neįskaitomas, todėl visų jūsų el. pašto pranešimų apsauga gali būti mažas darbas, kuriam taip pat reikia skirti šiek tiek dėmesio, tačiau pranašumai yra neskaičiuojami, todėl šiuo metu reikia būti saugioje vietoje..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me