Geriausias nemokamas iššokančių langų blokatorius – patobulinkite naršymo patirtį

[ware_item id=33][/ware_item]

Iššokantys langai ne tik erzina, bet ir padidina aparatinės įrangos naudojimą. Jie apima turinį, kurį norime perskaityti, projektuodami priešais ekraną. Kartais jie taip pat yra siejami su kenkėjiškų programų diegimu vartotojo sistemoje. Iššokantieji langai yra laikomi labai manipuliuojančia įkyrios reklamos forma. Kadangi iššokantys langai erzina, daugelis svetainių tiesiog nustojo jomis naudotis kaip pradine mokamos reklamos priemone. Tačiau kai kurios svetainės vis dar neatsisakė šių iššokančiųjų langų naudojimo. Taigi, norėdami atsikratyti šių iššokančiųjų langų, turite pasirinkti geriausias nemokama iššokančių langų blokavimo priemonė.


geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

Geriausi nemokami iššokančiųjų langų blokatoriai leis jums paprasčiausiai nutraukti visą iššokančių langų sukeltą netvarką. Šie iššokantys ir reklaminių programų blokatoriai yra sukurti tam, kad jūsų naršymas būtų greitas. Yra daugybė nemokamų iššokančiųjų langų blokatorių, kuriuos rasite kiekvienoje interneto naršyklėje. Be to, daugelis jų apima visas interneto naršykles.

Tačiau dauguma šiuolaikinių naršyklių, tokių kaip „Google Chrome“, turi įmontuotus iššokančius blokatorius, kad būtų galima išjungti iššokančius langus. Norėdami išjungti iššokančius langus „Google Chrome“, pirmiausia turite spustelėti trijų taškų piktogramą. Tada pasirinkite „Nustatymai“, spustelėkite „Rodyti išplėstinius nustatymus“. Toliau skiltyje „Privatumas“ pasirinkite „Turinio nustatymai“. Slinkite žemyn ir pateksite į „Pop-up“ skyrių. Čia galite pažymėti savo norą „Neleisti jokiai svetainei rodyti iššokančiųjų langų“.

Kodėl jums reikia geriausio nemokamo iššokančiųjų langų blokavimo priemonės?

Visų rūšių reklama gali iškelti raudonas vėliavas, todėl turime patys susipažinti su iššokančiu ir reklaminių skelbimų blokuotoju. Adware yra kenkėjiškų programų rūšis, kurios gali būti aptiktos, jei jūsų sistemoje pradėsite gauti daug nepageidaujamų iššokančiųjų langų..

Daugelis neužtikrintų svetainių projektuoja įprastas reklamas, kurios taip pat gali priversti sistemą plėsti virusus. Piratai gali skleisti kenkėjiškas programas ir šiose reklamose. Tai visai nestebina, nes esame susipažinę su kenkėjiška programine įranga, paplitusiomis per didžiausias „Yahoo“ svetaines 2015 m. Kibernetinių nusikaltimų grupė naudojo skelbimus didžiausiose „Yahoo“ svetainėse, tokiose kaip „Yahoo.com“ ir kitose, siekdama užkrėsti vartotojo sistemas kenkėjiška programine įranga..

Todėl iškyla būtinybė priprasti prie geriausio nemokamo iššokančiųjų langų blokavimo, kuris užtikrins jūsų pačių saugumą.

Skirtumas tarp iššokančiųjų langų ir skelbimų blokavimo

Iššokančių langų blokavimas ir skelbimų blokavimas yra du dalykai, kurie skiriasi viena nuo kitos. Todėl nereikėtų šių dviejų laikyti tuo pačiu dalyku. Tačiau šie terminai vis dar vartojami pakaitomis.

Iššokančiųjų langų blokatoriai yra tie, kurie blokuos svetaines iš bet kokių iššokančiųjų langų išsiuntimo. Jie taip pat neleidžia reklaminėms programoms iškylančių langų. Tačiau iššokantys langai gali būti paleidžiami ne tik reklamomis, bet ir kitomis priemonėmis. Yra daugybė svetainių, kurios naudoja iššokančius langus teisėtiems tikslams, todėl galbūt norėsite įtraukti juos į baltąjį sąrašą.

Skelbimų blokatoriai blokuoja bet kokią reklamą, kurią aptinka puslapyje. Tai taip pat apima skelbimus puslapyje ir iššokančius langus. Skelbimų blokatoriai uždraudė didelę visos interneto ekonomikos dalį, užblokavę šias puslapio reklamas.

Kaip teigiama „Harvard Business Review“, „Diskusijos dėl skelbimų blokavimo tampa vis labiau polarizuotos. Tie, kurie priešinasi skelbimų blokavimui, tai lygina su piratavimo turiniu teigdami, kad skelbimų rodymas yra kaina, kurią skaitytojai turi mokėti už nemokamą turinį. Kitą diskusijų pusę gina įmonės, kuriančios skelbimų blokavimo programinę įrangą, taip pat internetiniai privatumo aktyvistai. Jie kritikuoja skelbimų poveikį vartotojo patirčiai, tačiau didžiausias jų rūpestis yra elgesio stebėjimas. Tai praktika, kuria naudojasi daugelis reklamos kompanijų, norėdamos sužinoti apie vartotojų pomėgius, susijusius su jų veikla internete. “

Didžiausia nepageidaujama skelbimų blokatorių naudojimo pasekmė yra jų poveikis interneto ekonomikai ir galimybė įkišti didelę skylę į nemokamo interneto turinį. Taigi, siekdami išlaikyti patarlę daugelyje svetainių, dabar naudojame persiuntimus ar partnerių nuorodas. Taigi, naudodamiesi skelbimų blokatoriais, turėtumėte nepamiršti, kad jie gali turėti įtakos svetainėms, prie kurių esate pripratę, mėgautis nemokamai..

Skirtumas tarp įmontuotų ir trečiųjų šalių iššokančių langų blokatorių

Šiuolaikinės žiniatinklio naršyklės, tokios kaip „Chrome“, „Opera“, „Safari“ ir „Firefox“, automatiškai blokuoja iššokančius langus. Jie blokuoja iššokančius langus dėl įmontuotų iššokančiųjų langų blokatorių, su kuriais jie yra įsigyti. Integruoti iššokantys blokatoriai veikia pašėlusiai uždarant langus.

Tačiau trečiųjų šalių blokatoriai yra tiesiog žiniatinklio naršyklės plėtiniai arba atskiros programos, siūlančios ir keletą papildomų privalumų. Trečiųjų šalių iššokančiųjų langų blokavimo priemonės blokuoja skelbimus ir iššokančius langus per domeną ar IP filtruodami.

Trečiųjų šalių blokatoriai ieško turinio ir, jei iššokančiuosiuose languose ar puslapyje neranda jokių išorinių nuorodų, tada jų neužblokuoja. Kartais iššokantys langai iš naršyklės neatveria naujų langų, o vietoje to sukuria „JavaScript“ skelbimus, įmontuotus puslapio kode. Kadangi jie nesukuria papildomų puslapių, įmontuoti iššokantys blokatoriai neveikia.

Taigi įmontuoti iššokantys blokatoriai nėra pakankamai išprusę, išskyrus „Opera“. Nepaisant to, trečiųjų šalių blokatoriai yra sukurti labiau išskirtiniai. Jie taip pat skiriasi, atsižvelgiant į tai, ar parametrus galima koreguoti, ar ne.

Iššokančiųjų langų blokavimo įrenginio veikimo patikrinimas

Iš gausybės rinkoje esančių iššokančių blokatorių minios nusprendėme išbandyti daugybę jų. Tarp šių iššokančiųjų langų blokatorių taip pat buvo įmontuoti populiariųjų interneto naršyklių iššokančiųjų langų blokatoriai. Taip pat buvo atskirų interneto naršyklių, kurios įsigyjamos su keletu papildomų pranašumų.

Testavimas buvo grindžiamas dviem skirtingais metodais, kurie apėmė:

 1. „PopupTest.com“ - jame pateikiama 17 skirtingų skirtingų iššokančiųjų metodų testų. Tarp šių testų keturi yra skirti tikriems iššokantiems langams, kurių neturėtų blokuoti tinkamas iššokančių langų blokatorius.
 2. Antrasis metodas buvo natūralių skelbimų testų naudojimas puslapyje ir iššokančiuose skelbimuose, sukurtuose tokiose svetainėse kaip http://animefushigi.co/latest-anime/. Be to, tai taip pat apima gerą iššokantį prisijungimo iš Bungie.net iššokantįjį langą

Integruoti iššokančių langų blokatoriai

Žemiau aptariami įmontuoti iššokantys blokatoriai, kuriuos išbandėme dėl kai kurių populiarių naršyklių:

 1. „Google Chrome“ geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

„Google Chrome“ išlaikė visus „PopupTest.com“ iššokančiųjų langų pavyzdžius, įskaitant ir gerus iškylančiuosius langus. Tačiau nepavyko parodyti vietinio skelbimo testo iš animefushigi.co/latest-anime/. Visi skirtingi skelbimai ir toliau buvo rodomi kartu su varginančiu iššokančiuoju puslapio apačioje. Be to, jis išlaikė gerą iššokantį prisijungimo formos „Bungie.net“ testą.

Nepaisant to, norėdami pridėti patikimus URL, taip pat galite pridėti „Google“ iššokančiųjų langų blokavimo priemonės išimčių. Šioje interneto naršyklėje taip pat yra stebėjimo slapukų blokavimo priemonė.

Apibendrinant galime pasakyti, kad „Google“ įmontuotas iššokančių langų blokavimas yra geras, tačiau jis nėra puikus. Nors „Google Chrome“ įmontuotas iššokančiųjų langų blokavimas neužblokuos gerųjų iššokančiųjų langų, jis neužstoja tikrųjų skelbimų.

 1. „Firefox“ geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

Skirtingai nuo „Chrome“, „Firefox“ turi tik ribotą funkcijų rinkinį savo įmontuotame iššokančiųjų langų blokavimo įrenginyje. Stebėjimo priemonės slapukus ir iššokančius langus galima užblokuoti kartu su papildoma galimybe įtraukti išimtines svetaines į baltąjį sąrašą.

Testavimo metu „Firefox“ išlaikė iššokančius pavyzdžius iš „Popuptest.com“. Tačiau tai taip pat blokavo gerus iššokančius langus.

 1. „Microsoft Internet Explorer“

geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

„Microsoft Internet Explorer“ vis dar įtraukta į naujesnes „Microsoft“ operacines sistemas. Tačiau „Microsoft“ labiau gąsdina savo „Edge“ naršykle. „IE“ įmontuotas iššokančiųjų langų blokavimas siūlo vartotojams daugiau alternatyvų ir galimybių. Tai leidžia reguliuoti iššokančiųjų langų ir skelbimų blokavimo stiprumą, taip pat leidžia pridėti išimčių.

Intensyviai blokuodamas lygį, IE išlaikė visus iššokančiųjų pavyzdžių iš „PopupTest.com“, įskaitant gerus iššokančius langus. IE pusiau užblokavo vieną iššokantį skelbimą ir visiškai nesugebėjo užblokuoti kito animefushigi pateikto iššokančiojo skelbimo. Jis neužblokavo puslapyje pateikiamų skelbimų, tačiau blokavo gerą prisijungimo iš „Bungie.net“ iššokantį langą.

Apskritai, IE įmontuotas iššokančiųjų langų blokavimas blokuoja dalykus, kuriuos norite įkelti, tuo tarpu jis nesugeba užblokuoti tikrųjų iššokančiųjų langų..

 1. „Microsoft Edge“ geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

„Microsoft Edge“ veikė panašiai kaip „Firefox“ ir „Google Chrome“ PopupTest.com testuojamuosiuose iššokančiuose languose. Tai efektyviai blokavo visus bandomuosius iššokančius langus iš svetainės ir leido naudoti visus gerus iššokančius langus. Be to, jis taip pat užblokavo vieną iš dviejų iššokančiųjų langų, sugeneruotų animefushigi, kurių „Firefox“, „Chrome“ ir IE negalėjo padaryti. Deja, pasirodžius prisijungimo iššokančiajam bandymui Bungie.net, langas pasirodė, tačiau nepavyko įkelti turinio iš „Edge“.

„Microsoft Edge“ neleidžia koreguoti savo įmontuoto iššokančiųjų langų blokavimo įrenginio parametrų. Taigi neįmanoma įtraukti išimčių įvairioms interneto svetainėms. Vartotojas taip pat niekaip negali pakoreguoti blokatoriaus stiprumo. Tačiau „Microsoft Edge“ veikia geriau nei kitos naršyklės blokuodamos iššokančius langus.

 1. Opera

  geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

Be bendro iššokančiojo blokavimo, „Opera“ siūlo ir keletą privatumo funkcijų. „Opera“ žiniatinklio naršyklę sudaro integruotas VPN, stebėjimo slapukų blokavimas ir galimybė blokuoti ir puslapio skelbimus. Ši interneto naršyklė išlaikė visus iššokančių langų pavyzdžius, kuriuos mes pateikėme per Popuptest.com, kartu su geru iššokančiuoju testu. Kadangi „Opera“ yra vienintelis įmontuotas skelbimų blokatorius, ji blokavo visus skelbimus „animefushigi“ puslapyje ir iššokančius langus..

Jis įkėlė gerą iššokantį prisijungimo iš Bungie.net iššokantį langą. Dėl savo funkcionalumo „Opera“ interneto naršyklė lenkia visas kitas interneto naršykles ir daugelį trečiųjų šalių blokatorių. Apibendrinant galima pasakyti, kad „Opera“ pasirodė kaip išskirtinė interneto naršyklė, tada visos kitos interneto naršyklės. Tai efektyviai blokavo iššokantį bandomąjį pavyzdį iš „Popuptest.com“ ir taip pat leido įkelti gerus iššokančius langus. Tai užblokavo netinkamus iššokančius langus per IP filtravimą. Taigi Opera yra laikoma geriausia iš abiejų pasaulių.

Geriausi nemokami iššokančių langų blokatoriai

Kadangi žiniatinklio naršyklės, turinčios numatytuosius iššokančiųjų langų blokavimo įgūdžius, palieka daug norimų rezultatų, todėl vartotojai renkasi geriausius nemokamus iššokančiųjų langų blokatorius. Žemiau mes įtraukėme keletą geriausių trečiųjų šalių iššokančiųjų langų blokatorių, su kuriais galite susipažinti patys:

 1. „AdBlock“ geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

„AdBlock“ yra vienas iš geriausių nemokamų iššokančiųjų langų blokatorių, be to, jis neabejotinai gerai veikė bandydamas. Nepaisant to, kad Popuptest.com iššokantys pavyzdžiai nepavyko, jis leido pasiekti gerus iššokančius langus. Jis išlaikė „animefushigi“ testą ir užblokavo visus to puslapio skelbimus ir iššokančius langus. „AdBlock“ taip pat leido „Bungie.net“ prisijungimo iššokantįjį failą įkelti be klaidų.

Tai leidžia tinkinti ir jo nustatymuose. „AdBlock“ leidžia pakeisti daugelį šio plėtinio nustatymų, įskaitant įtraukimą į baltąjį sąrašą ir individualizuotą blokavimą. Be to, tai leidžia pakeisti pasirinktinius ir iš anksto nustatytus filtrus. Ji taip pat siūlo savo vartotojams leisti skelbimus paspaudus dešiniuoju pelės mygtuku ir įtraukiant į sąrašą konkrečius „YouTube“ skelbimus.

„AdBlock“ yra geriausias trečiųjų šalių iššokančių langų blokatorius, nes jame yra nepaprastų funkcijų. Šis nemokamas iššokančiųjų langų blokatorius yra skirtas veikti su „Chrome“, tačiau jį taip pat galima naudoti „Opera“ atsisiunčiant „Google Chrome“ plėtinį.

 1. „AdBlock Plus“ geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

„AdBlock Plus“ yra paprasta programa, tačiau joje yra daugybė papildomų galimybių. Galite sugeneruoti filtrų sąrašus, kurie leis leisti arba neleisti iššokančiuosius langus iš įvairių svetainių. Šis geriausias nemokamas iššokančių langų blokatorius taip pat gali leisti nesiblaškančius skelbimus. Galima naudoti bendrąją baltojo sąrašo funkciją, taip pat galite sukurti savo filtravimo sintaksės sąrašą.

Tačiau „AdBlock Plus“ nepavyko iššokančiųjų „PopupTest.om“ pavyzdžių, tačiau jis išlaikė gerus iššokančius langus. Jis taip pat puikiai išlaikė „animefushigi“ testą. „AdBlock Plus“ taip pat leido „Bungie.net“ sukurti prisijungimo iššokantįjį langą. Kadangi „AdBlock Plus“ yra vienas iš geriausių nemokamų trečiųjų šalių blokatorių, turinčių tinkamų funkcijų. Tai taip pat leidžia vartotojams išjungti puslapio skelbimus.

 1. „AdFender“ geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

„AdFender“ yra tarp geriausių nemokamų iššokančiųjų langų blokavimo priemonių. Jis pateikiamas su bandomąja versija ir gali pasigirti blokuojantis beveik viską. Tai veikia kaip iššokančiųjų langų ir reklaminių skelbimų blokatorius. Tačiau jis neužblokavo jokio iškylančių pavyzdžių iš „Popuptest.com“ ir leido atidaryti gerus iškylančiuosius langus.

Šis nemokamas iššokančiųjų langų blokatorius efektyviai blokavo visus „animefushigi“ skelbimus ir gana greitai paskatino nukreipti į skelbimų blokavimą nukreipiantį puslapį. „AdFender“ metrika, padaryta prieinama iš sistemos dėklo, parodė, kad svetainėje užblokuotas didžiulis skelbimų skaičius. Šis trečiosios šalies blokatorius taip pat leido iš „Bungie.net“ iškylantį langą įkelti be jokių kliūčių.

Apibendrinant galime pasakyti, kad „AdFender“ yra viena labiausiai tinkančių variantų sąraše. „AdFender“ galite sureguliuoti daugybę nustatymų, įskaitant tarpinio serverio nustatymų taikymą, klausymo prievado pritaikymą. Tai taip pat apima nustatymus, kaip blokuoti stebėjimo slapukus, naršyti anonimiškai per „Tor“ ir peržiūrėti jūsų blokavimo statistiką. Tačiau dauguma funkcijų galimos tik su pilna versija, o ne su bandomąja versija. Nemokamą versiją sudaro tik išankstinis iššokančiųjų langų blokavimas.

 1. „Ad Muncher“ geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

Šis geriausias nemokamas iššokančių langų blokatorius turi daugybę tinkinimo parinkčių. „Ad Muncher“ siūlo svetainės elgsenos, pvz., Fono paveikslėlių, muzikos pašalinimo ir kt., Nustatymo parametrus. Tai taip pat siūlo apsaugą nuo stebėjimo slapukų, savęs žymėjimą ir labai išsamias skelbimų blokavimo parinktis. Tinkinimo parinktys taip pat apima intraneto jungčių išjungimą, galimybę bloko pranešimą pakeisti bet kuo, taip pat išsamius žurnalus, kuriuose galima ieškoti.

„Ad Muncher“ veikė labiau kaip trečiosios šalies blokatorius, tačiau nesugebėjo užblokuoti iškylančių pavyzdžių iš „Popuptest.com“. Tačiau tai leido išlaikyti gerus testus, taip pat leido greitai atsisiųsti prisijungimo iš Bungie.net iššokantįjį langą. Šis nemokamas iššokančiųjų langų blokavimas nesugebėjo užblokuoti nė vieno puslapyje esančio skelbimo, tačiau užblokavo du animefushigi iššokančius langus.

Nors „Ad Muncher“ nepavyko užblokuoti puslapyje pateikiamų skelbimų, ji vis dar laikoma viena iš geriausių nemokamų iššokančiųjų langų blokatorių. Šią programą galima atsisiųsti, jei jis nori skaityti žurnalus. Pateikti žurnalai yra visada išsamūs ir ieškomi. Tai yra populiariausių iššokančių langų blokavimo priemonė, skirta tikriems skelbimams. Tačiau, jei norite reklamuotis puslapyje, jums gali tekti pasirinkti bet kurį kitą nemokamą iššokančiųjų langų blokavimo įrankį.

 1. „uBlock“ geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

„uBlock“ yra efektyvus iššokančių ir reklaminių programų blokavimas. Tačiau šis geriausias nemokamas iššokančių langų blokatorius turi didelį trūkumą. Trūkumas yra tas, kad jame yra tik ribotos pritaikymo galimybės. Bet tai leidžia įtraukti į baltąjį sąrašą dinamines filtrų taisykles, slėpti bloko vietos žymeklius ir rodyti ribotą žurnalo duomenų kiekį. Tačiau filtro stiprumo negalima sureguliuoti.

Šis iššokantis ir skelbimų blokavimo priemonė nepavyko iššokančių pavyzdžių iš „PopupTest.com“, tačiau jis leido įkelti gerus iškylančiuosius langus. „uBlock“ taip pat leido prisijungti iš „Bungie.net“ iššokančiojo turinio. „Animefushigi“ jis blokuoja visus iššokančius langus ir puslapio skelbimus, taip suaktyvindamas skelbimų blokavimo puslapio peradresavimą..

 1. Privatumo ženkliukas geriausias nemokamų iššokančių langų blokatorius

EFF išleido „Privacy Badger“ kaip vieną iš geriausių nemokamų iššokančiųjų langų blokatorių. Bet tai yra šiek tiek sunku įvertinti iš kitų trečiųjų šalių ir įmontuotų blokatorių. Kaip teigia EFF, „Privacy Badger“ sutelkia dėmesį į bet kokio matomo ar nematomo „trečiosios šalies“ scenarijų ar vaizdų, kurie, atrodo, jus seka, neleidimą, net jei jūs konkrečiai atsisakėte sutikimo, siųsdami antraštę „Nesekite“. Tiesiog taip atsitinka, kad dauguma (bet ne visi) iš šių trečiųjų šalių stebėjimo priemonių yra reklama. Kai matote skelbimą, skelbimas mato jus ir gali jus sekti. Privatumo Badgeris yra čia, kad sustabdytų tai. “Tai reiškia, kad jei„ Privacy Badger “blokuoja skelbimą, tai yra stebėjimo priemonė. „Privacy Badger“ dažnai neužblokuoja tų pačių skelbimų, kuriuos daro kiti nemokami iššokančiųjų langų blokavimo ir reklaminių skelbimų blokatoriai.

Kadangi „Privacy Badger“ yra ribotų papildomų galimybių, todėl galite nustatyti filtro parametrus. Be to, jūs galite įtraukti svetaines į baltąjį sąrašą, pakeisti socialinius valdiklius, rodyti užblokuotų skelbimų skaičių ir neleisti „WebRTC“ išplisti jūsų IP adreso.

Privatumo Badgeris, kuris yra geriausias nemokamas iššokančių langų blokatorius, efektyviai blokavo blogus iššokančius langus ir išlaikė gerus „PopupTest.com“ iššokančius langus. „Animefushigi“ puslapyje jis neužblokavo jokių skelbimų ir iššokančiųjų langų. Taigi galime manyti, kad puslapyje nebuvo stebėjimo skelbimų. Vienintelis trūkumas, kurį pastebėjome „Privacy Badger“, buvo tas, kad jis užblokavo vaizdo įkėlimą, leisdamas prisijungti iš „Bungie.net“. Tačiau tai nėra labai svarbu, nes tai leido sėkmingai įkelti prisijungimo langą.

Išvada

Ar esate dalis minios, kuri nori nutraukti iššokančius skelbimus? Jei taip, tuomet jūs būtumėte gerai susipažinęs su susierzinimu, kurį šie iššokantys langai sukelia vartotojams. Tačiau galite labai lengvai išsisukti iš iššokančiojo pragaro pripratę prie geriausių nemokamų iššokančiųjų langų blokatorių. Mes nulaužėme plaktą ir išvedėme geriausius nemokamus iššokančiųjų langų blokatorius, taip pat reklaminių skelbimų blokatorius. Peržiūrėję aukščiau pateiktą straipsnį, rasite geriausius prieinamus įmontuotus ir trečiųjų šalių blokatorius, kurie leis sklandžiai naršyti po burlaivius..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me