Geriausios 2017 m. VPT paslaugos – saugumo ir patikimumo klausimas

[ware_item id=33][/ware_item]

Kalbant apie saugos įrankius, svarbiausias veiksnys yra saugumas ir patikimumas, nes šiems įrankiams patikite neskelbtiną informaciją. Virtualus privatus tinklas yra viena iš tų saugos priemonių, kuri internete apsaugo jūsų internetinę tapatybę ir interneto duomenis. Prieš kelias dienas paskelbėme straipsnį, kodėl „Torrenting“ reikalingas VPN? Tai buvo gerai įvertinta ir mūsų vartotojai paklausė, kurios yra geriausios VPT paslaugos, nes jiems rūpi jų asmeninė informacija.


Kadangi pramonėje yra daugybė VPN paslaugų; tai kelia įmonių patikimumo ir saugumo klausimą. Šiame straipsnyje aptarsime, kurios VPN paslaugos yra paklausios, pagrindinius veiksnius, kurie daro VPN paslaugą patikimą, ir paaiškinsime geriausių VPN paslaugų ypatybes..

Geriausių 2017 m. VPN paslaugų palyginimo sąrašas

 geriausios vpn paslaugosexpressvpnlogoPureVPNVIP VIPNekaltas VPN
Vieta Panama Britanijos mergelių salos Honkongas Jungtinės Valstijos Honkongas
Šifravimas 2048 bitų SSL 256 bitų AES 256 bitų AES 256 bitų AES 256 bitų AES
Saugumo protokolai PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 PPTP, L2TP, IPSec, SSTP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 (iOS), SSTP
Serverio vietos 57 87 141 24 50
Pralaidumas & Greitis Neribota Neribota Neribota Neribota Neribota
OS palaikymas „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai
Keli prisijungimai 6 įrenginiai 3 prietaisai 5 įrenginiai 5 įrenginiai 5 įrenginiai
Nulio žurnalo politika Nėra žurnalų Nėra žurnalų Nėra žurnalų Nėra žurnalų Nėra žurnalų
Interneto svetainė Aplankykite teikėją Aplankykite teikėją Aplankykite teikėją Aplankykite teikėją Aplankykite teikėją
Pasiūlymai 72% nuolaida žiemos išpardavimui 36% nuolaida išpardavimas 78% nuolaida žiemos išpardavimui 52% IŠPARDAVIMAS 86% nuolaida žiemos išpardavimui
Kaina

3,29 USD / mėn

8,32 USD / mėn

2,45 USD / mėn

3,33 USD / mėn

1,66 USD / mėn

Bitcoin palaikymas Taip Taip Taip Taip Taip
Pinigų gražinimo garantija 30 dienų 30 dienų 7 dienos 7 dienos 7 dienos


Susijęs:
Geriausias „Torrenting“ ir „P2P File Sharing 2017“ VPN

Išskirtinės funkcijos, užtikrinančios geriausią VPN paslaugą

Kiekviena VPN paslauga pramonėje siūlo dvi pagrindines funkcijas, ty šifravimą ir IP maskavimą. Geriausios VPN paslaugos nuo kitų išskiria išskirtines galimybes. Mes išvardijame keletą išskirtinių šių patikimų VPN paslaugų savybių.

geriausios vpn paslaugos

NORDVPN | Redaktoriaus pasirinkimas | Geriausių 2017 m. VPN paslaugų sąrašas

„„ NordVPN “pavadinimą įkvėpė Šiaurės šalių idealai, reiškiantys pasitikėjimą, pasitikėjimą, laisvę ir naujoves. Tai atspindi tai, kaip mes vertiname savo klientų laisvę, kaip mes stengiamės būti novatoriški savo technologijos atžvilgiu ir kaip mes dirbame. “-„ NordVPN “

Bendrovė daugiau dėmesio skiria „saugumui“ ir turi keletą geriausių funkcijų, kurias galėtų turėti saugos įrankis. Tai ne tik optimizuota SSL apsaugotiems serveriams Srautas ir P2P bet ir apsaugotas Anti-DDoS saugumas.

„NordVPN“ turi ypatingą TOR-over-VPN serveriai, kurie suteikia TOR galią per VPN paslaugą, kad užtikrintų stiprią apsaugą, todėl nebereikia „Tor“ naršyklės. Be to, jei manote, kad TOR greitis yra lėtas, bet vis tiek norite dvigubo saugumo, tada jis siūlo ir kitą funkciją Virš VPN pavadintas „DoubleVPN“.

Susijęs: „NordVPN“ įjungtas 72% nuolaida žiemos išpardavimui kaip riboto laiko pasiūlymas. Jūs galite patraukti 2 metai prenumerata kaina viena metų ir tiek mažai 3,29 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimas garantija.

Jei jums labiau patinka mobilumas ir jūsų darbas labiau priklauso nuo mobilumo, tuomet galite naudoti jų naujausią mobiliojo ryšio saugos protokolą IKEv2 kuris intelektualiai stebi bet kokio tinklo pokyčio elgseną ir prisitaiko prie tų pokyčių nesugadindamas VPN ryšio. Programinės įrangos klientas turi įmontuotą Tinklo užraktas arba Interneto žudymo jungiklis kuris sustabdo visą interneto srautą tuo atveju, jei jūsų VPN ryšys bus atjungtas, tokiu būdu užkertant kelią nutekėti tikrajai jūsų tapatybei.

geriausia vpn paslauga

EXPRESSVPN | 2-oji pozicija | Geriausių 2017 m. VPN paslaugų sąrašas

„Mes sukūrėme„ ExpressVPN “, nes tikime, kad visi, nepriklausomai nuo jų techninės patirties lygio, turėtų turėti galimybę laisvai ir saugiai naudotis internetu.“ - „ExpressVPN“

Bendrovė labiau orientuojasi į „Performance“ ir turi labiausiai patobulintus SSL apsaugotus serverius pramonėje. Ši paslauga kiekvieną savaitę atnaujina ir diegia naujas serverio vietas, kad jos vartotojai dirbtų 99,9 proc. Serverio. Čia taip pat yra aktyvi klientų aptarnavimo tarnyba su nemokama paslauga Gyvas pokalbis parama, kad atitiktų tokį pasirodymą.

Susijęs: „ExpressVPN“ veikia 36% nuolaida ribotam laikui. Jūs galite patraukti 1 metų prenumerata už kuo mažiau 8,32 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimas garantija.

„ExpressVPN“ yra tradicinė VPN paslauga, tačiau joje daugiau dėmesio skiriama geresnės vartotojo patirties teikimui. Pavyzdžiui, ji turi paprastą ir lengvai naudojamą programinės įrangos klientą su įmontuotomis funkcijomis Internetas žudymo jungiklis, greičio testas, ir Išmanioji vieta kuris pasirenka geriausią įmanomą serverį, atsižvelgiant į jūsų ryšį. Jei jūsų darbas labiau priklauso nuo nukreipimo į svetainę tinklo (paprastai naudojamo „Windows Azure“), tada „ExpressVPN“ palaiko SSTP apsaugos protokolas.

geriausia vpn paslauga

PUREVPN | 3 pozicija | Geriausių 2017 m. VPN paslaugų sąrašas

„PureVPN buvo sukurtas siekiant vienintelio tikslo - nepažeisti jūsų internetinio privatumo ir pasiūlyti visišką interneto laisvę.“ - „PureVPN

Bendrovė daugiau dėmesio skiria „inovacijoms“ ir turi keletą geriausių novatoriškų savybių pramonėje. Tai ne tik optimizuota SSL apsaugotiems serveriams Srautas ir P2P bet ir apsaugotas Anti-DDoS (mokama) ir NAT ugniasienė (mokamas) užstatas.

„PureVPN“ turi ypatingą Padalintas tunelis funkcija, kuri suteikia naudą iš daugelio užduočių, atskiriant interneto srautą į „užšifruotą“ ir „nešifruotą“ srautą.

Susijęs: „PureVPN“ įjungtas 78% Naujųjų metų pardavimas kaip riboto laiko pasiūlymas. Jūs galite patraukti 2 metų prenumerata į kainą 1 už kuo mažiau 2,45 USD per mėnesį su 7 dienų pinigų grąžinimas garantija.

Jei esate „Windows OS“ vartotojas, tada Virtualus maršrutizatorius funkcija leidžia konvertuoti nešiojamąjį kompiuterį ar darbalaukį į virtualų maršrutizatorių ir naudoti jį prisijungti prie 10 daugiau prietaisų. Programinės įrangos klientas turi Interneto žudymo jungiklis automatinis Išmaniosios paskirties pasirinkimas funkciją, tereikia vieno mygtuko paspaudimu, t.y., transliacija, sauga, naršymas ir pan., kad suteiktumėte suasmenintą patirtį.

geriausios vpn paslaugos

VIP VPN | 4-oji pozicija | Geriausių 2017 m. VPN paslaugų sąrašas

„Mes norime tikėti, kad privatumo ir saugumo lygmenų taikymas yra efektyviausias sprendimas problemų, su kuriomis susiduria vartotojai šiandien. Mūsų sprendimas privatumui ir saugumui yra užtikrinti saugų VPN tunelį su ypač stipriu šifravimu. “- PIA

Privati ​​interneto prieiga yra tradicinių VPN paslaugų lyderė. Jame yra SSL apsaugoti serveriai, optimizuoti transliacija ir P2P failų dalijimasis. Jei esate atsitiktinis VPN vartotojas, tada „PIA VPN“ turi patraukliausius kainų planus rinkoje.

Susijęs: Įjungta privati ​​interneto prieiga 52% nuolaida pardavimas ribotam laikui. Jūs galite patraukti 1 metų prenumerata už kuo mažiau 3,33 USD per mėnesį su 7 dienų pinigų grąžinimas garantija. 

Programinės įrangos klientas yra paprastas ir lengvai naudojamas, taip pat turi įmontuotą Interneto žudymo jungiklis ir Skelbimų blokatorius kuris blokuoja skelbimus, kenkėjiškas programas ir stebėjimo priemones. Jei jūsų darbas priklauso nuo įgaliotojo serverio, tada siūlo privačios interneto prieigos paslaugas Kojinės5 įgaliotinis.

geriausios vpn paslaugos

IVACY VPN | 5-oji padėtis | Geriausių 2017 m. VPN paslaugų sąrašas

„Ivacy“ metu išradingumas yra įsitvirtinęs per visą mūsų produkto kūrimo ciklą. Mes tikime visiška internetine laisve ir nepertraukiamu mūsų vartotojų saugumu. “- Ivacy VPN

„Ivacy“ yra antroji „naujovių“ skatinama įmonė VPN pramonėje. Ne tik įmonė yra traukos centras dėl savo dauguma prieinamomis kainomis, tačiau taip pat ir su naujoviškomis savybėmis.

Nekaltas VPN siūlo išmanusis DNS priedą, kad būtų išvengta DNS nutekėjimo, ir nukreipkite visą interneto srautą per tam skirtus DNS serverius. Jos programinės įrangos klientą lengva naudoti, o funkcionalumas paprastas Interneto žudymo jungiklis ir Padalintas tunelis atskirti interneto srautą į „neužšifruotą“ ir „užšifruotą“, kad būtų galima atlikti įvairias užduotis.

Susijęs: Neaktyvus VPN įjungtas 86% žiemos pardavimas kaip riboto laiko pasiūlymas. Jūs galite patraukti 2 metų prenumerata į kainą 1 už kuo mažiau 1,66 USD per mėnesį su 7 dienų pinigų grąžinimas garantija

Serveriai yra apsaugoti SSL technologija, IPv6 apsauga ir optimizuota transliacija ir P2P failų bendrinimas, padedantis apeiti daugumą regioninių apribojimų svetainėms.

Kurie pagrindiniai veiksniai daro VPN paslaugą patikimą?

Yra keli pagrindiniai veiksniai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį pasirinkdami VPN paslaugą.

1. Nulio žurnalo politika

Yra daugybė nemokamų VPN paslaugų, kurios registruoja jūsų veiklą internete ir suteikia galimybę trečiosioms šalims, tokioms kaip reklamuotojai ir vyriausybės priežiūros agentūros, pasiekti jūsų neskelbtiną informaciją. Arba kai kurie mokami VPN, esantys stebėjimo valstybėje, pavyzdžiui, JAV, gali laikytis taisyklių.

Patikima VPN paslauga turėtų griežtai atitikti „Zero-Log“ politiką, tai reiškia, kad jų VPN serveriams neleidžiama registruoti jokios internetinės veiklos (pvz., Laiko žymos, URL, slapukai ir pan.). Gerai, jei paslauga naudoja tam tikrus beasmenius ryšio žurnalus duomenų naudojimo ir sujungimo laikas jų tarnybai palaikyti.

2. „Bitcoin“ mokėjimo būdas

Kai vykdote finansinę operaciją internetu, jūsų duomenys yra saugomi įmonės duomenų bazėje, kurią bet kada galite atsekti. „Bitcoin“ yra anoniminis mokėjimo būdas, leidžiantis žmonėms saugiai ir anonimiškai vykdyti savo internetines operacijas. Čia yra vadovas, kaip nusipirkti Bitcoin.

Vengti saugoti neskelbtiną informaciją savo duomenų bazėje; patikima VPN paslauga turėtų pasiūlyti „Bitcoin“ mokėjimo metodą, kad jo vartotojo informacija būtų anoniminė ir neatsekiama. Ne tik „Bitcoin“ padėtų anonimiškai nusipirkti VPN, bet ir padeda atlikti kitus pirkimus internetu.

3. Plačiai paplitę VPN serveriai su neribotu pralaidumu & Greitis

Kai kurios paslaugos ir svetainės yra padalintos į geografines vietas ir neleidžia interneto vartotojams apeiti šių geografinių apribojimų, aktyviai blokuojant VPN serverius. Patikimos VPN paslaugos turėtų turėti plataus masto VPN serverius PRIME vietose, kad būtų galima ne tik apeiti regioninius apribojimus, bet ir valdyti apgyvendintą interneto vartotojų srautą..

Dažnai užduodami klausimai

Klausimas - kas yra virtualus privatus tinklas arba VPN?

Virtualus privatus tinklas yra technologija, jungianti du nuotolinius kompiuterius per internetą naudojant privatų ryšį. Tas privatus ryšys kartais vadinamas „Tuneliu“, kuris užšifruojamas naudojant kelis šifravimo algoritmus.

Ši technologija atsirado iš įmonės aplinkos, kurioje klientai (darbuotojai) jungiasi prie pagrindinio kompiuterio (įmonės tinklo), kad galėtų dirbti iš atokių vietų. Kadangi ryšys suteikia privatumą internete, daugelis komercinių VPN tarnybų teikia VPN serverius, kad klientai galėtų privačiai naudotis internetu.

Klausimas - kaip VPN apsaugo mano duomenis?

Kai užsisakote VPN paslaugą, ji suteikia jums programinės įrangos klientą, kuris palengvina saugų ir privatų ryšį tarp jūsų ir visame pasaulyje išsibarsčiusio (-ų) VPN serverio (-ių). Tada duomenys, perduodami tarp jūsų ir serverio, užšifruojami naudojant skirtingus šifravimo algoritmus ir protokolus..

Q - Ar VPT yra teisėtas?

Taip. VPN naudoti yra legalu, nes ši technologija suteikia įmonės tinklo apsaugą ir apsaugo jūsų duomenis nuo žalos.

Klausimas - ar VPN neleidžia IPT stebėti mano duomenų?

Taip. Kadangi VPT šifruoja jūsų duomenis tokiais šifravimo algoritmais, kaip 256 bitų AES, jūsų IPT negali stebėti jūsų interneto duomenų.

Klausimas: ar VPT užkerta kelią netiksliniam vyriausybės masiniam stebėjimui?

Taip. Dėl tų pačių aukščiau aprašytų priežasčių „VPN tunelis“ šifruoja visą jūsų interneto sesiją iš savo įrenginio į VPN serverį.

Klausimas - ar galima pasitikėti VPN paslaugų teikėju?

Tai skiriasi teikėjui. Kai kurie VPT teikėjai turi skaidrią privatumo politiką, ką renka, o ko ne, o kai kurie teikėjai turi šešėlinę politiką ir nevienareikšmiškus pareiškimus apie tai, ką rinks. Taigi, jūs esate atsakingi už tai, kad perskaitytumėte visų abonentinių paslaugų teikėjo privatumo politiką ir paslaugų teikimo sąlygas.

Q - Ar galiu naudoti VPN užblokuotų kanalų transliavimui?

Taip. Galite naudoti VPN ne tik norėdami pasiekti geografiškai užblokuotas svetaines, bet ir transliuoti blokuotų srautinių paslaugų, tokių kaip „Netflix“ ir „Hulu“, turinį. Galite sekti mūsų „Geriausio transliavimo VPN“ vadovą.

Baigiamosios mintys

Šias patikimas ir geriausias VPN paslaugas pasirinkome peržiūrėję jų privatumo politiką ir paslaugų teikimo sąlygas bei apklausę jų klientus internete. Nors norint apsaugoti savo sistemą, būtina įdiegti antivirusinę, norint apsaugoti savo internetinę tapatybę ir interneto duomenis, taip pat būtina pasirinkti patikimą VPN paslaugą. Čia išvardytos VPN paslaugos griežtai laikosi „Zero-Log“ politikos ir siūlo geriausias įmanomas funkcijas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me