Geriausios (visiškai) nemokamos VPN paslaugos 2018 [ištaisyta]

[ware_item id=33][/ware_item]

Virtualus privatus tinklas, dar žinomas kaip VPT, tampa būtinu dalyku, kurio šiandieniniame pasaulyje reikia kiekvienam vartotojui. VPN naudojamas keliems skirtingiems tikslams. Tai ne tik apsaugo jūsų internetinę veiklą ir yra saugi, nes apsaugo jūsų privatumo skelbimas, užšifruojantis jūsų duomenis. Bet tai taip pat suteikia galimybę pakeisti savo geografinę vietą, kad galėtumėte lengvai pasiekti bet kokį užblokuotą turinį iš bet kurio pasaulio kampelio.


Tačiau mokamos VPN paslaugos, skirtos teikti daug geresnes paslaugas, tokias kaip saugaus, apsaugoto ir privataus ryšio užtikrinimas, geografiškai riboja nemokamą prieigą prie interneto, tačiau visos šios paslaugos kainuoja daug pinigų.

O kas, jei kai kuriais VPN bus galima laisvai naudotis ir jums nereikės mokėti nė cento. Taip! Jūs teisingai girdėjote; dabar yra keletas VPN, kuriais galima visiškai laisvai naudotis, ir tai taip pat nekelia griežtų apribojimų.

Žodis „Nemokamas“ nemokamame VPN paprastai įkvepia vartotojus ir paprastai juos patraukia. Tačiau tai gali būti ne puiki versija, kurioje taip pat nėra visų funkcijų, bet vartotojai vis tiek bus traukiami vien todėl, kad jiems nereikės mokėti pinigų.

Dažniausiai yra du kritiški nemokamų VPT praradimai, kurie gali būti neverti kelių dolerių per mėnesį. Jūs sutaupysite, pasirinkdami mokamą prenumeratą..

Nemokamos VPN paslaugos vartotojams paprastai suteikia paprastą ir pagrindinį darbą. Priežastis yra gana paprasta, kad jie negauna užmokesčio už savo paslaugas. Kitaip tariant, tai taip pat reiškia, kad jie turi ribotą serverių skaičių. Taigi visi jų vartotojai turi dalytis turimais keliais serverių skaičiais.

Be to, ši nemokama VPN paslauga nėra tiesioginis mokėjimas iš vartotojų, tačiau jie turi uždirbti pinigų. Siekdami patenkinti šį poreikį, šie VPT teikėjai dažnai perima vartotojams interneto duomenis ir parduoda juos teisėsaugos institucijoms, reklamuotojams ir aukštesnėms institucijoms..

Be to, nemokami VPT kartais nesilaiko savo taisyklių ir sąlygų bei pažadų, kuriuos jie davė ir vartotojams. Paimkime Hola VPN pavyzdį; teikėjai savo privatumo politikoje aiškiai paminėjo, kad jie nelaiko jokių žurnalų ir juo naudotis yra visiškai saugu. Tačiau realybė yra visiškai kitokia. Daugelis vartotojų pateikė neigiamų atsiliepimų apie šį VPN, be to, pardavęs asmeninę vartotojo informaciją ir žurnalus tretiesiems asmenims, jis taip pat pažeidė savo privatumo politiką..

Yra daug daugiau priežasčių, kodėl nerekomenduojama naudotis nemokama VPN paslauga. Vietoj nemokamos paslaugos vartotojas gali pasirinkti nemokamą bandomąją paslaugą, kurią siūlo įvairūs VPN teikėjai. Tokiu būdu jie galėtų patikrinti, kaip jie dirba, ir, jei nėra patenkinti, taip pat gali susigrąžinti ir savo sumą.

5 geriausių nemokamų VPN sąrašas:

Mes jums teikiame geriausias nemokamas VPN paslaugas, kurios yra prieinamos šiandien. Mes išrinkome penkis geriausius nemokamus VPN ir pabrėžėme, kad reikia naudoti kiekvieną iš jų, todėl galite greitai nuspręsti, kuris geriausiai tinka atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Nemokamas VPN Apribojimai
„Hotspot Shield“ VPN 500 MB per dieną
„TunnelBear“ VPN 500 MB per mėnesį
Slėpti.Mano VPT 2 GB duomenų perkėlimas per mėnesį
Aprašykite VPN -10 GB duomenų perkėlimas per mėnesį
Slėpti. Vyras VPN 2 GB duomenų sunaudojimas per mėnesį
Betternet VPN Beribis

„Hotspot“ skydas:

„Hotspot Shield“ yra geriausias nemokamas VPN, kuris padėjo milijonams žmonių jų poreikio metu. Jis buvo dažnai naudojamas Turkijos perversmo ir Arabų pavasario metu. Vartotojams suteikiama nemokama prieiga ne tik prie VPN, bet ir kaip „Chrome“ plėtinį.

„Hotspot Shield VPN“ vartotojams siūlo fantastišką nemokamą versiją. Tai leis jums naudoti 500 MB duomenų per dieną. Nors visiškai suprantama, kad to nepakaks transliacijai ar kankinimui. Bet jis puikiai veiks, jei norite atblokuoti bet kurią svetainę arba norite apsaugoti savo duomenis paprastai naudodamiesi viešuoju „Wi-Fi“.

Nemokama „Hotspot Shield“ versija leis prisijungti tik prie vieno įrenginio. Be to, jūs galite naudoti ir vieną serverį JAV. Tai darydami negalėsite pasiekti „Netflix“, „Hulu“ ar kai kurių kitų srautinių svetainių. Tačiau vis tiek galite pasiekti „YouTube“, „Facebook“ ar kai kurias kitas socialinės žiniasklaidos svetaines, kurios gali būti užblokuotos jūsų regione. Be to, jis suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis.

Argumentai už:

 • Tai suteikia patikimą duomenų šifravimą.
 • Vartotojai gali lengvai pasiekti blokuotą turinį.
 • Tai palaiko el. Laiškus.

Minusai:

 • Jis gali prisijungti tik prie vieno įrenginio.
 • Tai ribojama iki 500 MB per dieną.
 • Jis pateikiamas kartu su skelbimais.

https: //www.hotspot-shield

„TunnelBear“:

„TunnelBear“ nemokama VPN versija yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Tai yra patogiausias VPN. Tačiau vartotojams gali būti naudojama tik 500 MB duomenų per mėnesį. Jei vartotojas tvitruoja apie įmonę, kiekvieną mėnesį galite gauti papildomų 1 GB duomenų.

Neseniai VPN įsigijo „McAfee“ ir dabar turi papildomų papildomų išteklių, kuriuos teikia svarbi įmonė, norėdama toliau plėtoti savo VPN saugos ir privatumo atnaujinimus. Tai saugu naudoti ir visiškai saugu atblokuoti bet kokias naujienas. Be to, ji nelaiko asmeninės informacijos ir naršymo įrašų.

Argumentai už:

 • Nėra iššokančiųjų skelbimų.
 • Tai yra patogus vartotojui
 • Nėra IP ir duomenų registravimo.

Minusai:

 • Jis siūlo labai nedaug išplėstinių nustatymų.
 • Tai suteikia ribotą prieigą prie serverių.
 • Netinkamai veikia „Netflix“.
 • Tai ribojama iki 500 MB per mėnesį.

https://www.tunnelbear.com/

Slėpti. Aš:

Paslėpti. Aš esu Malaizijos VPT, teikiantis puikias nemokamas paslaugas. Naudotojai gali naudotis tik serverių vietomis, t. Y. Kanadoje, Singapūre ir Nyderlanduose, ir jiems leidžiama naudoti 2 GB duomenų per mėnesį nemokamai, naudojant iki 80 Mbps spartą..

Kadangi trūksta serverių vietų, šis VPN netinka turinio atblokavimui visame pasaulyje. Jei ieškote serverių JAV ar JK, tada „Slėpti“. Aš nesu geras pasirinkimas. Tačiau paslėpti. „Man“ yra griežta privatumo politika, užtikrinanti patikimą šifravimą, kad jūsų duomenys būtų saugūs.

Argumentai už:

 • Be skelbimų ir registravimo taip pat nėra.
 • Tai teikia visapusišką klientų aptarnavimą.
 • Tai suteikia tinkamą ryšio greitį.

Minusai:

 • Nėra prieigos prie „Open VPN“.
 • Tai apsiriboja tik trimis serveriais, o JAV, JK ir Australijoje jo nėra.
 • 2 GB limito nepakanka tokiai veiklai kaip transliacija, kankinimas ir kitai sunkiai veiklai.

https://hide.me

Aprašymas:

Palyginti su kitais nemokamais VPN, „Windscribe“ VPN yra geriausia galimybė išbandyti. „Windscribe“ nemokamas VPN leidžia per mėnesį sunaudoti –10 GB duomenų. Be to, jame nėra nulio žurnalų, užtikrinamas stiprus šifravimas, todėl jis puikiai tinka privatumui ir saugumui.

„Windscribe“ nemokamą VPN galima įsigyti neribotuose įrenginiuose. Jame yra 11 serverio vietų, iš kurių galima pasirinkti. Be to, taip pat galite pasiekti jų ugniasienę ir skelbimų blokavimo funkcijas. Dėl visų šių savybių „Windscribe“ yra puikus visų laikų VPT.

Argumentai už:

 • Tai užtikrina puikų greitą greitį.
 • Tai suteikia prieigą prie jų serverių daugiau nei dešimtyje
 • Tai nelaiko rąstų.

Minusai:

 • Duomenų perdavimas yra ribojamas.
 • Negalite pasiekti prieigos prie visų serverių.

https://windscribe.com/

„HideMan“ VPN:

„Hide Man“ VPN yra dar vienas puikus nemokamas VPT. Vartotojui leidžiama laisvas keturias valandas per savaitę. Tai yra Londone veikiantis VPN, kurio pralaidumas ribojamas iki 2 GB duomenų naudojimo per mėnesį.

Argumentai už:

 • Ji nemokama keturias valandas kiekvieną savaitę.
 • Tai suteikia tvirtą šifravimą.
 • Jis turi intuityvią ir kelių platformų programinę įrangą.

Minusai:

 • Nemokama versija yra minimali.
 • Tai nutekina DNS.
 • Vartotojų žurnalai yra perkeliami ir dažnai saugomi 14 dienų.

https://www.hideman.net/

Betternet:

„Betternet“ VPN yra nemokamas amžinai. Nemokamas VPN yra visa nemokama daugialypė platforma, leidžianti vartotojams prisijungti prie interneto anonimiškai. VPN naudojamas dėl įvairių priežasčių, tokių kaip geografinių apribojimų perėjimas ir išvengimas. Kaip ir daugelyje VPN paslaugų, kurių mokestis yra metinis, „Betternet Free VPN“ neturi metinių mokesčių.

Tai programa, kuri vienu paspaudimu prisijungia prie VPN ir suteikia prieigą prie jos, kai reikia. Registracijos skelbimo nereikia, taip pat nėra duomenų viršutinių ribų. Visas šias savybes teikia retkarčiais skelbiama reklama ir netgi reklamuojama aukščiausios kokybės versija, kuri yra gana valdoma ir atidi.

Jei ieškote kažkokios progos, pasinaudokite nemokamu „Betternet“ VPN ir mėgaukitės nepriekaištinga patirtimi.

Argumentai už:

 • Nėra jokių duomenų apribojimų.
 • Tai yra nemokama.
 • Tai neriboja duomenų.

Minusai:

 • Tai daug lėčiau nei mokamos versijos.

https://www.betternet.co/

Yra įvairių tinkamų variantų, kai kalbama apie nemokamus VPT. Tačiau nemokami VPT neveikia be jų keliamos rizikos ir trūkumų. Jei esate patenkintas ir jei jis jums tinka, taip ir su juo. Atsisiųskite ir mėgaukitės savo patirtimi. Bet jei jus domina nemokamų VPN rizika, taip pat galite išbandyti geriausius VPN naudodami nemokamų bandymų parinktis..

Geriausi nemokami VPN, skirti „iPhone“:  

Naudojant VPN pamažu sulėtėja interneto greitis, kuriuo galite pasiekti internetą, tačiau vis tiek siūloma naudotis VPN paslauga. Verta naudotis VPN paslauga, ypač jei jūs naršote viešajame tinkle. VPN paslaugos taip pat suteikia prieigą prie geografiškai ribotų svetainių, prie kurių kitaip negalite prisijungti.

Visi „iPhone“ vartotojai taip pat turėtų pereiti prie VPN. Kai „iPhone“ buvo pirmą kartą paleisti, jie buvo žinomi dėl nepažeisto saugumo, tačiau laikui bėgant „iPhone“ susidūrė su keliomis privatumo ir kibernetinio saugumo problemomis. Be to, FTB nulaužė teroristų ir nusikaltėlių „iPhone“, kuriuos „Apple“ atsisako atrakinti.

Tokiomis aplinkybėmis visi „iPhone“ vartotojai, siekdami geresnės saugos ir apsaugos, greitai siekia VPN. Jie užšifravo visų rūšių gaunamų ir siunčiamų duomenų srautus iš savo įrenginių. Dėl to jie apsisaugojo nuo vyriausybės sekimo, kibernetinių nusikaltėlių ir IPT privatumo problemų.

„IPhone“ vartotojai, naudodamiesi VPN, gauna daugybę pranašumų. Jie gali lengvai atblokuoti kelias svetaines, gali peržengti geografinius apribojimus, pagerinti internetinių žaidimų patirtį ir srautą į užblokuotus vaizdo įrašus bei turinį ir dar daugiau.

Čia yra keletas geriausių nemokamų VPN, kuriuos „iPhone“ vartotojas gali išbandyti.

 

Nemokamas VPN

 

Apribojimai

 

Iš kur gauti?

„TunnelBear“

500 MB per mėnesį

https://www.tunnelbear.com/apps/ios

„SurfEasy“ VPT

250 MB

https://www.surfeasy.com/en/

Susisiekęs VPN

Neribota

https://www.vpnintouch.com/

„Hotspot“ skydas

500 MB per dieną

https://www.hotspotshield.com/vpn/vpn-for-iphone/

Betternetas

Neribota

https://www.betternet.co/iphone-vpn/

Geriausi nemokami VPN, skirti „Android“ telefonams:

Kaip ir geriausi nemokami „iPhone“ telefonų VPT, taip pat yra keletas VPN paslaugų, kurias „Google Play“ parduotuvėje gali naudoti „Android“ vartotojai, ir tikrai galite suklaidinti, o tai yra teisingas pasirinkimas. Jei jūs taip pat išgyvenate tokią pačią situaciją, nesijaudinkite, kad mes teikiame jums geriausias nemokamas VPN paslaugas „Android“ vartotojams, kurios tikrai padės jums.

 

 

Nemokami VPN

 

Apribojimai

 

Iš kur gauti?

„TunnelBear“

500 MB per mėnesį

https://www.tunnelbear.com/

Finch VPN

3 GB per mėnesį

https://www.finchvpn.com

Protonų VPN

Neribotas naršymas

https://free.protonvpn.com/

Super VPN

Neribota

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrzheng.supervpnfree

Palieskite VPN

Neribota

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.northghost.touchvpn

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me