Greitai ir lengvai atjunkite „Chrome“ svetainių blokavimą 2019 m

[ware_item id=33][/ware_item]

Autoriaus išvados: Šis straipsnis yra specialiai sukurtas tiems, kurie susiduria su sunkumais atblokuoti svetaines ar atblokuoti „Chrome“. Norėdami patenkinti mūsų skaitytojų poreikius, sukūrėme išsamią ir išsamią informaciją, kurią lengva atlikti. Taupant laiką, toks VPN kaip „NordPVN“ yra geriausias būdas atblokuoti svetainę.


Tačiau žmonės, naudojantys „Chrome“, negalėjo tinkamai užtikrinti naršymo internete naudodamiesi šiais alternatyviais nustatymo būdais. Jūsų naršymo istoriją buvo galima sekti vienokiais ar kitokiais paslėptais būdais, kurių eilinis interneto vartotojas negalėjo išsiaiškinti.

Beveik visi tinklalapių atblokavimo „Chrome“ būdai yra tas, kuris neriboja tikslinių skelbimų, o tai reiškia, kad rinkodaros specialistai vis dar jus seka.

Be to, naudodamiesi šiais sprendimais galite atblokuoti ribotą skaičių svetainių ir taip pat rizikuojate būti sugauti. Pavyzdžiui, nemokamos VPN paslaugos, tokios kaip „Zenmate“ ir „Hola“, yra populiarios tarp interneto vartotojų, tačiau, kaip ir kitos, jos taip pat užsiima pardavinėdamos vartotojo pralaidumą.

„8chan“ pranešimų lentos operatorius Fredrickas Brennanas teigia;

Kai vartotojas įdiegia „Hola“, jis tampa VPN galiniu tašku, o kiti „Hola“ tinklo vartotojai gali išeiti iš interneto per internetą ir naudotis savo IP. Būtent tai daro nemokamą: „Hola“ nemoka už pralaidumą, kurį išvis naudoja jos VPN, ir vartotojas to nedaro “.

Nors jie gali suteikti proveržį tam tikroms svetainėms, vis dėlto dauguma esminio turinio ir reikalaujamų dalykų, tokių kaip HULU, „Netflix“ ir kiti, yra prieinami arba sudėtinga prieiti naudojant jį..

Štai kodėl turėtumėte rasti nesudėtingą, lengvai naudojamą ir pakankamai aiškų sprendimą, kad galėtumėte jį suprasti.

Atblokuokite svetaines naudodami VPN paslaugą

„RankProviderPriceCoupons“
1 „NordVPN“: 2,99 - mėnuo 78% IŠJUNGTA
2 „ExpressVPN“: 8.33 - mėnuo 35% IŠJUNGTA
3 „CyberGhost Pro“: 2,90 - mėnuo 73% IŠJUNGTA
4 PureVPN: 2.95 - mėnuo 65% IŠJUNGTA
5 Privatus interneto ryšys: 3.33 - mėnuo 12% OFF

Toks patikimas jūsų privatumo sprendimas galėtų būti virtualus privatus tinklas (VPN), suteikiantis prieigą prie beveik visų svetainių, įskaitant mėgstamus dalykus, tokius kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon“ ir kt..

Be to, jūsų internetinė tapatybė yra anoniminė, neslėpiant IP adreso ir karinio lygio duomenų šifravimo. Tačiau dėl smarkiai išaugusių VPN paslaugų poreikių žmonės dabar gali jas gauti tik padidindami kelis dolerius per mėnesį.

Taigi būtų protingas žingsnis turėti VPN visoms problemoms, užuot atlikęs skirtingus veiksmus skirtingais tikslais.

5 geriausi VPN, skirti atblokuoti svetainę „Chrome“

Čia yra keli geriausi VPN, skirti atblokuoti „Google chrome“ svetaines.

(1) - „NordVPN“ (Vieta - Panama)

„nordvpn“ - „chrome“ - atblokuokite svetaines

Pliusai, minusai
Griežta nulio žurnalo politika Nėra nemokamo bandomojo laikotarpio
Lengvas nustatymas
30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Automatinis užmušimo jungiklis

„NordVPN“ yra puikus pasirinkimas norint atblokuoti svetaines „Chrome“. Tai yra VPN paslauga, suteikianti lengvą prieigą prie viso pasaulio turinio su savo paslaugomis daugiau nei 57 šalyse.

Funkcijos, tokios kaip automatinis žudymo jungiklis, yra patogios tiems, kurie srautuoja sunkų turinį, pavyzdžiui, internetinius žaidimus ir srautinį turinį. Kartais internetinis puslapis kabo, ir tai gali erzinti. Tačiau automatinis žudymo jungiklis išsprendžia šią problemą.

Be to, karinio lygio šifravimas ir nulio registravimo politika suteikia jums anonimiškumą atjungiant svetaines. Todėl jūs galite mėgautis nerūpestingu naršymu be rūpesčių būti stebimi.

Susijęs straipsnis: kas kankina ir kaip tai veikia

Tačiau jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija padės išspręsti jūsų susirūpinimą dėl pinigų švaistymo. Jų kainų planas yra;

 • 1 mėnuo [11,95 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [7,00 USD per mėnesį - 42 USD už 6 mėnesius]
 • 12 mėnesių [5,75 USD per mėnesį - 69 USD už 12 mėnesių]

Specialus atostogų pasiūlymas

 • 2 metai [3,29 USD per mėnesį - 79 USD už 2 metus] * rekomenduojama *

Gaukite „NordVPN“, skirtą „Chrome“

(2) - „ExpressVPN“ (Vieta - Britų Mergelių salos)

„expressvpn“ - „chrom“ atblokuoti svetaines

Pliusai, minusai
Žaibiškas greitis Nemokamas bandomasis laikotarpis negalimas
Patogus klientui
Neribotas pralaidumas
Stiprus šifravimas

„ExpressVPN“ yra VPN tiekėjas, turintis daugiausiai serverių, leidžiančių suteikti tvirtą galimybę atblokuoti svetaines „Chrome“. Jis teikia paslaugas daugiau nei 95 šalyse, todėl lengva naršyti pasaulinį turinį.

Kita vertus, „ExpressVPN“ turi programinę įrangą, kuri leidžia efektyviai naudotis visais įrenginiais, įskaitant „Mac“, „iOS“, „Android“, maršrutizatorių, „Linux“ ir kt. Taip pat tai yra greičiausia VPN paslauga, kuri patenkina visas jūsų greičio problemas, ir jūs galite mėgaukitės transliacija be erzinančių pertraukimų.

Panaikindami turinio blokavimą esate linkę būti sugauti, ir dėl šios priežasties labai reikalingas stiprus šifravimas. „ExpressVPN“ siūlo 256 bitų „OpenVPN“ šifravimą, be to, turi griežtą neprisijungimo politiką.

Jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją su trim kainų nustatymo planais;

 • 1 mėnuo [12,95 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [9,99 USD per mėnesį - 59,95 USD apmokestinama kas 6 mėnesius]
 • 12 mėnesių [8,32 USD per mėnesį - 99,95 USD apmokestinama kas 1 metus] * rekomenduojama *

Gaukite „Chrome“ skirtą „ExpressVPN“

(3) - PureVPN (Vieta - Honkongas)

„Puredvpn“ skirtas „chrome“ - atblokuokite svetaines

Pliusai, minusai
Padalintas tunelis Greičio leidimas
Griežta politika neprisijungus
Patenkinamas pasirodymas
Stiprus šifravimas

Jei norite atblokuoti svetaines „Chrome“, „PureVPN“ taip pat yra viena iš pageidaujamų paslaugų, kurią galite pasirinkti. Ji teikia tokias funkcijas kaip padalintas tunelis ir virtualus maršrutizatorius, išskiriantys jį iš kitų VPT teikėjų.

Padalijęs tunelis padeda įveikti greičio problemas, nes suteikia galimybę paskirstyti duomenis, kuriuos norite užšifruoti, o kitą nesvarbų - palikti nešifruotą..

Dėl to galėtumėte turėti patikimą naršymo internete funkciją „Chrome“. Be to, galėtumėte vienu metu prisijungti penkis kartus. „PureVPN“ taip pat užšifruoja jūsų duomenis naudodamas 256 bitų šifravimą ir siūlo saugos protokolus - „IKEv2“, „OpenVPN“, PPTP, SSTP ir L2TP / IPSec..

Jų kainų planas yra;

 • 1 mėnuo [10,95 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [8,95 USD per mėnesį - 53,70 USD mokama kas 6 mėnesius]
 • 2 metai [2,95 USD per mėnesį - 70,80 USD apmokestinama kas 2 metus] * rekomenduojama *

Gaukite „PureVPN“, skirtą „Chrome“

(4) - Privatus interneto ryšys (Vieta - Jungtinės Amerikos Valstijos)

„Piavpn“ - „chrome“ - atblokuokite svetaines

Pliusai, minusai
Įperkamos kainos Nėra nemokamo bandomojo laikotarpio
P2P palaikymas
Neribotas pralaidumas
Stiprus šifravimas

Jei norite puikių paslaugų, kaip atblokuoti svetaines „Chrome“ su ypač prieinamomis kainomis, PIA VPN yra puikus pasirinkimas. Be to, dėl plataus 3250 serverių, esančių beveik 25 šalyse, aprėpties serveriuose lengviau atblokuoti ir srautiniu būdu perduoti turinį.

Tačiau, palyginti su aukščiau aptartais VPN, jo sparta yra šiek tiek lėta, tačiau vis tiek jis yra tinkamas naudoti. Ypač lengva nustatyti šią VPN paslaugą jūsų įrenginyje su iš anksto įdiegta kenkėjiška programa ir skelbimų blokavimu, kad būtų teikiamos nepertraukiamos paslaugos.

Jie siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją kartu su kainodaros planais;

 • 1 mėnuo [6,95 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [5,99 USD per mėnesį - po 35,95 USD kas 6 mėnesius]
 • 1 metai [3,33 USD per mėnesį - 39,95 USD, mokama kas 1 metus] * rekomenduojama *

Gaukite „PIAVPN“, skirtą „Chrome“

(5) - IvacyVPN (Vieta - Singapūras)

Greitai ir lengvai atjunkite „Chrome“ svetainių blokavimą 2019 m

Pliusai, minusai
Pigių kainų planas Grąžinimas ribotomis sąlygomis
Virš vidutinio našumo
Neribotas pralaidumas

„IvacyVPN“ yra paskutinis mūsų pasirinkimas, kaip rekomendacija atblokuoti svetaines „Chrome“. Jų nulio registravimo politika padeda jums likti anonimais ir atblokuoti apribotą turinį.

Jei norite gerai veikiančio VPN su pigiu kainų planu, tuomet „IvacyVPN“ galėtų būti originalus pasirinkimas. Tai gerai veikia darbalaukyje; tačiau tai nėra daug efektyvu mobiliajame telefone.

Jų kainų planas su sąlygine 7 dienų pinigų grąžinimo garantija yra;

 • 1 mėnuo [8,10 USD per mėnesį]
 • 6 mėnesiai [5,40 USD per mėnesį - 32,40 USD kas 6 mėnesius]
 • 2 metai [1,83 USD per mėnesį (po kupono) - po 44,10 USD kas 2 metus] * rekomenduojama *

Gaukite „Chrome“ slaptumą

6 efektyvios svetainių atblokavimo „Chrome“ technologijos

Šie „Chrome“ atblokavimo būdai yra tokie, kurie gali būti veiksmingi mokykloje, biure ar bet kurioje kitoje vietoje, kur jums reikia greitos prieigos prie saugios svetainės.

1 - VPN naudokite neribotai ribotai prieigai

Norite geriausio sprendimo užblokuotų svetainių problemai; tada VPN paslauga yra geriausia norint išspręsti jūsų problemą. Bandydamas atblokuoti svetaines „chrome“, VPT galėtų efektyviai patenkinti jūsų poreikius ir pateiks jums geriausią saugos protokolą..

VPT keičia tikrąjį jūsų IP adresą į suklastotą, kuris suteikia melagingą tapatybę, o naršydami jūs liekate anonimiški. Be to, naudodamiesi tokia paslauga kaip VPN, be jokių greičio problemų galite peržiūrėti beveik kiekvieno regiono turinį ir svetaines.

Tačiau tam jūs turite pasirinkti, kad VPN paslauga būtų autentiška ir patikima vartotojams. Pastaruoju metu padidėjęs žmonių susidomėjimas VPT suteikė galimybę daugeliui sukčių sukčiauti interneto vartotojus siūlant netikras VPN paslaugas. Rinkdamiesi VPN visada turėtumėte atsižvelgti į tokias VPN paslaugas, kaip „ExpressVPN“ ir „PureVPN“.

Tokie VPN gali būti geriausi, nes:

 • Jie turi didelę serverių aprėptį, kuri suteikia jums daugiau galimybių atblokuoti svetaines daugelyje serverių.
 • Greitas greitis ir neribotas pralaidumas suteikia puikią naršymo patirtį be jokio greičio mažinimo.
 • Jie turi griežtą neprisijungimo politiką, kuri apsaugo jus nuo anonimiškumo atjungiant turinį.
 • Šifravimas naudojant 256 bitų AES ir atvirą VPN saugos protokolą suteikia jūsų privatumui ir saugumui daug aukštesnį lygį.
 • Jie pridėjo tokias saugos funkcijas kaip dalijamasis tunelis ir „Tor-over-VPN“, kurie suteikia jums nepaprastą padidintą ir nepralaidų saugos protokolą..

2 - „Chrome“ URL juostoje konvertuokite HTTP į HTTPS

Tai yra pirmasis ir aiškiausias būdas, jei dėl blokados nepavyko prisijungti prie svetainės. Daugybę kartų, kai interneto puslapis nesijungia, galite padaryti jį pasiekiamą paprasčiausiu būdu pakeisdami HTTP į HTTPS „Chrome“ URL juostoje..

Tai gali sukelti painiavą dėl programinės įrangos programos, ribojančios prieigą prie svetainės. Tačiau šis sprendimas yra tik pradinis žingsnis norint patikrinti, ar jis gali veikti, ar ne atblokuoti svetaines „Chrome“.

3 - Ribotas svetainių sąrašas atblokuokite svetaines „Chrome“

Daugybę kartų esate nukreiptas į svetainę, bet ne todėl, kad ji yra užblokuota jūsų vietoje, bet dėl ​​to, kad ji buvo apribota tame konkrečiame įrenginyje, kuriame naudojate „chromą“. Norėdami išspręsti šią problemą, galite pasirinkti atblokuoti svetaines „Chrome“ naršyklėje iš riboto svetainių sąrašo. Toliau pateikiami nesudėtingi žingsniai, kuriuos galite nuveikti siekdami blokadų.

 • Eikite į „Chrome“ naršyklę ir dešiniajame kampe spustelėkite meniu mygtuką, rodomą trimis eilutėmis arba taškais.
 • Dabar sąraše pasirinkite parinktį „Nustatymai“.
 • Slinkite žemyn ir paspauskite apačioje esančią nuorodą „Rodyti išplėstinius nustatymus“.
 • Tada tinklo skyriuje spustelėkite parinktį „Keisti tarpinio serverio nustatymus“.
 • Pasirinkite skirtuką „Sauga“, tada pasirinkite piktogramą „Apribotos svetainės“.
 • Po to spustelėkite mygtuką „Svetainės“, kad atidarytumėte ribotų svetainių langą.
 • Galiausiai iš sąrašo pasirinkite užblokuotą svetainę ir spustelėkite mygtuką „pašalinti“, kad atblokuotumėte tą konkrečią svetainę.
 • Dabar uždarykite ribotų svetainių langą spustelėdami toliau pateiktą parinktį „uždaryti“ ir paspauskite „Gerai“, kad uždarytumėte interneto ypatybių langą.

Nesvarbu, ar tai biuras, namai ar mokykla, naudodamiesi šiuo metodu, per kelias minutes galite atblokuoti svetainę „chrome“.

4 - Norėdami atblokuoti svetaines, naudokite „Google Chrome“ plėtinius

Daugybę kartų patekus į svetainę, atjungtas puslapis su klaida rodo, kad „šis puslapis nebus rodomas“. Taip yra dėl blokados, esančios svetainėje jūsų vietoje arba toje vietoje, kur jūs ją jungiate.

Tokios svetainės atblokavimo būdas yra naudoti chromo plėtinį, pvz., „Zenmate“. Tai yra paprasti veiksmai, kuriuos galite atlikti, kad šis plėtinys veiktų.

Čia yra „Youtube“ vadovėlis:

 1. „Chrome“ naršyklėje atidarykite naują skirtuką ir spustelėkite tinkintą bei valdymo mygtuką.
 2. Dabar iš ten pasirinkite „Daugiau įrankių“.
 3. Po to sąraše spustelėkite rodomą parinktį „Plėtinys“.
 4. Slinkite žemyn ir paspauskite „Gauti daugiau plėtinio“.
 5. Pasirodys „Chrome“ internetinės parduotuvės juosta, eikite ten ir įveskite „Zenmate“.
 6. Pasirinkite „Zenmate“ saugumą, privatumą ir atblokuokite VPN.
 7. Dabar spustelėkite „Pridėti prie„ Chrome “parinkties“.
 8. Iš iššokančiųjų parinkčių pasirinkite „Pridėti plėtinį“.
 9. Dabar įveskite savo el. Pašto ID ir slaptažodį.
 10. Paspauskite žemiau pateiktą parinktį „Registruotis nemokamai“.
 11. Dešiniajame puslapio kampe pasirinkite „Zenmate icon“.
 12. Tada pasirinkite savo tikrąją vietą iš ten, kur naršote svetainę.
 13. Galiausiai po to pasirinkite „Gerai“, jei norite atblokuoti svetainę „chrome“.

Dabar jūs esate pasirengę iš naujo įkelti tinklalapį, kuris buvo užblokuotas ir anksčiau nebuvo iškeltas. Tačiau kai kurios svetainės yra nepraeinamos ir per „Zenmate“. Šis naršyklės plėtinys nėra visiškas privatumo sprendimas, taip pat ir atblokuojant svetaines.

Nesvarbu, ar tai būtų biuras, namai ar mokykla, naudodamiesi šiuo metodu, per kelias minutes galite atblokuoti svetainę „chrome“.

5 - naudokite „Chrome Proxy“

Nustatydami „Chrome“ įgaliotąjį serverį taip pat galėtumėte padėti atblokuoti svetaines „Chrome“. Yra paprastas būdas, kurį galite įgalinti „Chrome“ naršyklėje. Tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus;

 • Pirmiausia eikite į „Chrome“ meniu
 • Iš parodytų parinkčių pasirinkite „nustatymai“.
 • Slinkite į puslapio apačią ir paspauskite nuorodą „Rodyti išplėstinius nustatymus“.

Pirmasis žingsnis - atblokuokite „chromo“ svetaines

 • Tinklo skiltyje pasirinkite parinktį „Keisti tarpinio serverio nustatymus“.

Atblokuokite „chrom“ - 2 veiksmo svetaines

 • Dabar pasirinkite „Ryšiai“ skirtuką ir iš ten spustelėkite mygtuką „LAN nustatymai“.

Atblokuokite „chrome“ 3 žingsnių svetaines

 • LAN nustatymuose panaikinkite skilties „Automatiniai aptikimo nustatymai“ žymėjimą, o tada įgaliotojo serverio skiltyje spustelėkite langelį su skyriumi „Naudokite tarpinį serverį savo LAN…“..
 • Skiltyje „Adresas“ lauke Uostas įveskite savo įgaliotojo serverio IP adresą ir įgaliotojo serverio prievado numerį. Įgaliotojo serverio IP adresą ir prievado numerį gausite atskirame el. Laiške.

Atblokuokite „chrome“ 4 žingsnių svetaines

 • Galiausiai paspauskite „Gerai“ mygtuką, kad uždarytumėte LAN srities nustatymų skirtuką, tada dar kartą spustelėkite „Gerai“, kad išsaugotumėte tarpinio serverio nustatymus.

Dabar, kai atidarysite užblokuotą svetainę, naršysite joje naudodamiesi tarpinio serverio jungtimis. Tačiau pirmą kartą prisijungus prie tinklalapio, atsižvelgiant į paskyros autentifikavimo parametrus, jūsų paklaus apie kredencialus, kuriuos gavote el. Laiške.

Tačiau naudojant tarpinį serverį, gali sulėtėti interneto naršymas, todėl svetainių ir kitų dalykų įkėlimas gali užtrukti ilgai. Jei esate pasirengęs padaryti kompromisą dėl greičio, jei norite atblokuoti svetaines „chrome“, geriau būtų pasirinkti tik tarpinį serverį.

Kadangi, norėdami išjungti tarpinio serverio paslaugą, jūs tiesiog turite pakartoti aukščiau aprašytus veiksmus, bet nežymėkite parinkties „naudoti tarpinį serverį savo LAN“ ir tada LAN nustatymuose pažymėkite „Automatiškai aptikti nustatymus“..

6 - naudokite TOR

Greitai ir lengvai atjunkite „Chrome“ svetainių blokavimą 2019 m

Jei ieškote būdo, kaip atjungti svetainių naudojimą „Chrome“, nei TOR galėtų būti tikrai efektyvus ir pasirodytų naudingas sprendimas. „Tor“ yra kelių mazgų tinklas, skirtas užkirsti kelią duomenų sukramtymui, tai yra interneto naršyklė, skirta šifruoti slaptą karinę ir konfidencialią informaciją.

„Tor“ galėtų atblokuoti svetaines ir apsaugo duomenis nuo sekimo. Tačiau neigiama pusė, su kuria interneto vartotojai turi susidurti dirbdami su TOR, yra lėtas naršymo greitis.

Be to, dėl padidėjusio jo naudojimo daugelis sukčių ir elektroninių nusikaltėlių naudojasi juo, todėl būtent jūs taip pat gali jus sugauti. Tai rizikingas būdas, nes jis nėra daug efektyvus užtikrinant visišką anonimiškumą.

Išvada: Daugybė turinio ir svetainių internete yra ribotos ir neprieinamos. Tai sukelia susierzinimą ir jums nelieka kitos galimybės, kaip mesti rūkyti. Tačiau yra daugybė naudingų būdų ir būdų, kaip atblokuoti svetaines „Chrome“.

Norėdami išspręsti problemą, mes papasakojome jums daugybę variantų, pateiktų šiame straipsniuose, kurie galėtų sėkmingai būti jūsų kelią į tas užblokuotas svetaines.

Tačiau jie visi nėra šimtu procentų išsprendžiantys jūsų problemą, nes daugelis iš jų sukelia greičio problemas, o kai kurie neturi saugumo problemų. Tik VPN paslauga yra ta, kuri patenkina visas jūsų problemas be jokio praradimo.

Tačiau tam jūs taip pat turite pasirinkti geriausias VPN paslaugas, kurios yra populiarios tarp vartotojų.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me