Išjunkite „WebRTC“ „Firefox“, „Chrome“ ir „Opera“ – atnaujinta 2018 m

[ware_item id=33][/ware_item]

„WebRTC“ yra funkcija, kuri išpopuliarėjo 2008 m. Ir netrukus žinomos naršyklės ją pritaikė kaip numatytąją funkciją savo vartotojams. Tačiau yra tam tikrų abejonių dėl privatumo, kuri dėl to gali būti pažeista, todėl vartotojai ieško būdų, kaip išjungti „WebRTC“..


Šiame straipsnyje rasite keletą paprastų būdų, kaip išjungti „WebRTc“, pateikdami daugiau informacijos apie šią technologiją.

Kaip patikrinti, ar jūsų Webrtc įjungia, ar neleidžia?

Yra daugybė būdų, kaip patikrinti, ar „Webrtc“ įjungia ar išjungia naršyklėje, tačiau labai rekomenduojama naudoti „webRTC“ nuotėkio bandymo įrankį, norint greitai patikrinti ir išjungti „WebRTC“ naršyklėje..

Kas yra WebRTC?

Paprasčiausias paaiškinimas, „WebRTC“ siūlo realaus laiko ryšį naršyklėje; todėl jis pavadintas kaip „Web Real-Time Communication (WebRTC)“. Iš esmės tai leidžia vartotojui balso skambučiais, vaizdo pokalbiais ir P2P failais dalintis be jokio papildomo naršyklės plėtinio ar papildinio..

„WebRTC“ naudoja įvairias sąsajas su be papildinių, kurias būtų galima naudoti staliniuose kompiuteriuose, taip pat mobiliose naršyklėse. Šią modernią interneto naršyklių technologiją dabar naudoja dauguma populiarių naršyklių. Tačiau toks patobulintas našumas buvo įmanomas tik naudojant išorinius papildinius, kai „WebRTC“ nebuvo.

WebRTC veikimas

„WebRTC“ galima apibūdinti kaip žiniasklaidos variklį, kurio viršuje yra „Javascript“, kad kiekvienas asmuo žinotų apie jo naudojimą.

Tarkime, kad nukreipiate naršyklę į URL ir tada bet kuris kitas asmuo nurodo naršyklę į tą URL. Magiška, kad jūs abu galėtumėte pamatyti vienas kitą būdami skirtingose ​​naršyklėse ir taip yra tik dėl „WebRTC“.

Čia jums papasakosime, kaip paprasčiausiu būdu veikia interneto naršyklės.

Galvojant apie interneto programą būtų sugeneruoti du elementai - klientas ir serveris. Klientas, kuris yra naršyklė, prisijungia prie serverio ir reikalauja HTTP užklausų. Kita vertus, serveris privalo pateikti atsakymus. Mes naudojome panašią technologiją, kuri yra „WebSockets“. Ten dirbimas yra tarsi paštas, kuriame naršyklė perduoda pranešimą į serverį, o iš ten perduodama paskirtam asmeniui.

Dabar, jei naršyklėje yra „WebRTC“ funkcija, pranešimai gali būti pristatomi tiesiai iš vienos naršyklės į kitą be serverio. Tačiau toks ryšys sukuriamas po trumpo signalizacijos proceso, per kurį naršyklės nustato viena kitą. Štai kodėl ji tampa populiari kaip efektyvi lygiavertė technologija.

Kaip „WebRTC“ gali būti pažeidžiamas?

Nors tai yra naršyklės efektyvumo naujovė, ji taip pat gali kelti grėsmę vartotojo privatumui, net jei jis yra už tokio saugaus elemento kaip VPN. Tačiau daugelyje naršyklių jis yra numatytasis nustatymas, kurį turite išjungti „WebRTC“.

Saugumo ekspertai ir tyrinėtojai atrado kritinę „WebRTC“ spragą, leidžiančią svetainės savininkui pamatyti tikrąjį vartotojo IP adresą. Dėl tokio privatumo trūkumo pažeidžiamumas galėjo būti įdėtas į „Windows“ operacinės sistemos veikimą; priešingu atveju „Linux“ ir „Mac OS X“ vartotojai yra apsaugoti nuo tokios privatumo grėsmės ir jiems nebūtina išjungti „WebRTC“ iš „Firefox“ ir „Chrome“ naršyklių..

Kas daro WebRTC pažeidžiamą?

„WebRTC“ veikia taip, kad užklausą galėtų pateikti STUN (NAT) „Session Traversal Utilities“ serveriams, kurie VPN atveju pateikia viešą IP adresą arba „paslėptą“ IP, taip pat siunčia vietos sistemos IP adresą, kurį naudoja vartotojas..

Užklausos išvadas galima gauti naudojantis „JavaScript“, tačiau, nepaisant įprastos XML / HTTP užklausos procedūros, kūrėjo pulte jos nematomos. Todėl vienintelis būdas tai veikti yra „WebRTC“ palaikymas naršyklėse arba „JavaScript“.

Geriausias būdas išvengti tokio pažeidžiamumo yra „WebRTC“ išjungti „Firefox“ ir „Chrome“ naršyklėse.

Išjungti „WebRTC“ sprendimus

  • Kaip jau minėjau anksčiau, reikia protingo sprendimo išjungti „WebRTC“ kuriuos atlikdami turite atlikti keletą paaiškinimų, pateiktų žemiau.
  • Be to, taip pat galėtumėte naudoti naršyklės priedus ir plėtinius, jei dėl kokių nors priežasčių negalėjote išjungti „WebRTC“.
  • Naudokite autentišką VPT kuris yra pakankamai saugus, kad apsaugotų jus nuo „WebRTC“ nuotėkių.

Kaip išjungti „WebRTC“ „Firefox“ ir „Chrome“

„WebRTC“ laikomas naršyklės trūkumu, o ne VPN ar jūsų tinklo sistemomis. Todėl kai kurie naršyklės nustatymų pakeitimai gali padėti jums išjungti „WebRTC“ ir tada galite naršyti be jokių rūpesčių ir rūpesčių būti susidūrę..

Išjunkite „WebRTC“ „Firefox“

invalid-webrtc-firefox-original

  • Pirmiausia eikite į URL juostą pagrindiniame puslapyje ir įveskite „Apie: config“ ir paspauskite Enter. išjungti-webrtc-firefox
  • Tada jums bus pateiktas įspėjamasis pranešimas ir ten jūs turite paspausti „Aš prisiimu riziką“Parinktis, rodoma apačioje. invalid-webrtc-firefox-2
  • Šalia URL laukelio yra paieškos vietos. Įveskite „peerconnection.enabled„Ten dukart spustelėkite norimą pavadinimą, kad pakeistumėte reikšmę į„melagingasIšjunkite „WebRTC“ „Firefox“, „Chrome“ ir „Opera“ - atnaujinta 2018 m

Galiausiai jūs naudojate „Firefox“ naršyklę, kurioje nėra įjungta „WebRTC“ funkcija.

Išjunkite „WebRTC“ „Chrome“

Stalinis kompiuteris

Keisdami privatumo nustatymus negalėjote išjungti „WebRTC“ „Chrome“ naršyklėje darbalaukyje. Todėl jums liko tik galimybė atsisiųsti „Chrome“ plėtinį. Jei naudojate „Google Chrome“ ar „Chromium“ pagrįstą naršyklę, „WebRTC Leak Prevent“ gali būti protingas pasirinkimas.

invalid-webrtc-chrome

Mobilus

„Android“ įrenginyje įveskite URL chromas: // vėliavos / # Disable-webrtc „Chrome“ programoje. Yra galimybė „„WebRTC STUN“ kilmės antraštė“Iš pasirodžiusio sąrašo ir išjunkite. Kaip papildomą saugos priemonę taip pat galite išjungti „WebRTC“ aparatinės įrangos vaizdo kodavimas / dekodavimas variantas.

Kaip patikrinti „WebRTC“ nutekėjimą

Greičiausiai vartotojas liks susirūpinęs ir sumišęs dėl „WebRTC“ nutekėjimo, net jei jis savo naršyklėje išjungė „WebRTC“..

Paprastas būdas patikrinti „WebRTC“ nutekėjimą yra apsilankyti svetainėje http://ipleak.net. Arba įjungėte VPN, arba išjungėte „WebRTC“ iš naršyklės nustatymų, turite pamatyti rezultatus, kaip parodyta žemiau;

Išjunkite „WebRTC“ „Firefox“, „Chrome“ ir „Opera“ - atnaujinta 2018 m

Tačiau, jei jūsų naršyklė paveikta, nei jums bus parodyta, rezultatuose rodomas tikrasis IP adresas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me