Kaip apsaugoti privatumą „Android“

[ware_item id=33][/ware_item]

Kaip apsaugoti privatumą „Android“„Android“ :: „Gadget Hacks“


Pastaraisiais metais išmaniųjų telefonų diegimas pavertė juos neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Yra tiek daug asmeniško, kad mes einame per savo išmaniuosius telefonus ar net juos kaupiame. Taigi kartu kyla privatumo klausimas. Išmanieji telefonai, tokie kaip „Android“ telefonai, kartais gali kelti pavojų jūsų privatumui.

Šis rūpestis prasideda ne iš toli. Tiesą sakant, kaltininkai gali būti tie patys „Android“ operacinės sistemos kūrėjai. „Google“ taip pat populiari kaip duomenų rinkimo priemonė. O „Android“ operacinėje sistemoje „Google“ paslaugos gali lengvai sekti keletą detalių, tokių kaip jūsų buvimo vietos dažniausiai lankomos svetainės ir el. Pašto adresai.

Tačiau tai neturėtų kelti grėsmės. Tiek, kiek „Google“ gali įsibrauti į privatumą ir rinkti jūsų duomenis bei tendencijas, taip pat yra būdas apeiti ir išvengti šio įvykio nuoseklumo. Svarbiausia iš visų praktikų, užtikrinančių jūsų saugumą, yra visada išjungti viską - beveik kiekvieną jūsų telefono programą.

Apsaugokite savo išmanųjį telefoną

Aplink mus yra pažeidžiamumų. Jūsų išmaniajam telefonui visuomet gresia invazijos pavojus ir kenkėjiškų programų grėsmė. Taigi vienas iš būdų yra išvengti „Android“ telefono prijungimo prie nežinomo viešojo „Wi-Fi“. Panašiai kaip viešą „Wi-Fi“ ryšį, „Bluetooth“ ir kompiuteriai taip pat yra puikūs kenkėjiškų programų priegloba. Taigi niekada nepalikite įjungto „Bluetooth“ ryšio ir venkite telefono, kad galėtumėte jungti savo telefoną su kompiuteriu.  

Jei telefone nesinaudojate paslauga ar programa, saugiausia palikti jį išjungtą. Neįvertinta mintis, kad ir kokia būtų, svarbu apsaugoti „Android“ telefoną nuo kenkėjiškų programų. Internete yra daugybė esamų vadovų, kaip pašalinti kenkėjiškas programas. Nors visų pirma turite laikytis instrukcijų, kaip pašalinti „Android“ kenkėjiškų programų apsaugą nuo kenksmingo turinio.

Apribokite virtualią sąveiką su „Google“

Kaip „Android“ išmaniųjų telefonų savininkas, jūs visada esate pažeidžiamas „Google“ duomenų rinkimo veiklos. Tačiau jūs galite apriboti šią sąveiką. Tiek, kiek „Google“ įsitikina savo įsipareigojimu užtikrinti privatumą, taip nėra. Ir jūs galite išvengti šio įsibrovimo. Tiesiog atlikite šiuos nepopuliarius (dėl priežasties) veiksmus, tinkindami „veiklos valdymą“ nustatymuose. Be to, telefono naudojimas nepasirašius prie „Google“ paskyros riboja privatumo pažeidimus, taip pat riboja ir jūsų veiklą telefone..

Nustatykite PIN kodą ir paslėpkite savo duomenis

Visada nustatykite asmeninį identifikavimo numerį (PIN) savo telefone. Tai neleidžia niekam įsilaužti, net jei pametate telefoną ar jis pavogtas. Pasirinkus veido atpažinimo smeigtuką ar biometrinius pirštų atspaudus, siūlomas labiau tradicinis ir „saugesnis“ būdas apsaugoti jūsų duomenis net nuo „Google“. Šifruodami telefoną, jo saugumas tampa visiškai nauju lygiu. 

Tiesiog nepamirškite savo kaiščio, nes jei to nepadarysite, rizikuojate prarasti visus savo duomenis. Norėdami apsisaugoti, taip pat galite paslėpti pranešimus. Niekada negali žinoti, į kokias rankas gali patekti tavo įrenginys. Taigi, paslėpdami pranešimus, turite nemažai paslėpti tokius duomenis kaip pranešimai, kontaktai ir pranešimai. Norėdami išjungti pranešimus, tiesiog eikite į garso ir pranešimų nustatymus.

Nuoseklus programinės įrangos atnaujinimas

Nuoseklus „Android“ išmaniojo telefono programinės įrangos atnaujinimas yra ypač svarbus, kad jūsų telefono saugumas išliktų aktualus. Gamintojai ir kūrėjai stengiasi pagerinti jūsų mobiliųjų įrenginių saugą, taigi įsilaužėliai turi rasti protingesnių būdų įsibrauti ir skleisti kenkėjiškas programas..

Taigi atnaujindami telefoną galite neatsilikti nuo tobulesnių gudrybių ir gudrybių, kaip įsibrauti į jūsų įrenginius ar užkrėsti juos kenkėjiška programine įranga. „Android“ telefone tiesiog eikite į „nustatymai“, tada „apie telefoną“ ir „sistemos atnaujinimas“, kad jūsų telefono sistema būtų aktuali.

Niekada nepasitikėkite nežinomais šaltiniais

Paveldėta iš „Linux“, „Android“ veikia tik leisdama atsisiųsti arba įdiegti programas ir programas iš šaltinių, kuriuos patikrino jo kūrėjai. „Android“ telefone yra išankstiniai nustatymai, kurie neįgalina nežinomų šaltinių. Tai užtikrins, kad visada esate saugus, ypač nuo kenksmingų šaltinių ir programų.

Tačiau „Android“ įrenginys retkarčiais leis jums atsisiųsti ir įdiegti programas ir programas iš nežinomų šaltinių. Šis procesas bus leidžiamas tik tuo atveju, jei duosite „Google“ leidimą įjungti nežinomus šaltinius. Tai gali pakenkti prietaisų ir duomenų saugumui. Taigi, visada atkreipkite dėmesį ir venkite leisti ir leisti šaltinius, kuriuose nesate tikri.

Paprastas laiko leidimų „Apps“ patikrinimas taip pat yra ilgas kelias. Žinoma, perskaityti gali prireikti kelių akimirkų, tačiau tai užtikrins, kad jūsų prietaisas visada bus saugus. Siekdama užtikrinti jūsų saugumą, „Google“ sukūrė savo programų leidimų sistemą.

Pvz., Tam tikrai programai, kurią atsisiųsite, bus leidžiama pasiekti jūsų vietą tik tuo atveju, jei programa naudoja šią funkciją. Be to, kaip paprastai, jūsų instinktai ir žinios yra svarbūs. Ar leidimai sutampa su tavimi? Ar pastebite ką nors abejotino? Tai visi ženklai, rodantys, kad jūsų programos šaltinis gali būti nepatikimas.

Nesidalink per daug

Tiek, kiek norite pasidalyti savo buvimo vieta su „Uber“ programa, ji ne visada yra saugu. Žinoma, kai kurios programos gali būti praktiškai nenaudingos, jei neįjungta vietos nustatymo funkcija. Tačiau ši funkcija kartais gali labai pakenkti jūsų „Android“ telefono saugumui. Taigi prieš įjungdami svarbias funkcijas, tokias kaip jūsų buvimo vieta, visada įvertinkite būtinumą, susijusį su skelbimų saugumu.

Apatinė eilutė

Yra keli integruoti būdai, kuriais galite užtikrinti, kad jūsų „Android“ telefonas yra saugus. Dviejų faktorių autentifikavimas vieną kartą yra turbūt vienas iš efektyviausių būdų, kaip sustiprinti telefono saugumą. Be to, labai naudinga ugdyti įprotį peržiūrėti savo programas ir telefono saugą.

Įvertinkite ir žinokite, kas vyksta su „Google“ sinchronizavimu, peržiūrėkite numatytąsias programas, naudokite VPN, kad užšifruotumėte savo veiklą, ir saugių el. Pašto teikėjų yra vienas iš būdų. Net vengimas naudoti „Google“ paiešką „Android“ įrenginyje yra saugus pasirinkimas. Esate prisijungę prie savo „Google“ paskyros, tai reiškia, kad „Google“ stebi ir registruoja visus jūsų paieškos modelius.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me