Kaip bet kur gauti nemokamą „WiFi“ ryšį

[ware_item id=33][/ware_item]

Jei planuojate keliauti, įpakuokite savo kuprines ir pateikite keletą nemokamų „Wi-Fi“ pavyzdžių.


Keliaudami visada ieškome nemokamo „Wi-Fi“ ir daugelyje vietų gausite didžiulį galimų „Wi-Fi“ tinklų sąrašą.

Nepaisant ryšio parinkčių, dažniausiai dėl prisijungimo prie slaptažodžio negalima prisijungti prie „Wi-Fi“. Štai kodėl išsiaiškinti nemokamą „Wi-Fi“ ryšį tikrai yra palaima, kad būtų išvengta nuobodulio.

Prieš pereinant prie nemokamo „WiFi“ bet kur gavimo būdų, tikrai reikia paminėti, kad yra didelis pavojus įsilaužėliams įsilaužti į laisvą interneto ryšį..

Todėl turėtumėte turėti saugos įrankių, jei bendraujate su svarbiais el. Laiškais, asmeniniais kredencialais ir pan. Arba tiesiog naršote kasdienėse svetainėse.

1 - Atspėkite greičiausias nemokamas belaidžio interneto vietas

Tai yra labai paprastas, bet naudingas būdas rasti nemokamą „Wi-Fi“ ryšį.

Labiausiai tikėtina, kad tokiose vietose kaip bibliotekos, restoranai ir dideli verslo tinklai („Starbucks“, „McDonald‘s“ ir kt.) Veikia viešuoju belaidžiu internetu..

Jei dar nesinaudojote vieta, tada taip pat galite naršyti tokiose vietose naudodamiesi savo įrenginio žemėlapiu. Taip pat galite pasižiūrėti į šias „Wi-Fi“ vietas, kurių galbūt dar nežinote.

2 - Naudokite nemokamas „Wi-Fi Locator“ programas   

Yra keletas programų, leidžiančių sužinoti netoliese esančius nemokamus „Wi-Fi“ ryšius.

Pavyzdžiui, „WiFi“ žemėlapyje yra daugiau nei 100 milijonų „WiFi“ interneto prieigos taškų visame pasaulyje sąrašas.

Jie taip pat turi šių ryšių prisijungimo duomenis, tačiau jums reikia kruopštumo, kai naudojate tokias programas, nes kenkėjiškas subjektas taip pat galėtų įdarbinti viešosios interneto prieigos tašką, kad galėtų lengvai pasiekti jūsų asmeninę informaciją.

Jei norite patikrinti patikimumą, prieš nustatydami ryšį geriausia apsilankyti programos apžvalgų ir komentarų skiltyje.

3 - Pririškite savo telefoną

Telefono 3G ar 4G ryšio susiejimas su kompiuteriu visada yra geras pasirinkimas. Tai nesuteiktų tokio greito greičio ar greičio, kaip nemokama „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškas, bet suteiks galimybę prisijungti prie interneto.

Yra keletas „iPhone“ ir „Android“ pririšimo programų, tačiau prieš tai reikia tam tikrų pagrindų. Pvz., „IPhone“ vartotojams pirmiausia reikia „jailbreak“, o „Android“ vartotojams reikia įsitvirtinti savo išmaniajame telefone, kad būtų galima naudotis „Wi-Fi“.

Šis metodas galėtų veikti bet kur, todėl prieš pradėdami kelionę pabandykite atlikti namų darbus.

4 - Pakeiskite MAC adresą į apgaulės terminus

Kai kurie iš jūsų turi būti patyrę nemokamą „Wi-Fi“ ryšį, kuris kurį laiką gerai veikia ir tada staiga visiškai nutrūksta. Taip yra todėl, kad tam „Wi-Fi“ ryšiui yra nustatytas laiko apribojimas.

Tokiu atveju MAC adreso klastojimas galėtų padėti jums toliau naršyti naudojant tą patį tinklo ryšį, jei nėra kitos nemokamos „Wi-Fi“ parinkties..

Arba gaukite kitą MAC adresą, kad atnaujintumėte terminą, arba, jei esate gerai išmanantis, sugadinkite esamą MAC adresą, kuris turi neribotą prieigą prie mokamų paslaugų tame tinkle.

5 - Pabandykite naršyti po bendras svetaines

Ši metodika nėra skirta visai prieigai prie interneto.

Kai kurios slaptažodžiu apsaugotos ar mokamos paslaugos suteikia nemokamą prieigą tik prie bendrųjų svetainių. Todėl, jei jūs tik ieškote tinkamo laiko leidimo, nemokamai ieškokite svetainių, kurias siūlo vietinis viešosios interneto prieigos taškas.

Pavyzdžiui, „Delta Airlines“ siūlo nemokamą prieigą prie „Amazon“, žurnalo „People“ ir „Wall Street“ žurnalo.

6- Jūsų dabartinis IPT gali turėti nemokamų interneto prieigos taškų

Tai gali būti nauja informacija jums, tačiau jūsų dabartinis IPT gali pasiūlyti nemokamus interneto prieigos taškus aplink didžiuosius miestus.

Galite sužinoti, ar teikėjo svetainėje nėra nemokamų viešosios interneto prieigos taškų vietų. Jei jie turi tokią paslaugą, galite atsisiųsti jų programą mobiliesiems iš „App Store“ ir susirasti viešosios interneto prieigos tašką.

Kai kurios mobiliųjų telefonų kompanijos taip pat siūlo prieigos taškus. Pavyzdžiui, AT&„T“ siūlo nemokamo interneto prieigos taško paslaugą, tuo tarpu „T-Mobile“ įmonė siūlo panašią paslaugą po papildomą 9,99 USD sumą per mėnesį..

7- Registracija lojalumo programai

Kai kurios įmonės siūlo nemokamą belaidį internetą, jei prisijungiate prie jų lojalumo programos. Tikriausiai taip siekiama skatinti jų paslaugą, todėl galite gauti reklaminių el. Laiškų. Bet nėra blogas dalykas norint užsiregistruoti į nemokamą lojalumo programą ir gauti nemokamą neribotą „Wi-Fi“.

Tokios reklamos metodus naudoja tokios įmonės kaip Kimptonas ir kiti viešbučiai.

Išvada

Naudodamiesi visais šiais būdais turbūt gausite nemokamą „WiFi“ ryšį bet kur, tačiau atminkite, kad pasauliui atveriate daug duomenų. Tai nėra problema, kol nėra įsilaužėlių ar duomenų sraigtuotojų, ketinančių pavogti jūsų duomenis, tačiau tai labai reta.

Laimei, yra būdų, kaip saugiai naudotis viešuoju belaidžiu internetu, todėl prieš naudodamiesi nemokamu viešuoju belaidžiu internetu turėtumėte naudotis šiomis priemonėmis, išskyrus atvejus, kai yra skubus poreikis.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me