Kaip išspręsti SSL ryšio klaidą [išspręsta] 2018 Atnaujinta

[ware_item id=33][/ware_item]

Visos garsios naršyklės turi savo saugumo priemones ir apsaugotus sluoksnius, kurių paskirtis vartotojams yra suteikti tik papildomą apsaugos ir kenkėjiškų programų aplinką. Štai kodėl kai kurie vartotojai gauna tokias klaidas, kaip SSL ryšio klaida arba err_ssl_protocol_error.


Visame pasaulyje yra milijonai užkrėstų ir nesaugių svetainių, kurių naršyklės priima ir sukonfigūruoja savo sistemas, kad užkirstų kelią tokiems kenkėjiškiems tinklalapiams. Jie automatiškai aptinka ir iššokančią klaidą „err_connection_closed“, kad gautų vartotojo dėmesį.

Šiame straipsnyje aš jums parodysiu, kaip atsikratyti tų klaidų, kurios yra susijusios su SSL ryšiu ir kurios klaidingai atsiranda naršant internete.

SSL klaidos, kurias daugiausia sukelia vartotojo kompiuteris & Naršyklės konfigūracija ir ji gali būti iš serverių pabaigos.

Tokios klaidos kaip:

 • err_ssl_protocol_error
 • jūsų ryšys nėra privatus
 • err_ssl_protocol_error
 • err_connection_closed

Tai yra pagrindinės klaidų sąvokos, kurias dažniausiai gausite naršydami internete ir įstrigę bet kurioje svetainėje ar puslapyje. Jei esate vienos iš tokių klaidų auka, šis straipsnis gali jums padėti.

Sistemos konfigūracija: patikrinkite savo sistemos parametrus

Prieš žiūrėdami į serverio pusę, turite patikrinti šias konfigūracijas, kurios dažniausiai išsprendžia problemą.

Patikrinkite sistemos laiko ir duomenų parametrus:

Jei jūsų laikas ir data nėra teisingi, tai gali sukelti šią problemą. Iš naujo nustatykite laiką, jei jis neteisingas. Kaip išspręsti SSL ryšio klaidą [išspręsta] 2018 Atnaujinta

Antivirusinė programinė įranga:

Jei savo įrenginiuose naudojate antivirusinę programinę įrangą, laikinai ją išjunkite, kad patikrintumėte, ar dėl to nėra problemų. Taip yra todėl, kad antivirusinė programa gali užblokuoti jūsų SSL ryšį.

Susijęs straipsnis: 10 geriausių antivirusinių programų 2017 m & Būkite saugūs visada

Patikrinkite užkardą:

Jūsų užkarda taip pat gali būti šių klaidų priežastis („err_ssl_protocol_error“,„err_connection_closed“). Pagal numatytuosius nustatymus ugniasienė gali sustabdyti visus ryšius, kurie praeina per pasibaigusius SSL ryšius. Gali reikėti išjungti užkardą ir iš naujo atidaryti puslapį, patikrinti, ar ji veikia.

Tinklo bendrinimo centro nustatymai:

Šis metodas veikia tik tuo atveju, jei naudojate „Windows“ OS, o jūsų SSL būsena gali užblokuoti jūsų SSL ryšį, todėl galite atlikti šiuos veiksmus, kad „aiški SSL būsena

„Mac“ vartotojams:

Spustelėkite EI > Programos > Naudingumas > „KeyChain“ prieiga

SSL ryšio klaida

„Windows“ vartotojui

Tinklo ir dalinimosi centras

 • Pradžios meniu
  • Kontrolės skydelis
   • Tinklas ir internetas
    • Tinklo ir dalinimosi centras

Išvalyti SSL būsenos langus

Žr. Kairįjį apatinį lango kampą, kuriame rasite parinktį „interneto nustatymaiSpustelėkite jį, atsidarys naujas langas pavadinimu „Interneto ypatybėsDabar spustelėkite „TurinysTada spustelėkite „Išvalyti SSL būseną“.

Tai gali visam laikui išspręsti jūsų problemą. Jei ne, pereikite prie kito žingsnio.

Naršyklės nustatymai SSL ryšio klaidai pašalinti

Plėtiniai:

Kartais tokio tipo klaidos atsiranda, kai naudojate įtartinus naršyklės plėtinius, tokiu atveju turite pašalinti arba išjungti nereikalingus papildinius. Atidarykite „Chrome“ ir įklijuokite šį „chrome: // extensions /“. Dabar gausite plėtinių, kuriuos turite išjungti, sąrašą. Vėl atidarykite norimą tinklalapį ir paspauskite „Enter“. Jei neveikia, tai skaitykite toliau.

Kaip išspręsti SSL ryšio klaidą [išspręsta] 2018 Atnaujinta

Susijęs straipsnis: Kaip atblokuoti svetaines "Chrome" Saugūs plėtiniai

Naršyklės valymo talpykla:

Kartais SSL ryšio klaida atsiranda dėl pasibaigusio pasenusio ir seno sertifikavimo, kuris saugomas jūsų naršyklės talpykloje, net jei šią problemą išsprendė tinklalapio savininkas. Taip yra todėl, kad jis saugomas naršyklės talpykloje! Kiekvieną kartą lankantis tame puslapyje bus rodomi tie patys rezultatai, kuriuos jie pasirinko, kai problema buvo.

Išvalykite naršymo istoriją ir bandykite dar kartą. Galite išbandyti tai inkognito režimu tik patikrinimo tikslais! Inkognito skirtukas neseka senosios talpyklos ir istorijos.

Trumpasis raktas:

 • „Windows“ vartotojai: CRTL + „Shift“ + N
 • „Mac“ vartotojams: komanda + „Shift“ + N

Atnaujinkite savo naršyklę:

Šias klaidas „err_connection_closed“ taip pat gali sukelti senos versijos naršyklės, turite atnaujinti naršykles nustatymų skiltyje.

QUIC protokolas „Chrome“:

„Chrome“ numatytasis „QUIC protokolas“, naršyklės, tokios kaip „chrome“, visada įsitikina, kad jūsų lankoma svetainė yra visiškai patikima ir saugi paleisti. Tai taip pat apsaugo jūsų kompiuterį nuo kenkėjiškų programų, kurios dažniausiai kyla iš nepatikimų svetainių, atsisiuntimo ar suleidimo.

Jums patartina pakartoti procesą, kai tik baigsite darbą su šia svetaine.

„QUIC“ protokolo išjungimas „chrome“ ir kitose naršyklėse taip pat gali būti naudingas sprendžiant SSL ryšio klaidą „SSL_PROTOCOL_ERROR“. Nukopijuokite šį kodą "chromas: // vėliavos / # įjungti-quic

Kaip išspręsti SSL ryšio klaidą [išspręsta] 2018 Atnaujinta

Dabar spustelėkite „Eksperimentinis QUIC protokolas“Pasirinkite„Neįgaliesiems “ parinktį ir uždarykite „Google Chrome“. Dabar dar kartą paleiskite programą.

Šis straipsnis turi būti atnaujinamas laikas nuo laiko ...

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me