Kaip užšifruoti „BitTorrent“ srautą – išsamus vadovas

[ware_item id=33][/ware_item]

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip galite užšifruoti savo „Bittorent“ arba „Utorrent“ srautus naudodamiesi trečiųjų šalių įrankiais. Tokiu būdu galite saugiai užšifruoti savo torrentus.!


tačiau mes to nerekomenduojame, nes žmonės skundėsi dėl mažiau saugių ir tam tikro laiko susijusių su jūsų DNS ar IP nutekėjimu. Mes labai rekomenduojame naudoti „NordVPN Super Super“ interneto spartai, taip pat šifruotam ryšiui, taip pat su tokiomis funkcijomis, kaip „Kill Switch“ ir DNS apsauga..

Kankinantys žmonės visada turi tamsią suvokimą. dėl neteisėto „BitTorrent“ naudojimo, pavyzdžiui, atsisiųsti autorių teisių saugomą medžiagą, įskaitant filmus, muziką, programinę įrangą ir daugelį kitų. Šis vadovas padės užšifruoti „BitTorrent“ srautą.

Paprastai tokių atsisiuntimų yra daug ir jie daro didelį spaudimą jūsų (IPT) interneto paslaugų teikėjo serveriams. Savo IPT savo ruožtu suaktyvina „BitTorrent“ srautą jų tinkluose. Atlikus tokius veiksmus sumažėja „BitTorrent“ atsisiuntimas.

Kadangi torrenting yra toks populiarus, vis daugiau IPT diegia „BitTorrent“ srauto (dar vadinamo formavimo srautu) mažinimo metodus..

Jei nesate tikri, ar jūsų „BitTorrent“ droselis, peržiūrėkite šaliai tinkančių blogų IPT sąrašą.

Bet kaip sustabdyti interneto paslaugų teikėjus nuo „BitTorrent“ srauto? Sprendimas yra šifravimas. Užšifruodami „BitTorrent“ srautą, galite užkirsti kelią interneto paslaugų teikėjams.

Ką daro šifravimas? Šifravimas paverčia jūsų duomenis - aptariamą „BitTorrent“ srautą - neidentifikuojamąja forma, kad jūsų interneto paslaugų teikėjams būtų sunku sekti ir identifikuoti jūsų „BitTorrent“ srautą. Nors šifravimas reikalauja jūsų procesoriaus galios šifravimui, tačiau yra beveik nulio procentų tikimybė, kad jūsų „BitTorrent“ srautas nutekės ir sumažės.

Kaip užšifruoti „BitTorrent“ srautą

Yra keli „BitTorrent“ srauto šifravimo būdai.

 1. „BitTorrent“ kliento įmontuotos šifravimo funkcijos
 2. Kolegų blokas [bendraamžių sargyba]
 3. Virtualus privatus tinklas

Susijęs straipsnis: 5 geriausi „Torrenting“ VPN & P2P failų bendrinimas & Populiariausia 2017 m

1. „BitTorrent“ kliento įmontuotos šifravimo funkcijos

Populiariausi „BitTorrent“ klientai, tokie kaip „Azureus“, „BitComet“ ir „uTorrent“ / „BitTorrent“, turi įmontuotas šifravimo funkcijas, skirtas šifruoti „BitTorrent“ srautą. Norėdami juos įgalinti, atlikite šiuos veiksmus.

Azureusas

 1. Atidarykite „Azureus“ „BitTorrent“ klientą.
 2. Eikite į Įrankiai > paspauskite Galimybės > plėsti Ryšys > pasirinkti Transporto šifravimas.
 3. Pažymėkite varnelęReikalauti užšifruoto transportavimo'Pasirinkimas.
 4. Pasirinkite RC4 šifravimą iš „Minimalus šifravimo lygis.'
 5. Pažymėkite varnelęLeisti neužšifruotus siunčiamus ryšius, jei nepavyksta užšifruoti ryšio.Tai leis klientui siųsti nešifruotus ryšius, kad būtų užtikrintas suderinamumas. Tačiau jis atskleis tikrąjį IP adresą IP, kad būtų galima nustatyti „BitTorrent“ srautą. Mūsų patarimas - palikti jį nepažymėtą ir patikrinti jūsų sėjamąsias bei greitį. Jei tai sulėtina jūsų atsisiuntimo greitį, pažymėkite šią parinktį ir patikrinkite dar kartą.
 6. Spustelėkite žymės langelį „Leisti neužšifruotus gaunamus ryšius.'
 7. Tai viskas „Azureus“; šifruoti „BitTorrent“ srautą.

„Bitcomet“

 1. Eikite į Galimybės > spustelėkite Nuostatos > spustelėkite Pažengęs > pasirinkti Ryšys.
 2. Pereikite prie „Protokolo šifravimas,'Būtų trys laukai Automatiškai aptikti, Visada, ir Išjungti. Automatinio aptikimo parinktis leis daugiau jungčių, bet mažiau apsaugos nuo IPT droselio.
 3. Pirmiausia išbandykite automatinį aptikimą, jei tai nepadidina greičio, tada perjunkite į „Visada“.
 4. Tai viskas „BitComet“; šifruoti „BitTorrent“ srautą.

„uTorrent“ / „BitTorrent“

 1. Eikite į Galimybės > spustelėkite Nuostatos > slinkite, norėdami pasirinkti „BitTorrent“.
 2. Eikite į „Protokolo šifravimas,'Ji turi tris galimybes'Įjungtas,''Priverstas,'Ir'Neįgalus.'
  Parinktis „Įgalinta“ suteikia daugiau jungčių, tačiau mažesnę apsaugą nuo IPT droselio.
 3. Pirmiausia išbandykite „priverstinį“ ryšį. Jei tai žymiai sumažina greitį, perjunkite į parinktį „įgalinta“.
 4. Pažymėkite žymimąjį laukelį „Leisti įeinančius senus ryšius,Jei norite leisti nešifruotą gaunamą srautą.
 5. Tai viskas „uTorrent“ / „BitTorrent“; šifruoti „BitTorrent“ srautą.

2. Kolegų blokas

„PeerBlock“ yra patogus įrankis, skirtas blokuoti pasirinktą srautą blokuojant tam tikrus IP ryšius su kompiuteriu. Tai galima padaryti naudojant maršrutizatorių, bet kas, jei jūs galite tai padaryti tiesiai iš asmeninio kompiuterio?

Dažnai anti-P2P kompanijos, tokios kaip vyriausybė, autorių teisių savininkai, tokie kaip MPAA, agentūros ir kt., Prisijungia prie bendraamžių, kurie dalijasi torrent failu, ir išsaugo visus IP adresus, o vėliau savo IPT siunčia įspėjimo apie pažeidimus laiškus, kurie savo ruožtu sumažinkite greitį ar, blogiausia, atšaukite savo interneto prenumeratą.

Kuo tai naudinga „BitTorrent“ srautui? „PeerBlock“ blokuoja žinomą IP adresų diapazoną ir visiškai blokuoja srautą į ir iš tų IP adresų (bendraamžių).

užšifruoti bittorrent srautą

Nuo „PeerBlock“ paleisties vedlio pradžios, jei iš sąrašo pasirenkate parinktis, kurios patinka „P2P“, „Ads“ ir „Spyware“, „PeerBlock“ automatiškai atsisiunčia žinomus šnipinėjimo programų IP diapazonus ir blokuoja IP adresus..

Pridėti pasirinktinį IP diapazonų sąrašą yra lengva, sąrankos ekrane galite sukurti IP sąrašą. Be to, galite importuoti IP diapazonus iš bet kurios interneto vietos, tokios kaip IPBlockList ir iBlockList.

bittorrent srauto šifravimas

Taip pat galite pridėti savo IP diapazoną. Pavyzdžiui, jei norite blokuoti visą IP srautą iš Kinijos. Galite spustelėti „sudaryti sąrašą,Nurodykite aprašymo pavadinimą ir failo vietą.

bittorrent srauto šifravimas

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta įvesti blokuojamų IP adresų sąrašą. Jei norite tiesiog užblokuoti visos Kinijos IP diapazoną, eikite į IPAddressLocation.org ir naudokite IP diapazonų įrankį, kad gautumėte visus priskirtus tos šalies IP adresus..

užšifruoti bittorrent srautą

Nukopijuokite visus tuos IP laukus į tekstinį failą ir išsaugokite kaip .p2p plėtinys, kad jis būtų skaitomas „PeerBlock“. Spustelėkite 'Papildyti'Pasirinkti failą.

bittorrent srauto šifravimas

Baigę tinkinti sąrašus, eikite į pagrindinį ekraną, kuriame jums bus parodyta IP adresų veikla, ir stebėkite viską. Tame lange pamatysite užblokuotus IP. Taip pat galite spustelėti „peržiūrėti istorijąMygtukas, kuriame galite pamatyti kelių taškų veiklą.

bittorrent srauto šifravimas

Programinė įranga rodo ne tik užblokuotus IP adresus, bet ir leidžiamus IP adresus, todėl tai yra puikus stebėjimo įrankis.

„PeerBlock“ yra tobulas, jei norite užblokuoti tam tikrą IP adresų rinkinį, o likusią dalį palikti antivirusinei ir kovai su kenkėjiška programa.

Klaidinga nuomonė apie „PeerBlock“

 1. „PeerBlock“ neslepia jūsų IP adreso „BitTorrent“ sraute.
 2. Jis neužblokuoja visų IP adresų, veikiau tam tikrų IP adresų rinkinys. Todėl jis yra pasenęs ir reikalauja atnaujintų blokų sąrašų.

3. Virtualus privatus tinklas

VPN - virtualus privatus tinklas - yra puikus būdas apsaugoti jūsų privatumą ir saugą internete. Jis užšifruoja „BitTorrent“ srautą ir taip pat slepia tikrąjį IP adresą iš bendrai naudojamų failų grupės, todėl tai yra puikus įrankis, neleidžiantis autorių teisių savininkams ir IPT identifikuoti jūsų „BitTorrent“ srauto ir kontroliuoti interneto greitį..

VPN šifravimas

Tačiau saugokitės nemokamo žiniatinklyje esančio VPN. Šie nemokami VPN registruoja jūsų veiklą, arba nutekina jūsų IP adresus, arba abu, todėl jūsų „BitTorrent“ srautas yra jautrus greičiui, kurį sukelia jūsų IPT, ir IP stebėjimui iš autorių teisių savininkų..

Mokama VPN paslauga turi savo VPN serverius su DNS paslauga, kad pašalintų tokią riziką ir pasiūlytų aukščiausios kokybės paslaugas.

Išvada

Jei naudojate įmontuotą „BitTorrent“ kliento šifravimą, tuomet geriau naudoti „PeerBlock“. Tačiau vis tiek gali kilti pavojus, kad gali būti rodomas jūsų „BitTorrent“ srautas.

VPN yra geriausias būdas užšifruoti „BitTorrent“ srautą ir užkirsti kelią IPT išstumti jūsų „BitTorrent“ srautą..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me