Kaip užšifruoti telefoną? (Šifruoto telefono vadovas)

[ware_item id=33][/ware_item]

Šifravimas yra būdas apsaugoti duomenis, saugomus bet kuriame jūsų prietaise, nešiojamajame kompiuteryje, išmaniajame telefone ar bet kurioje kitoje programėlėje, kurią naudojate duomenims saugoti. Žodis Šifravimas gali atrodyti šiek tiek techninis, tačiau tai tiesiog reiškia slaptažodį, apsaugantį visus jūsų neskelbtinus ir konfidencialius duomenis, kuriems nenorite kelti pavojaus. Tyrimo byloje dėl šaudymo įvykio, kuris sukelia „Apple“ ir FTB mūšį, kuris padidino ir padidino šifravimo poreikį, galbūt turite kitą nuomonę apie šį atvejį, tačiau negalite paneigti, kad svarbu saugoti duomenis naudojant suasmenintą šifravimą. raktas, kuris apsaugo jį nuo įsilaužimo, duomenų vagystės bandymo šlamšti ir net jei užšifruotas telefonas pavogtas ar patenka į netinkamas rankas, jums gali tekti nerimauti dėl savo išmaniajame telefone saugomų duomenų, kuriuose gali būti jūsų asmeninė informacija, el. gali turėti savo finansines ir banko ataskaitas, kreditinės kortelės duomenis, asmeninį pokalbį, vaizdus, ​​vaizdo įrašus, kontaktus ir tt, ir jums tai būtų košmaras, jei ją išnaudoja koks nors elektroninis nusikaltėlis, pavyzdžiui, įsilaužėlis, šlamšto platintojas ar bet kuris kitas šnipinėtojas. Taigi, apsaugoti savo duomenis šifruojant yra geriausia ir protingiausia idėja atsikratyti visų tokių problemų, todėl tikrai turėtumėte pagalvoti apie užšifruotą telefoną.


Kas yra užšifruotas telefonas?

Šifravimas saugo jūsų telefono duomenis užkoduota ir neįskaitoma, atrodo, užkoduota forma. Įjungdami telefoną turite įvesti PIN kodą arba apsaugotą slaptažodį, kuris sutampa su telefono užrakinimo ekrano PIN kodu ar slaptažodžiu, kai tik įvedate tą šifravimo raktą, jūsų telefonas naudoja jūsų PIN kodą ar slaptažodį, kad iššifruotų jūsų duomenis, ir tai suprantama.

Telefonų šifravimo tipai

Yra trys pagrindinės šifravimo rūšys;

  1. Judančių duomenų šifravimas
  2. Šifravimas nuo galo iki galo
  3. Duomenų šifravimas ramybės būsenoje

Pirmieji du šifravimo tipai - „Duomenų, esančių judančiuose, šifravimas“ ir „Šifravimas nuo galo iki galo“ yra skirti siunčiamiems ir gaunantiems pranešimus jūsų užšifruotame telefone, siekiant užkirsti kelią pašaliniams asmenims skaityti jūsų prietaiso ryšį. Trečiasis šifravimo tipas - ramybėje esančių duomenų šifravimas yra skirtas saugoti duomenis įrenginio atmintyje.

Kodėl turėčiau šifruoti savo telefoną?

Milijonai žmonių visame pasaulyje šiomis dienomis naudojasi išmaniaisiais telefonais ir kaupia asmeninę informaciją savo telefone nuo asmeninių duomenų iki jūsų asmeninių pokalbių, atvaizdų ir vaizdo įrašų ir įsivaizduoja, kada kasmet buvo pavogta tūkstančiai telefonų ir jei tavo telefonas yra vienas iš jų patenka į netinkamas rankas, kurie galėtų gauti prieigą prie visų jūsų asmeninių duomenų ir neskelbtinos informacijos, ar tai neskamba baisiai? Štai keletas priežasčių, kodėl turite naudoti užšifruotą telefoną.

Pagerinkite duomenų saugą

Telefono šifravimas užtikrina jūsų telefono duomenų, kurie net esant netinkamoms rankoms negali būti naudojami ir platinami, saugumą. Šifruotame telefone be jokių rūpesčių galite saugoti bet kokią informaciją ir duomenis. Šifruoti savo telefono duomenis gali pasirodyti sudėtinga ir sudėtinga, tačiau tai yra taip paprasta, kaip failo, aplanko ar viso įrenginio slaptažodžio šifravimas, po šifravimo jūsų duomenys paverčiami koduota, iššifruota ir neįskaitoma forma, apsaugota šifravimo raktu, kuris yra naudojamas iššifruoti duomenis, taigi prie jo prieina tik tas, kuris žino teisingą šifravimo raktą, kitaip visi jūsų telefono duomenys yra saugūs ir saugūs..

Duomenų sauga, net jei jūsų telefonas yra parduotas

Nusprendę pakeisti seną telefoną jį pardavę ir įsigiję sau naują telefoną, ar kada pagalvojote apie telefono atmintyje ir kietajame diske esančius duomenis, kuriuos galima rasti net ištrynus visus duomenis? Daugelis žmonių ignoruoja šį faktą, kad, atidavę savo mobilųjį telefoną po ilgo naudojimo, gali sukelti prieigą prie jų asmeninės informacijos ir duomenų, kai juos naudoja kitas asmuo, ir jei to asmens ketinimai nėra teisingi, tikrai negali būti. jūsų naudai. Taigi geriausia yra užšifruoti savo telefono duomenis ir niekada nesijaudinti dėl savo asmeninės informacijos užšifruotame telefone..

Tai, kas jūsų telefone, gali būti užšifruota?

Paprastai viskas šifruotame telefone, kuriai paleisti naudojamas interneto ryšys, gali būti užšifruota, taigi kaip su jūsų tekstiniais pranešimais ir skambučiu? jų užšifravimas nėra lengva užduotis, tačiau vis dėlto yra keletas programų, tokių kaip „Silent Phone“ ar „Signal“, kurios nukreipia balso skambučius per internetą naudojant „VoIP“, ir dar daugiau programų, tokių kaip „iMessages“, kurios paverčia tekstinius pranešimus internetiniais tiesioginiais pranešimais, jei kitame gale esantis asmuo taip pat tą pačią programą naudoja tekstiniams pranešimams. El. Laiškai telefonuose turi vieną trūkumą, šifruoti viską, kas yra nuo pranešimo turinio iki priedų, bet siuntėjo ir gavėjo adresai vis tiek yra matomi, nepaisant užšifruoto el. Pašto, tačiau el. Pašto žurnalai gali būti užšifruoti jūsų telefone..

Kaip užšifruoti telefoną?

Paprastai yra dvi pagrindinės ir populiariausios išmaniųjų telefonų operacinės sistemos, kurias naudoja milijonai vartotojų visame pasaulyje „Android“ ir „iOS“ („iPhone“ / „iPad“), ir toliau aptarsime, kaip galite šifruoti juos abu naudodami įmontuotas funkcijas ir vėliau straipsnyje aptarsime kai kurias trečiųjų šalių programas, naudojamas telefonų šifravimui.

Šifravimas „Android“ įrenginiuose

Daugelis „Google“ „Android“ telefonų ir įrenginių nėra šifruojami pagal numatytuosius nustatymus, o vartotojai niekada nesivargina pakeisti numatytųjų nustatymų. Jei skaitote šį straipsnį ir turite „Android“ telefoną, tada jums turi būti įdomu, kaip užšifruoti „Android“ telefoną naudojant kai kuriuos integruotus „ „Android“ telefonų funkcijose šifruoti „Android“ telefonuose yra sunkiau nei „iOS“. Kai kuriuose naujuose „Android“ telefonų modeliuose, pavyzdžiui, „Google“ „Nexus“ telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, šifravimas įgalintas pagal numatytuosius nustatymus. Nauji „Android“ įrenginiai, tiekiami su „Android 6.0 Marshmallow“, pvz., „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“, taip pat yra šifruojami. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra nustatyti saugos ir šifravimo kodą, kad jį suaktyvintumėte, o tada kaskart atrakindami užšifruotą telefoną. paprašys jūsų iš anksto nustatyto šifravimo rakto ir tada galėsite pasiekti užšifruotą telefoną įvesdami teisingą raktą. Atlikite šiuos paprastus veiksmus, norėdami nustatyti šifravimo raktą „Android“ telefonuose;
1. Eikite į Nustatymai savo mobiliajame telefone ir pasirinkite Apsauga / Užrakinti ekraną ir Apsauga.
2. Tada eik į kiti saugos parametrai ir spustelėkite Šifruoti telefonas.
3. Dabar jūsų bus paprašyta nustatyti slaptažodį, šifravimo raktą ir tt nusprendžia sudėtingas derinys, kurį sunku atspėti visiems, kurie jus pažįsta, ir spustelėkite Taikyti.
4. Nepamirškite, kad šifravimo raktas ar slaptažodis yra saugus ir saugomas, ir saugokite jį kažkur, kad niekada negalėtumėte jo prarasti..

kaip užšifruoti savo telefoną
Šifravimas „iOS“

„Apple“ 2014 m. Pristatė įrenginio šifravimo funkciją „iOS 8“, kurią buvo lengva nustatyti ir kuriai nustatyti reikėjo mažiausiai keturių skaitmenų kodo. Kiekvieną kartą atrakinant telefoną pridėjus kodą ir įrenginys lengvai iššifruojamas, rekomenduojama išlaikyti sudėtingas skaičių rinkinys kaip jūsų slaptažodis, kad „iPhone“ šifravimo lygis būtų aukštas. Atlikite šiuos paprastus veiksmus, kad nustatytumėte šifravimo raktą „iOS 8“ ir naujesnėse versijose;
1. Eikite į Nustatymai „iPhone“ ir pasirinkite Palieskite ID & Leidimo kodas (arba leidimo kodas senesniems įrenginiams be pirštų atspaudų jutiklio).
2. Dabar spustelėkite Įjunkite leidimo kodą parinktį ir įveskite tvirtą kodą arba slaptažodį.
3. Dabar turite saugų ir užšifruotą „iOS“ įrenginį ir tik asmuo, žinantis jūsų kodą, gali pasiekti jūsų įrenginį ir iššifruoti jame saugomus duomenis..

užšifruotas telefonas
Mobiliųjų duomenų šifravimas naudojant VPN

Kai naudojate internetą savo mobiliajame įrenginyje, visą jūsų internetinę veiklą stebi IPT, NSA ir kitos vyriausybės saugumo ir stebėjimo agentūros. Po Edvardo Snowdeno apreiškimų niekas žemėje negali paneigti šių faktų. Tačiau galite atsikratyti šio susierzinimo ir įsibrovėlių šnipinėjimo, naudodami „Android“ ar „iOS“ („iPhone“ / „iPad“) VPN. Virtualus privatus tinklas yra įrankis, kuris suteikia jums privatų ir užšifruotą tunelį tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio bei perduoda visus duomenis, kuriuos jūs siunčiate ar gaunate per šį saugų šifruotą tunelį, atokiau nuo visų smalsių ir šnipinėjimo akių, naudodamiesi aukščiausio lygio AES-128 bitų šifravimo lygis ir AES-256 bitų šifravimas. Šis šifravimo lygis, kurį suteikia VPN, yra visa apimantis saugumas ir privatumas, nes dėl to viskas, ką darote naršydami internete, naršydami, atsisiųsdami, kalbėdami, transliuodami, kankindami, įkeldami ir tt, visa veikla yra nutolusi nuo įsibrovėlių ir elektroniniai nusikaltėliai, kurie daro jūsų duomenis visiškai saugius.

kaip užšifruoti telefoną
Populiariausios šifravimo programos, skirtos „Android“ & „iOS“

Yra daugybė trečiųjų šalių šifravimo programų, kurias galima atsisiųsti iš „iOS“ ar „Android“ telefonų. Šifruoja visus jūsų duomenis, tekstinius pranešimus, skambučius, konvertuodami ir nukreipdami juos per šifruotą formą internetu. Žemiau yra populiariausių programų, skirtų „iOS“ ir „Android“ telefonams, teikiančios šifruoti tekstus, žinutes, pokalbius, skambučius ir tt, sąrašas.

1. Signalas:

Nemokama „iOS“ ir „Android“ programa suteikia absoliučiai užšifruotus balso skambučius. „Signal“ naudoja jūsų telefono numerį, jam nereikia slaptažodžio, jo kontaktų atradimas iškart parodys, kurie iš jūsų kontaktų naudoja „Signal“, ir automatiškai užšifruoja jūsų ryšį. Po gaubtu jis naudoja ZRTP, gerai patikrintą protokolą saugiam balso perdavimui. Tai tiesiog apsaugo jūsų asmeninius skambučių pokalbius ir neleidžia NSA ir kitiems vyriausybės nariams įsiskverbti į jūsų balso skambučius.

2. Tylus telefonas:

Jei turite įmonę ar esate asmuo, kuriam rūpi jo privatumas ir saugumas, tada ši programa gali išspręsti jūsų problemą. Jų programinė įranga „Silent Phone“ yra prieinama „Android“ ir „iOS“ ir leidžia vartotojams skambinti ir siųsti tekstus su visišku privatumu.

3.Telegrama:

Tai taip pat yra puiki šifravimo programa, skirta saugiems pokalbiams su kitais „Telegram“ vartotojais. Geriausia, kad „Telegram“ yra kelių platformų programa, kuri yra ne tik „iOS“ ir „Android“, bet ir „Mac“ bei asmeniniams kompiuteriams skirtiems klientams..

4.Text Secure:

Šią programą sukūrė „Open Whisper Systems“, kaip rekomendavo pats Snowdenas viename iš savo straipsnių. „Tekstas saugus“ leidžia saugiai ir užšifruoti balso skambučius ir tekstus. Tai galima naudoti „Android“ ir „iOS“.

Išvada

Šiame pasaulyje, kuriame mes esame labai priklausomi nuo savo mobiliųjų telefonų, kad ir ką darytume, nuo finansinės informacijos saugojimo iki privačių pokalbių ir privačių duomenų (vaizdų, vaizdo įrašų ir kt.) Šifravimo, tai yra dalykas, kurio negalima ignoruoti, jei to nepadarysite. norite, kad jūsų asmeniniai ir neskelbtini duomenys būtų patekę į blogas rankas. Tai suteikia saugumo ir palengvėjimo jausmą net tada, kai mūsų telefonas yra pavogtas arba parduotas. Duomenų forma yra tokia, kad jos neskaito tie, kurie nežino šifravimo slaptažodžio. Galingas būdas padidinti jūsų saugumą, kad būtų išvengta bet kokio duomenų vagystės bandymo.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me