Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Paskutinį kartą atnaujinta 2019 m. Liepos 14 d


Jau seniai, aš ketinau apie tai parašyti! bet negalėjau rasti priežasčių, turiu omenyje, eik, žmonėms net nesvarbu, ką jie diegia? jie tiesiog nori kuo greičiau įdiegti programą ar žaidimą. nekreipdamas dėmesio, kodėl jiems reikia tiek daug prieigos prie mano telefono.

„Google“ ir Facebook jau žinai viską apie tave ...

Taigi, jei esate čia, norėdami rasti gerą variantą, kaip paslėpti turinį nuo IPT ar smalsių akių. tada skaityk toliau ...

Greitas sprendimas: Saugią naršyklę, išskyrus „Firefox“, „Chrome“ ar „Opera“, turi tikrai nelinksma aplinka, kurią sukelia; tikrai lėtas naršymas, transliacijų problemos. Taigi! Užuot įdėję apie saugią naršyklę į „Android“, galite įdiegti „som“ patikima VPN programa kuris leidžia jums:

  • Neblokuota prieiga prie svetainės
  • Šifruotas tunelis, skirtas paslėpti duomenų naršymą
  • Prieiga prie „American Netflix“
  • Leisti torrentus atsisiųsti anonimiškai

Kodėl jums reikia saugios „Android“ naršyklės?

Naršote žiniatinklyje savo išmaniajame telefone, bet be naršyklės? Išbandykite kompetentingas ir specialiai sukurtas saugiausias „Android“ naršykles.

Šiandienos eroje žiniatinklio programos ar žiniatinklio programos efektyvumas išmaniesiems telefonams yra svarbi ir svarbiausia žiniatinklio programos ar svetainės reitingo dalis. Pavyzdžiui, greito įkrovimo naršyklės įgyja daugiau populiarumo, palyginti su lėtai veikiančiomis naršyklėmis.

Surasti tinkamą „Android“ naršyklę gali būti sunki užduotis, nes „Best“ žiniatinklio naršyklių efektyvumo lygis gali sumažėti išmaniajame telefone. Taip gali būti todėl, kad žiniatinklio naršyklėse dažniausiai yra iššokantys skelbimai, trečiųjų šalių papildiniai ir vaizdai, kurie gali būti rodomi asmeniniame kompiuteryje, bet „Android“ turinyje tokie dalykai gali būti labai erzinantys. Tačiau daugiau rūpi tokių daiktų rizika privatumui.

Todėl čia yra saugiausių „Android“ naršyklių, kurios yra patikimos, sąrašas.

1- Drąsi naršyklė - su „Chrome Feel“

„Android“ naršyklė | Drąsi naršyklė

„Chrome“ įgijo tokį didžiulį populiarumą dėl savo sąsajos kaip užklausų sprendimo efektyvumas. Tačiau yra mažiau funkcijų, kai norite saugios interneto naršymo platformos.

„Brave“ naršyklė yra saugiausia „Android“ naršyklė žmonėms, ieškantiems tokių savybių, kurių našumas yra toks pats. Tai yra „Chrome“ pagrindu sukurta naršyklė su tinkinamomis skelbimų blokavimo ir stebėjimo parinktimis, leidžiančiomis „HTTPS visur“, trečiųjų šalių slapukų blokavimu, scenarijų blokavimu ir pirštų atspaudų apsauga vieninteliu paspaudimu.

Drąsus taip pat taupo akumuliatorių ir padidina greitį, o tai iš esmės naudinga išmaniųjų telefonų vartotojams.

2 - „Ghostery Privacy“ naršyklė

„Ghostery Privacy“ Atsisiųskite „Android“

Kaip matyti iš pavadinimo, „Ghostery“ naršyklė sukurta siekiant vienintelio saugumo tikslo. Kai nustatote naršyklę ir atidarote ją pirmą kartą, jums suteikiama galimybė blokuoti stebėtojus pagal numatytuosius nustatymus. Gavus šį sutikimą, kiekvienas stebėjimo įrankis bus užblokuotas svetainėse, kuriose lankotės šioje naršyklėje.

Baigę naršyklės sąranką, turite išjungti iššokančiųjų langų blokavimą ir automatinį užbaigimą, kurie įgalinti pagal numatytuosius nustatymus.

„Android“ vartotojams „Ghostery“ turi galimybę prašyti bet kurio tinklalapio darbalaukio. Galite įjungti automatinę užklausą įjungę ją programos nustatymuose.

Kaip ir daugelis naršyklių, joje taip pat yra privatus režimas, pavadintas „Vaiduoklio režimas“. Be to, išeidami iš naršyklės galite užblokuoti slapukus, išvalyti istoriją ir talpyklą.

3 - „Orfox“ saugus naršymas

„Orfox“ saugaus naršymo atsisiuntimas

„Orfox“ naršyklė sukurta iš to paties kodo, kaip „Tor“ naršyklė ir „Firefox“.

Naršyklė turi „HTTPS visur“ funkciją. Tai įgyvendina bet kurios svetainės, jei tokios yra, saugų HTTPS protokolą. „Orfox“ privatus režimas automatiškai išjungia kiekvieną stebėtoją; tačiau tai leidžia išvalyti visus duomenis išėjus.

Naudodamiesi ja galite prašyti darbalaukio svetainių, nesekti, prisijungti prie vartotojo ir rašyti svečių tinklaraščius. Taip pat yra jo priedų ir tarpinio serverio „Orbot“, kurį galima įdiegti.

Tai daro viena saugiausių „Android“ naršyklių - tai slaptažodžio apsaugos funkcija, per kurią galite užrakinti naršyklę.

4 - „Google Chrome“

google chrome android apsaugota naršyklė

„Google Chrome“ yra pati populiariausia naršyklė kompiuterių vartotojams, taip pat viena saugiausių „Android“ naršyklių.

Greitos paieškos adreso juosta, inkognito režimas, atitinkami rezultatai ir rekomenduojamos paieškos užklausos yra funkcijos, dėl kurių ji suderinama su „Android“ naršykle.

Skirtingai nuo daugelio naršyklių, „Chrome“ efektyvumas išlieka tas pats „Android“ išmaniuosiuose telefonuose. „Chrome“ naršyklė išsaugo jūsų mėgstamas svetaines pagrindiniame puslapyje, kad galėtumėte pasiekti ją vienu spustelėjimu.

Naudodami „Chrome“, taip pat galite išsaugoti bet kurį tinklalapį, kad ateityje galėtumėte skaityti neprisijungę, todėl jis tampa palankesnis išmaniųjų telefonų vartotojams.

Saugumo gyventojai gali paneigti „Google“ sinchronizavimo funkcijos naudojimą. Taip yra todėl, kad, kai prisijungiate iš „Google“ paskyros, išsaugomos jūsų žymės, skirtukai, istorija visuose įrenginiuose, vartotojo vardai ir slaptažodžiai. Tačiau tai labai lengva tuo metu, kai yra ilgos formos ir nesinori jų vėl pildyti.

5 - „Firefox“ fokusavimas

Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

„Firefox Focus“ yra dar vienas ne pelno siekiančios „Firefox“ federacijos projektas. Jei norite reguliariai naršyti, „Mozilla Firefox“ yra tinkamas, tačiau jei ieškote į saugumą orientuotos naršyklės, tada „Firefox Focus“ yra viena saugiausių „Android“ naršyklių..

Ši naršyklė suteikia vartotojams didžiausią privatumą, nes slepia jų buvimą internete. Be to, pašalinta ir supaprastinta sąsaja padeda paslėpti vaizdo skelbimus, rodyti dabartiniame tinklalapyje užblokuotų skelbimų skaičių ir reguliariai primena, kad reikia ištrinti naršymo istoriją..

Paprastai „Android“ telefonai turi ribotą erdvę arba yra tikrai mažesni, palyginti su kompiuteriu. Todėl „Firefox Focus“ naršyklėje įdiegtas mažiau vietos užimantis faktorius - tik 4 MB atsisiuntimo.

6- „Mozilla Firefox“

Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

„Firefox“ nėra tokia gera kaip „Chrome“ naršyklė, tačiau ji vis dar yra konkurencinga, kad patektų į saugiausių „Android“ naršyklių sąrašą. Be to, skirtingai nei „Google Chrome“, joje yra daugybė saugumo pakeitimų variantų.

Kalbant apie vartotojo valdymą, „Firefox“ suteikia vartotojams daugiausiai tinkinimo parinkčių iš visų populiarių naršyklių..

Priedai taip pat yra pats naudingiausias pasirinkimas mobiliųjų įrenginių vartotojams, o „Firefox“ teikia daugybę unikalių siūlomų plėtinių. Pvz., „Adblock“, kad būtų apriboti įkyrūs skelbimai, „Speechify“, skirta teksto į kalbą varikliui, „LastPass“, skirta slaptažodžio valdymui, ir daugelis kitų.

Sinchronizavimo „Firefox“ funkcijos yra beveik tokios pačios kaip „Chrome“. Tačiau naktinio režimo funkcija tinkina tinklalapius, kad būtų sumažinta akių įtampa, kuri dažniausiai atsiranda, kai naudojate savo telefoną.

7- CM naršyklė

Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

Ši naršyklė taip pat leidžia įjungti slaptažodžio užraktą. CM naršyklėje taip pat yra parinktis, leidžianti įgalinti programos nustatymų „išvalyti programos išėjimo istoriją ir išjungti slapukus“.

Skiriamasis šios naršyklės bruožas yra įmontuota apsaugos sistema, nuskanuojanti visus APK, kuriuos atsisiunčiate iš interneto. Be to, yra ir tokių funkcijų kaip įmontuotas skelbimų blokavimas, inkognito režimas, naktinis režimas, balso paieška, puslapio vertėjas ir darbalaukio režimas..

8- Operos naršyklė

Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

„Opera“ yra gana populiarus vardas tarp geriausių naršyklių, kurios išmaniųjų telefonų, įskaitant „Android“, našumas yra pakankamas.

Reguliarūs atnaujinimai su patobulintomis ir naujomis funkcijomis padaro „Opera“ įspūdingą atlikėją tarp geriausių „Android“ naršyklių.

Pagrindiniame puslapyje yra įmontuota skelbimų blokavimo priemonė, paieškos juosta su QR kodo nuskaitymu, išmaniųjų naujienų teikimo funkcija ir kitos funkcijos. Tačiau „Opera VPN“ paskatino smarkiai išaugti naršyklės paklausą.

Duomenis sinchronizuoti galite ir sukurdami „Opera“ paskyrą.

Be įprastos naršyklės, yra ir „Opera mini“, kuri yra mažiau vietos užimanti galimybė tiems, kurie turi daugybę programų turinčių programų. Jis turi beveik tas pačias funkcijas kartu su „Facebook“ pranešimų juosta.

9 - „Dolphin“ naršyklė

Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

Delfinų naršyklė pavadinta atsižvelgiant į tai, kad ji gali ieškoti užklausų naudodama balso komandas. Tai tikrai funkcija, kuria galite naudotis per AI padėjėjus, tačiau įmontuota funkcija visada yra pranašumas.

Gestų valdymas taip pat yra skiriamasis bruožas, dėl kurio „Dolphin“ yra konkurencinga geriausios „Android“ naršyklės galimybė. Ši funkcija leidžia žymėti tinklalapius pirštų gestais; tačiau „Webzine“ yra „Dolphin“ atsakymas į „Flipboard“, apimantis daugiau nei 300 įvairių kategorijų interneto šaltinių, neprisijungus prie žurnalo stiliaus..

Kaip ir „Firefox“ bei kitos naršyklės, „Dolphin“ vartotojai taip pat turi galimybę atsisiųsti plėtinius ir priedus, kad padidintų naršyklės efektyvumą..

Naudodamiesi „Dolphin“ naršykle, taip pat galite įjungti privatų naršymą, naršymą skirtukuose, slaptažodžio sinchronizavimą ir skelbimų blokavimą..

10- „Puffin“ naršyklė

Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

„Puffin“ naršyklė gali būti ne tokia efektyvi kaip kitos „Android“ naršyklės, tačiau ji turi keletą pardavimo funkcijų, kurios ją daro populiarią.

Ryškiausias „Puffin“ bruožas yra tas, kad jis turi numatytąjį „Adobe Flash“ turinio palaikymą, kuris pašalina visus rūpesčius ir leidžia nuotoliniu būdu atsisiųsti ir transliuoti tinklalapius, „Flash“ žaidimus ir vaizdo įrašus į savo įrenginį..

Yra ir tokių funkcijų, kaip pelės žymeklio emuliacija, virtuali žaidimų juosta ir temos parinkiklis.

Aukščiau aptarta „Adobe“ atsisiuntimo funkcija leidžia „Puffin“ naršyti ypač greitai; tačiau „Puffin“ duomenų saugykla debesyje padeda padidinti greitį ir apsaugoti duomenis nuo įsilaužėlių ir nesaugaus viešojo „Wi-Fi“.

11- „Ecosia“ naršyklė

Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

„Ecosia“ yra naršyklė, kurios požiūris į ekologiškos kultūros populiarinimą yra tikrai kitoks. Pavyzdžiui, paieška, vykdoma naudojant „Ecosia“ paieškos variklį, prisideda prie puodo, kuriame auginami nauji medžiai. Taip pat jos 80% pelno naudojama sodinant naujus medžius, tikintis iki 2020 m. Pasodinti milijardą medžių.

Kita vertus, „Ecosia“ suteikia tinkamas naršymo parinktis, todėl yra viena iš geriausių „Android“ naršyklių. Tai pagrįsta chromu, o vartotojai naršo panašiai kaip ir „Chrome“.

Įprasti naršyklės dalykai, pavyzdžiui, žymės, keli skirtukai, asmeninio naršymo režimas ir atsisiuntimai yra ir „Ecosia“ naršyklės dalis..

12- „UC Mini“

Labiausiai saugi „Android“ naršyklė 2019

„Android“ vartotojai gali būti susipažinę su UC naršykle, nes ji iš tiesų yra populiari tarp jų. Tačiau „UC mini“ yra dar vienas privalumas - ypač lengvas.

Jis aprūpintas tokiomis funkcijomis kaip naktinis režimas, inkognito režimas, gestų valdymas ir kai kurios kitos. Tai nemokama, nereikia įsigyti jokių programų programoje, o iš esmės yra „Android Go“ programa.

Mėgaukitės „Android“ naršymu internete!

Naršymas internete naudojant „Android“ yra tikrai įmanomas, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą naršyklę, kuri nepažeidžia jūsų privatumo.

Geriausia „Android“ naršyklė tikrai turėtų apimti greitą ir panašų efektyvumą, kokį patiriate ieškodami žiniatinklyje kompiuterio.

Aukščiau paminėtos parinktys gali būti nepriekaištingos, tačiau jos vis dar yra labiausiai suderinamos ir populiariausios tarp interneto vartotojų, kurie dažniausiai naršo internete su savo telefonais..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me