Labiausiai saugios naršyklės 2019 | Šifruotas naršymas

[ware_item id=33][/ware_item]

Autoriaus išvados: Neseniai apžvelgiau įvairias temas, susijusias su „saugiu naršymu“. Vis tiek reikia VPN ryšio, net naršant per „Tor“ naršyklę. Tai laikoma patikimiausia pasaulyje naršykle, tačiau ji neužtikrins šifravimo. neskaitant praeities, kai visi FTB agentai naudojasi bendravimui per TOR.


Trūkumai: - siaubingas interneto greitis - lėtas ryšys - bloga vartotojo patirtis

Tai bus ilga diskusija, norėdama sutaupyti jūsų vaikinų laiką, aš jį padaliniau į dvi dalis.

 1. Kurios yra saugiausios naršyklės [sąrašą]
 2. Kaip užtikrinti įprastos naršyklės saugumą naudojant [Patarimai]
 3. Kodėl jums reikia VPN su saugia naršykle

Kodėl VPN per saugią naršyklę?

Nors saugios naršyklės, tokios kaip TOR, taip pat užgožia jūsų IP adresą ir šifruoja srautą kaip VPN. Naudodamiesi saugiomis naršyklėmis, jūsų duomenys taip pat perduodami trečiajai šaliai.

Kadangi VPN yra vienintelis šaltinis, kuriame jūsų duomenys yra išmetami, kai naudojate virtualų privatų tinklą duomenų šifravimui ir privatumui.

Pavyzdžiui, saugioje naršyklėje yra tokia paslauga, kaip VPN, siekiant apsaugoti jų vartotojo duomenis. Taip jūsų interneto istorija patenka į naršyklės programinę įrangą, taip pat į VPN serverį.

Todėl tie, kurie pasirenka VPN, yra saugesni ir apsaugoti nuo pažeidžiamumų nei privatūs naršyklių vartotojai. Be to, geriausios VPN paslaugos siūlo savo klientams nulinės registravimo politiką, kuri beveik panaikina jūsų duomenų istoriją iš bet kurios vietos.

Naršykite internete naudodamiesi saugumu ir privatumu naudodami šias 5 geriausias saugias naršykles ir mėgaukitės nerūpestingu naršymu internete.

Įvadas į saugią naršyklę ir kodėl jums jos reikia

Galbūt naudojate vieną iš geriausių naršyklių, tokių kaip „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Opera“ ar „Safari“, kurios veikia efektyviai ir pasiekia geriausius rezultatus. Tačiau jie nėra pakankamai saugūs, kad užtikrintų privatumą nuo didėjančių kibernetinių grėsmių ir griežtų duomenų šnipinėjimo įstatymų. Čia yra viskas Interneto privatumo įstatymai Paaiškino Privacysniffs.

Šiuo tikslu jums reikia saugios naršyklės arba, kad procesas būtų paprastesnis, galite atsisiųsti privatumo plėtinį naudodami esamą naršyklę. Skirtumas tarp anoniminės naršyklės ir efektyvios įprastos geriausios naršyklės yra tas, kad saugi naršyklė pateikiama kartu su įmontuotu tarpiniu serveriu.

Tačiau tai tik apsaugo naršymo istoriją ir veiklą naršyklėje, o visi kiti jūsų prietaiso interneto duomenys lieka atviri ir nesaugūs..

Jei norite, kad visas jūsų įrenginys būtų saugus, be vargo tvarkant naują naršyklę ar atsisiunčiant pridėtą naršyklės plėtinį, galite naudoti VPN programą su pažangiausiu šifravimu ir kitomis saugos funkcijomis..

Norėdami išvengti visos rizikos, galite naudoti teisėtą VPN paslaugą.

Saugus internetas tapo geidžiamiausiu asmens noru, ypač po to, kai panaikintos FCC privatumo taisyklės. Šios taisyklės IPS suteikė nesąžiningų galių, o tai kelia rimtą pavojų interneto vartotojo privatumui.

Todėl žmonės, ieškantys privatumo priemonių, turi saugų internetą.

Kai kurie iš šių žmonių taip pat kreipėsi į mus dėl gerų rekomendacijų. Norėdami patenkinti savo skaitytojus, mes išfiltravome keletą geriausių saugių naršyklių, kurias reguliariai atnaujiname, kad išlaikytume efektyvumą.

Tačiau tyrinėdami šias naršykles mes išsiaiškinome keletą bendriausių problemų, su kuriomis susiduria žmonės. Įprasti naršyklių vartotojai, tokie kaip „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“, nenaudoja šių saugių naršyklių komplikacijų.

Kita vertus, jūs turite ją atsisiųsti kaip papildomą programinę įrangą, kuri užims papildomą vietą ir atminimą jūsų sistemai.

Užuot atsisiuntę ir neįdiegę kitos anoniminės naršyklės programinės įrangos, galite tiesiog įdiegti virtualiojo privataus tinklo (VPN) programinę įrangą.

Tai ne tik užtikrina saugumą naršant, bet ir užšifruoja srautą, o tai beveik neleidžia atsekti IPT, vyriausybės ir šnipinėti akis..

Išvados: Saugių naršyklių naudojimas jūsų naršymo istorijai slėpti ir saugoti yra įprasta, o nuolatiniams vartotojams tai nelinksma, todėl, užuot ieškoję saugių naršyklių, turėtumėte ieškoti anoniminių įrankių, tokių kaip VPN (virtualus privatus tinklas) viso tinklo apsaugai..

Generalinis direktorius Finnas Joe

6 saugiausia naršyklė 2019 m

(1) - „TOR“ naršyklė | Šifruota naršyklė

Kalbant apie privatumą ir anonimiškumą, „Tor“ įrodė, kad yra pagrindinė geriausių saugių naršyklių lyga.

„Tor“ tinklas teikia anoniminį ryšį. Jos tikslas yra apsaugoti vartotojo privatumą ir neskelbtiną informaciją nuo elektroninio kriminalo, kuriam įdomu įsiterpti į tokius dalykus..

„Tor“ buvo sukurtas bendradarbiaujant su JAV kariniu jūrų laivynu vieninteliu tikslu - teikti anoniminį naršymą internete.

Kaip „Tor“ naršyklė tuneluoja jūsų duomenis šifruodama

Duomenų srauto analizė yra geidžiamiausia įsilaužėlių arsenalo ginkluotė. Tai gali padėti įsilaužėliams pasiekti jūsų slapčiausią informaciją.

Pagrindiniai šifravimo metodai neužtikrina srauto tikrinimo. Naudingas krovinys yra užšifruojami faktiniai duomenys. Tuo tarpu antraštė, tai yra informacija, įskaitant šaltinį, dydį ir tt, padedanti duomenims patekti į paskirties vietą, nėra šifruojama.

„Tor“, kaip mūsų manymu, geriausia žiniatinklio naršyklė, neleidžia neteisėtai stebėti jo įmontuotų „paslėptų“ perdavimo serverių. Tai siunčia jūsų duomenų srautą per šiuos relės serverius, kurie atitinka labirinto tikslą.

Be to, duomenys tampa neatpažįstami niūriems kišeniniams naikintojams, norint nustatyti srauto kilmę ir tikslą.

Kokios yra jos naršyklės funkcijos?

„Tor“ naršyklė leidžia naudotis „Tor“ tinklu. Tai veikia bendradarbiaujant su JAV kariniu jūrų laivynu ir kitomis teisėsaugos organizacijomis, skirtomis žvalgybos informacijai rinkti, taip pat lankytis svetainėse nepaliekant pėdsakų vyriausybės IP adresams svetainės žurnale.

„Tor“ yra nešiojama programa, kuri reiškia, kad ją galima įdiegti į bet kurį keičiamąjį saugojimo įrenginį (pvz., USB). Taigi, jos paslauga gali būti naudojama bet kuriame kompiuteryje, kuriame dirbate, nepriklausomai nuo vietos.

„Tor“ yra patobulinta privatumo naršyklė, turinti lengvai naudojamą slankiklį, skirtingai nei įprastas „NoScript“ priedas, kuris įtrauktas pagal numatytuosius nustatymus. Naršyklę iškart atpažįsta „Firefox“ vartotojai su keletu akivaizdžių pakeitimų.

Trūkumai, su kuriais galite susidurti naudodamiesi TOR

Pagrindinis trūkumas yra greitis. Kadangi jūsų duomenų srautas turi praeiti labirintu prieš pasiekiant paskirties vietą, tai turės įtakos jūsų naršymo našumui. Jei prastas interneto ryšys; „Tor“ gali tapti varginantis. Tačiau jei ryšys geras; tai gali būti lengviausia naršyklė.
Kita problema yra ta, kad Tor neužtikrina anonimiškumo. Naudodamiesi „Tor“ viešajame „Wi-Fi“, turite įsitikinti, kad naudojate „a“ VPT programa padidins jūsų saugumą.

Ši naršyklė galima „Windows“, „Mac“ ir „Linux“.

(2) - „EPIC BROWSER“

Epic naršyklė akimirksniu išjungia daugelį ištraukų, kurios gali pakenkti jūsų naršymui internete ir sustiprina jūsų saugumą.

geriausiai saugios naršyklės

Būdama viena geriausių saugių naršyklių, ji turi įmontuotą tarpinį serverį, kuris padeda jums tapti anoniminiais ir paslėpti savo vietą. Tam naudojamas aktyvus Nesekite ir pašalina pėdsakus, kai tik jūs baigsite naršymo sesiją.

Ši naršyklė galima „Windows“ ir „Mac“.

(3) - „SRWare“ IRON BROWSER

Tai yra „Chromium“ pagrįsta žiniatinklio naršyklė, dėl kurios daugelis ekrano vaizdų atrodo identiški. Tai leidžia apsaugoti jūsų duomenis naudojant įprastus saugos metodus. Pagrindinis skirtumas tarp „Chrome“ ir „SRWare“ yra duomenų apsauga. Dėl šios priežasties ji yra viena iš saugiausių naršyklių. „SRWare“ neleidžia naudoti ID kartu su kitais „Chrome“ privatumo klausimais, tokiais kaip paieškos pasiūlymai.

geriausiai saugios naršyklės

Ši naršyklė galima „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Android“.

(4) - KOMODO DRAGONO ŽYMĖJAS

„Comodo Dragon“ naršyklė yra viena iš geriausių saugių naršyklių, tačiau vis tiek ji neprilygsta „Tor“ naršyklei, tačiau turėdama specializuotą išteklius, interneto naršymas tampa žymiai saugesnis. Tai teikia kenkėjiškų programų nuskaitymą vietoje, saugų DNS, SSL ir domenų patvirtinimą ir blokuoja visus stebėjimo, slapukus ir žiniatinklio šnipus. Tai taip pat „Chromium“ pagrįsta interneto naršyklė, tokia kaip „SRWare“. Todėl tai nebus visiškai kitoks nuotykis, o bus saugesnis.

geriausiai saugios naršyklės

Ši naršyklė galima „Windows“, „Mac“ ir „Linux“.

(5) - AVIRA SCOUT

Tarp geriausių saugių naršyklių „Avira Scout“ yra skirta „Chromium“ pagrindu sukurta interneto naršyklė. „Avira Scout“ daugiausia dėmesio skiria saugumui ir privatumui. Tai kaupia įvairius trečiųjų šalių saugos papildinius naršyklėje.

geriausiai saugios naršyklės

Tai neabejotinai yra viena geriausių saugių naršyklių dėl išskirtinių funkcijų, apimančių „Avira“ saugų naršymą (blokuoja užkrėstas sukčiavimo svetaines), „Avira“ saugią paiešką, saugų „Wi-Fi“, įdiegiantį HTTPS (pagrįstą „HTTPS visur“), kai jungiama per nesaugų „Wi-Fi“, ir anti-sekimo galimybes.

Ši naršyklė galima „Windows“, „Mac“ ir „Linux“.

(6) „Dooble“ saugi naršyklė:

„Dooble“ yra dar viena saugi parinktis, jei ieškote saugaus ir anoniminio naršymo. Pagrindinės operacinės sistemos, tokios kaip Windows, Mac OS X & „Linux“ palaikymas „Dooble“ naršyklė.

Dooble saugi naršyklė privatumui

Dėl savo infrastruktūros ir saugios versijos sunku naudoti saugią „Dooble“ naršyklę. Galimi du režimai, pagal numatytuosius nustatymus - saugioje versijoje. Nesaugi versija „Dooble“ išjunkite „JavaScript“ ir „Flash“ grotuvą, o tai daro vartotojo patirtį tikrai varginančią, bet saugesnę ir šifruotą..

Nedaug pagrindinių funkcijų yra panašios į „HTTPS visur“, nes jos verčia HTTP serverio užklausą į HTTPS versiją grąžinti užšifruotą svetainės versiją. Tai taip pat blokuoja „iFrames“ ir trečiųjų šalių slapukų sesiją.

Yra keletas įdomių variantų, kurie ateina kartu su „Dooble“, jūsų naršymo istorija ir žymos bus paverstos neįskaitoma teksto forma, tai reiškia, kad šifruotas tekstas, ir štai kaip jie užkoduoja visas nuostatas..

(7) drąsi naršyklė

Drąsi naršyklė yra atviras šaltinis, turintis alternatyvas „Safari“ ir „Chrome“. Tai yra „Chromium“ pagrįsta naršyklė, o ne „Firefox“. Drąsi naršyklė yra palyginti nauja privatumo naršyklė, tačiau ji turi keletą veiksmingų funkcijų, konkuruojančių dėl kitų geriausių šio sąrašo saugių naršyklių.

Labiausiai saugios naršyklės 2019 | Šifruotas naršymas

Jis turi įmontuotą skelbimų blokatorių, stebėjimo apsaugą, scenarijų blokatorių ir HTTPS. Tačiau jie taip pat teikia apsaugą nuo „WebRTC“ nuotėkio, kurios akivaizdžiai trūksta daugelyje populiarių naršyklių, tokių kaip „Chome“, „Opera“, „Firefox“ ir kt..

Tai suteikia galimybę vienu mygtuko paspaudimu pašalinti pirštų atspaudus ir yra lengva naršyklė. Todėl ši naršyklė iš tiesų efektyviai veikia kaip „Android“ privatumo naršyklė, tačiau „Brave“ naršyklei pažymėtas neigiamas aspektas yra tai, kad jos darbalaukio sąsaja yra šiek tiek lėta. Komentaras iš diskusijos Koks yra „Brave“ naršyklės sutarimas??.

Kaip užtikrinti įprastos naršyklės apsaugą

Užuot ieškoję kitos saugiausios naršyklės, galite užkirsti kelią saugumo grėsmėms ir jas pašalinti pridėdami papildomą apsaugos lygį savo naršyklėse.

Šie priedai ir plėtiniai padarys jūsų „Firefox“ & „Chrome“ yra saugesnė taip, kaip saugiausia naršyklė apsaugo jūsų duomenis.

Susijęs straipsnis: Anonimas Naršymas: 4 geriausi sprendimai privačiam naršymui

Privatumo ženkliukas:

Ar kada pastebėjote, kad apsilankę kai kuriose „el. Prekybos svetainėse“, ieškodami ar apsilankę tam tikruose produktuose ir išeidami iš svetainės, matysite tų produktų iššokančius skelbimus visose kitose svetainėse, tokiose kaip „Facebook“, kurias vėliau aplankote?

Tai vadinama trečiųjų šalių stebėjimu. Trečiųjų šalių stebėjimas stebi jūsų veiklą iš užpakalio, o „Privacy Badger“ užkerta kelią tokio tipo stebėjimui, blokuodamas ją.

Privatumo Badgeris tiesiog blokuoja patarimų scenarijus, kad puslapis būtų pateiktas. Tai taip pat blokuoja visus gaunamus svetainės scenarijus, kurie ketina rinkti informaciją iš jūsų naršyklės.

Jei kalbėsime apie „Google Analytics“, nes GA taip pat sugriebia informaciją iš vartotojo pabaigos, „Privacy Badger“ pagal numatytuosius nustatymus neužblokuoja GA scenarijų. Jei taip pat reikia blokuoti GA, turite įdiegti kitą plėtinį, kurį aptarsime toliau.

 • „FireFox“ plėtinys:
 • „Chrome“:
 • Operos plėtinys:
 • Atsisiųsti „Safari“ plėtinį:

„UBlock“ kilmė:

Tai dar vienas puikus „Firefox“ plėtinys ar priedas, taip pat galimas „Chrome“, „Safari“ ir „Opera“. „UBlock Origin“ yra tikrai galingas įrankis dėl pateiktų filtrų sąrašo. Tai atvirojo kodo projektas ir nustebina tai, kad jie už tai nesitikės aukos. Kaip jie sako;

"Laisvas. Atviro kodo. Vartotojams vartotojai. Nebuvo ieškoma aukų. Be iš anksto nustatytų filtrų sąrašų šis plėtinys yra niekas. Taigi jei kada nors tikrai norite ką nors prisidėti, pagalvokite apie žmones, kurie sunkiai dirba, kad išlaikytų jūsų naudojamus filtrų sąrašus, kuriuos visi galėjo naudoti nemokamai. “

Pagrindinė jo funkcija yra tai, kad šis plėtinys ne tik blokuoja reklamą, bet ir apsaugos jūsų sistemą nuo kenkėjiškų programų.

Slapuko automatinis ištrynimas:

Tai suteiks jūsų naršyklei dar vieną saugos sluoksnį, suteikiant jums galimybę valdyti slapukus. Naudodamiesi šiuo slapukų tvarkytoju, galite įtraukti į baltąjį sąrašą ir į sąrašus įtraukti sąrašus, taigi, uždarius skirtuką, jis automatiškai pašalins slapukus..

Nepanaudotas slapukas bus pašalintas, kai išeisite iš skirtuko ar uždarysite naršyklę. Tai neleidžia šnipinėti naršant naršyklės naudojant slapukus.

 • „Chrome“ plėtinys
 • Gaukite šį „FireFox“ plėtinį
 • Operai

HTTPS visur

Tai puikus plėtinys, kurį sukūrė ir prižiūri EŽF rėmėjai ir kūrėjai. Jis yra laisvas naudoti, suteikia didelį saugumą ir pagerina vartotojo patirtį..

„HTTPs visur“ yra skirtas pateikti tik saugią svetainės versiją, kurios plėtinys privers visas HTTP užklausas į HTTP versiją. Pvz., Jei norite atidaryti http://www.abc.com, ji priverstinai vykdys prašymą pridėdama HTTPS nuorodą, atidarysite iš visur.

Vienintelis tikslas - įsitikinti, kad lankotės užšifruotame svetainės puslapyje. Yra tūkstančiai svetainių, turinčių galiojantį SSL sertifikatą, tačiau jos nepersiunčia HTTPS versijos, taigi tokiu atveju „HTTPS visur“ nukreipia jus į tą puslapį, kuris pirmiausia yra užšifruotas..

Plėtinio tikslas yra užkirsti kelią kenkėjiškoms programoms lankytis patikimose svetainėse.

 • „FireFox“ plėtinys
 • „Chrome“ plėtinys
 • Operos pratęsimas
 • „Safari“ plėtinys
 • „Android“ plėtinys

IŠVADA

Be šių geriausių saugių naršyklių, jūs galite pasirinkti iš daugybės kitų, tokių kaip „Dooble“, „Opera“, „Yandex“ ir kt., Tačiau apžvelgę ​​geriausių naršyklių našumus, turinčius didžiausią naudą ir efektyvų privatumą, mes juos atitinkamai išvardinome..

Verslo savininkams labai svarbu plėtoti ryšius su klientais, pagrįstus tik pasitikėjimu. Todėl, rinkdamiesi geriausią saugią naršyklę, turite įsitikinti, kad nė kiek nepakenks jūsų naršymas internete.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me