Neleiskite IPT stebėti savo internetinės veiklos

[ware_item id=33][/ware_item]

Dabar esame susipažinę su tuo, kad IPT buvo įgalioti susekti mūsų internetinę veiklą ir taip įgyti žinių apie mūsų kasdienį gyvenimą. Ši laisvė IPT buvo suteikta po to, kai prezidentas Trumpas pasirašė antikos įstatymą, panaikinantį FCC nustatytas interneto privatumo taisykles. IPT ne tik leidžia mus sekti, bet jie taip pat gali parduoti mūsų informaciją ir iš to uždirbti dolerių. Atsižvelgiant į tokius su saugumu ir privatumu susijusius klausimus, pradėta nagrinėti aktuali problema, kaip užkirsti kelią IPT sekimui.


Kaip neleisti IPT sekti jūsų internetinės veiklos?

Be papildomo požiūrio, norėtume pristatyti jums metodus, kurie, mūsų manymu, yra veiksmingi neleisti IPT sekti jūsų internetinės veiklos:

Naudokite virtualų privatų tinklą - VPN

Virtualus privatus tinklas - VPN - yra geriausias įrankis, užtikrinantis jūsų internetinį privatumą. Tai yra patikimiausias įrankis, kurį galite naudoti, kad išvengtumėte IPT stebėjimo. Jis apima jūsų IP adresą, kad būtų galima atkakliai kovoti su IPT ir trečiųjų šalių reklamuotojais, kad jie negalėtų jūsų sekti internete. VPN užšifruoja jūsų interneto srautą naudodamas 256 bitų AES šifravimo algoritmą, kurio pertraukimas naudojant brutalią jėgą trunka 1 milijardą metų. Šie du VPN veiksmai padeda slėpti naršyklės istoriją ir įtraukiantį interneto srautą.

užkirsti kelią IPT

Nepaisant viso to, prieš pasirinkdami VPN, turėtumėte patikrinti privatumo politiką ir mokėjimo metodus, nes jūs pateiksite savo informaciją pasirinktam VPN teikėjui. Dėl šios sąskaitos prieš privatumą atsirado daug sukčių, kurie pradėjo spąstus vartotojams per netikras VPN paslaugas. Tačiau kai kurios autentiškos ir pagrindinės Netizens patikimos VPN paslaugos visame pasaulyje apima „NordVPN“, PureVPN, ir „ExpressVPN“ nes jie turi šias savybes:

  1. Jie nepriklauso PENKIŲ AKIŲ valstybių narių jurisdikcijai, todėl jie griežtai laikosi „Nei žurnalo“ politikos.
  2. Jie efektyviai slepia naršyklės istoriją ir kitą veiklą internete.
  3. Jie užkoduoja jūsų interneto srautą naudodami 256 bitų AES šifravimą ir „OpenVPN“ saugos protokolą.
  4. Siūlomos tokios apsaugos funkcijos kaip „Split Tunnel“ (PureVPN) ir „Tor-over-VPN“ (NordVPN).
  5. Jie teikia platų serverių pasirinkimą.

Daugelis Netizens dažnai klausia, ar IPT gali sekti VPN paslaugą? Na, jūsų IPT gali pastebėti, kad nustatėte VPN ryšį, tačiau jis negali atsekti jūsų interneto srauto, nes buvo užšifruotas..

Naudokite TOR tinklą

„Tor Browser“ yra savanorių tarnyba, gerinanti saugumą internete. Tai nukreipia jūsų interneto srautą per skirtingus mazgus ir tokiu būdu suteikia IPT sunku atsekti jūsų internetinę veiklą. Jis siūlo anonimiškumą ir privatumą bei neleidžia sekti IPT. Galite prisijungti prie „Tor“ tinklo naudodami „Tor“ naršyklę, kuri ne tik veikia kaip kitos naršyklės, bet ir padidina jūsų naršymo saugumą. užkirsti kelią IPT

„Tor“ anonimiškumas ir privatumas yra susijęs tik su „Tor“ naršykle, o likusiam interneto srautui vis dar kyla pavojus. VPN paslauga taip pat gali būti vykdoma „Tor“ paslaugų fone, kuri paverčia apsauginę apsauginę juostą. Arba, jei norite naudoti „Tor“ be „Tor“ naršyklės, galite kreiptis į teikiamą „NordVPN“ „Tor-over-VPN“ funkcija, kad galutinai paslėptų veiklą internete, likusį interneto srautą ir naršymo istoriją.

Kalbėdamas apie „Tor“, Marty P. Kamden iš „NordVPN“ sakė „BeEncrypted“: „Mes suprantame decentralizuotos struktūros galią ir TOR teikiamą anonimiškumą. „NordVPN“ siūlo unikalų sprendimą „Onion“ (Tor) per VPN, kuris užšifruoja vartotojo interneto srautą prieš įeinant į TOR tinklą, užtikrinant papildomą privatumą. “

Vienintelis „Tor“ naršyklės naudojimo trūkumas yra tas, kad dėl lėto veikimo jos vartotojas kartais gali iš tikrųjų nusivilti, nes srautas turi būti nukreiptas į kelis mazgus, kad būtų užtikrintas anonimiškumas..

Visur naudokite HTTP naršyklės plėtinį

HTTPS sutrumpintai reiškia „HyperText Transfer Protocol Secure“. „HTTPs visur“ naršyklės plėtinys neleidžia IPT sekti išvengiant jūsų internetinės veiklos atskleidimo.

Svetainės, kurios naudoja „HTTPs visur“ naršyklės plėtinį, paprastai apsaugo jus nuo cenzūros ir įvairių rūšių stebėjimo šifruodamos svetainės turinį ir todėl apsunkindamos įžvalgą apie jūsų internetinę veiklą..

užkirsti kelią IPT

Panašiai kaip „HTTPS visur“ naršyklės plėtinyje, egzistuoja ir skirtingi naršyklės plėtiniai, tokie kaip „Ghostery“ ir „AdBlock“, kurie yra naudingi siekiant užkirsti kelią IPT stebėjimui, apimant skaitmeninį taką, kurį palikote po internetinės veiklos..

Tačiau šiuolaikinės naršyklės ir interneto serveris naudoja „Transport Layer Security“ - TLS - „Handshake“, kad užmegztų šifruotus ryšius. Procesas reikalauja, kad serveris įrodytų naršyklei, kad yra šalis, į kurią reikalaujama, ir tada jie abu sukuria algoritmą arba raktą, reikalingą šifruoti diskusiją. Tačiau ankstyvosios rankos paspaudimo proceso dalys nėra užšifruotos, todėl IPT ir (arba) bet kurios trečiosios šalys gali pamatyti serverio, prie kurio prisijungia naršyklė, pavadinimą..

Venkite nesaugaus viešojo „Wi-Fi“

Dabar, kai esate susipažinęs su IPT stebėjimu, naudodamiesi viešaisiais „Wi-Fi“ tinklais, būkite kavinėse, oro uostuose, bibliotekose, prekybos centruose ar kitose vietose, turite būti ypač atsargūs. „Netizens“, naudojantys viešą „Wi-Fi“, yra labiau linkę į IPT stebėjimą nei tie, kurie naudojasi saugiais ryšiais. užkirsti kelią IPT

Viešas „Wi-Fi“ taip pat gali jus lengvai nulaužti. Todėl norint išvengti IPT stebėjimo ir įsilaužimo išpuolių aukos, reikėtų išlikti budriems dėl tokių grėsmių.

Neregistruokite ir nepažymėkite savo vietos

užkirsti kelią IPT

Registracija ir (arba) mūsų vietos žymėjimas gali atrodyti džiugiai, tačiau nėra pagrindo priminti, kad jūsų buvimo vietą stebi jūsų IPT! Jūsų vieta gali atskleisti daug privačios informacijos rinkodaros firmoms. Taigi geriausia vengti žymėjimo visur, kur lankotės, ypač kai esate 100% tikras, kad IPT jus nuolat stebi.

Išvada

Vienas dalykas yra tikras, kad nepaisant to, kokį kampą nustatėte norėdami pamatyti teigiamą įstatymo dėl privatumo įstatymą, nepavyks rasti nei vieno gero dalyko, kuris iš jo išeitų. FCC nustatytos taisyklės turėjo apsaugoti „Netizens“ nuo sekimo ir stebėjimo, tačiau po jų pažeidimo IPT gali laisvai sekti savo internetinę veiklą ir dalytis (PARDUOTI!) Vartotojo informacija. Atrodo, kad tokiu krizės metu VPN paslaugų prenumerata ar HTTPS naršyklės plėtinių naudojimas yra tiesioginis sprendimas užkirsti kelią IPT sekti jūsų veiklą internete..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me