Pagerinkite savo privatumą naudodami šiuos naršymo plėtinius

[ware_item id=33][/ware_item]

Naršydami internete galite daug ką patirti, tačiau kartu tai gali paveikti jūsų privatumą. Norint užkirsti kelią tokiai saugumo rizikai, yra keletas puikių naršymo plėtinių, teigiančių, kad jų paslaugos yra geriausios siekiant apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Bet esmė ta, kad kaip žinoti apie geriausius plėtinius?


Šiandien mes ištirsime keletą geriausių privatumą užtikrinančių naršyklių mūsų tinklaraštyje. Šie visi naršymo plėtiniai yra nemokami ir puikiai užtikrina internetinį privatumą.

„AdBlock“ ar „UBlock“ kilmė   

„AdBlock“ leidžia neleisti rodyti tokių elementų, kaip reklama, naršant internete. Tai padeda duoti jums komandą sukurti savo naršymo patirtį taip, kaip norite. Tačiau galite užblokuoti tam tikrus skelbimus kai kuriose svetainėse ir scenarijus iš trečiojo asmens, kuris gali perduoti jūsų asmeninius duomenis.

„AdBlockers“ darbas trikdo svetainių verslą, nes jos priklauso nuo pajamų iš internetinių reklamų.

„AdBlock plus“ (ABP) kai kurie žmonės naudoja kiekvienoje svetainėje be jokių išimčių, bet kiti yra tie, kurie daro jį nurodytu tam tikroms svetainėms.

Pagerinkite savo privatumą naudodami šiuos naršymo plėtinius

ABP yra vienas iš labiausiai naudojamų „AdBlocker“ plėtinių. Viena iš populiarumo priežasčių yra paprastas darbas ir galimybė blokuoti iššokančiuosius langus, apsivertimo skelbimus, reklamjuostės skelbimus ir daug daugiau. Tai taip pat žinoma kenkėjiška programinė įranga, priglobianti domeną, turintį galią sustabdyti trečiųjų šalių stebėjimo slapukus ir scenarijus.

„AdBlock“ mobiliesiems yra plėtinys, suteikiantis vartotojams galios blokuoti skelbimus programose ir naršyklėse. Naudodami „AdBlock“ mobiliesiems, galite sumažinti mobiliųjų duomenų naudojimą.

Kadangi ABP susidūrė su savo vartotojų kritika, kai nustatė, kad jie perduoda tam tikrus kompanijų skelbimus, tokius kaip „Google“, „Microsoft“, „Amazon“ ir daugelis kitų didelių juos mokančių įmonių,.

Tačiau „UBlock Origin“ yra laikoma „AdBlock“ alternatyva naršant internete.

Pagerinkite savo privatumą naudodami šiuos naršymo plėtinius

„Ublock Origin VS AdBlock“ pateikia daugiau skelbimų blokavimo parinkčių. Padarę jį suasmenintą, „UBlock Origin“ suteikia jums galimybę valdyti skelbimo matomumą, ty galite pamatyti pasirinktus skelbimus ir užblokuoti tą, kurio nenorite.

Be to, „Ublock v.“ „AdBlock“ užima mažiau atminties ir suteikia galimybę greitai naršyti.

„UBlock Origin“ gali pasiekti „Chrome“, „Firefox“, „Safari“ ir „Microsoft Edge“; ABP galima naudoti „Firefox“, „Chrome“, „Opera“, „Safari“, „Android“ ir „Internet Explorer“.

Atjunkite VS privatumo ženklelį

Naršymo plėtiniai, teikiantys internetinę apsaugą, taip pat apima apsaugos nuo stebėjimo priemones. Anti-trackeriai, skirtingai nei „AdBlockers“, apsaugo jus nuo klastotės („kenkėjiškos reklamos“) ir stebėjimo sustabdant slapukus.

Atjungimas yra vienas iš populiariausių apsaugos nuo stebėjimo plėtinių. Tai lengva valdyti, tuo tarpu jis apsaugo jus nuo kenkėjiškų programų, stebėjimo, klaidų ir netgi turi saugų „Wi-Fi“ bei pralaidumo optimizavimą, taip pat leisdamas valdyti visus svetainės scenarijus įrankių juostos meniu..

Pagerinkite savo privatumą naudodami šiuos naršymo plėtinius

Technikos gigantus, tokius kaip „Google“, „Facebook“, „Amazon“ ir „Twitter“, taip pat paprastai blokuoja „Disconnect“, kai jie bando rinkti jūsų duomenis ne svetainėje.

Be to, „Privacy Badger“ yra „Electronic Frontier Foundation“ plėtinys, žinomas dėl kovos su internetiniu saugumu.

Pagerinkite savo privatumą naudodami šiuos naršymo plėtinius

Privatumo ženkliukas „Chrome“ daro įtaką tuo, kad tiesiog nepateikia slapukų ar stebėjimo priemonių sąrašų, kuriuos reikia blokuoti. Tačiau savybė, sukurianti skiriamąją liniją tarp „Privacy Badger“ ir kitų, yra jos paties euristinis algoritmas, kuris išsiaiškina jūsų naršymo veiklą, kad nuspręstumėte, ką jis turėtų blokuoti. Tam jūs turite dažniau naudoti „Chromebook“ programos „Privacy Badger“ chromą..

„Privacy Badger“ galima naudoti „Chrome“, „Opera“ ir „Firefox“; Atjungti galima naudojant „Firefox“, „Opera“, „Safari“ ir „Chrome“.

Kiti gyvybiškai svarbūs įrankiai, kurie gali jums padėti

Teikdami jums saugų naršymą internete, aukščiau pateikti privatumo plėtiniai neabejotinai padės jums naršyti kur kas geriau.

Bet kai kurie kiti įrankiai taip pat galėtų patenkinti jus naršant.

Naršydami, HTTPS visur pateiks jums saugias pageidaujamų svetainių versijas, kai tik įmanoma, pateksite į SSL svetaines. Šiuo tikslu „HTTPS“ visur, kur „Chrome“ saugo jus ir suteikia galimybę lengvai naršyti internete.

Kita vertus, VPT yra technologija, sukurianti saugų ryšį su jūsų pasirinktu nuotoliniu serveriu, todėl atrodo, kad jūsų ryšys ateina iš ten. VPN saugo jus anonimiškai ir užtikrina saugų naršymą.

Jei norite saugiai naršyti, jums reikia šių įrankių ir plėtinių, kurie yra keletas galimų privatumo priemonių. Bet naudodamiesi jais turėtumėte žinoti, kad turėdami tokių priemonių nepakanka vien tik privatumui internete užtikrinti, turite jais naudotis.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me