Privačios interneto prieigos apžvalga | Sužinokime faktinius faktus ir skaičius

[ware_item id=33][/ware_item]

Privati ​​interneto prieiga yra JAV sukurta VPN paslauga, kuri tikrai prieinama visiems interneto vartotojams. Jis turi pakankamą serverių skaičių ir yra suderinamas su visomis populiariomis platformomis, įskaitant „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“. Taip pat turite galimybę sujungti 5 vienu metu veikiančius įrenginius su viena PIA VPN paskyra.


Jie turi efektyvius šifravimo protokolus ir keletą išskirtinių privatumo funkcijų, tokių kaip Nužudyk jungiklį ir IPv6 apsauga nuo nuotėkio. Vis dėlto yra keletas trūkumų, kurie yra nedideli.

Prieš rašydamas privačios interneto prieigos apžvalgą, aš užsisakiau šešių mėnesių privačios interneto prieigos paketą, kad būtų galima tiksliau įvertinti VPN paslaugos veikimą. „Torrenting“ ir „streaming“ matavimo užduotys taip pat buvo vykdomos naudojant privatų interneto ryšį, nes dauguma VPN vartotojų ketina šias užduotis vykdyti per VPN..

Greitai patikrinkime „Pro“ & „PIA VPN“

Pliusai, minusai
Tikrai prieinama Nėra tiesioginio pokalbio palaikymo ir šiek tiek trūksta klientų palaikymo
Didelės šifravimo protokolų galimybės Neturi daug serverio vietų
Neprisijungimo politika
Daugybė mokėjimo galimybių, įskaitant anoniminius kanalus, tokius kaip dovanų kortelės ir „Bitcoin“
Nužudymo jungiklis ir IPv6 apsauga nuo nuotėkio
Patogi vartotojui svetainė
P2P leidimas

Šioje privačios interneto prieigos apžvalgoje sužinosite visą svarbią informaciją ir veiklos apžvalgą, kad galėtumėte geriau nuspręsti, ar pasirinkti VIP, ar ne..

Taip pat socialiniame kanale „reddit“ yra daugybė VIP vartotojų apžvalgų, kurie kitiems rekomenduoja „PIA VPN“ ir yra patenkinti jo veikimu.

Kainų planai

Peržiūrėdamas asmeninės interneto prieigos apžvalgą, neradau skirtumo tarp funkcijų, kurias jos teikia visuose planuose. Tai reiškia, kad jūsų pasirinktas planas skiriasi kaina ir VPN prenumeratos trukme.

Radau privačią interneto prieigą kaip labai pigų VPN teikėją, palyginti su kitais populiariais VPN teikėjais, ir jo funkcijos yra beveik tokios pačios kaip ir įmantrių VPN paslaugų. Kadangi pagrindiniai planai yra panašūs į daugelį VPT teikėjų, PIA VPN pridėjo naują kainų paketą, kuris yra ypač įperkamas. privataus interneto prieigos kaina

PIA VPN klientams siūlomi paketai yra;

  • Vieno mėnesio planas - 6,95 USD / M
    Šis planas yra skirtas vienam mėnesiui ir jūs turite atnaujinti savo prenumeratą po kiekvieno mėnesio. Tai pats paprasčiausias planas, palyginti pigesnis nei kitų VPT, tačiau iš kitų VIP planų vieno mėnesio plane nėra jokių nuolaidų.
  • Vienerių metų planas - 3,33 USD / M
    už šį planą galite įsigyti prenumeratą visiems metams iš viso už 39,95 USD. Jei pasirenkate šį paketą, turite mokėti mėnesinę sumą, kuri yra beveik 52% nuolaida, palyginti su vieno mėnesio planu.
  • Dvejų metų planas - 2,91 USD / M

Dviejų metų planą retai siūlo VPT teikėjas ir už tokias mažas išlaidas. Dvejus metus iš viso turite sumokėti 69,95 USD. Ši kaina kiekvieną mėnesį suteikia 58% nuolaidą.

Čia turiu paaiškinti, kad ilgesnė prenumerata verčia jus prisijungti ir negalite pereiti į kitą VPN. Vis dėlto išeitį iš šio susirūpinimo siūlo „PIA VPN“ ir jie jums siūlo septynių dienų pinigų grąžinimo garantija su kiekvienu planu. Tai gali padėti jums priimti geresnį sprendimą, kurį planą galite pasirinkti, ar VPN jums tinka ir kokie kiti dalykai.

Skirtingai nuo daugelio lėšų grąžinimo politikos, geriausias dalykas, kurį radau privačioje interneto prieigoje, yra tas, kad juose nėra jokių apribojimų ar paslėptų reikalavimų grąžinti pinigus. Tačiau mačiau, kad daugelis klientų susierzina ir man sunku susigrąžinti grąžinamąją išmoką.

Mokėjimo būdas

PIA VPN klientams suteikė pakankamą kiekį kanalų, kad jie galėtų lengvai susimokėti už prenumeratą. Naudinga tai, kad jie taip pat teikia tokias mokėjimo parinktis, kaip „PayPal“, kurios yra saugiausios, nes saugo jūsų tapatybę anonimiškai. privataus interneto prieigos mokėjimas

Jie taip pat turi kriptovaliutos parinktis, tokias kaip „Bitcoin“ ir „Z-cash“. VIP priima dovanų korteles ir jūs galite atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis ar kitomis mokėjimo sistemomis.

Privačios interneto prieigos peržiūra; Saugumas

Pats svarbiausias dalykas, dėl kurio VPT taip nepaprastai išaugo, yra saugumas ir privatumas, kuriuos vartotojas gauna naudodamas šį įrankį. Aš mačiau keletą populiarių saugumo protokolų, kai tęsiau privačios interneto prieigos apžvalgą. Tačiau PIA VPN nėra ideali vieta klientams, nes jis yra JAV.

JAV laikoma šiek tiek rizikinga vieta, nes joje galioja griežti įstatymai dėl interneto naudojimo ir privatumo. Be to, yra keletas pagrindinių stebėjimo tapatybių, tokių kaip CŽV ir NSA; todėl gali būti, kad privatioji interneto prieiga gauna pranešimą apie paslaugų nutraukimą, arba yra grėsmingesnis reikalavimas perduoti visus kliento asmeninius duomenis nepranešus vartotojams.

Laimei, VIP paslauga išlaikė funkcijas, užtikrinančias geresnį saugumą ir privatumą. Privačios interneto prieigos šifravimo galimybės vartotojams suteikia daugybę pasirinkimų, kaip pasirinkti saugos OpenVPN, PPTP ir L2TP.

„OpenVPN“ yra geriausias saugumo protokolas su šifravimo kanalais, tokiais kaip AES-128 ir AES-256. Greičiausias šifravimo būdas yra AES-128 su saikingu saugumu; tačiau AES-256 yra pats saugiausias šifravimas. Yra daugybė privatumo nustatymo derinių, kuriuos vartotojas gali pasirinkti pagal savo poreikį ir naudojimą. PIA „VPN Encryption“ puslapyje galite gauti išsamios informacijos apie šifravimo nustatymus ir režimus.

Taip pat PIA VPN turi SOCKS5 tarpinį serverį ir P2P palaikymą. Tai yra keletas retų VPN teikėjų funkcijų, kurios leidžia naršyti internete vartotojams saugiai.

Nėra žurnalo politikos

VPN privatumas taip pat priklauso nuo to, kokią politiką teikėjas laikosi gaudamas vartotojo duomenis. Privatus interneto ryšys turi trumpą privatumo politiką, kurioje aš mačiau tik trumpą sakinį apie jų registravimo politiką, kuri yra; „PrivateInternetAccess.com nerenka ir neregistruoja jokio srauto ar savo virtualiojo privataus tinklo („ VPN “) ar tarpinio serverio naudojimo.“

Privačios interneto prieigos apžvalga | Sužinokime faktinius faktus ir skaičius

Tačiau išsami informacija pateikiama DUK straipsnio „Ar prisijungiate“ skyriuje. Jie tvirtina, kad informacija niekada nelaikoma su savimi ir jei, pavyzdžiui, žurnalai yra palaikomi trumpą laiką, tada PIA nukreipia jį į niekinį įrenginį, o ne saugo jį kietajame diske. Čia galite gauti daugiau informacijos apie VIP duomenų registravimo politiką.

Kitos privatumo savybės

Yra tam tikros atskiros privatumo funkcijos, kurias pastebėjau peržiūrėdamas privačią interneto prieigą. Šios funkcijos padidina PIA VPN kliento privatumą, kuriame pagrindinės funkcijos yra „Kill Switch“ ir „IPv6“ nuotėkio apsauga..

Nužudyk jungiklį padeda apsaugoti duomenis blokuojant visą interneto srautą, kai netikėtai nutrūksta VPN ryšys. Kita vertus, IPv6 apsauga nuo nuotėkio neleidžia nutekėti IPv6 adreso už jūsų VPN tunelio.

Jie taip pat turi skelbimų blokavimo funkciją, kuri automatiškai blokuoja visus trukdančius skelbimus iš jūsų naršymo internete. Tačiau pastebėjau privačios interneto prieigos apžvalgą, kad jie neleidžia pritaikyti PIA MACE skelbimų blokavimo priemonės ir kartais negali blokuoti skelbimų.

Privati ​​interneto prieiga; funkcijos

privačios interneto prieigos funkcijos

Serverių vietos

PIA VPN serverių tinklas yra gana ribotas šalių atžvilgiu. Tai yra JAV įsikūręs VPN tiekėjas, įsikūręs Mičigane, turintis daugiau nei 3000 serverių 28-iose pasaulio šalyse visame pasaulyje. Jų serverių vietos gali būti mažesnės nei daugumos VPN teikėjų, tačiau padidėjęs serverių skaičius suteikia puikią galimybę atblokuoti ribotą turinį..

Privačios interneto prieigos apžvalga | Sužinokime faktinius faktus ir skaičius

Be to, serverio perjungimo pranašumas yra tai, kad galite patikrinti, ar nėra greito serverio, jei dabartinis jūsų serveris neveikia gerai. Greitis gali atsirasti dėl serverio apkrovos arba gali būti, kad jis yra toli nuo jūsų tikrosios vietos.

Spektaklis

Aš išbandžiau PIA VPN greitį jungdamas įvairius serverius, kad būtų galima suprasti, kuris serveris veikia gerai.

Kai privačios interneto prieigos apžvalgoje buvo išbandomi skirtingi serveriai, greičio rodikliai buvo pakankami ir patenkinami. Efektyviausi ir našiausi serveriai buvo iš JK ir Vokietijos; tačiau kiti taip pat buvo tinkami. Be to, greičio charakteristikos skiriasi atsižvelgiant į saugos protokolus, o greičiausias protokolas yra L2TP.

Todėl, jei jums reikalingas greitas greitis su saikinga sauga, pavyzdžiui, kankinantis, tuomet galite naudoti šį protokolą ir serverio vietą, kur kankinamieji įstatymai yra lankstūs.

Aš taip pat išbandžiau VIP paslaugą dėl įvairių nutekėjimų, tokių kaip IP nutekėjimas, DNS nutekėjimas ir svarbiausia, kad „WebRTC“ nutekėjimas. Laimei, PIA VPN rezultatai buvo teigiami ir nebuvo IP nuotėkio, DNS nuotėkio ar „WebRTC“ nuotėkio.

Suderinamos platformos

Privati ​​interneto prieiga yra suderinama su visomis populiariomis platformomis, tokiomis kaip „Android“, „Mac“, „iOS“, „Linux“ ir „Windows“. Be to, galite įdiegti jį į savo DD-WRT ir Pomidorų maršrutizatorius.

Privačios interneto prieigos apžvalga | Sužinokime faktinius faktus ir skaičius

Be to, jie turi nemokamą plėtinį „Chrome“ vartotojams ir „Android“ programą. Nemokamas plėtinys suteikia ribotas funkcijas, palyginti su jų premium versija; tačiau programa yra beveik tokia pati kaip „Windows“ ar kitos platformos. Funkcijos yra tos pačios, taip pat šifravimo protokolų parinktys.

Interneto svetainė privati ​​interneto prieiga-svetainė

Apsilankę VIP tinklalapyje radau lengvą prieigą prie visos svarbios informacijos apie jų tarnybą ir nuorodų puslapių. Tai informatyvus kanalas, o ekrane yra paprastos pagrindinės informacijos, kurios jums reikia, nuorodos.

Pagrindinė informacija, tokia kaip kainodaros paketai, VPN funkcijos, serverio vieta ir kita informacija apie VIP paslaugas, rodoma pagrindiniame puslapyje. Tačiau pagrindinio puslapio apačioje galite rasti paprastas nuorodas į kitus puslapius.

Priešingai nei kitose VPN svetainėse, privačios interneto prieigos apžvalgoje paaiškėjo faktas, kad ši VPN paslauga neužgožė jokios informacijos. Jie suteikia lengvą prieigą prie daugelio klausimų ir informacijos, reikalingos klientui, bei nuorodas.

Tokie puslapiai kaip VPN šifravimas suteikia išsamių žinių kiekvienam vartotojui, turinčiam skirtingus poreikius. Vis dėlto VPN tinklaraščio skyrius yra labai naudingas naujiems VPN vartotojams, taip pat tiems, kurie naudoja šią technologiją per tinkamą laikotarpį. Kartu su tinklaraščio skiltimi PIA VPN oficialioje svetainėje pateikiami lengvi vadovai ir DUK, įskaitant vaizdo įrašų vadovus.

Informacija apie svetainę ir informacija yra gyvybiškai svarbi VPN paslaugų dalis, nes ji visiems klientams suteikia galimybę sklandžiai ir efektyviai valdyti VPN. Deja, ryškus daugelio VPN svetainių bruožas yra tiesioginio pokalbio palaikymas, kurio nėra VIP VIP. Bet dar viena puiki VIP tinklalapio savybė yra tai, kad skaitytojas gali peržiūrėti svetainę 18 skirtingų kalbų.

Pagalba klientams

Didžiulė asmeninės interneto prieigos klientų palaikymo praleidimas ir trūkumas yra tiesioginio pokalbio palaikymo nebuvimas. Nors jie turi išsamų informacinį skyrių, pvz., Vadovus, tinklaraščius ir DUK, tačiau visą parą veikiantis klientų palaikymo tarnyba greitai reaguoja, o dauguma vartotojų mano, kad tai yra patogesnis būdas išspręsti problemą..

Kita vertus, jie turi susisiekimo su mumis puslapį, kuriame galite pateikti savo užklausą. Tačiau kai aš pateikiau klausimą išbandyti jų paslaugas privačios interneto prieigos peržiūrai, atsakymas iš jų buvo gautas po kelių valandų. Be to, klientų atsiliepimai rodo, kad jie susiduria su bėdomis susisiekdami su klientų palaikymo komanda.

Tačiau vis tiek verta atsakyti per kelias valandas, užuot laukus tiek savaičių.

VIP kankinant

Kalbant apie kankinimus, esu patenkinta PIA VPN atsisiuntimo galimybėmis, nes jie siūlo neribotą pralaidumą ir jums neužstringa duomenų apribojimai. Vis dėlto aš turiu šiek tiek lėtai atsisiųsti failus, palyginti su kitomis naršymo veiklomis, turinčiomis PIA ryšį.

Tačiau naudingas PIA dalykas yra nužudymo perjungimo funkcija. Kankinant dažniausiai tenka susidurti su ryšio praradimu ir dėl žudymo jungiklio internetas automatiškai atjungiamas, kad būtų išvengta IP nutekėjimo ir anonimiškumo sunaikinimo.

Kitas dalykas, kurį aš pastebėjau, yra tas, kad PPTP protokolas pasižymi pakankamu greičio greičiu, nes šis protokolas suteikia didžiausią greitį ir šiek tiek mažą saugumą..

Komentaras iš diskusijos PIA for torrent?.

Komentaras iš diskusijos PIA for torrent?.

Srautas naudojant privačią interneto prieigą

Privati ​​interneto prieiga yra geras VPN srautiniam perdavimui. Manau, kad daugelis srautinių kanalų tiksliai dirba su šia paslauga; tačiau nepavyko atblokuoti „Netflix“. Pagrindinė tokios problemos priežastis gali būti ta, kad „Netflix“ užblokavo daug VPN kanalų, o PIA tikriausiai yra vienas iš šių teikėjų.

Tačiau kiti srautiniai kanalai veikė efektyviai, ir aš prisijungęs prie PIA radau sklandesnį „YouTube“ srautinį perdavimą. Be to, kitų asmenų privačios interneto prieigos apžvalga rodo, kad jie yra gana patenkinti kitokiu, nei „Netflix“, srautinio perdavimo našumu.

PIA diskusijos komentaras tinkamas tiesioginiam transliavimui ir bendram naudojimui?.

Privačios interneto prieigos nustatymas

Nustatyti PIA VPN yra labai lengva ir viskas, ko jums reikia, yra įvesti el. Pašto adresą ir mokėjimo metodą, pagal kurį jūs užsiprenumeruosite VPN. Yra tokių metodų kaip „Bitcoin“ ar „Dovanų kortelės“, kurie leidžia visiškai anonimiškai prenumeruoti nesuteikiant jokių privačių duomenų..

Kai atliksite mokėjimo procedūrą, jie jums atsiųs el. Pašto adresą. Dabar galite prisijungti iš svetainės ir atsisiųsti savo įrenginio VPN klientą. Yra platformos, kurios ieškote atsisiųsti, parinktys. Taip pat VIP tinklalapyje galite rasti įvairių platformų sąrankos vadovus, įskaitant vaizdo įrašų vadovus.

Privačios interneto prieigos apžvalga | Sužinokime faktinius faktus ir skaičius

Išvada

Po šios privačios interneto prieigos peržiūros padariau išvadą, kad šis VPT teikėjas turi visas pagrindines VPN savybes ir turi tam tikrų trūkumų. Tačiau, kai lyginame PIA VPN kainą su kitais teikėjais, ji yra tikrai pigi ir ypač prieinama.

Be to, jie suteikė tas pačias funkcijas visiems asmenims, leidžiančius koreguoti VPN prenumeratą. Todėl tai yra geras sprendimas tiems, kurie ieško prieinamų VPN paslaugų, kurios yra vienodai geros reputacijos ir efektyvios.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me