Skirtumas tarp ugniasienės, antivirusinės ir paaiškintos VPN!

[ware_item id=33][/ware_item]

Dažniau nei
ne, dauguma žmonių linkę atsisakyti savo įrenginių saugumo dėl šių priežasčių:
gryna painiava.


Su tokiais terminais kaip „ugniasienė“, „VPN“ ir „antivirusas“ įmesta kiekviename pokalbyje apie kibernetinį saugumą. Paprastas žmogus privalo susipainioti, kokių prevencinių priemonių jis turėtų imtis prieš kenkėjiškų programų arsenalą ir kibernetinius nusikaltimus, kurie gali būti jiems skirti..

Na, tiems žmonėms šiandien yra geras laikas. Taip yra todėl, kad žemiau paminėta viskas, ką reikia žinoti apie ugniasienę, VPN ir antivirusinę programinę įrangą. Be to, jūs taip pat galėsite juos atskirti.

Kas yra
užkardą?

Iš esmės ugniasienė yra bet kurio kompiuterio būtinybė. Tai operacinė sistema ir joje integruotos šios funkcijos:

 • Ugniasienė yra bet kokia programinė ar aparatinė įranga, apsauganti operacijas nuo išorinio įsiskverbimo ir grėsmių.
 • Ugniasienė funkcionuoja stebėdama gaunamą ir išeinantį srautą tinkle.
 • Tai apsaugo operacinę sistemą blokuodama kenkėjišką programą ir užkertant kelią patekti į neužtikrintas svetaines.
 • Užkardos leidžia praeiti tam tikrus duomenų paketus, patikrinant juos pagal tam tikras taisykles.
 • Užkardos veikia pagal iš anksto nustatytą taisyklių rinkinį, todėl pačios negali nustatyti, kas yra kenksmingas, o kas ne.

Kas yra
antivirusinė programinė įranga?

Antivirusinė programinė įranga gali būti laikoma pirmąja gynybos linija, kai kalbama apie jūsų kompiuterio saugą. Įprasta antivirusinė programinė įranga turi šias savybes:

 • Antivirusinė priemonė veikia pirmiausia nustatant ir pašalinant kenksmingas ir kenkėjiškas grėsmes.
 • Antivirusinė priemonė nukreipta į daug įvairesnes grėsmes įrenginio saugai. Čia galima paminėti trojanus, virusus, kenkėjiškas programas ir šnipinėjimo programas.
 • Antivirusinė programa nukreipia grėsmes, naudodama parašo / kodo ir elgesio analizę, kuri leidžia antivirusinei programinei įrangai nustatyti kenkėjiškas programas ir grėsmes..
 • Antivirusinės programinės įrangos funkcijos paprastai teikiamos iš trečiųjų šalių šaltinių.
 • Norėdami įsitikinti, kad įdiegta antivirusinė programa veikia sklandžiai, vartotojai turi ją dažnai atnaujinti. To nepadarius, gali atsirasti pažeidžiamumų, kurių anksčiau nebuvo.

Kas yra
VPN?

Virtualus privatus tinklas (VPN) padeda apsaugoti vartotojo tapatybę, kai jie prisijungę, ir jį sudaro šios funkcijos:

 • VPN veikia šifruodamas visą savo vartotojų tinklo srautą. Tai daroma tam, kad neskelbtiną informaciją nematytų trečiųjų šalių šaltiniai.
 • Naudodamiesi VPN, vartotojai gali apeiti tam tikrus geografinius apribojimus ir prieigos svetaines, kurios yra apribotos jų šalyje.
 • VPN vartotojui suteikia anonimiškumo lygį. VPT slepia vartotojų IP adresus, kuriuose paprastai yra informacijos apie vartotojo tapatybę ir jo buvimo vietą.
 • VPT taip pat gali veikti viešajame „Wi-Fi“ tinkle, kuriame yra žymiai reikšmingesnių grėsmių skaičius nei asmeniniame ar namų „Wi-Fi“..


yra ugniasienės, antivirusinės ir VPN skirtumai?

Jei sukūrėte
tai jau šiame straipsnyje jūs gerai supratote, kaip
trys labiausiai paplitusios gynybos priemonės nuo elektroninių nusikaltimų ir kenkėjiškų programų.

Tačiau kaip
kaip teigiama pradžioje, vis tiek gali būti painiava dėl to, kokią programinę įrangą naudoti
įdiekite į savo įrenginį.

Toliau paminėti trijų prevencinių priemonių skirtumai, kad būtų pašalintos bet kokios daugiau abejonių. Tikimės, kad žemiau pateikta informacija padės jums suprasti šį klausimą.

Skirtumas tarp VPN ir ugniasienės:

 • VPN ir ugniasienė neleidžia vartotojams nustatyti ar konfigūruoti kenkėjiškų programų parametrų taip, kaip tai daro ugniasienė..
 • Be to, užkardos funkcijos blokuoja tam tikros rūšies tinklo srautą (kaip reikalauja vartotojas), tuo tarpu VPN veikia bendresniu būdu ir suteikia saugų „tunelį“ viso tinklo komunikacijai..

Skirtumas tarp VPN ir antivirusinių:

 • VPT leidžia vartotojams atsisakyti vyriausybių ar IPT nustatytų apribojimų. Tai suteikia vartotojams prieigą prie riboto turinio, o ugniasienės ir antivirusinė programinė įranga to nedaro.
 • Antivirusai yra skirti aptikti kenksmingą programinę įrangą ir neleisti sugadinti įrenginių OS. Kita vertus, VPT užkoduoja visą tinklo ryšį ir tam tikru laipsniu suteikia anonimiškumą.

Skirtumas tarp ugniasienės ir
Antivirusinė programa:

 • Užkarda gali blokuoti tik tam tikras programas, kurias ji laiko kenksmingomis pagal iš anksto nustatytas sąlygas, kurias sukonfigūravo vartotojai. Tačiau antivirusinė programinė įranga atlieka išsamų nuskaitymą visame įrenginyje ir sugauna dalykus, kurių įprasta užkarda galėjo praleisti.
 • Kitas mažiau pastebimas antivirusinės ir užkardos skirtumas yra tas, kad užkarda yra įdiegta aparatinėje ir programinėje įrangoje. Antivirusinė programa gali būti įdiegta tik kaip programinė įranga.

Taigi,
kur eini iš čia?

Dabar jūs susipažinote su ugniasienės, VPN ir antivirusinės programinės įrangos skirtumais. Galbūt pastebėjote tam tikrą aiškumą pasirinkdami, kokią programinę įrangą turite įdiegti, kad apsaugotumėte savo įrenginius.

Na, atsakymas
į šį klausimą yra gana paprasta.

Visi iš
Aukščiau paminėta programinė įranga, įskaitant ugniasienę, antivirusinę ir VPN, veikia geriausiai
kai jie papildo vienas kitą.

Taigi, norėdami padidinti savo operacinės sistemos saugumą, įsitikinkite, kad turite patikimą ugniasienės programinę įrangą. Aukščiausios kokybės antivirusinė programinė įranga taip pat apsaugo jūsų kompiuterį nuo kenkėjiškų programų ir kitų grėsmių, tokių kaip įsilaužimai ir kt..

Norėdami išlaikyti savo
anonimiškumą naršydami internete ar užtikrindami privatumą galėtumėte
naudoti VPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me