VPN per TOR | Kuris yra saugesnis naudoti?

[ware_item id=33][/ware_item]

Šiomis dienomis vyksta gana ilgos diskusijos; Galvojau, kad galiu trumpai apibendrinti. Daugelis žmonių susipainioja dėl „Tor“ tinklo darbo aplinkos.


Aš ką tik sužinojau, kad žmonės nuolat ieško tokių dalykų kaip;

 • „Tor“ per VPN?
 • Svogūnai per VPN?
 • „Tor + VPN“ ko tikėtis?
 • TOR Vs VPN, kuris yra geriausias?

Jei mintyse kyla tos pačios rūšies klausimų, skaitykite toliau ...

„Tor Vs“ VPN | Koks yra pagrindinis skirtumas?

Pirmiausia reikia suprasti, kad „Tor“ ir VPN yra visiškai skirtingi tinklai.

Kur Tor suteikia anonimiškumą per;

 • Negalima sekti per naršyklę
 • Pritvirtinkite pėdsakus
 • Pateikite kitą tapatybę iš savo serverių
 • Apsauga nuo sluoksnių
 • Jokioje svetainėje nėra jokių apribojimų

Žmonės dažniausiai dėl to susipainioja, pamatę kitą IP ir prieigą prie užblokuotos svetainės. Tai yra viena iš VPN teikiamų funkcijų, tačiau tai dar ne viskas.

Kaip veikia Toras

Tai nėra paprastas dalykas, norint su juo lengvai susipažinti. „Tor“ sukuria ryšį tarp jūsų įrenginio ir savo svogūnų tinklo. Prijungęs jis visus savo naršymo duomenis išvys per savo relių ir mazgų sistemą.

Pavyzdys: jei paspausite „facebook.com“ naudodamiesi „Tor“, ji nusiųs tą užklausą, nors ir turės skirtingą mazgų sluoksnį, kol pasieks norimą vietą, šiuo atveju, yra „Facebook“ serveris.

Nukreipus srauto mazgą į mazgą, bus sunku sužinoti iš kur ta užklausa.

Kokia yra „Tor“ problema??

Naršydami „Tor“ tinkle yra daugybė problemų. Štai keli pavyzdžiai;

 • Apgailėtina vartotojo patirtis
 • Ryšių palaikymas užtrunka keletą minučių
 • Naršymo greitis sumažintas 70%, o tai tikrai nelinksma
 • Duomenų šifravimas nepateiktas
 • IPT matote, kad naudojate „Tor Browser“

Tai yra rimtos „Tor“ naršyklės problemos, jei ieškote anonimiškumo, tada naudokite „VPN + Tor“. Tai geriausias derinys, kurį naudoti.

Dabar pakalbėkime apie VPN (virtualų privatų tinklą)

VPN (virtualus privatus tinklas)

VPN yra geriausia technologija, užtikrinanti duomenų šifravimą. Naudodamiesi VPN galite šifruoti visą interneto srautą tik vieną kartą. Tarsi jūs naudojate „Tor“, tai užtikrins tik naršymo istorijos ar paieškų anonimiškumą. Tačiau VPN jūsų prietaisui ar sistemoms teikia visą šifravimo protokolą.

Kaip veikia VPN:

Tai pažangi technologija, siūlanti šifravimą. VPT elgiasi beveik taip pat, kaip ir „Tor“. VPN pirmiausia jus sujungs su savo serveriu, kai pasirinkote. Kai tik prisijungsite, jis per visą tunelį nuves visą internetą.

Kaip „Tor“ procesas, VPN daro beveik tą patį. Tai paskatins jūsų interneto srautą kitu sluoksniu, tačiau VPN atveju jis bus užšifruotas šifruojant..

Pavyzdys: Jei prisijungdami prie VPN paspausite „facebook.com“, jis šią užklausą apvynios šifravimo protokolu ir atrodys taip: „% ^ HgyE ^ rH * $ 3 $“ ir išsiųs į „Facebook“ serverį. VPN teikia 256 bitų šifravimą, kuris taip pat žinomas kaip karinio lygio šifravimas; niekas niekada nesuvokia, kas tai buvo.

VPN ypatybės:

Jei naudojate patikimą VPT teikėją, VPN yra keletas puikių funkcijų. Priešingu atveju tai yra didelė rizika. Daugybė netikrų VPT teikėjų užsiima vartotojų duomenų įsilaužimu.

 • 256 bitų šifravimo protokolai
 • Atblokuokite bet kurią norimą svetainę
 • Stebėkite JAV „Netflix“ iš bet kur
 • Galimi ir kiti srautiniai kanalai
 • Anonimas ir saugus naršymas
 • Atsisiųskite neribotą kiekį torrentų
 • Komplekte yra užmušimo jungiklis ir DNS apsauga nuo nutekėjimo

Pastaba: rinkitės tik patikimą VPT teikėją, kuris iš tikrųjų teikia tokio pobūdžio informaciją. Neužsiimkite nemokamais ir netikrais dalykais.

Problemos dėl VPN:

VPN yra neabejotinai puikios saugumo priemonės. Tačiau naudojant VPN paslaugą vis dar gali kilti nedidelių problemų, tokių kaip:

 1. Daugelis VPT teikėjų teigia, kad siūlo griežtą saugumą ir netgi griežtą neprisijungimo politiką. Tačiau jie pasibaigė piktnaudžiaujant savo vartotojų privatumu.
 2. VPT nėra prieinami visiems, nes jūs turite mokėti už abonentinę paslaugą. Dažnai šie mokėjimai yra dideli, todėl ne visi gali jais naudotis
 3. Kai kurie VPT teikėjai siūlo puikias paslaugas; tačiau laikykitės šešėlinės registravimo politikos, nes jie gali išsaugoti kai kurias jūsų informacijos dalis ir ją parduoti.
 4. Ne visi VPT teikėjai siūlo geriausius šifravimus. Kai kurie gali pateikti silpną šifravimą, o tai vėlgi kenkia saugumui.

Nors į šias problemas tikrai reikia atkreipti dėmesį, vis dėlto teisėtų VPN paslaugų furgono naudojimas padės juos įveikti

VPN + Tor / ko tikėtis?

„Tor“ ir VPN yra laikomi pagrindinėmis saugumo priemonėmis. Jie abu gali būti naudojami norint įgyti privatumą ir anonimiškumą internete. Todėl, kas nutinka, kai abu juos sujungi?

Aš išbandžiau šią teoriją ir lygiai taip pat, kaip ir mano lūkesčiai; rezultatas iš tiesų puikus. Taip yra todėl, kad sujungę jie gali daug veiksmingiau užtikrinti privatumą ir saugumą, nes VPT panaikina visas TOR neigiamas galimybes.

Taigi, jūs žinote, kad „Tor“ apsaugo jūsų duomenis tik tokiu nuslėpimo sluoksniu, kuris yra toks riebus kaip galinis mazgas; po kurio duomenys eina neapsaugoti. Jei naudojate „Tor“ kartu su VPN, apsaugos lygis padidėja, kai VPT sukuria užšifruotą tunelį, per kurį eina informacija. Taigi šnipinėtojų šnipinėjimo tikimybė yra pašalinta.

Be to, turėdami „Tor“, jūs jau galėjote patirti, kad ryšio greitis tampa žymiai mažas. Tai gali nutikti dėl IPT, kurie nustato „Tor“ naudojimą ir pradeda mažinti jūsų pralaidumą.

Tačiau, naudodamas VPN, jūsų IPT visai nesužinos apie jūsų reaktyvumą dėl užšifruoto tunelio. Todėl jis jūsų neapleis. Tokiu būdu nepatirsite jokių greičio problemų.

„Tor over VPN“ - kas geriau?

Kartais pasirinkti, kurią saugos priemonę pasirinkti, gali būti sunku. Todėl aš sudariau lentelę, kurioje sumuojama viskas ir leidžiama protingai pasirinkti. Aš įvertinau kiekvieną funkciją „taip“ ir „ne“ komentare

S.Ne Savybės, į kurias reikia atsižvelgti VPT TOR
1 Naršymo greitis Taip Ne
2 Suderinamumas įvairiose platformose Taip Ne
3 P2P failų bendrinimas („Torrenting“) Taip Ne
4 Anonimas Taip Taip
5 Duomenų šifravimas Taip Ne
6 Draugiškas vartotojui Taip Ne
7 Lengva už kainą kišenėje 2,6 USD / m Ne
8 Apėjimo apribojimas Taip Taip
9 Palaikymo komanda Taip Ne

Baigiamieji žodžiai

„Tor“ ir VPN yra puikios priemonės privatumui ir saugumui pasiekti. Tačiau iki šiol turėtumėte aiškesnį vaizdą, kurį įrankį turėtumėte naudoti. Todėl nesvarbu, kokį įrankį pasirinksite VPN ar „Tor“, įsitikinkite, kad jūsų privatumas internete nepažeistas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me