10 labākie bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji 2019. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

Piedzīvojot ārkārtējus tiešsaistes ierobežojumus un privātuma draudus, interneta lietotāji virzās uz galvenajiem privātuma rīkiem, starp kuriem VPN iegūst īpašu uzmanību. Lai gan ir daži uzticami VPN pakalpojumu sniedzēji ar lieliskām lietotāju atsauksmēm, vairums cilvēku izmēģina bezmaksas VPN pakalpojumus.


Diemžēl starp tūkstošiem bezmaksas VPN, tikai daži varētu tikt uzskaitīti starp labākajiem bezmaksas VPN sniedzējiem, kas vienlaikus uztur labu lietotāja pieredzi. Tā kā notiek intensīvi kiberuzbrukumi, daudzi ar ļaunprātīgu rīcību izturas ar viltus VPN pakalpojumiem. Tāpēc mēs esam filtrējuši labākos bezmaksas VPN pakalpojumus, kurus esam pārbaudījuši un pieredzējuši viņu lietotāju atsauksmes.

VPN pakalpojums nodrošina anonimitāti, šifrējot datus un mainot IP adresi. Šīs drošības funkcijas palīdz jums labāk izmantot tiešsaistē bez jebkādām bažām par privātumu.

Šeit ir saraksts ar labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem, kurus esam izvēlējušies, lai palīdzētu jums izvēlēties produktīvu un efektīvu.

10 labākie bezmaksas VPN ieteikumi - atjaunināts 2018. gadā

CyberGhost VPN

Plusi:

 • 256 bitu OpenVPN šifrēšana
 • Nepieteikšanās politika
 • Avārijas poga
 • Bitcoin norēķinu iespēja

Mīnusi:

 • Ātruma trūkumi vairāku vienlaicīgu savienojumu dēļ
 • Efektivitāte ir atkarīga no cenu plāna

CyberGhost VPN ir mūsu pirmā izvēle labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem. Tas ir visā pasaulē populārs VPN sniedzējs ar gandrīz 3,5 miljoniem lietotāju. Šis ir Rumānijas VPN pakalpojumu sniedzējs, kam ir klientu reģistrācijas politika. CyberGhost ir ISO sertificēts VPN, kam ir skaidra pārredzamības politika, kurai abonentiem tiek nodrošināta ērta piekļuve.

Tomēr drošības apsvērumus, ko nodrošina CyberGhost, arī ir vērts apsvērt. Tas nodrošina AES 256 bitu šifrēšanu, lai šifrētu lietotāja datus. Arī tādas funkcijas kā Kill switch un Pv6 / DNS Leak aizsardzība padara to par īpaši aizsargātu bezmaksas VPN sniedzēju.

Tā popularitātes palielināšana ir tā P2P failu koplietošanas atbalsts un efektīvu drošības protokolu piedāvājums, ieskaitot (OpenVPN, PPTP un L2TP / IPSec).

Tomēr bezmaksas CyberGhost VPN pakotne ir pieejama operētājsistēmām Windows, Mac un Android. Turklāt, izmantojot tās bezmaksas versiju, jūs varētu iegūt uzmācīgas reklāmas un mārketinga lietas.

Betternet VPN

Plusi:

 • Nulles reģistrēšanas politika
 • Bezmaksas VPN pārlūkošanas paplašinājumi
 • Nav slēptu maksu
 • Reģistrācija nav nepieciešama

Mīnusi:

 • Nav pieejams ierīcēm ar Mac un Linux

Betternet VPN ir pakalpojums, kas jau ir piesaistījis daudzus interneta lietotājus un ir guvis milzīgu popularitāti. Tai ir vairāk nekā 38 miljoni klientu visā pasaulē, un to skaits pieaug ar stabilu tempu. Iemesls to uzskatīt par vienu no labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem ir absolūti bezmaksas pakalpojumi.

Tomēr tā nav vienīgā funkcija, kas piesaista klientus no visas pasaules. Tā nodrošinātie drošības elementi ir arī visaugstākajā apmaksātajā VPN. Tas šifrē lietotāja datus ar AES 256 bitu šifrēšanu OpenVPN protokolā un 128 bitu AES-CBC šifrēšanu IPSec protokolā..

Paturot klienta privātumu augstā prioritātē, Betternet VPN nav nulles žurnāla politikas. Tas tikai apkopo informāciju, piemēram, kopējo pārsūtīto datu daudzumu dienā un lietotāja savienojuma laiku.

Šo VPN varat izmantot ierīcēs ar tādām platformām kā iOS, Android un Windows 7/8/10. Viedtālruņos jūs varētu izmantot viņu pašu mobilā tālruņa lietotni Hexatech ātrai un drošai servera savienošanai.

Hotspot Sheild VPN

Plusi:

 • Nodrošina savienojumus ar 5 ierīcēm vienlaicīgi
 • OpenVPN protokols ar 256 bitu šifrēšanu
 • Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru

Mīnusi:

 • Tikai dažām vietnēm un serveriem, kas neatrodas ASV

Viens no labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem, kas piesaista lietotāju uzmanību, ir Hotspot VPN pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 10 miljoniem abonementu. Tas lietotājiem nodrošina drošu pārlūkošanas pieredzi tiešsaistē. Slēpjot reālo IP adresi, lietotājiem tiek piešķirta pilnīga anonimitāte, novēršot risku nokļūt jebkuras kibernoziedzības vai šņākšanas acīs.

Tas nodrošina datu šifrēšanu, izmantojot OpenVPN protokolu ar AES 256 bitu šifrēšanu. Hotspot vairogs satur papildu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, kas var bloķēt gandrīz 3,5 miljonus nelegālu vietņu.

Hotspot VPN negatīvā puse ir tāda, ka tas neatbalsta tādu protokolu izmantošanu kā PPTP vai L2TP / IPSec, un tam ir joslas platuma ierobežojums dienā. Arī saskaņā ar Hotspot VPN bezmaksas versijas lietotājiem tas var ietvert kaitinošas reklāmas. Jūs nevarat piekļūt tādām populārām straumēšanas vietnēm kā Netflix vai Hulu.

ZenMate VPN

Plusi:

 • Bloķē ļaunprātīgu programmatūru
 • Avārijas poga
 • Nav DNS noplūdes

Mīnusi:

 • P2P atbalsts nav pieejams

ZenMate VPN ir viens no ieteikumiem mūsu labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem. Tā piedāvātie privātuma līdzekļi piesaista lietotāju uzmanību. Klienti var izmantot iespēju Nogalināt slēdzi, kad pēkšņi savienojumi tiek pārtraukti. Izmantojot ļaunprātīgas programmatūras bloķētāju, jūs varētu būt aizsargāts pret kiberdraudiem.

Tomēr populāro VPN šifrēšanas protokolu AES 256-bit ZenMate VPN nepiedāvā. Tā vietā tas šifrē lietotāja datus, izmantojot AES 125. Un tam VPN pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka šis protokols ir ātrāka un drošāka protokols..

Izmantojot ZenMate, jūsu IP, DNS un WebRTC ir aizsargāti pret noplūdēm. Šis VPN arī satur ierobežotu informāciju par lietotāju ar savienojuma žurnāliem.

Tas neatbalsta P2P failu koplietošanu, kas padara to par nepiemērotu VPN, lai to izmantotu vilinošajam mērķim. ZenMate ļauj piekļūt serveriem, kas atrodas četrās valstīs, piemēram, Vācijā, Rumānijā, Honkongā un Lielbritānijā. Tomēr jūs varat piekļūt citiem serveriem, izmantojot to premium pakalpojumus.

Vēstu VPN

Plusi:

 • Avārijas poga
 • DNS noplūdes aizsargs
 • P2P atbalsts
 • Drošs Wi-Fi

Mīnusi:

 • Ierobežota datu pārsūtīšana līdz 10 GB
 • Vienlaicīgi savieno vienu ierīci
 • Nav Android klientu

Neskatoties uz to, ka tirgū ir jauns jaunums, vējonis VPN ir ieguvis tādu popularitāti, ka tas ir kļuvis par labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem. Tas nodrošina spēcīgu AES 256 bitu šifrēšanu ar atvērtu protokolu. Tas arī piedāvā SHA 512 datu autentifikāciju un efektīvu RSA 4096 rokasspiedienu. Ar visiem šiem visaugstākajiem drošības līdzekļiem tas ir viens no drošākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem.

Pievienotās drošības funkcijas, piemēram, DNS noplūdes aizsargs un slēdzis, padara lietotāja tiešsaistes pieredzi daudz labāku. Arī Windscribe nodrošina aizsardzību, kamēr esat izveidojis savienojumu ar publisku Wi-Fi.

Viena no unikālajām funkcijām, ko piedāvā Windscribe, ir tā Secure.link, kas palīdz jums parādīt apmeklēto Web lapu pastāvošo dziesmu skaitu..

Veidojot savienojumu ar šo bezmaksas VPN, jūs varētu izbaudīt torrentingu un P2P failu koplietošanu, nepakļaujoties IP adreses displejam.

Tomēr šī VPN pakalpojuma mīnuss ir tāds, ka serveriem 9 valstīs, piemēram, ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Honkongā, Francijā, Vācijā, Luksemburgā un Nīderlandē, varēja piekļūt tikai. Arī Windscribe lietotājiem ir atļauts izmantot tikai 10 GB datus.

Tomēr pietiekams iemesls šī bezmaksas VPN pakalpojuma izmantošanai ir tas, ka to var izmantot tādās populārajās ierīcēs kā Android, iOS, Linux, Windows un Mac.

Spotflux VPN

Plusi:

 • Virs vidējā ātruma
 • AES 256 bitu datu šifrēšana
 • Neierobežots joslas platums

Mīnusi:

 • Neļauj vienlaikus izveidot savienojumus
 • Manuāla starpniekservera konfigurēšana
 • Reklāmu bloķēšana nav pieejama

Neierobežotu joslas platumu un atbilstošu ātrumu varēja iedomāties tikai ar apmaksātu VPN pakalpojumu. Tomēr Spotflux VPN ir viens no labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem, kas lietotājiem ļauj vienmērīgu tiešsaistes pieredzi. Tas arī nodrošina piekļuvi daudzām ierobežotajām vietnēm.

Tam ir OpenVPN pakalpojums ar protokoliem PPTP, L2TP, SSTP un IKEv2. Spotflux ir savietojams ar tādām ierīcēm kā Mac, iOS un Android, tomēr tiek uzskatīts, ka tas ir efektīvs Windows VPN..

Šis bezmaksas VPN pakalpojums satur lielu serveru paplašināmību ar vairāk nekā 300 serveriem gandrīz 25 valstīs. Šī funkcija kopā ar koplietojamo IP adresi pasargā jūs no izsekošanas, ko veic kibernoziegumi un valdības aģentūras.

Tomēr, izmantojot bezmaksas Spotflux VPN versiju, vienlaikus nevarēja savienot vairāk nekā vienu ierīci. Turklāt tas nenodrošina jums ērtu reklāmu bloķēšanas iespēju.

Vienlaikus ar Spotflux VPN jūs nesaņemat automātisku starpniekservera konfigurāciju. Bez tam jums netiek dota iespēja izvēlēties servera atrašanās vietu, ja esat brīvas programmatūras lietotājs. Tomēr šī ir lieliska iespēja apsvērt, vai vēlaties drošu pārlūkošanu tiešsaistē, netērējot naudu.

TunnelBear VPN

Plusi:

 • Efektīvs ātrums
 • Bitcoin norēķinu iespēja
 • AES 256 bitu datu šifrēšana
 • Lietotāju draudzīgs

Mīnusi:

 • Ierobežots datu apjoms - 500 MB mēnesī
 • P2P failu koplietošana nav pieejama

TunnelBear VPN pakalpojums nodrošina lieliskas drošības funkcijas arī ar bezmaksas pakalpojumiem. Tas padara to par vienu no labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Izmantojot TunnelBear VPN, jums būs ērta pieredze, pateicoties tā lietotājam draudzīgajiem pakalpojumiem. Tas atbalsta tādu ierīču savienojumu kā Windows, iOS, Android, Smart TV, Apple TV, Chromecast un Ruko. Tomēr Mac tas darbojas salīdzinoši efektīvāk.

Izmantojot šo bezmaksas VPN pakalpojumu, jūs pats varat izvēlēties jebkuru serveri no 20 valstīm. TunnelBear piedāvā AES 256 bitu datu šifrēšanas protokolu operētājsistēmai Windows, OSX un Android, tomēr ar iOS jums tiek nodrošināta SHA1 datu autentifikācija ar IPSec protokolu..

Tā kā šī VPN programmatūra ierobežo datu izmantošanu tikai 500 MB, kas padara to mazliet nepietiekamu video skatīšanai un spēļu spēlēšanai. Tomēr ar čivināt čivināt par programmatūru TunnelBear jūs varētu palielināt savu datu ierobežojumu līdz 1 GB.

TunnelBear VPN pakalpojumus varētu palielināt, iegūstot piedāvātos logrīkus. Piemēram, jūs varētu izmantot GhostBear, lai uzlabotu savu datu šifrēšanu, padarot to mazāk pakļautu izsekošanai snoopingošajām acīm. Tāds paplašinājums kā TCP ignorēšana varētu palīdzēt izvairīties no datu noplūdes savienojuma pārtraukšanas laikā.

VPNBook

Plusi:

 • Neierobežots joslas platums
 • AES 256 bitu datu šifrēšana

Mīnusi:

 • Piedāvā tikai 3 serveru atrašanās vietas
 • Nav pievienoti drošības līdzekļi

Ja vēlaties VPN pakalpojumu, ar kura palīdzību jums nebūtu jāsaskaras ar ātruma problēmām, tad VPNBook ir labākais bezmaksas VPN pakalpojums, kuru jūs varat izvēlēties. Tas arī ļauj atbloķēt daudzas ierobežotas vietnes, neveicot interneta pārlūkošanas trafiku.

Tomēr VPNbook glabā lietotāja savienojuma laiku un IP adresi, kas pēc nedēļas tiek automātiski noņemti. Arī lietotājiem ar AES 256 bitu datu šifrēšanu tiek piedāvāti populārākie un aizsargātie drošības protokoli, piemēram, PPTP un OpenVPN..

VPNBook ir savietojams lietošanai ar tādām ierīcēm kā Windows, Mac OS X, iOS, Ubuntu un Android. Tomēr tai ir serveri tikai trīs valstīs, piemēram, ASV, Kanādā un Vācijā.

VPNGate

Plusi:

 • Liela servera paplašināmība
 • Nav laika ierobežojumu
 • Piedāvā tādus drošības protokolus kā SSL-VPN / SoftEther VPN protokols, L2TP / IPSec, OpenVPN un Microsoft SSTP.

Mīnusi:

 • Slēpta drošības politika

Tas ir VPN pakalpojums, kuru izstrādāja japāņu students Tsukuba universitātē un kuram nebija lielas popularitātes. Tomēr līdz šim tas ir ieguvis vairāk nekā 100 000 lejupielāžu no visas pasaules.

Drošības ziņā VPNGate ir vislabākie bezmaksas VPN pakalpojumi starp visiem. Šis VPN pakalpojums piedāvā milzīgu klāstu drošības protokolu, piemēram, SSL-VPN / SoftEther VPN protokolu, L2TP / IPSec, OpenVPN un Microsoft SSTP..

Tā ir viegli darbināma VPN programmatūra, kurai nav nepieciešama nekāda veida reģistrācija. Tomēr, izmantojot Wi-Fi tīklājus, tas nodrošina drošību.

PrivateTunnel

Plusi:

 • Viegli izmantot
 • Plašs klientu loks

Mīnusi:

 • Ierobežotas servera vietas
 • Veiktspēja dažreiz kavējas

PrivateTunnel ir mūsu pēdējais ieteikums labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem. Tomēr pēc popularitātes lietotāju vidū tā ir viena no visvairāk lejupielādētajām VPN programmatūrām, t.i., vairāk nekā 500 000 lejupielādēm.

PrivateTunnel ir pieejams tādām platformām kā Windows, Mac, Android un iOS. Tā ir programmatūra, kuru lietotāji var viegli darbināt. Tomēr mīnuss, uz kuru atsaucas daudzi lietotāji, ir tā sniegums reizēm.

Ir bezmaksas VPN pakalpojums, kas salīdzināms ar apmaksātu VPN

Lai gan ir labi, ja jūsu tiešsaistes privātumam ir VPN pakalpojums, tā vietā, lai tiktu atbrīvots šādā milzīgu kiberdraudējumu situācijā. Tomēr jums ir jābūt skaidrai izpratnei par kavējumiem, kādos varētu pastāvēt bezmaksas VPN.

Acīmredzams novērojums, ka bezmaksas VPN nesatur tik ātru pakalpojumu kā maksas. Visbiežāk viņi ievieto joslas platuma ierobežojumus, kuru dēļ straumēšana un citi tiešsaistes materiāli varētu būt kaitinoši. Arī ierobežoti bezmaksas VPN pakalpojumu dati ierobežo spēļu un smaga satura spēlēšanu.

Turklāt, izmantojot bezmaksas VPN pakalpojumu, jūs neesat apstiprināts ar konfidencialitātes politikām un to sniegto datu šifrēšanu. Tomēr ir iespējams, ka šādos VPN var būt ļaunprātīga programmatūra un uzmācīgas reklāmas, kas var izsekot jūsu pārlūkošanas darbībām un preferencēm.

Tomēr ar ierobežotajiem pieejamajiem serveriem jums tiek ierobežots noteikts satura daudzums. Bez tam daudzi no bezmaksas VPN pat neļauj lietotājiem izvēlēties serveri pēc pašu izvēles.

Visbeidzot, jūs nekad neesat pārliecināts, ka šāda VPN programmatūra neseko jūsu datiem, jo ​​tie var saglabāt un pārdot jūsu informāciju trešajām personām, lai gūtu peļņu.

Secinājums

Personām, kuras vēlas iegūt drošu tiešsaistes pieredzi, netērējot naudu, lielisks ir labākais bezmaksas VPN pakalpojums. Šeit mēs piedāvājām jums visas efektīvās pieejamās iespējas bezmaksas VPN programmatūras izvēlei.

Tomēr jums jāpaliek skaidrībā par to, ka bezmaksas VPN pakalpojums nekad nevarētu būt alternatīva funkcijām, kuras nodrošina apmaksāts VPN pakalpojums.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me