10 labākie lēti un uzticami SSL pakalpojumu sniedzēji

[ware_item id=33][/ware_item]

SSL sertifikāts ir būtiska un būtiska mūsdienu vietnes sastāvdaļa, kas nepieciešama jūsu biznesa vadīšanai. Daudz svarīgāk ir padarīt klientus drošus un viesmīlīgus, lai viņi bezbailīgi varētu sniegt savus sensitīvos datus. Tādējādi patērētājam ir jāmeklē un jāizvēlas uzņēmums, kuram ir spēcīgas pēdas e-komercijas nozarē. Uzņēmumam vajadzētu būt sen zināmai reputācijai, un tam vajadzētu būt vienam no labākajiem SSL sniedzējiem, kas ieviestu kvalitatīvus pakalpojumus.


Kā izvēlēties labākos SSL nodrošinātājus?

Katram uzņēmumam ir milzīga atbildība par savu klientu datu aizsardzību. Tāpēc arvien populārāka kļūst prakse izmantot SSL sertifikātu visām vietnēm, nevis tikai e-komercijas vietnēm. Tomēr, izvēloties labāko SSL sniedzēju, jāņem vērā vairāki faktori. Tālāk ir uzskaitīti daži galvenie labāko SSL sniedzēju izvēles aspekti.

 • Augsts drošības līmenis
 • Pārlūka iespējas
 • Garantijas summa
 • Uzticības vietnes zīmogs
 • Šifrēšanas sertifikāta validācijas tips
 • Atmaksas politika
 • Pārbaudes laiks
 • Izdošanas laiks

Kas ir SSL sertifikāts?

SSL sertifikāts rada drošu vidi jūsu tiešsaistes biznesam. Tas palīdz arī aizsargāt klienta personisko informāciju. Tīmekļa vietnēm, piemēram, maksājumu sistēmām, finanšu un banku sektoriem, iepirkšanās vietnēm utt., Ir nepieciešams SSL sertifikāts. Tehniski šie sertifikāti ir mazi datu faili, kas izveidoti, lai aizsargātu datu pārsūtīšanu, transakcijas un pieteikšanās utt. SSL sertifikāts darbojas, digitāli piesaistot kriptogrāfijas atslēgu organizācijas informācijai. Kad SSL sertifikāts būs uzstādīts, tas automātiski aktivizēs HTTPS protokolu. Tādējādi tas noskaidros drošus savienojumus starp tīmekļa serveri un pārlūku, kā arī 128 bitu līdz 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu..

Ja jums rodas jautājums, kuri ir labākie SSL pakalpojumu sniedzēji, kurus varat apsvērt savas vietnes šifrēšanai, jums jāņem vērā labākie SSL pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs jums esam izveidojuši:

 1. Symantec labāko SSL nodrošinātāji

Symantec ir vispazīstamākais un uzticamākais zīmols starp SSL sniedzējiem. Šis labākais SSL nodrošinātājs projicē Norton Secured Seal caur visiem saviem sertifikātiem katrā aizsargātajā vietnē. Citas Symantec alternatīvas vēl nav izlaistas. Symantec tika dibināts 1991. gadā, un 2010. gadā tas iegādājās VeriSign, kas ir SSL pasaules līderis. Šī kombinācija nodrošina slepenu drošību un militāras pakāpes šifrēšanu.

Daži no Symantec SSL sertifikātiem ietver:

 • Symantec drošā vietne - USD 274,00 gadā. (Saglabājiet līdz 173,00 USD)
 • Symantec drošā vietne ar EV - USD 699,00 gadā. (Ietaupiet līdz 392,00 USD)
 • Symantec Secure Site aizstājējzīme - 1 582,67 USD / gadā. (Saglabājiet līdz 347,00 USD)
 • Symantec drošā vietne - USD 221,67 / gadā. (Saglabājiet līdz 30,00 USD)
 • SSL instalēšanas pakalpojums - USD 24,99 gadā. (Saglabājiet līdz 24,01 USD)

Symantec SSL sertifikāti ļauj jums arī tūlītēju un bezmaksas piekļuvi dažām papildu Premium funkcijām. Tādējādi tas piedāvā pilnīgas vietnes drošības risinājumu paketes, kuras pasaule jebkad ir zinājusi. Katrs Symantec risinājums piedāvā NetSecure aizsardzības plānu ar lielāko garantiju nozarē. Šis SSL nodrošinātājs nodrošina arī ievainojamības novērtējumu un funkciju Seal-in-Search. Turklāt tas piedāvā bezmaksas SAN bāzes domēnam, tādējādi ļaujot jums nodrošināt gan domēnu, kas nav www, gan www. Symantec nodrošina arī ikdienas vietņu ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas funkciju kopā ar eliptisko līkņu kriptogrāfiju - ECC -, kas uzlabo veiktspēju.

 1. GeoTrust labāko SSL nodrošinātāji

GeoTrust ir viens no labākajiem SSL nodrošinātājiem, un tas ir otrs lielākais digitālo sertifikātu sniedzējs pasaulē. Tas visā pasaulē ir apkalpojis vairāk nekā 100 000 klientu. Pamata šifrēšanas sertifikāts ir pieejams no 149 USD, sākot no USD 745 EV (paplašinātas validācijas) SSL sertifikātam. Būdams viens no labākajiem SSL sniedzējiem, tas piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, kā arī garantijas un atmaksas politiku saviem klientiem.

Šis SSL sniedzējs piedāvā virkni pasaules klases un ekonomisku SSL sertifikātu. GeoTrust piedāvā arī 256 bitu šifrēšanu klienta privātumam un drošībai. QuickSSL Premium aizstājējzīmju sertifikāts tiek pievienots EV, un tāpēc to var izmantot viena vai vairāku apakšdomēnu šifrēšanai. Neskatoties uz to, šifrēšanas līmenis var sasniegt 2048 bitu līmeni, kas nodrošina pilnīgu privātumu, kā arī konfidencialitāti. Turklāt automātiskās autentifikācijas un izsniegšanas procesa dēļ jūsu QuickSSL Premium SSL sertifikāta iegūšana prasa tikai dažas minūtes.

Turklāt GeoTrust ir arī parakstīšanas produkti, lai parakstītu pieteikumu digitāli. Tas arī saista cilvēkus un dokumentus un pieņem koda integritāti bezvadu platformām. Tādējādi tas pārstāv jaunākās nākotnes tehnoloģijas.

 1. Komodo labāko SSL nodrošinātāji

Comodo tiek atzīts par labākajiem SSL nodrošinātājiem, jo ​​tā ir kļuvusi par sertifikātu iestādi, kas nodrošina SSL sertifikātus dažādiem lietotājiem. Tā tika dibināta 1998. gadā, un tās galvenā mītne atrodas Džērsijā, ASV. Comodo ir milzīgs SSL sertifikātu portfelis, sākot ar korporatīvajām vietnēm un beidzot ar vietējiem lietotājiem. Tas ir palīdzējis daudzām organizācijām un uzņēmumiem nodrošināt viņu informāciju ar validācijas un autentifikācijas palīdzību. Comodo nodrošina mūsdienīgu visaugstāko parametru aizsardzību ar Comodo Device Manager, lai atklātu jūsu tīklā slēpto ļaunprogrammatūru..

Komodo piedāvā ļoti atlaides. Cenu diapazons, sākot no 64,95 USD un sasniedzot USD 359 EV SSL sertifikātiem, iekļaujas visu lietotāju budžetā.

Tiešsaistes biznesā visuzticamākais veids, kā nodrošināt klientu transakcijas, ir Comodo SSL sertifikāta izmantošana. Tā kā tā InstantSSL Premium sertifikāti ir profesionāla noskaidrošanas avots, lai nodrošinātu e-komercijas vietnes. Turklāt tie nodrošina pievilcīgu vizuālo pārliecību, kas palīdz palielināt klientu uzticību. Katrā Comodo InstantSSL Premium pasūtījumā ir Trust Logo vietnes zīmogs, kas apmeklētājiem ļauj ātri apstiprināt jūsu uzņēmuma akreditācijas datus. Tas uzlabo apmeklētāja reklāmguvumu līmeni, kas palielina vidējo pirkuma cenu.

Comodo, bez šaubām, ir viens no labākajiem SSL sertifikātiem, pateicoties tā saderībai 99,99%.

 1. DigiCert labāko SSL nodrošinātāji

DigiCert ir viens no labākajiem SSL sniedzējiem un ir top zīmolu izvēle, piemēram, Amazon, NASA, Facebook, Yahoo utt. Tāpēc tas ir slavens arī ar izturīgiem SSL sertifikātiem. DigiCert piedāvā līdz 2048 bitu SSL sertifikātus par pieņemamām cenām.

DigiCert SSL pamata sertifikātu var izmantot par cenu 156 USD gadā. Tā kā, ja vēlaties EV SSL sertifikātu, jums būs jāmaksā apmēram USD 500 gadā. Bet jūsu samaksātā summa ir tā kvalitātes pakalpojumu vērts, ko jūs saņemat pretī. Summa tiek uzskatīta par taisnīgu, jo šajos sertifikātos paredzēto uzticības zīmogu atzīst visi, piekaramās atslēgas simbols un zaļā adreses josla.

 1. Thawte labāko SSL nodrošinātāji

Thawte ierindojas arī starp labākajiem SSL nodrošinātājiem. Tai ir zināšanas, nodrošinot augstas kvalitātes SSL sertifikātu ar uzticamām funkcijām. Šis SSL sniedzējs piedāvā sertifikātus par zemu cenu. Sākot no USD 149 gadā, tas piedāvā 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu, un to EV SSL sertifikātu cenas sasniedz pat USD 600 gadā. Tomēr, ja Thawte iegādāsities 2 gadus, jūs saņemsit nelielu atlaidi no kopējā rēķina (t.i., apmēram par USD 305 mazāk).

 1. Ej tēti labāko SSL nodrošinātāji

GoDaddy būtībā ir slavens kā lielākā domēnu reģistrācijas kompānija. Tomēr tas tiek uzskatīts arī par labāko SSL nodrošinātāju, jo tas piedāvā SSL sertifikātus. SSL sertifikātu cena svārstās no 69,99 USD par standarta paketi, turpretī Deluxe pakete maksā apmēram 89,99 USD.

GoDaddy sniegtais klientu atbalsts ir ievērojams. Tas piedāvā arī naudas atdošanas garantiju un garantiju visiem zaudējumiem, kas var rasties derīguma termiņa laikā. Tas padara GoDaddy par vienu no galvenajām SSL pakalpojumu sniedzēju izvēlēm.

 1. Tīkla risinājumi labāko SSL nodrošinātāji

Būdams viens no labākajiem SSL sniedzējiem, Network Solutions piedāvā SSL sertifikātus par izdevīgiem darījumiem. Tas jums izrādītos patiešām pieņemams, ja vēlaties iegādāties SSL sertifikātu uz ilgu laiku. Piemēram, SSL sertifikātu uz trim gadiem var iegādāties tikai par 59,99 USD gadā. Tāpēc cenu noteikšana ir patiešām ekonomiska un lētāka nekā citiem SSL sniedzējiem.

Tīkla risinājumu piedāvātie sertifikāti piedāvā 256 bitu ātruma šifrēšanu. Tas arī piedāvā 99% pārlūka atpazīšanu. Turklāt tīkla risinājumi nodrošina atbalstu visu diennakti, kas ietver arī tiešsaistes tērzēšanu. Tā piedāvā arī ātru izdošanas laiku, kā arī bezmaksas atkārtotu izdošanu. Tīkla risinājumi nodrošina uzticamības zīmogu, ko tīmekļa lietotāji var viegli atpazīt, jo šis SSL nodrošinātājs ir slavens un uzticams zīmols.

 1. RapidSSL labāko SSL nodrošinātāji

RapidSSL ir uzticama CA - sertifikātu iestāde - slavena visā pasaulē. Ja mēs sarindosim šo SSL pakalpojumu sniedzēju pēc tiešsaistes reputācijas, tad mēs zināsim, ka tas atrodas diagrammas augšgalā. Tas tā ir tāpēc, ka interneta drošības tirgū RapidSSL tiek uzskatīts par visuzticamāko SSL sertifikātu sniedzēju.

RapidSSL piedāvātie SSL sertifikāti satur lietotājam draudzīgu tīmekļa konsoli. Šī tīmekļa konsole vienkāršo SSL / TLS sertifikātu pārvaldību. Tādējādi tas ļauj jums plaši pārzināt visu sertifikāta informāciju. RapidSSL sertifikāti nodrošina jūsu klienta darījumus ar 256 bitu datu šifrēšanu, kā arī vietnes autentifikāciju. Šis labākais SSL pakalpojumu sniedzējs piedāvā SSL sertifikātus par USD 3,99 USD uz 3 gadiem.

RapidSSL aizstājējzīmju sertifikāti palīdz jums nodrošināt neierobežotus apakšdomēnus. Viņi arī aizsargā jūsu klientu slepeno informāciju ar 256 bitu šifrēšanu un vairāk nekā 99% pārlūka atbalstu. Turklāt RapidSSL aizstājējzīmju sertifikāti piedāvā automātisku domēna kontroles apstiprināšanu, kas ātri veic vietnes autentifikāciju. Šiem sertifikātiem ir 30 dienu atmaksas politika, un tos var iegādāties par cenu 149 USD gadā.

 1. Noklikšķiniet uzSSSS labāko SSL nodrošinātāji

ClickSSL ir labākais SSL nodrošinātājs, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Šīs IT drošības uzņēmuma aizraujošais aspekts ir tas, ka tas piedāvā iespēju kaulēties. Tas arī salīdzina cenu, kas padara to vēl aizraujošāku. Jums vienkārši jāizmanto ClickSSL darījumu lapa. Šī lapa ļaus jums atrast plašu aizraujošu piedāvājumu par aizstājējzīmju sertifikātiem. Dažādie aizstājējzīmju SSL sertifikāti ietver:

 • Comodo Positive SSL aizstājējzīme - 1 gads - USD 90,00
 • RapidSSL aizstājējzīme - 1 gads - 101.70 USD
 • Comodo pozitīva vairāku domēnu aizstājējzīme SSL - 1 gads - USD 150,00
 • Thawte Wildcard SSL - 1 gads - 261,75 USD
 • GeoTrust True BusinessID aizstājējzīme - 1 gads - 323,10 USD

ClickSSL sola sniegt uzlabotu drošību, kā arī uzticamību, izmantojot SSL / TLS sertifikātus. Viņu visaptverošais SSL sertifikātu risinājums mudina jūsu tīmekļa lietotājus iegādāties produktus vai citus pakalpojumus, izmantojot jūsu vietni. Tas klientiem piedāvā arī drošu biznesa vidi. Šis SSL nodrošinātājs piedāvā naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā. Tas piedāvā arī klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, kā arī tiešās tērzēšanas funkciju.

 1. GlobalSign labāko SSL nodrošinātāji

GlobalSign ir vadošais mākonis un viens no labākajiem SSL pakalpojumu sniedzējiem, kas darbojas visā pasaulē. Tas ir pakalpojumu sniedzējs uz vietas e-komercijas risinājumiem un uzņēmumu biznesam. GlobalSign piedāvā SSL sertifikātus par lētām cenām visos biznesa līmeņos. Tas arī piedāvā klientu apkalpošanu visu diennakti, izmantojot arī tiešsaistes tērzēšanas iespēju.

Šis labi pazīstamais identitātes pakalpojumu uzņēmums tika dibināts 1996. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Portsmutā, Ņūhempšīrā, ASV. GlobalSign piegādā mākoņa balstītus PKI risinājumus uzņēmumiem, kas vēlas izveidot drošus savienojumus, kā arī drošu e-komerciju. Tas arī izmanto savu pārvaldīto IAM pieredzi, lai ģenerētu liela mēroga un apjomīgus identitātes pārvaldības risinājumus visām ierīcēm, lietotājiem un lietām, kas saistītas ar internetu Internet.

GlobalSign piedāvā plašu SSL sertifikātu klāstu. Šie sertifikāti ir aizsargāti ar spēcīgāko 2048 bitu šifrēšanu. Tas arī piedāvā dažādas funkcijas ar pievienoto vērtību, lai nodrošinātu pilnīgu drošību. Dažādos SSL sertifikātos ietilpst OrganizationSSL, DomainSSL, ExtendedSSL un Multi-Domain & Aizstājējzīmju SSL sertifikāti. Izmantojot aizstājējzīmi un SAN - subjektu alternatīvos nosaukumus, jūs varat nodrošināt arī vairākus domēnus un apakšdomēnus. To var panākt, izmantojot vienu SSL sertifikātu tajā pašā serverī ar vienu IP adresi.

Galīgais spriedums

Tā kā katrai sertifikātu institūcijai un to attiecīgajiem SSL sertifikātiem ir nesalīdzināmi raksturlielumi, tāpēc grūts uzdevums ir izvēlēties vienu CA kā labāko..

Mēs esam parādījuši tik daudz informācijas, ko viegli var saprast arī prasmīgs speciālists. Iepriekš minētie labākie SSL pakalpojumu sniedzēji palīdzēs jums izvēlēties uzticamu SSL pakalpojumu sniedzēju savai vietnei. Visiem šiem SSL sniedzējiem ir savi atbalsta un informācijas kanāli, no kuriem var iegūt arī papildu informāciju. Izvēlieties vienu no šiem labākajiem SSL nodrošinātājiem un pārvērtiet savu nedrošo biznesu daudz spēcīgākā uzņēmumā.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me