10 veidi – kā atbloķēt vietnes no jebkuras vietas – pilnīgs ceļvedis

[ware_item id=33][/ware_item]

Kad vietne ierobežo lietotājiem piekļuvi saturam, tā parasti viņus rada kairinājumu. Tomēr mūsdienās šādi ierobežojumi vietnēm izņēmuma kārtā palielinās ģeogrāfisko ierobežojumu un valdības aizliegumu dēļ. Arī dažās skolās, uzņēmumos un organizācijās ir noteikta politika, kas indivīdiem traucē piekļūt noteiktam saturam. Bet likumīgam interneta lietotājam patiešām traucē būt tālu no viņu vēlamā satura. Tomēr rodas jautājums, kā atbloķēt vietnes?


10 labākie vietņu atbloķēšanas veidi

Tiek aprakstīti daudzi paņēmieni, bet atbilstoša skaidrojuma trūkuma dēļ interneta lietotāji nespēj noteikt pareizo vietņu atbloķēšanas rīku. Bet šajā rakstā mēs jums pateiksim visus iespējamos veidus, kā jūs varat atbloķēt vietnes. Šeit mēs sniegsim jums visu šo vietņu atbloķēšanas rīku aprakstu, kas nodrošinās jums pietiekamu izpratni un vieglu piekļuvi šādam ierobežotam saturam.

(1) - HTTP un HTTPS

Pirmais un visiedarbīgākais solis, kas jāveic, atbloķējot vietni, ir mainīt iepriekšējo URL no HTTP uz HTTPS. Cilvēki bieži šim procesam pievērš nenozīmīgu nozīmi; tomēr dažreiz tiek bloķēta viena vietnes versija.

Piemēram, ja jūs mēģināt piekļūt Facebook un tā HTTPS (https://www.facebook.com) versija ir bloķēta jūsu reģionā, iespējams, ka vietne ar HTTP (http: //www.facebook). com) ir pieejams. Tomēr daudzos institūtos, piemēram, skolās, vietne parastā HTTP interneta portā 80 tiek bloķēta, taču 443 ports tiek atstāts atbloķēts, kas parasti ir vietnes HTTPS versija..

HTTPS un HTTP atšķir vienu un to pašu vietni tādā veidā, ka HTTP pievienotais “S” norāda, ka vietne ir droša un šifrēta. Tomēr URL, kas satur HTTP, norāda, ka vietnes saturs nav nodrošināts.

(2) - izmantojiet portatīvo starpniekserveri

Pārnēsājamu starpniekserveri var lejupielādēt, lai iegūtu divreiz efektīvāku un izdevīgāku versiju nekā tikai starpniekserveris. Piemēram, Kproxy var būt pārnēsājams vai arī to var instalēt. Ērtākā vietņu pārlūka izmantošanas funkcija ir tā, ka tā piedāvā meklēšanu vietnē, neierakstot to galvenajā URL joslā. Jūs varētu viegli piekļūt bloķētajai vietnei, meklēšanas lodziņā ievadot URL.

(3) - Izmantojot citu DNS

Varat arī atbloķēt vietnes, mainot DNS serveri. DNS serveris ir tāpat kā jūsu apmeklēto vietņu URL uzturētais indekss. Piemēram, ievadot vietnes saiti pārlūkprogrammas URL joslā, dators nosūta piekļuves pieprasījumu DNS serverim, un tas jums piešķir šīs vietnes IP adresi..

10 veidi - kā atbloķēt vietnes no jebkuras vietas - pilnīgs ceļvedis

Tāpēc, kad interneta pakalpojumu sniedzēji vēlas bloķēt vietni, viņi vienkārši noņem ierakstus par šo konkrēto vietni. Tomēr ISP var apsvērt arī pieprasījuma novirzīšanu uz citu vietni vai paziņojumu lapu.

Lai novērstu šo problēmu, vienkārši nomainiet DNS serveri, taču ir daudz bezmaksas, pilnībā atvērtu trešo personu DNS serveru, kurus pārvalda organizācijas vai ISP. Tomēr vispopulārākie DNS serveri ir Google DNS un OpenDNS. Viss, kas jums jādara, lai atbloķētu vietnes, ir tikai jāmaina DNS uz savējo.

Priekš Loga 7 sistēma, dodieties uz vadības paneli un pēc tam noklikšķiniet uz mapes Tīkls un internets. Tagad dodieties uz “Tīkla un koplietošanas centrs” un piekļūstiet opcijai “Mainīt adaptera iestatījumu”. Tagad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla adaptera, noklikšķiniet uz interneta protokola 4. versiju un noklikšķiniet uz “rekvizīti”. Pēc tam noklikšķiniet uz 'Lietot šīs DNS servera adreses un iesniedziet izvēlēto DNS serveri. Google servera adreses ir 8.8.8.8 un 8.8.4.4, bet OpenDNS - 208.67.222.222 un 208.67.220.220. Visbeidzot, pēc servera adrešu ievadīšanas noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu iestatījumus un pārstartētu datoru.

(4) - Izmantojiet starpniekserverus

Atbloķējot vietnes, starpniekserveri var darboties kā noderīgs rīks, kas nodrošina starpniecību starp jūsu datoru un vietni, kurai piekļūstat. Ja jums ir ierobežota pieeja noteiktai vietnei, šīs vietnes apmeklēšanai var izmantot starpniekserveri. Vietni parāda starpniekserveris, un tā ļauj jums ar to izveidot savienojumu.

Tā kā vietnei nepiekļūstat tieši, tāpēc jūs varētu atbloķēt vietni. Tiešsaistē ir pieejami dažādi starpniekserveri, kuru meklēšana Google tīklā “Anonīmi starpniekserveri” sniegs garu sarakstu. Piemēram, jūs varētu izvēlēties HideMyAss un OpenBlockedWebsite.

Tomēr jums jāpatur prātā, ka varētu piekļūt bezmaksas starpniekserveri lēnāk jūs pārlūkojat procesu, un, iespējams, Web lapas nebūs iespējams efektīvi parādīt. Izmantojot starpniekserverus, jūs varētu saskarties ar daudzām uzmācīgām reklāmām, kas varētu traucēt jūsu tiešsaistes pieredzi.

(5) - Izmantojiet IP, nevis URL

Viena no efektīvajām vietņu atbloķēšanas metodēm var būt IP izmantošana URL vietā. Dažreiz ierobežotās vietnes tiek turētas kā vietrāžu URL saraksts, un IP izmantošana šai vietnei var izrādīties efektīva.

Lai iegūtu vietnes IP adresi, varat veikt ping domēns.com komanda komandu uzvednē. IP adreses izmantošana ir vienkāršs veids, kā piekļūt sava reģiona bloķētai vietnei. Tomēr šī metode nedarbosies arī vietnei, kas arī ir bloķējusi savu IP adresi.

Tomēr šajā gadījumā jūs varētu izmantot alternatīvu veidu. Jums jādara CMD datorā un ierakstiet ping “www.websitename.com”. Tagad nospiediet taustiņu Enter, lai nekavējoties atgrieztu IP adresi. Izmantojiet šo IP adresi, lai ievadītu pārlūkprogrammas URL joslā, un nospiediet enter.

(6) - Piekļuves tulkotāju pakalpojums

Lielākā daļa cilvēku domā, ka, kā tulkotāju varētu izmantot vietņu atbloķēšanai. Tomēr dažreiz organizācijas un pat valstis neaizliedz tulka pakalpojumus. Tādēļ vietņu pārvēršana citā valodā, kuru jūs, iespējams, zināt, varētu jums palīdzēt apiet ierobežojumus. Šim nolūkam varat izmantot Google Translate, Microsoft Translator vai Yahoo Babel zivis.

Piemēram, vietnē Google Translate jūs varētu ievadīt vietnes URL, kurai vēlaties piekļūt, un valodu, kurā vēlaties skatīt vietnes saturu. Atlasiet lapas valodu kā jebko, bet tikai angļu valodu un tulkoto valodu kā angļu valodu. Jums vajadzētu būt iespējai bloķēto vietni apskatīt angļu valodā.

10 veidi - kā atbloķēt vietnes no jebkuras vietas - pilnīgs ceļvedis

(7) - Izmantojiet paplašinājumus

Institūtu un biroju ievietotajām blokādēm dažreiz pārlūka paplašinājumi var palīdzēt arī atbloķēt vietnes. Vietnēm, piemēram, Facebook vai Youtube, kurām ir dinamisks raksturs, var piekļūt, izmantojot paplašinājumus. Šādi paplašinājumi, piemēram, Hola un ProxMate, varētu būt noderīgi, lai apietu ierobežojumus.

(8) - Pieejama RSS barotne

RSS (bagātinātu vietņu kopsavilkums) ir formāts, kas nodrošina jums regulāri mainīgo saturu un palīdz iegūt svaigu saturu un viegli to lasīt. Lai atbloķētu vietni, varat iegūt konkrētās vietnes RSS plūsmu un pievienot to savam lasītājam. Tomēr dažās vietnēs nav RSS plūsmas, taču šādā gadījumā plūsmas izveidošanai jūs varētu izmantot tiešsaistes pakalpojumus..

(9) - Izmantojiet TOR

Iegūstot ātru popularitāti, TOR pārlūks patiešām varētu būt noderīgs vietņu atbloķēšanai. Tā ir ērti lietojama programmatūra, kas arī nodrošina jums anonimitāti. Tas aizēno IP adresi un aizsargā jūsu datus no ziņkārīgo acīm. TOR pārlūks nodod datus no daudziem mezgliem, kas novērš datu atšifrēšanu.

10 veidi - kā atbloķēt vietnes no jebkuras vietas - pilnīgs ceļvedis

Jūs to varētu lejupielādēt, piekļūstot TOR vietnei. Viens no TOR negatīvajiem faktoriem ir tas, ka, kamēr esat ar to savienots, jūs varētu pieredzēt lēnu tiešsaistes pārlūkošanu. Pieaugošās popularitātes dēļ arī daudzi kibernoziedznieki izmanto TOR ļaunprātīgu darbību veikšanai.

(10) - Izmantojiet VPN

VPN ir konkrētākie un autentiskākie risinājumi vietņu atbloķēšanai. Tas varētu nodrošināt efektīvu izeju, lai apietu ierobežojumus, bez jebkādas izsekošanas blakusparādībām vai neapdraudot privātumu.

VPN pakalpojums maskē jūsu reālo IP adresi ar viltotu, atbilstoši satura izvēlei. IP izmaiņas padara jūs par likumīgu tā satura skatītāju, kuru vēlaties apskatīt. Izmantojot tādu pakalpojumu kā VPN, jums tiek parādīts ļoti daudzveidīgs globālais saturs, kuram var piekļūt gandrīz no jebkura reģiona. Arī pārlūkošanas ātrums, lietojot VPN, gandrīz netiek traucēts.

Tomēr jums tas ir saprātīgi jāizvēlas VPN pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir skaidra politika attiecībā uz klientu apkalpošanu. Tāpēc izvēlieties tādu cienījamu VPN pakalpojumu kā NordVPN, ExpressVPN un PureVPN, kuriem uzticas klienti un kurus ļoti iecienījuši interneta lietotāji. Tā kā pieaug VPN nepieciešamība, krāpnieki piedāvā viltus VPN pakalpojumus, kuru dēļ jums ir jābūt modram un jācenšas izvairīties no bezmaksas VPN..

Secinājums

Mūsdienās daudzi interneta satura lietotāji tiek bloķēti. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki meklē vietņu atbloķēšanas paņēmienus. Tomēr visbiežāk viņi nevarēja atrast piemērotu risinājumu, tā vietā viņi ir pieraduši pie šīm metodēm.

Šeit, izmantojot šo rokasgrāmatu, mēs esam piedāvājuši gandrīz visus iespējamos veidus, kas jums varētu būt noderīgi, lai atbloķētu vietnes. Tomēr jums vajadzētu saprātīgi izmantot šos paņēmienus atbilstoši nosacījumiem.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me